Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤρι Ιουν 14 2011, 13:10

Εγώ πάντως ήμουν στο ΣΕΦ.

http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/185275/i-ellada-ehei-apodeixei-oti-borei/

Μάθε μπασκετάκι αγόρι μου..... OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤρι Ιουν 14 2011, 18:47

Ααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Εγώ ήμουν σπίτι μου μπροστα απο μια σπρομαυρη τηλεόραση και ζουσα τον χαμό. Πραγματικά αξέχαστη εμπειρία. Όλα τα λεφτα?= Γιαννακης vs Τσατσένκο. Ακόμα και τώρα που το θυμάμαι σκάω στα γέλια Smile Smile Smile Smile Smile Smile Στην παρέα όλοι λεγαμε τις επόμενες μέρες το τιριιριρι ( το final countdown των Europe) ουτε συγκρότημα ξέραμε ουτε στισχους τπτ.Μόνο τιριριριι XYLO XYLO XYLO
Και πρίν τον τελικό που είχαμε ξαναπαίξει με τους Σοβιετικούς και είχαμε χάσει μετά από σφαγή της διαιτησίας το τι κλαμα είχαμε ρίξειιιιιιι . Αααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ και ξανα Αααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχ
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball





Ασχετο Βρήκα το βίντεο του τελικού και το κατεβάζω από εδώ http://btjunkie.org/torrent/Greece-Soviet-Union-Hellas-USSR-Euro-basket-final-1987-Bas/2908456d3753dacf73e480a6b372b7cee5e02ef16dde




ΓΜΤ ήμουν 7.Πότε έγινα 31?????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤρι Ιουν 14 2011, 19:23

Καρφωμενος στην T.V της "καφετέριας" (χαχααχχ) ...μαζι με το "μισο Χωρίο" ....ηταν η πρώτη φορά που "ο θεος κοιμήθηκε" για να πανηγυρίσουμε ευρωπαική Διάκριση.... ΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑΣ ΠΥΡΓΟ μπροστά .... Basketball Basketball Basketball Basketball

δεν ξεχνιέται λεμε τώρα ....με τον καμπουρη και τον ανδριτσο και τ αλλα παιδιά ...δεν υπάρχει ρεεεεεε lol! lol! lol!
ακομη ηχεί στ αυτιά μου η φωνη του Συρίγου με το "τιποτα δε μας σταματα " ...

δειτε τα τελευταία Δευτερολεπτα με υπόκρουση final coundtown ( μια πραγματική τελική αναμετρηση )

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤετ Ιουν 15 2011, 01:31

Στο σπίτι μίας φίλης παρέα με άλλους 2-3 φίλους στο Π.Φάληρο.
Ήθελα να την πηδήξω από την χαρά μου αλλά τελικά πήγαμε παρέα στον χαμό στον Φλοίσβο. Θυμάμαι ότι πέρασε ο Τσάκωνας με ένα μηχανάκι με μία κυρία συνεπιβάτη (μάλλον η γυναίκα του), τον σταματήσαμε και γυαλίζαμε την καράφλα του και γελούσαμε όλοι παρέα.
Τελικά την φίλη δεν την πήδηξα, θυμάμαι όμως τον Τσάκωνα....... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤετ Ιουν 15 2011, 01:57

Στο σπίτι στο Κερατσίνι,στην αγκαλιά του προ-πάππου μου (που δέ βρίσκεται πια στη ζωή) βλέπαμε το μάτς σε μία μικρή ασπρόμαυρη τηλεόραση και είχαμε εκστασιαστεί Laughing Πρώτη φορά στη ζωή μου ένιωσα ότι είχε γίνει κάτι σημαντικό Wink Και γώ 7 ήμουν zorba και τώρα 31 (πότε πέρασαν τόσα χρόνια ρε πούστη μου) affraid scratch pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 14:07

11 χρονών πετάχτηκα ουρλιάζοντας από το καναπέ και ανέβηκα ταράτσα να κοιτάξω προς το ΣΕΦ.
Κόρνες και σημαίες παντού στο δρόμο και κόσμος που είχε παρατήσει τα σπίτια του κατέβαινε να πανηγυρίσει στο κέντρο.
Την άλλη μέρα όλοι οι πιτσιρικάδες αγοράσαμε μπάλλα μπάσκετ και αρχίσαμε τα σουτ.
Νιώθω τυχερός που έχω ζήσει το 1987 και το 2004, γιατί πλέον οι πολιτικοί μας έχουν ξεφτυλίσει στον πλανήτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 14:32

εγώ έδινα lower το πρωί.... What a Face

_________________
Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
alex2010

alex2010

Ηλικία : 38
Τόπος : Βριλήσσια
Registration date : 14/08/2010

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????   Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια???? Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 17:28

Ήμουν στο σπίτι με φίλους ,πίναμε μπύρες και τρώγαμε πίτσες...μετά βγήκαμε Ομόνια με τις μηχανές μας και πανηγυρίσαμε!
Ήμουν 1 χρόνου...ααααα...ήταν και ο Τσακ Νορις μαζί μου..απο εμένα πήρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Που είσασταν σαν σήμερα, πριν από 24 χρόνια????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: