Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 16:07

άλλο κακό να μην σε βρει περαστικά σου εσύ να γίνεις καλά και τα σιδηρά γίνονται

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasiss
Member
Member


Registration date : 17/09/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 16:12

Το ξερω οτι θα πω τα ιδια με ολους τους προηγουμενους αλλα δεν θελω να εκφρασω και τα συναισθηματα μου για αυτον που πεταξε το τσιγαρο γιατι θα βρισω ασχημα.......

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΔΕΛΦΕ μακαρι να γινεις γρηγορα καλα και τα υπολοιπα σιγα σιγα θα φτιαχτουν........ Λυπαμαι πραγματικα για αυτο που επαθες....... Μαλακια απο το πουθενα ρε γαμωτο...... Και απο οτι λες η μηχανη χτυπησε ασχημα...... Μακαρι να γινετε και οι 2 γρηγορα καλα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 18:22

πω πω φίλε... μεγάλη γκαντεμιά! Εδώ και πολύ καιρό την λέω και εγώ σε "πετάω από το παράθυρο" και "μιλάω σε κινητό" βλαμένα, και η μούτζα ώρες ώρες πέφτει σύννεφο.
Επίσης ανοίγω κλειστούς καθρέπτες και όλοι μα όλοι μέχρι σήμερα έχουν γυρίσει και μου έχουν πει ευχαριστώ... και ας έχουν το συνοδηγό δίπλα που μόνο να απλώσει το χέρι του πρέπει...

Η καλύτερή μου είναι βέβαια μια παιξιά της στέμπελ δίπλα σε ανοιχτό παράθυρο σε όποιον μιλάει στο κινητό... ή αμα δεν μπορώ να πλησιάσω παίζω ρυθμικά σε στυλ "πάμε στο γήπεδο" ... μερικοί κλείνουν (γιατί δεν μπορούν να μιλήσουνWink να πω την αμαρτία μου, το χαίρομαι ...


περαστικά φίλε και ποτέ ξανά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
savaspar

savaspar

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα / Καβάλα
Registration date : 04/12/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 18:41

Τόση ώρα διαβάζω αυτά που μου στέλνετε αλλά δεν έχω την ανάλογη δύναμη να απαντήσω. Μου είναι κάπως πιο εύκολο να πατάω 'ανανέωση'. Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για την συμπαράσταση. Την ζελατίνα την είχα στην τριτη σκάλα όπως πάντα μέσα στην πόλη. Είναι το σημείο που ευθυγραμίζεται στο οπτικό πεδίο η ζελατίνα με το γυαλί για να μην ενοχλεί (αν κάποιος έχει το c3 ίσως καταλαβαίνει τι εννοώ). Έχει ξανατύχει να με πετύχει κάτι στο ένα μάτι με το συγκεκριμένο κράνος, ίσως κάποιος κόκκος σκόνης, και να αναγκαστώ να σταματήσω γιατί έτρεχε ποτάμι από δάκρυ. Ζελατίνα στην μηχανή είχα την Kappa στην τέρμα κάτω θέση. Ακόμη και μεγάλα μυγάκια καμιά φορά που αντιλαμβάνομαι δεν φεύγουν από πάνω μου αλλά στροβιλίζουν πρώτα ανάμεσα σε μένα και την ζελατίνα και μετά φεύγουν από τα πλάγια. Είμαι ψηλός γύρω στο 1,90 και γενικώς δεν σκύβω όταν οδηγώ, ίσως γι αυτό συμβαίνει αυτό... Επίσης το αποτσίγαρο που έσταξε προφανώς διαλύθηκε μέχρι να το φτάσω εγώ από τον αέρα και έγινε σκόνη γι αυτό και δεν είδα τίποτα αλλά ένιωσα και μύρισα μόνο. Δεν ξέρω τι άλλο να πω... Είμαι πολύ άτυχος πιστεύω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/savaspar
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 19:11

Τι να πω ρε γαμώτο!!!
κρίμα!
Γρήγορα περαστικά σου εύχομαι και ποτέ ξανά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
akisdom
Member
Member
akisdom

Ηλικία : 54
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 05/03/2011

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 20:41

πατριδα περαστικα κι αγυριστα να ειναι
γρηγορη αναρρωση σε σενα και οσο το δυνατον γρηγοροτερη επισκευη για την μηχανη σου σ' αυτους τους οικονομικα δυσκολους καιρους .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.luxuryhome.gr
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 20:56

Περαστικά σου φίλος.....τα σίδερα φτιάχνονται......
Την έχω πατήσει κι εγώ, ευτυχώς με απώλεια ενός τζίν (έκανε τρύπα, παρόλο που το αντιλήφθηκα αμέσως αλλά μέχρι να σταματήσω....).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ACIMOS

ACIMOS

Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Registration date : 10/05/2011

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 21:07

πω πω ρε π@@@τη μου τι μπορεις να παθεις στα καλα καθουμενα......
περαστικα κι αγυριστα να ειναι φιλε μου και γρηγορη αναρρωση σου ευχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 22:27

Περαστικά σου φιλαράκο και ταχεία ανάρρωση.
Ποτέ ξανά σε σένα αλλά και σε κανέναν τέτοια περιστατικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 23:44

είσαι τυχερός που η κάφτρα δεν σου έκαψε το μάτι...
είσαι τυχερός που η μερσεντές δεν σε πήρε από κάτω με επακόλουθα που δεν θέλω καν να αναφέρω...
είσαι τυχερός που δεν χτύπησες άλλο μοτοσυκλετιστή και να τον στείλεις στον άλλο κόσμο και να έχεις και τύψεις από το πουθενά...
είσαι τυχερός που ότι προκλήθηκε σαν υλική ζημιά είναι επισκευάσιμο και μπορεί να σε πάει 5-6-7 μήνες πίσω και ότι (στο εύχομαι) θα αναρρώσεις πλήρως και δεν θα σου μείνει κουσούρι...

ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ...

περαστικά και αγύριστα φίλε μου...! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 23:53

Ωχ, Σάββα τώρα το είδα ρε φίλε, περαστικά ρε φίλε κ μην στεναχωριέσαι, μπόρα είναι θα περάσει το βασικό είναι κ αυτό σου εύχομαι να λυθούν τα θέματα του κορμιού σου κ την μηχανή μη την σκέφτεσαι καθόλου..
Τι να πω ρε γαμώτο....!? ποτέ ξανά.

υ.γ. Ρε φίλε προχθές δεν μου είπες ότι είσαι καβαλιωτάκι...είδα τα άλλα ασιμάκια που σε ευχήθηκαν κ το κατάλαβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos23

thanos23

Ηλικία : 44
Τόπος : Περαμα
Registration date : 22/08/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 00:10

Περασατικα φιλαρακο να εχεις και τα σιδερα φτιαχνονται... την υγεια σου να χεις και ολα τα αλλα θα τα βρουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 00:18

Περαστικά φιλαράκο κι υπομονή!!
Κρίμα Crying or Very sad που κάτι τόσο ανόητο προκάλεσε τόσο πόνο!!
Με το καλό και σύντομα να βγεις αλώβητος από την περιπέτειά σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nommos
Member
Member
Nommos

Ηλικία : 38
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Registration date : 03/07/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 00:59

Φιλε μου περαστικα σου, σιδερενιος και συντομα ορθιος !
Τα σιδερα φτιαχνονται και το εχουμε δει και εδω μεσα...

Πινακιδα οπως ειπες δεν ειδες.. τι κουβας ηταν, χρωμα ..... κατι τελοσπαντων ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 01:04

Τι να πω.........
Περαστικα και αγυριστα...
Ευχομαι μονο να επανελθεις 100%..Και λογικα επειδη εισαι νεαρος ακομα δεν θα αργησει να γινει αυτο..
Οσο αφορα το ατυχημα,η αληθεια ειναι οτι εχει τυχει και σε εμενα παρομοιο.Μονο που εβαλα μυαλο και πλεον το τζαμι το εχω παντα κλειστο εν κινηση....Ας ειναι καλα οι αεραγωγοι του shoei..Kραταει το κεφαλι δροσερο!!!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 03:24

Να ευχηθω και εγω περαστικα φιλε μου και γρηγορα παλι με το μηχανακι σου.

Τα σιδερα φτιαχνουν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 10:32

περαστικα σου και ποτε ξανα φιλαρακο,
Υ.σ.οντως μεσα στην ατυχια σου σταθηκες τυχερος οπως γραφει και ο φιλος Σταμελος!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 11:13

δεν εισαι ατυχος εισαι τυχερος και με καλυψε ο stam με τους λογους που ανεφερε!

η παιδεια μας ακομα ειναι ανυπαρκτη ευχομαι αυριο μεθαυριο το παιδι του να μην το εχει αποχαυνωσει το συστημα και οταν τον δει να κανει την ιδια κινηση να του την πει!!


περαστικα σου!!

σου λειπουν τα σιδερα το ξερω αλλα οπως και να το κανεις δεν σου λειπει τιποτα αλλο ΜΟΝΟ ΣΙΔΕΡΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 13:00

περαστικα και απο μενα ...

τι να πω ...

δεν υπαρχουν λογια ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
paulsin
Member
Member
paulsin

Ηλικία : 40
Τόπος : Filirian-Porto Salonico
Registration date : 22/04/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 19:02

Φιλε μου εσυ να εισαι καλα και ολα τ'αλλα φτιαχνουν!

Περαστικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 59
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 20:38

περαστικα και απο εμενα φιλαρακο και περαστικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
savaspar

savaspar

Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα / Καβάλα
Registration date : 04/12/2010

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 22:47

Καλησπέρα σε όλους.. Επιτέλους σας γράφω από τον υπολογιστή του σπιτιού μου και είμαι πολύ χαρούμενος γι' αυτό, γιατί μου δώσατε πολύ κουράγιο και δύναμη με τις ευχές σας όλες αυτές τις μέρες.. Μπορώ πλέον να σηκώνομαι μόνος μου από το κρεβάτι και να περπατάω πολύ αργά χωρίς την βοήθεια κάποιου.. Να είστε όλοι καλά... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/savaspar
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 23:28

Περαστικά φιλαράκι. Πάνω από όλα η υγεία και μετά όλα φτιάχνονται... Σου εύχομαι ολόψυχα γρήγορη ανάρρωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strombriger
Member
Member
strombriger

Ηλικία : 58
Τόπος : Αχαρναι
Registration date : 07/07/2008

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 01:47

Περαστικα κι αγυρηστα !!!
Απο δω και μετα σιδερενιος , ορθιος και ολοκληρος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deamon
Member
Member
deamon

Ηλικία : 46
Τόπος : ΣαΛΛονίκη σε λεω
Registration date : 16/02/2009

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!   Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 14:04

περαστικα και απο μενα φιλε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ατύχημα λόγω... τσιγάρου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: