Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 17:01

black_hawk έγραψε:
φίλε σαλιγκάρι να ρωτηω κατι...?? μπορούμε να εχουμε το σχεδιο σε ηλεκτρονικη μορφη...??
δηλαδη οπως ειναι το σχεδιο που εχεις εδω χωρις ομως το μπλουζακι μπροστα....!!!


δυστηχως τα σχεδια αυτα δεν τα εχω εγω αλλα το καταστημα που ασχοληθηκε με την κατασκευη των 9 μακετων.
οτι θελετε σε συνεννοηση απο βδομαδα μαζι του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 17:27

goood goood goood bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 18:36

Είναι super τα μπλουζάκια .... goood goood bravvoo bravvoo παίδες σε όσους ασχολήθηκαν .... άξιζε η αναμονή sm6 Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 22:31

v_kostas έγραψε:
Παιδάκια οποιος έχει μπεί στην παραγγελία ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ του φόρουμ για να μην μπλέκουμε με λογαριασμούς μεταξύ μας, να προσπαθήσει να επικοινωνήσει μαζί μου για την συγκέντρωση των χρημάτων οσο γίνεται ταχύτερα για να έρθει γρήγορα και η παραγγελία.Η τιμή είναι στα 9ευρώ το ένα οπότε υπολογίστε..
Αν θέλετε να δείτε και το τελικό σχέδιο για εμάς να είστε συντονισμένοι γιατι θα δοθεί αυτές τις μέρες κι απ'οτι μαθαίνω τα σπάει!!!! EROS EROS kalmi
Επειδή τα δεδομένα άλαξαν και δεν θα μπορείτε εσείς να δηλώσετε την παραγγελία σας θα ποστάρετε εδώ και θα παραγγέλνω εγώ.Μετά θα τσεκάρετε εδώ και θα κανονίζουμε τον τρόπο πληρωμής.merci

Τα ονόματα μέχρι τώρα είναι τα παρακάτω:


1. v_kostas 2 οκ
2. Gandalf 2
3. Aris_n 3
4. Jumaru 3 οκ
5. Tezas 2
6. Ilias_Patra 1
7. DimitrisK2 1 οκ
8. Pirates 3
9. N@sos 2
10. Giorgos_Naypaktos 1 οκ
11. VSTROMIMHS 1 οκ
12. aristrom 2
13. leonady2 2
14. NICK414 1
15. Mitsaras v strom 2
16. Sakk 1

ΥΓ. Η Λίστα θα ανανεώνεται απο εμένα.Οποιος δέι κάτι λάθος με διορθώνει..

Παίδες μην ξεχνιόμαστε την Τεταρτη μάζωξη χρημάτων για να γίνει η αποστολή τους άμεσα και να πρωχωράει η παραγγελία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 07 2011, 15:12

pirat καλησπερα παιδια το μπλουζακι πολυ ωραιο γουσταρω πολυ.την τεταρτη στο καφε θα ταχτοποιησω και εγω τις υποχρεωσεις μου. kalmi Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 15:51

v_kostas έγραψε:
Παιδάκια οποιος έχει μπεί στην παραγγελία ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ του φόρουμ για να μην μπλέκουμε με λογαριασμούς μεταξύ μας, να προσπαθήσει να επικοινωνήσει μαζί μου για την συγκέντρωση των χρημάτων οσο γίνεται ταχύτερα για να έρθει γρήγορα και η παραγγελία.Η τιμή είναι στα 9ευρώ το ένα οπότε υπολογίστε..
Αν θέλετε να δείτε και το τελικό σχέδιο για εμάς να είστε συντονισμένοι γιατι θα δοθεί αυτές τις μέρες κι απ'οτι μαθαίνω τα σπάει!!!! EROS EROS kalmi
Επειδή τα δεδομένα άλαξαν και δεν θα μπορείτε εσείς να δηλώσετε την παραγγελία σας θα ποστάρετε εδώ και θα παραγγέλνω εγώ.Μετά θα τσεκάρετε εδώ και θα κανονίζουμε τον τρόπο πληρωμής.merci

Τα ονόματα μέχρι τώρα είναι τα παρακάτω:


1. v_kostas 2
2. Gandalf 2
3. Aris_n 3
4. Jumaru 3
5. Tezas 2
6. Ilias_Patra 1
7. DimitrisK2 1
8. Pirates 3
9. N@sos 2
10. Giorgos_Naypaktos 1
11. VSTROMIMHS 1
12. aristrom 2
13. leonady2 2
14. NICK414 1
15. Mitsaras v strom 2
16. Sakk 1
17. Stig 2
18. CHRISPOWER 1
19. Montexristos 2

ΥΓ. Η Λίστα θα ανανεώνεται απο εμένα.Οποιος δέι κάτι λάθος με διορθώνει..

Τσεκάρετε όλοι τα νούμερα και τα ονόματα για αποφυγήν παρεξηγήσεων...ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 15 2011, 17:08

Η καταθεση εγινε απο μενα για τα μπλουζακια κ μολις ειναι ετοιμα θα τα παραλαβω κ θα σας τα μοιρασω
μετα απο συννενοηση με τον Κωστα που εχει τη λιστα με τις πληρωμες.
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 12:04

ψίτ.......................πατρινόπουλα....................................τα μπλουζόνια σας βρίσκονται ήδη στην πάτρα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 12:09

yeye yeye yeye yeye merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 12:38

EROS kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 12:52

Σούπερ ντούπερ Σαλίγκαρε ..... yeye yeye yeye kalmi xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 13:54

Στο ξαναειπα αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι η πραγματικοτητα ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ respect respect





OK merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 14:58

Σε ευχαριστουμε πολυ.... πατρινοι παιδες ποιος εχει τα μπλουζακια...??? και ποτε θα τα παρουμε...??? αυριο στον καφε..??

merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 15:03



Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αφεντικο πειτε ρε ρεμαλια στο σαλιγκαρι. Αχαριστα πλασματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 17:44

καλοφόρετα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 20:47

σαλιγκάρι έγραψε:
ψίτ.......................πατρινόπουλα....................................τα μπλουζόνια σας βρίσκονται ήδη στην πάτρα Cool

Ευχαριστουμε πολυ Γιαννη goood goood goood

Μιας κ ειμαι εκτος Πατρας απο Δευτερα κι επιστρεφω Παρασκευη καποιος που θα ειναι αυριο πρωϊ κοντα στην
Ακρωτηριου-ΤΕΙ-Νοσοκομειο Αγ. Ανδρεα να επικοινωνησει μαζι μου ωστε να του πω απο που να τα παραλαβει
για να τα εχετε το απογευμα στο καφε κ να μου πειτε εντυπωσεις !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 21:54

Πάνο Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 846930 γιατι εγώ το απόγευμα θα περάσω απο εκεί.Αν μπορεί κάποιος άλλος να πάει ακόμα καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 22:33

Μεχρι τις 15:00 μπορειτε να τα παραλαβετε. Αλλιως Παρασκευη που γυριζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 23:31

αντε με το καλο ρε μουτρα Very Happy
περιμενω με αγωνια εντυπωσεις!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21 2011, 23:38

Πανο στειλε μου με μηνυμα που ακιβως ειναι το μερος που πρεεπει να παραλαβουμε τα μπλουζακια για να κανονισω τις δουλειες μηπως μπορεσω να περασω εγω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 00:51

ειμαι και εγω διαθεσιμος παιδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 23:24

Μολις πηρα το μπλουζακι μου και ειναι απλα καταπληκτικο ( βλ. σκετη γκ@@λα) goood Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 78463




Ενα μεγαλο ευχαριστω στον σαλιγκαρο και ολα τα υπολοιπα παιδια που τρεξανε στο να εχουμε τα υπεροχα αυτα μπλουζακια.Και παλλη ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω.Αντε και στην επομενη κολεξιον!!! rock rock OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 41
Registration date : 15/12/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 23:28

Συγχαρητηρια σε οσους ασχοληθηκαν για την δημιουργια των μπλουζων, ειναι απλα... καταπληκτικες!!! Ευχαριστω πολυ απο την μερια μου!
merci merci respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 23:37

μπραβο ρε μαγκες!!!!!!!!!!
ειλικρινα δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ικανοποιηση μου δωσατε που αξιζε τελικα τοσο τρεξιμο και αγωνια για το αποτελεσμα.
να τα χαρειτε και να τα λιωσετε Very Happy


αλλα βαλτε και καμμια φωτο παναθεμα σας να τα ζαχαρωσουμε , εκτος απο την μακετα ζωντανα δεν το χουμε δει Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών   Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 23:47

Να πω με την σειρα και γω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους ασχοληθηκανε με τα απιστευτα μπλουζακια!!Σημερα τα παραλαβαμε...Απο κοντα ειναι ακομα καλυτερα....φωτος σε λιγακι!!Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Img0299bt.th Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Img0304vs.th Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών - Σελίδα 2 Img0305ya.th]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μπλουζάκια φόρουμ των Πατρινών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: