Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εκλαπη η δικια μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκλαπη η δικια μου.   Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 10:58

V A G O S έγραψε:
αν σε παρουν τηλεφωνω κλεισε ραντεβου και φωναξε μας.
επισης ταυτοχρονα πες το και στους μπατσους.
η ωρα των μπατσων να ειναι μια ωριτσα μετα τη δικη μας.
μην ερθουν και μας παρουν την μπουκια απο το στομα....

μακαρι να τη βρεις.
αν εχεις καμια ακρη με υποκοσμο θα βοηθησει.
επισης η μηχανη δυσκολα να ειναι αθηνα.
απο ελευσινα και ποιο μακρια να κοιτας...


αδυμωνω να κλειστει ραντεβου.
Παράθεση :
Με πηραν τηλ και μου ζητησαν 1000 ευρω για να το παρω πισω. Φυσικα οταν ρωτησα για καποιο χαρακτηριστικο δεν μου ειπαν και τους ειπα οτι ΔΕΝ το θελω, αφου υπεθεσα οτι ΔΕΝ το εχουν.

Οπως και να εχει τωρα το μηχανακι ειναι ανταλλακτικα.

Ας προσεχα. Neutral

μηπως πρεπει ομαδικα να κλεισουμε κανενα ραντεβου και σε αυτους που παιρνουν τηλ. να παρουν λεφτα αλλα δεν την εχουν???

φιλε λυπαμαι για την μηχανη σου και ευχομαι στον πουστη που την καβαλησε να ηταν και η τελευταια του την επομενη φορα να μην μπορει να του λειπουν και τα δυο ποδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκλαπη η δικια μου.   Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 11:02

Μία - δυο φορές στην ζωή μου έχω θολώσει τόσο ώστε να μην υπολογίζω τις συνέπειες των πράξεων μου. Φοβάμαι ότι αν πετύχαινα κάποιον από τους επίδοξους ή τους εκμεταλλευτές ονείρων θα θυμόμουν τον κακό μου εαυτό και ας με θεωρούν πολλοί ως τον πιο ήρεμο άνθρωπο που έχουν συναντήσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκλαπη η δικια μου.   Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 23:20

Ναστε καλα παιδια. Πραγματικα διαβαζοντας το φορουμ και αυτα που γραφετε παιρνω δυναμη.

Το θεμα των τηλεφωνων εχει μεγαλυτερη διαρκεια φυσικα αλλα δεν τα γραφω γιατι δεν υπαρχει λογος. Το μονο να πω οτι ο πρωτος οταν του ζητησα να μου πει αριθμο πλαισιου μου ειπε: ''ρε συ μην εισαι χαζος, μην ρωτας τετοια πραγματα γιατι τον αρ. πλαισιου στον βρισκω απο τον αρ.πινακιδας. Ρωτα κατι αλλο. Κοιτα μην σε παρει κανεις και σε κοροιδεψει''. Οτι και να γραψω ειναι λιγο. Shocked

Ο δευτερος ηταν πιο αποτομος. Το θες; Το θελω. Πες μου ενα χαρακτηριστικο. ΟΧΙ. Τι οχι. Δεν μπορω να σου πω. ΤΕΛΟΣ.

Τεσπα. Ναστε καλα παιδια καλες βολτες και ευχομαι σε λιγο καιρο να μπορω να ερχομαι μαζι σας. Βλεπεις επεσε και καλοκαιρι η κλοπη και ποναει λιγο περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκλαπη η δικια μου.   Εκλαπη η δικια μου. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 00:30

δεν πιστεύω τι διαβάζω...

Ζήτα να σου επιστρέψουν ένα φτερό που θυμάσαι λίγο χτυπημένο ή κάτι που να σου δίνει proof of life! Όπως κ να έχει λαμόγια πρέπει να είναι που πάνε να σου φάνε φράγκα μέσα στην ατυχία σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εκλαπη η δικια μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: