Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 00:31

45 τα προβολακια και 25 η τοποθετηση. 70 συνολο και ειναι απιστευτα παιδια.

Τα εχω λιγο κατω για να μην χτυπανε αλλα φαινομαι πολυ καλυτερα (πηγα παρεα με φιλο σε αλλο μηχανακι και μου ελεγε...) στο δρομο απο πριν και η δεσμη ειναι κατιτις πιο κιτρινη. Ανοιγουν επισης την δεσμη αριστερα και δεξια και λογικα θα φαινεται καλυτερα το μηχανακι ΚΑΙ απο πισω. Επισης εδεσαν πολυ ομορφα με το διακοπτακι που αναβει κοκκινο λαμπακι του jeff. Smile

Τα συνιστω πραγματικα.

Θα γινει και ενα τεστ σε σκοτεινο ορεινο δρομο (με τα παντα ανοιχτα, μικρα, μεγαλα, προβολακια, ματια αυτια) και θα ξαναποσταρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 02:40

Περιμένουμε Φώτο Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 05:28

STAMOS V-STROM έγραψε:
zeremefico έγραψε:
vassilis79 έγραψε:
Σπυρου Πατση , αναμεσα απο Καβαλας και Ιερα Οδο υπαρχουν 3-4 μαγαζια με προβολεις και ηλεκτρικα ηδη αυτοκινητου . Καντε μια ερευνα αγορας πρωτα απο εκει .
Σε διπλανό φόρουμ, διάβασα ότι τα πήρε ένα παλικάρι 80 ευρώ τα Hella Micro de από ένα μαγαζί στη Σπ. Πάτση όπως στρίβεις από Καβάλας δεξιά αν δεν κάνω λάθος. Επειδή δεν ήθελα να γίνω μέλος δε τον ρώτησα ποτέ λεπτομέρειες για το μαγαζί.
Παίζει να πάει κανένα καλό παιδί να ψάξει λιγάκι;
bounce

Μακάρι να ισχύει αυτή η τιμή γιατί πιστεύω πως τα Hella είναι κορυφή, άντε μπας και κάνουμε καμία ομαδική

Φυσικά αν τα βρείτε σε αυτή την τιμή, από Έλληνα καταστηματάρχη, προτείνω να τα πάρετε από εκεί...!! Αν όμως δεν τα βρείτε, εμένα μου στοίχησαν 88 ευρώ με τα μεταφορικά από Γερμανία, οπότε αν παραγγείλετε 2-3 σετ, θα εξοικονομήσετε για τα μεταφορικά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 13:25

tolismark έγραψε:
Μπορούν να τοποθετηθούν κατευθείαν στις τρύπες κάτω από την μάσκα χωρίς extra βάση.
εκει δεν υπαρχει φοβος μς τους κραδασμους να κοπει το πλαστικο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 13:43

adder έγραψε:
tolismark έγραψε:
Μπορούν να τοποθετηθούν κατευθείαν στις τρύπες κάτω από την μάσκα χωρίς extra βάση.
εκει δεν υπαρχει φοβος μς τους κραδασμους να κοπει το πλαστικο?

θα ξεκουμπωσεις τα 2 κλιπ που εχει και τα βιδωνεις εκει.ειναι η μεταλικη βαση των φωτων απο μεσα και ειναι σταθεροτατα.τα βιδωσα ηδη εκει αλλα δεν μπορεσα ακομα να τα συνδεσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 13:56

adder έγραψε:
tolismark έγραψε:
Μπορούν να τοποθετηθούν κατευθείαν στις τρύπες κάτω από την μάσκα χωρίς extra βάση.
εκει δεν υπαρχει φοβος μς τους κραδασμους να κοπει το πλαστικο?
όχι γιατι εχεί που υπάρχουν οι τρύπες μπαίνουν πλαστικές βίδες.
στις τρύπες που κουμπώνουν μπορείς να βάλεις αυτά που βλέπεις στη παρακάτω φώτο και να βάλεις βίδες.

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 23733926
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 19:45

Προσωπικα καλυψα εναν αδειο χωρο που πλεον μου αρεσει και αισθητικα ειναι μια χαρα. Για μενα φυσικα. Ελπιζω να σας αρεσουν. Smile

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0463e.th

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0464ap.th



ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0468q.th



ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0469if.th

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0470o.th




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 20:00

αν δε σου κάνει κόπο και όποτε μπορείς, θα ήθελα μια φώτο στο τρόπο στήριξης.
δηλαδή μια φώτο απο το φτερό προς τα πάνω.
"έφαγες" τη βάση για να βάλεις τη βίδα ή απλά έβαλες βίδα που περνά απο τις εγκοπές της βάσης;
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 20:16

Μπορεις να βγαλεις τα πλαστικα παπαρακια που πιανουν πανω στην σιδερενια βαση , και να βαλεις περαστή βιδα με παξιμαδι και να τα στηριξεις !!!!

Ετσι τα εχω βαλει εγω .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 20:24

vassilis79 έγραψε:
Μπορεις να βγαλεις τα πλαστικα παπρακια που πιανουν πανω στην σιδερενια βαση , και να βαλεις περαστή βιδα με παξιμαδι και να τα στηριξεις !!!!

Ετσι τα εχω βαλει εγω .
βασίλη αν απαντάς σε μένα, ευχαριστώ ναι μεν αλλά το γνωρίζω μιας και εκεί έχω στηρίξει τη βάση της TwistedThrottle.
απλά θέλω να δώ το χώρο που αφήνει ώστε σε ένα βύθισμα (π.χ. σε ένα άλμα) αν έχει ζωτικό χώρο ώστε να μη βρίσκει στο φτερό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 21:25

painter έγραψε:
vassilis79 έγραψε:
Μπορεις να βγαλεις τα πλαστικα παπρακια που πιανουν πανω στην σιδερενια βαση , και να βαλεις περαστή βιδα με παξιμαδι και να τα στηριξεις !!!!

Ετσι τα εχω βαλει εγω .
βασίλη αν απαντάς σε μένα, ευχαριστώ ναι μεν αλλά το γνωρίζω μιας και εκεί έχω στηρίξει τη βάση της TwistedThrottle.
απλά θέλω να δώ το χώρο που αφήνει ώστε σε ένα βύθισμα (π.χ. σε ένα άλμα) αν έχει ζωτικό χώρο ώστε να μη βρίσκει στο φτερό.

Δεν νομιζω να βρισκει . Σε μεγαλο βυθισμα απο φρεναρισμα , αφηνει 2-3 ποντους τουλαχιστον . Για αλμα δεν ξερω , γιατι δεν εχω δοκιμασει , και ουτε με βλεπω να δοκιμαζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2011, 21:37

Οκ θα βγαλω μια το πρωι και θα ποσταρω. Εχει τρυπηθει το πλαστικο λιγο πιο μπροστα απο τις τρυπες που ηδη εχει και τα καλωδια περασαν απο εκει και δεν φαινεται τιποτα. Τουλαχιστον για μενα εχει γινει πολυ καλη δουλεια και θα συνιστουσα σαν σημειο τοποθετησης.

Τωρα απο αποψη υψους και προβλημα με το φτερο δεν εχω. Το προβλημα φανταζομαι υπαρχει αν γινει καποια αποτομη αναβαση καταβαση (πεζοδρομιο) με το τιμονι ολο στριμενο αριστερα ή δεξια. Και παλι δεν νομιζω να χτυπησει αλλα εκει θελει λιγο προσοχη.

Το πλαστικο παντως που ''δεθηκαν'' πανω αντεχει. Εμενα η μια βαση που το στηριζει στην μεση εχει φυγει και εχω μονο την μια αλλα και παλι δεν εχω προβλημα. Μια απο αυτες τις μερες θα παω σε ενα συνεργειο να βαλω και την αλλη ταπα και νομιζω θα γινει βραχος.

Οσο για το φως που αυτο ειναι και το ζητουμενο θα ποσταρω μια φωτο νυχτα πανω σε ενα τοιχο να δω και εγω βασικα γιατι ακομα δεν ετυχε. Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 21:22

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0471zm.th




ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0472j.th





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 21:51

αν ήξερα νωρίτερα, ότι υπήρχαν και "μαμά" θέσεις για προβολάκια, θα προβληματιζόμουν αν θα τα έβαζα δίπλα στο ψυγείο ή εκεί.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 22:00

Δεν ειναι μαμα αλλα για μενα ειναι ομορφα. Smile

Μπηκαν λιγο πιο μπροστα οπως φαινεται στην φωτο αλλα στις τρυπες που υπηρχαν περασαν τα καλωδια. Οποτε ολα οκ. Δεν φαινεται τιποτα και τα καλωδια ειναι τακτοποιημενα μια χαρα.

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 22:05

Stivo έγραψε:
Δεν ειναι μαμα αλλα για μενα ειναι ομορφα. Smile

Μπηκαν λιγο πιο μπροστα οπως φαινεται στην φωτο αλλα στις τρυπες που υπηρχαν περασαν τα καλωδια. Οποτε ολα οκ. Δεν φαινεται τιποτα και τα καλωδια ειναι τακτοποιημενα μια χαρα.

Very Happy

μαμά θέσεις στήριξης, όχι μαμά προβολάκια... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 22:54

Ναι βρε για τις βασεις λεω. Τεσπα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 23:19

Stivo έγραψε:
ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0471zm.th
ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Dsc0472j.th
ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 23:22

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 01 2011, 17:03

k0k05 έγραψε:
Δες εδω

Ειναι τα ιδια ακριβως, απλα αλλη μαρκα. Εγω χρησιμοποιω τα Projector 3 που εχουν ενσωματωμενο κιτρινο φιλτρακι και βγαζουν κιτρινο φως. Μια χαρα ειναι και τα εχει και πιο φθηνα.
διαφορα projector 3 με 2 ποια ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 04 2011, 13:11

Stivo έγραψε:
Οκ θα βγαλω μια το πρωι και θα ποσταρω. Εχει τρυπηθει το πλαστικο λιγο πιο μπροστα απο τις τρυπες που ηδη εχει και τα καλωδια περασαν απο εκει και δεν φαινεται τιποτα. Τουλαχιστον για μενα εχει γινει πολυ καλη δουλεια και θα συνιστουσα σαν σημειο τοποθετησης.

Τωρα απο αποψη υψους και προβλημα με το φτερο δεν εχω. Το προβλημα φανταζομαι υπαρχει αν γινει καποια αποτομη αναβαση καταβαση (πεζοδρομιο) με το τιμονι ολο στριμενο αριστερα ή δεξια. Και παλι δεν νομιζω να χτυπησει αλλα εκει θελει λιγο προσοχη.

Το πλαστικο παντως που ''δεθηκαν'' πανω αντεχει. Εμενα η μια βαση που το στηριζει στην μεση εχει φυγει και εχω μονο την μια αλλα και παλι δεν εχω προβλημα. Μια απο αυτες τις μερες θα παω σε ενα συνεργειο να βαλω και την αλλη ταπα και νομιζω θα γινει βραχος.

Οσο για το φως που αυτο ειναι και το ζητουμενο θα ποσταρω μια φωτο νυχτα πανω σε ενα τοιχο να δω και εγω βασικα γιατι ακομα δεν ετυχε. Smile

η αποδοση το βραδυ ειναι καλη αντεχουνε απο τουσ κραδασμους??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 20:05

Προσωπικα για τα δικα μου δεδομενα ειναι πολυ καλα. Ανοιγουν αριστερα και δεξια και η δεσμη γινεται λιγο πιο κιτρινη. Αρα και πιο ξεκουραστη το βραδυ.

Στους κραδασμους μια χαρα. Στους Ελληνικους (χωματο)δρομους με τις τρυπες τα φαραγγια και λοιπα, αντεχουν μια χαρα. Η συσκευασια εχει μεσα 2 πλαστικα που κολλανε πανω στα προβολακια και λογικα θα απορροφουν πολλους κραδασμους.

Προσωπικα πιστευω οτι ειναι μια πολυ συμφερουσα αγορα (70 ευρω) και κανουν και δουλεια.

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 18:40

άσχετο αλλά θα ήθελα να κάτεχα τι κυνηγά ο τύπος που είδα στο ADV riders με αυτά τα προβολάκια (δε τα λές και έτσι)

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 296126_10150318472528951_631403950_8374346_1838762480_n


Έχει επεξεργασθεί από τον/την painter στις Τρι Οκτ 11 2011, 12:57, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stivo



Ηλικία : 49
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 27/03/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 20:45

Δεινοσαυρους;

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 20:58

V~Stromάδες μήπως Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ MICRO CLEV

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: