Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 14:17

Νικολα τωρα το διαβασα περαστικα ρε φιλε ευχομαι να ειναι η τελευταια πτωση σου...
Ειναι το ασχημο συναισθημα που νιωθεις την ωρα που σου φευγει.. απεριγραπτο..
Ευχομαι να αναρρωσεις γρηγορα και εσυ και το τιγρακι σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 15:00

περαστικα σου φιλε και ποτε ξανα σε κανεναν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Joe Kille

Joe Kille

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/11/2010

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 15:39

Φιλε μου δεν σε ξερω προσωπικα αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια...Περαστικα σου και σιδερενιος και ποτε ξανα..!!!
Θα ηθελα να μοιραστω 2 πραγματα σχετικα τα οποια μου τα ειπε ο πατερας μου και τα εχω βαλει καλα στο μυαλο μου..!Παρολο που ειμαι 24 χρονων νομιζω οτι σε αυτο το θεμα ειμαι συνετος...1.Κα8ομασταν μια μερα και βλεπαμε ατυχηματα με τον πατερα μου στο Σκαι..
Και μου λεει.."Το '87 που ηταν ετοιμογεννη η μανα σου σε εσενα ειχαμε ενα νοτσεντι..(αμαξι..Ουτε ξερω πως ειναι)...Και ετρεχα σαν παλαβος...120-130-140...τα αμαξια τοτε δεν ειχαν ουτε φρενα ουτε αεροσακους ουτε συστηματα ασφαλειας...ξερεις ποτε σταματησα να τρεχω...?"μου λεει...Του λεω ποτε..? μου λεει.."οταν εβγαλα τον πρωτο νεκρο απο ατυχημα και ηταν ολα τα σωθικα του εξω..."(Πυροσβεστης ο μπαμπας...)...
2.Αναρρωνω απο μια μικροεπεμβαση που εκανα προσφατα...Ρουτινας...Ομως το αγχος που ειχα για το χειρουργιο το οποιο 8α κρατουσε 30 λεπτα ηταν απεριγραπτο...Ολα τα συναισ8ηματα που ειχα κα8ε φορα που πηγαινα στο νοσοκομειο ηταν φοβερα..την ημερα της επεμβασης μου λεει ο πατερας μου..."Αξιζει να μην τρεχεις,αξιζει να μην καπνιζεις και να μην πινεις...Μονο και μονο για να μην ερχεσαι στο νοσοκομειο..."
Αυτα τα 2 πραγματα εχω βαλει στο μυαλο μου καλα...Αυτα τα λεω επειδη παραδεχτηκες οτι ετρεχες λιγο παραπανω...Ισως και παλι να μην μπορουσες να το γλιτωσεις...Ισως αν πηγαινες πιο αργα απλα να μην γινοταν τιποτα...Δεν εχει σημασια πλεον γιατι εγινε και εσυ εισαι καλα...Ο τιγρης θα βγει πιο δυνατος απο το συνεργειο και εσυ πιο εμπειρος...
Να εισαι καλα αδερφε και σε κανεναν ποτε ξανα...Περαστικα σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 16:01

ρε φίλε τώρα το διάβασα γαμώτο....αφού είσαι εσύ καλά ξέχνα τα σίδερα...όλα θα γίνουν......δεν σε φοβάμαι εσένα γιατί εσύ είσαι ο τίγρης !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 23:50

νικολα περαστικά ρε φιλέ και ποτέ ξανά .
σε νιώθω φιλέ πως είναι το ρημάδι το συναίσθημα αλλά αφού είσαι εσύ καλά όλα φτιάχνονται felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
deamon
Member
Member
deamon

Ηλικία : 46
Τόπος : ΣαΛΛονίκη σε λεω
Registration date : 16/02/2009

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 23:54

περαστικά σου φίλε μου. . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trelanera

trelanera

Ηλικία : 42
Τόπος : chalkida
Registration date : 30/06/2009

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 17:02

Να σαι καλα εσυ και τα σιδερα γινονται....
Ποτε ξανα και παντα ορθιος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisdom
Member
Member
akisdom

Ηλικία : 54
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 05/03/2011

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 17:10

πωπω ρε φιλε τωρα το ειδα
περαστικα και σιδερενιος , η μηχανη θα φτιαχτει και ολα τα αλλα που γινοντε με ευρω να μη σε στενοχωρουν
οσο για τον εξοπλισμο ειναι σιγουρα οτι καλυτερο μπορουμε να κανουμε
εγω λογω οικονομικου στενωπου φορω ακομη το μπουφαν το χειμωνιατικο κι ας κανω χαμαμ απο μεσα χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.luxuryhome.gr
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 17:53

περαστικα σου φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 19:27

Περαστικά!!!!!!!!!!!
και σύντομα ο Τίγρης θα είναι και πάλι έτοιμος για νέες περιπέτειες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 23:47

Φίλε Νίκο.... τι να πω.... μετά από πολυήμερη απουσία από το φόρουμ τώρα διαβάζω τα δυσάρεστα... χαίρομαι όμως που είσαι καλά!!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΑΝΝΑΡΩΣΗ ΣΤΟ ΤΙΓΡΗ!!!!!!!!!!!!





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ber1



Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 09/08/2009

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 23:50

φιλε μου τι να πω....αφου εσυ εισαι καλά οοοοοοοοοολα τα αλλα γίνονται...
Μπράβο σου που εισουν τοοσο καλά ντυμένος..Παράδειγμα για ολους...
Ετσι καλά ντυμένο ηταν περυσι κ το αδερφακι μ περσι με το στρομ μου και βγεικε ορθιος απο συγκρουση με...ναι ναι με νταλικα στην εγνατια..δεν εμεινε τπτ ουτε παντελονι ουτε μπουφαν ουτε μποτες ..μεχρι κ ενα κοματι απο το μαξιλαρακι απο το κρανος εξαφανιστηκε αλλα σηκωθηκε επιτοπου!!!!!
Γι αυτο προς ολους μας εδω μεσα..να ειμαστε προσεκτικοι αλλα και πολυ καλα εξοπλισμενοι και θα ειμαστε εδω και θα συζηταμε με χαμογελο...
Και ο τιγρης σ τωρα εγινε αντρας Wink Ειμαι σιγουρος οτι θα γινει καλυτερος απο πριν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 25 2011, 20:18

Σας merci ολους γιά τα καλά σας λόγια , την συμπαράστασή σας και τις ευχές σας
Ο Τίγρης τωρα αναρώνει , ευτυχώς απο θέμα πλαισίου ειναι απολύτως εντάξει cheers , μόνο το αριστερό πηρούνι θα παει στο τόρνο και τα περιφερειακα θα αλαχθουν με καινουργια !!!!!!!!

_________________
Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 107kpb5Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 01:18

Ξάδερφε,αγύριστα να είναι..Αστον στον γιατρό τον τίγρη να ξεκουραστεί λίγο..
Του έχεις πιεί το αίμα..
Εσύ είσαι Λιοντάρι όμως και δε σε φοβάμαι..Τί σκατά Βλάχος είσαι μωρέ ???? Wink

_________________
Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 09:35

Αγύριστα και ποτέ ξανά Rory τέτοια συμβάντα .... και πολλά μα πολλά μπράβο για τον εξοπλισμό που φορούσες ....
και επιβεβαιώθηκε δυστυχώς ξανά ότι τα περισσότερα ατυχήματα συμβαίνουν κοντά στο σπίτι μας ....

Το αναφέρω μιας και πρόσφατο και κοντά στο σπίτι του το παιδί, φιλαράκι εκείνη τη μέρα στις 21/05/11 πέρναγε έξω από το
Πανπελοποννησιακό γήπεδο στην Πάτρα όπου γινόταν η συναυλία των Deep Purple .... πέρασε επάνω από μια μεγάλη αφίσα

που βρισκόταν στη μέση του δρόμου, έχασε τον έλεγχο και με λίγα χιλιόμετρα (είναι στενός ο δρόμος εκεί και είχε και κόσμο)
έχασε τον έλεγχο και έπεσε σε κολώνα ..... για κακή του τύχη πριν λίγο είχε σταματήσει να πάρει κάτι σουβλάκια ... και το σπίτι

του ήταν μόλις στα 300 μέτρα οπότε και είχε βγάλει το κράνος και το πέρασε πλέον στον αγκώνα .....αποτέλεσμα
δεν κινδυνεύει ευτυχώς αλλά χτύπησε στον αυχένα και ίσως χρειαστεί χειρουργείο

Πάντα και παντού κράνος

Περαστικά !!! και Αγύριστα !!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gandalf στις Πεμ Μάης 26 2011, 18:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!   Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 14:22

Ενα έχω να πώ. Κράνος και σταματημένοι! Το κακό δε ξέρει σε τί απόσταση θα κινηθούμε. Και επειδή θα κατέβω Κρήτη το καλοκαίρι (αύγουστο).... λέτε να μή πάρω το στρώμα!?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ο Τίγρης λαβώθηκε !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: