Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Riding School

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 16 2011, 09:16

Jumaru έγραψε:
Παρασκευη πρωϊ θα κλεισει η λιστα, οποτε οποιος ενδιαφερεται παρακαλω
ας τοποθετησει το ονομα του στη λιστα κ να μου στειλει με pm τα στοιχεια που ζητησα.


1. Jumaru ΟΚ
2. black_hawk
3. Gandalf ΟΚ
4. chris power ΟΚ
5. Geodi
6. Aris_n ΟΚ
7. leonady2 ΟΚ
8. dimitris k2 ΟΚ
9. DonNicollas
10. miketzif ΟΚ
11. man_OS ΟΚ
12. φιλος black_hawk
13. ioarma ?
14. Gandalf's brother ΟΚ
15. Gandalf's friend ΟΚ

Γεια όσους θα ξεκινήσουμε αυθημερόν από Πάτρα συνάντηση την Κυριακή στα Έβερεστ και αναχώρηση στις 05:00 (μάλλον ένα δυνατούτσικο εσπρεσάκι θα το χρειαστούμε... afro afro ) .... και μετά βουρ για να κατακτήσουμε τις πίστες .... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 16 2011, 14:40

Μιας κ πλησιαζει η ημερομηνια κ για να ημαστε ετοιμοι.
Παρακαλω στειλτε μου με pm το ονοματεπωνυμο σας, μοτοσυκλετα, ετη οδηγησης
καθως κ το τι θα χρειαστειτε απο εξοπλισμο με νουμερα για να μας τα κρατησουν
*** (πχ. στολη νουμερο, μποτες νουμερο.....)



Update με αυτους που εχουν δωσει στοιχεια κ τι χρειαζονται απο εξοπλισμο ωστε να σταλει η τελικη λιστα.

1. Jumaru ΟΚ
2. black_hawk ΟΚ
3. Gandalf ΟΚ
4. chris power ΟΚ
5. Geodi ΟΚ
6. Aris_n ΟΚ
7. leonady2 ΟΚ
8. dimitris k2 ΟΚ
9. miketzif ΟΚ
10. man_OS ΟΚ
11. Gandalf's brother ΟΚ
12. Gandalf's friend ΟΚ
13. 4kings ΟΚ
14. φιλος black_hawk
15. DonNicollas
16. ioarma

Γεια όσους θα ξεκινήσουμε αυθημερόν από Πάτρα συνάντηση την Κυριακή στα Έβερεστ και αναχώρηση στις 05:00 (μάλλον ένα δυνατούτσικο εσπρεσάκι θα το χρειαστούμε... afro afro ) .... και μετά βουρ για να κατακτήσουμε τις πίστες .... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 17 2011, 12:33

Jumaru έγραψε:
Μιας κ πλησιαζει η ημερομηνια κ για να ημαστε ετοιμοι.
Παρακαλω στειλτε μου με pm το ονοματεπωνυμο σας, μοτοσυκλετα, ετη οδηγησης
καθως κ το τι θα χρειαστειτε απο εξοπλισμο με νουμερα για να μας τα κρατησουν
*** (πχ. στολη νουμερο, μποτες νουμερο.....)



Update με αυτους που εχουν δωσει στοιχεια κ τι χρειαζονται απο εξοπλισμο ωστε να σταλει η τελικη λιστα.

1. Jumaru ΟΚ
2. black_hawk ΟΚ
3. Gandalf ΟΚ
4. chris power ΟΚ
5. Geodi ΟΚ
6. Aris_n ΟΚ
7. leonady2 ΟΚ
8. dimitris k2 ΟΚ
9. miketzif ΟΚ
10. man_OS ΟΚ
11. Gandalf's brother ΟΚ
12. Gandalf's friend ΟΚ
13. 4kings ΟΚ
14. φιλος black_hawk OK
15. DonNicollas
16. ioarma

Η ΛΙΣΤΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΜΟΝΟ... ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΚΙΝΗΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...


Γεια όσους θα ξεκινήσουμε αυθημερόν από Πάτρα συνάντηση την Κυριακή στα Έβερεστ και αναχώρηση στις 05:00 (μάλλον ένα δυνατούτσικο εσπρεσάκι θα το χρειαστούμε... afro afro ) .... και μετά βουρ για να κατακτήσουμε τις πίστες .... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 17 2011, 18:26

Καλο δρομο να εχουμε κ να περασουμε οσο καλα γινεται.


1. Jumaru ΟΚ
2. black_hawk ΟΚ
3. Gandalf ΟΚ
4. chris power ΟΚ
5. Geodi ΟΚ
6. Aris_n ΟΚ
7. leonady2 ΟΚ
8. dimitris k2 ΟΚ
9. miketzif ΟΚ
10. man_OS ΟΚ
11. Gandalf's brother ΟΚ
12. Gandalf's friend ΟΚ
13. 4kings ΟΚ
14. φιλος black_hawk OK

Γεια όσους θα ξεκινήσουμε αυθημερόν από Πάτρα συνάντηση την Κυριακή στα Έβερεστ και αναχώρηση στις 05:00 (μάλλον ένα δυνατούτσικο εσπρεσάκι θα το χρειαστούμε... afro afro ) .... και μετά βουρ για να κατακτήσουμε τις πίστες .... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 18 2011, 20:48

Έλα να λαδώνουμε αλυσίδες .....Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 18 2011, 22:08

Τέλειωσε και το γρασάρισμα ..... Riding School - Σελίδα 2 Vmrok0

Άντε και πάλι στο σχολείο .... πόσο μου τη δίνει η συγκεκριμένη λέξη Very Happy Laughing Laughing Laughing

ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Και μην ξεχάσουμε και όλα τα χαρτιά της μηχανής να πάρουμε μαζίιιιι ..... τα λέμε στις πίστες αδέρφια .... xaxa xaxa Riding School - Σελίδα 2 Szbl6tRiding School - Σελίδα 2 Szbl6t

Γεια όσους θα ξεκινήσουμε αυθημερόν από Πάτρα συνάντηση στα Έβερεστ και αναχώρηση στις 05:00


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gandalf στις Σαβ Ιουν 18 2011, 22:58, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 18 2011, 22:19

Σας εύχομαι καλό δρόμο και καλό μάθημα να έχετε αύριο!! geia geia
Το νού σας στον γυρισμό...!!! Ο δρόμος δεν είναι πίστα.. pirat pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 18 2011, 22:26

v_kostas έγραψε:
Σας εύχομαι καλό δρόμο και καλό μάθημα να έχετε αύριο!! geia geia
Το νού σας στον γυρισμό...!!! Ο δρόμος δεν είναι πίστα.. pirat pirat

Ουπς silent bounce bounce το βλέπω εύκολα να παρασυρόμαστε μετά .... Very Happy Very Happy Very Happy

Riding School - Σελίδα 2 Bgaex2 Very Happy Very Happy Very Happy geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 18 2011, 22:59

αδερφια καλο ταξιδι και με το καλο να γυρισετε,αντε να μας μεταδωσετε και λιγη απο την γνωση και σε εμας που δεν το εχουμε κανει!!!

ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΠΟΔΙΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΑΤΣΙΟ!!!


σας αναμενουνε αναμμενοι! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 19 2011, 03:35

Καλο δρομο παιδια!!
Περιμενω να μου πειτε απο κοντα εντυπωσεις!!!!!!!!
Riding School - Σελίδα 2 78463
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 19 2011, 23:21

yeye yeye yeye Μα γιατί το σχολειό να είναι τόσο υπεργαμάτο ..... θέλω κ άλλο το περίμενα καλό αλλά βγήκε σούπερ ουάουarrostos
yeye yeye yeye
Ευχαριστώ την ωραία παρέα που μου έδωσε την ευκαιρία για μία ακόμα φορά για απίστευτες εμπειρίες .....
και εις άλλα με υγεία και ευχαριστώ και το φίλο Μάνο .... για τα φιλτροχαρτοτενεκεδοκουτάκια .... Very Happy Very Happy Very Happy

Του χρόνου μας βλέπω για κανα καλιφόρνια έτσι ..... Very Happy Very Happy Very Happy

Υ.Γ: Έχετε χαιρετίσματα όλοι από τον Αγγελή που τα είπαμε προ ολίγου επί της Αγίας Σοφίας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 00:27

καλώς φτάσατε παλίκαροι, χάρηκα πολύ που σας είδα όλους, έστω και για λίγο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 01:14

καλώς φτάσατε και απο μενα να ειστε παντα γεροι και δυνατοι(δεν λεω παντα ορθιοι γιατι σημερα μαθαμε να μην πεφτουμε Laughing )χαρηκα που σας γνωρισα εις το επανιδην λοιπον....... geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 10:30

Παιδιά κάποιοι θα ανοίξουν P.B για μαρσπιέδες ..... τρέξτε ...... Smile Smile Basketball Basketball Basketball Laughing Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 10:56

δεν χρειάζεται φιλαράκο, να ακουμπάς στους μασπιέδες του συναναβάτη Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 12:01

man_OS έγραψε:
δεν χρειάζεται φιλαράκο, να ακουμπάς στους μασπιέδες του συναναβάτη Laughing Laughing Laughing


δεν χρειαζεται καν να ακουμπας!!!!!!...πλεον κρεμιεσαι YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 15:05

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
man_OS έγραψε:
δεν χρειάζεται φιλαράκο, να ακουμπάς στους μασπιέδες του συναναβάτη Laughing Laughing Laughing


δεν χρειαζεται καν να ακουμπας!!!!!!...πλεον κρεμιεσαι YOU!
Έρε να μας βλέπω να κρεμιόμαστε και τι άλλο .... οπππππ...... vstrom δεν είναι αυτό που έρχεται στο βάθος ... XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 16:20

παιδιά ντάξει με το κρέμασμα, αλλά εγώ για να μετακινήσω και τον κώλο μου (αυτό το άλλο 20% που έλεγε ο άνθρωπος) και κυρίως πάνω στη σέλα του βεστρόμ, πρέπει να γίνουν κοσμογονικές αλλαγές Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 17:25

Gandalf έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
man_OS έγραψε:
δεν χρειάζεται φιλαράκο, να ακουμπάς στους μασπιέδες του συναναβάτη Laughing Laughing Laughing


δεν χρειαζεται καν να ακουμπας!!!!!!...πλεον κρεμιεσαι YOU!
Έρε να μας βλέπω να κρεμιόμαστε και τι άλλο .... οπππππ...... vstrom δεν είναι αυτό που έρχεται στο βάθος ... XAXAXAXA

ποιοΟΟΟΟΟΟΟ??? :ΛΕΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ
αστο ρα μαλακα περασε! :ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΛΕΟΝ και βαζοντας το χερι πανω απο τα ματια μπας και δει λιγο καλυτερα! geek







man_OS έγραψε:
παιδιά ντάξει με το κρέμασμα, αλλά εγώ για να μετακινήσω και τον κώλο μου (αυτό το άλλο 20% που έλεγε ο άνθρωπος) και κυρίως πάνω στη σέλα του βεστρόμ, πρέπει να γίνουν κοσμογονικές αλλαγές Smile
εσυ βρωμογερε να βαλεις και ταινια διπλης οψης στο τζιν και στη σελα μη μας "γλυστρισεις" πουθενα και σε ψαχνουμε!! yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 18:35

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
Gandalf έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
man_OS έγραψε:
δεν χρειάζεται φιλαράκο, να ακουμπάς στους μασπιέδες του συναναβάτη Laughing Laughing Laughing


δεν χρειαζεται καν να ακουμπας!!!!!!...πλεον κρεμιεσαι YOU!
Έρε να μας βλέπω να κρεμιόμαστε και τι άλλο .... οπππππ...... vstrom δεν είναι αυτό που έρχεται στο βάθος ... XAXAXAXA

ποιοΟΟΟΟΟΟΟ??? :ΛΕΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ
αστο ρα μαλακα περασε! :ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΛΕΟΝ και βαζοντας το χερι πανω απο τα ματια μπας και δει λιγο καλυτερα! geek

man_OS έγραψε:
παιδιά ντάξει με το κρέμασμα, αλλά εγώ για να μετακινήσω και τον κώλο μου (αυτό το άλλο 20% που έλεγε ο άνθρωπος) και κυρίως πάνω στη σέλα του βεστρόμ, πρέπει να γίνουν κοσμογονικές αλλαγές Smile
εσυ βρωμογερε να βαλεις και ταινια διπλης οψης στο τζιν και στη σελα μη μας "γλυστρισεις" πουθενα και σε ψαχνουμε!! yeye

Για να το κανω αυτο...μαζι με ολα τα αλλα...κ με τη σειρα...λεω ή να αλλαξω σελα...ή να βαλω ροδελες απο πατινια στο κωλο !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 18:52

Jumaru έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
Gandalf έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
man_OS έγραψε:
δεν χρειάζεται φιλαράκο, να ακουμπάς στους μασπιέδες του συναναβάτη Laughing Laughing Laughing


δεν χρειαζεται καν να ακουμπας!!!!!!...πλεον κρεμιεσαι YOU!
Έρε να μας βλέπω να κρεμιόμαστε και τι άλλο .... οπππππ...... vstrom δεν είναι αυτό που έρχεται στο βάθος ... XAXAXAXA

ποιοΟΟΟΟΟΟΟ??? :ΛΕΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ
αστο ρα μαλακα περασε! :ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΥΠΟΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΛΕΟΝ και βαζοντας το χερι πανω απο τα ματια μπας και δει λιγο καλυτερα! geek

man_OS έγραψε:
παιδιά ντάξει με το κρέμασμα, αλλά εγώ για να μετακινήσω και τον κώλο μου (αυτό το άλλο 20% που έλεγε ο άνθρωπος) και κυρίως πάνω στη σέλα του βεστρόμ, πρέπει να γίνουν κοσμογονικές αλλαγές Smile
εσυ βρωμογερε να βαλεις και ταινια διπλης οψης στο τζιν και στη σελα μη μας "γλυστρισεις" πουθενα και σε ψαχνουμε!! yeye

Για να το κανω αυτο...μαζι με ολα τα αλλα...κ με τη σειρα...λεω ή να αλλαξω σελα...ή να βαλω ροδελες απο πατινια στο κωλο !!!!!

Παιδιά μην παιδεύεστε υπάρχουν ειδικά διαμορφωμένα κωλολάστιχα που αγκαλιάζουν σωστά το ποποβάρδουλο .... για ευκολότερες ποπομετατοπίσεις καθώς και λαδάκι σέλας για τρελά πλαγιάσματα λέμε...... Twisted Evil Twisted Evil geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 18:55

ημουν το πρωι σε κατι δουλειες και ελεγα το "γνωστο" ποιηματακι:"κλεισιμο γκαζι,αρχη φρενωνκ.τ.λ" απο μεσα μου και μετα επειδη μου φαινοντουσαν πολλα μαλωνα τον εγκεφαλο μου:Μαλακα οταν μπεις στον "αυτοματο" να τα θυμασαι!!ενταξει?? YOU! YOU! YOU!



*και συνεχως ζωγραφισμενο το χαμογελο της "γνωσης" ...................μενει η "πειρα"(καλα λαστιχοφαγωματα"!!


VSTROM ακι μου τι σου 'μελε να παθεις!...θα βελαξεις ατιμο Riding School - Σελίδα 2 501340 Riding School - Σελίδα 2 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 19:01

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
ημουν το πρωι σε κατι δουλειες και ελεγα το "γνωστο" ποιηματακι:"κλεισιμο γκαζι,αρχη φρενωνκ.τ.λ" απο μεσα μου και μετα επειδη μου φαινοντουσαν πολλα μαλωνα τον εγκεφαλο μου:Μαλακα οταν μπεις στον "αυτοματο" να τα θυμασαι!!ενταξει?? YOU! YOU! YOU!

*και συνεχως ζωγραφισμενο το χαμογελο της "γνωσης" ...................μενει η "πειρα"(καλα λαστιχοφαγωματα"!!

VSTROM ακι μου τι σου 'μελε να παθεις!...θα βελαξεις ατιμο Riding School - Σελίδα 2 501340 Riding School - Σελίδα 2 501340
Απ'οτι καταλαβα παντως στην πιστα....μιας κ σου φαινοταν πολλα ολα αυτα κ μεγαλη η σειρα...
"αυτοματα" ο εγκεφαλος σου ειχε διαγραψει τις κορινες για το που ξεκινουν κ αρχιζουν τα φρενα !!!

ή μηπως δεν υπηρχαν φρενα για σενα κ πηγαινες απο το κλεισιμο γκαζιου με οσα ειχες στην κλιση κορμιου !!! xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 19:51

Jumaru έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
ημουν το πρωι σε κατι δουλειες και ελεγα το "γνωστο" ποιηματακι:"κλεισιμο γκαζι,αρχη φρενωνκ.τ.λ" απο μεσα μου και μετα επειδη μου φαινοντουσαν πολλα μαλωνα τον εγκεφαλο μου:Μαλακα οταν μπεις στον "αυτοματο" να τα θυμασαι!!ενταξει?? YOU! YOU! YOU!

*και συνεχως ζωγραφισμενο το χαμογελο της "γνωσης" ...................μενει η "πειρα"(καλα λαστιχοφαγωματα"!!

VSTROM ακι μου τι σου 'μελε να παθεις!...θα βελαξεις ατιμο Riding School - Σελίδα 2 501340 Riding School - Σελίδα 2 501340
Απ'οτι καταλαβα παντως στην πιστα....μιας κ σου φαινοταν πολλα ολα αυτα κ μεγαλη η σειρα...
"αυτοματα" ο εγκεφαλος σου ειχε διαγραψει τις κορινες για το που ξεκινουν κ αρχιζουν τα φρενα !!!

ή μηπως δεν υπηρχαν φρενα για σενα κ πηγαινες απο το κλεισιμο γκαζιου με οσα ειχες στην κλιση κορμιου !!! xaxa

κρυβε λογια μωρη κουφαλα θα μας ακουσει κανενας δασκαλος και θα μου χτυπησει την "ουρα".....δεν σηκωνω χερι θελω κιαλλο κυκλο ασε με ησυχο! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

Riding School - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Riding School   Riding School - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 21:58

Πριν λιγο εκανα κατι δοκιμες για να δω εαν τα κατεγραψε καλα ο σκληρος δισκος μου και ειχε σαν αποτελεσμα να ξυνω μαρσιεπεδες (μπροστα- πισω ), καρινα ακομα και της πλαινες βαλιτσες εξυσα.Το νου σας λοιπον geek geek Riding School - Σελίδα 2 644705







Σοβαρα τωρα το σχολειο ηταν απλα απιστευτο και φυσικα ολοι που εχουν μηχανη πρεπει να πανε.
Μανο χαρηκα που σε ειδα μετα απο πολλη καιρο,Γιωργο χαρηκα που σε γνωρισα και απο κοντα και το νου σου στην κοτσιδα σου,γιατι με τοσο πλαγιασμα θα παρει φωτια και σε βλεπω να τα κανεις καρε Riding School - Σελίδα 2 644705 Riding School - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Riding School

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: