Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 08, 2011 10:08 am

για να μην κουβαλαμε το κρανος μαζι μας οσοι δεν ειναι fan της βαλιτσας υπαρχουν μερικες λυσεις αλλες ακριβες αλλες φθηνες

http://www.cityauto.gr/moto/article.citymoto.gr?aid=1935

http://www.helmetsecure.com/

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Classicfeatures
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 08, 2011 12:38 pm

χρονια τώρα κλειδωμενο το κρανος (full face) στο τιμονι με τον κλασσικο τρόπο που κοστιζει 5?...
εδώ το γνωστο σε ολους μας ...λουκέτο

υ.γ. ...και φυσικά εννοώ κλειδωμα για μια συντομη σταση ---- σε μερος πολυσύχναστο -----κι οταν η μηχανη ειναι σε σχετική εποπτεία ...αλλοιως ...παρτο μαζι σου αγγαλιτσα .....οτι κλειδωνει ξεκλειδωνει .....γνώμη μου εεεεεε!!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 08, 2011 1:22 pm

ρε σεις δεν δίνει η σουζούκι από μαμά ένα τσιμπριδιλόνι που μπαίνει κάτω από τη σέλα σε ένα αγκιστρο και περνάς εκεί το κράνος; Δεν έχετε από δαύτο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 08, 2011 1:39 pm

man_OS έγραψε:
ρε σεις δεν δίνει η σουζούκι από μαμά ένα τσιμπριδιλόνι που μπαίνει κάτω από τη σέλα σε ένα αγκιστρο και περνάς εκεί το κράνος; Δεν έχετε από δαύτο;

Πολύ σωστός ο Μάνος.
Και οχι ένα αλλά δύο.Μην έχει παράπονο ο συνεπιβάτης..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 1:40 am

δεν ειναι οτι καλητερο <<ανοιξε κλεισε τη σελα>>

τελικως βρηκα τη λυση και προεβην στην αγορα της κατωθη αν και θα προτιμουσα την πιο πανω που ειναι σταθερη (απαγορευτικη λογω κοστους).
http://flash-pub.com/pub/ebooks/128192af0e/index.php#/46

ks 220 kappa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sifalios
Member
Member
sifalios

Ηλικία : 43
Τόπος : Χανιά
Registration date : 29/04/2011

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 2:59 am

man_OS έγραψε:
ρε σεις δεν δίνει η σουζούκι από μαμά ένα τσιμπριδιλόνι που μπαίνει κάτω από τη σέλα σε ένα αγκιστρο και περνάς εκεί το κράνος; Δεν έχετε από δαύτο;

Το δικό μου που το πήρα μεταχειρισμένο δεν τα είχε αυτά, ξέρουμε αν μπορώ να τα βρω σε κανά ebay? Σε ένα search που έκανα δεν βρήκα κάτι παρόμοιο.

Ευχαριστώ

Σήφης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manostaz

manostaz

Ηλικία : 39
Τόπος : βοιωτια
Registration date : 04/04/2009

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 9:36 am

οταν η πισω βαλιτσα μου ειναι γεματη απλα πιανω το λουρακι του κρανους αναμεσα στα καπακια της πισω βαλιτσας...κ οταν χρειαζεται το κανω κ στα δυο κρανη..οχι οτι δεν μπορουν να μου τα κλεψουν απλα για να νομιζω οτι τα κλειδωσα....εννοειται πως αυτο θα το κανω σε πολυσυχναστους χωρους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 12:26 pm

manostaz έγραψε:
οταν η πισω βαλιτσα μου ειναι γεματη απλα πιανω το λουρακι του κρανους αναμεσα στα καπακια της πισω βαλιτσας...κ οταν χρειαζεται το κανω κ στα δυο κρανη..οχι οτι δεν μπορουν να μου τα κλεψουν απλα για να νομιζω οτι τα κλειδωσα....εννοειται πως αυτο θα το κανω σε πολυσυχναστους χωρους...


Παλίκαρε μου έχουν φάει κράνος πολύ καλύτερα κλειδωμένο και στο κέντρο της Αθήνας... αν δεν μπαίνει στη μπαγκαζιέρα πάρτο αγκαζέ... θα κλαίς όπως έκλαιγα και γω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
manostaz

manostaz

Ηλικία : 39
Τόπος : βοιωτια
Registration date : 04/04/2009

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 1:38 pm

λευτερη εχουν κλεψει κολητο..μεσα απο την μπαγκαζιερα.κρανος αξιας 700 ευρο.ενα βραδυ δεν το πηρε πανω στο σπιτι κ την αλλη μερα ελειπε..οποτε ειναι να μην σου τυχει..βεβαια φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα..θεωρω οτι στην ΑΘΗΝΑ οσα μετρα κ να παρεις ασφαλειας ειναι λιγα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 8:59 pm

sifalios έγραψε:
man_OS έγραψε:
ρε σεις δεν δίνει η σουζούκι από μαμά ένα τσιμπριδιλόνι που μπαίνει κάτω από τη σέλα σε ένα αγκιστρο και περνάς εκεί το κράνος; Δεν έχετε από δαύτο;

Το δικό μου που το πήρα μεταχειρισμένο δεν τα είχε αυτά, ξέρουμε αν μπορώ να τα βρω σε κανά ebay? Σε ένα search που έκανα δεν βρήκα κάτι παρόμοιο.

Ευχαριστώ

Σήφης

Βαλε στο search ''τσιμπριδιλόνι'' ή ''tsibridiloni'' και θα το βρείς.... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sifalios
Member
Member
sifalios

Ηλικία : 43
Τόπος : Χανιά
Registration date : 29/04/2011

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 12:20 am

tolismark έγραψε:

Βαλε στο search ''τσιμπριδιλόνι'' ή ''tsibridiloni'' και θα το βρείς.... Very Happy Very Happy Very Happy

Με tsibridiloni δεν έβγαλε κάτι θα δοκιμάσω τώρα με psipsipsinia kokokopsa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?   ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? Icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 3:56 am

sifalios έγραψε:
tolismark έγραψε:

Βαλε στο search ''τσιμπριδιλόνι'' ή ''tsibridiloni'' και θα το βρείς.... Very Happy Very Happy Very Happy

Με tsibridiloni δεν έβγαλε κάτι θα δοκιμάσω τώρα με psipsipsinia kokokopsa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Μέσα είσαι...Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΚΡΑΝΟΥΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: