Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chrismal_V-STROM 650 K7

chrismal_V-STROM 650 K7

Ηλικία : 42
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 26/05/2010

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤετ Απρ 06 2011, 18:53

Καλησπερα παιδια.Κατα τις 14 του μηνος και μετα θα αλαξω λαστιχα στην VSTROM EROS οποιος προκυτε να αλαξει ας το πει να παμε μαζι μπας και παρουμε καμια καλητερη τιμη.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrismal_V-STROM 650 K7

chrismal_V-STROM 650 K7

Ηλικία : 42
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 26/05/2010

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΔευ Απρ 18 2011, 14:36

Καλημερα παιδες επιτελους εβαλα λαστιχα.Αλλη αισθηση τωρα με τα καινουργια λαστιχα ,αλλα μαλλον ενα μεγαλο ποσοστο εφταιγε και βλεπω αυτην την διαφορα ειναι οτι τα πρεηγουμενα ηταν φλουδα. Shocked Rolling Eyes
Απο τιμες την καλητερη προσφορα την ειχε ο Θερμος και το All Terrain στα 250 ευρο τα Metzeler Tourance EXP και προτιμησα το All Terrain και απο δουλεια καταπλικτικη με συσφιξη βεβαιος και με δυναμοκλειδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΔευ Απρ 18 2011, 21:51

Καλοφόρετα Χρηστάρα με πολλά χιλιόμετρα!!! Αυτά έχω κι εγώ είναι άλλη αίσθηση φίλε θα δείς.. moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΔευ Απρ 18 2011, 22:35

Καλοφορετα φιλος!!!Ενωμενοι θα τα λιωσουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤρι Απρ 19 2011, 01:20

Καλοφορετα....εχω ακουσει τα καλυτερα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤρι Απρ 19 2011, 11:16

Καλοφάγωτα ..... Χρήστο ...... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation στρώστα και έλα μετά να τα λιώσουμε όλοι παρέα ... Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 41
Registration date : 15/12/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤρι Απρ 19 2011, 14:46

Ηρθε και η δικια μου σειρα σημερα να αλλαξω τα λαστιχα, ενεκεν και το ταξιδι. Εβαλα και εγω τα metzeler στο all terain. Να σημειωθει οτι τα ελαστικα ειναι φετινης "σοδειας", σπαρταραει ακομα... OK sharky
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤρι Απρ 19 2011, 15:02

Καλοφορετα τα λαστιχονια ωρε παλικαρια!! cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:16

Σήμερα πήγα και εγω στο All Terrain για να κλείσω ραντεβού την ερχόμενη Τρίτη να αλλάξω λάστιχα. Η τιμή απο 250 ευρο που μας είχε πει τώρα πήγε στα 260 ευρο. Μιλάω πάντα για τα Metzeler Tourance EXP. Εγω τα έκλεισα με 250 ευρο..... bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:31

Φίλε Αντρέα η τιμή των ελαστικών που λες από το All Terrain ισχύει για όλους και δεν είναι κάποια ειδική τιμή για το Forum μας Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:33

OK OK
Θα μας τρελάνουν στο τέλος!!Του μίλησες για v-strom club?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:48

Παιδιά sorry ξέχασα να σας αναφέρω πως μου είπε πως άλλαξε ο κατάλογος.... Κώστα του είπα οτί είμαι με τους vstromades αλλά η διαφορά προέκυψε γιατί μάλλον πήραν επάνω (αύξηση). Δεν το ανέφερα πριν... XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:52

leonady2 έγραψε:
Παιδιά sorry ξέχασα να σας αναφέρω πως μου είπε πως άλλαξε ο κατάλογος.... Κώστα του είπα οτί είμαι με τους vstromades αλλά η διαφορά προέκυψε γιατί μάλλον πήραν επάνω (αύξηση). Δεν το ανέφερα πριν... XYLO XYLO
Αντρέα να υποθέσω η τίμη που σου έκανε θα είναι για όλους η θα ισχυρίζεται νέους καταλόγους και θα θέλει παραπάνω?? ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ 8117 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:54

Φίλε Αντρέα για να ξεκαθαρίσει κάτι αν δεν του έλεγες ότι είσαι από το φόρουμ πόσο θα στα έδινε Question
Δηλαδή σου είπε πως έχουμε όντως κάποια έκπτωση και πόση με απτά νούμερα Question
Αυτό μας ενδιαφέρει .... διαφορετικά να το ψάξουμε ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:58

v_kostas έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Παιδιά sorry ξέχασα να σας αναφέρω πως μου είπε πως άλλαξε ο κατάλογος.... Κώστα του είπα οτί είμαι με τους vstromades αλλά η διαφορά προέκυψε γιατί μάλλον πήραν επάνω (αύξηση). Δεν το ανέφερα πριν... XYLO XYLO
Αντρέα να υποθέσω η τίμη που σου έκανε θα είναι για όλους η θα ισχυρίζεται νέους καταλόγους και θα θέλει παραπάνω?? ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ 8117 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ 8117

Αυτό που μου είπε ξεκάθαρα αφού του είπα πως έρχομαι από το forum, γνωρίζω την τιμή που έχω πει στα παιδιά αλλά επειδή άλλαξε ο κατάλογος έχουν πάρει αύξηση 10 ευρώ. Προφανώς λοιπόν εγώ από αυτό καταλαβαίνω πως η τιμή (260 ευρώ) είναι τιμή που θα κάνει σε όλους εμάς. Μπορούμε όμως να τον τσεκάρουμε αν λέει αλήθεια με ένα τηλέφωνο στο ΘΕΡΜΟ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:01

Αντρέα αν δεν βιάζεσαι κάνε μια έρευνα αγοράς μην μένουμε εκεί.Γιατι ο καθένας λέει ότι του κ@υλ@σει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:01

Gandalf έγραψε:
Φίλε Αντρέα για να ξεκαθαρίσει κάτι αν δεν του έλεγες ότι είσαι από το φόρουμ πόσο θα στα έδινε Question
Δηλαδή σου είπε πως έχουμε όντως κάποια έκπτωση και πόση με απτά νούμερα Question
Αυτό μας ενδιαφέρει .... διαφορετικά να το ψάξουμε ....

Δεν τον ρώτησα πιο πριν πόσο έχουν κανονικά τα λάστιχα, του είπα εξ' αρχής πως είμαι απο το foroum αρα δεν μπόρεσα να τον τσεκάρω. Θεωρώ όμως πως είναι αρκετά εύκολο να δούμε αν λέει παπάντζες και αυτό γιατί έχω ακούσει πολλούς τώρα τελευταία που θέλουν να αλλάξουν λάστιχα!!!!!!! 🐰
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:08

v_kostas έγραψε:
Αντρέα αν δεν βιάζεσαι κάνε μια έρευνα αγοράς μην μένουμε εκεί.Γιατι ο καθένας λέει ότι του κ@υλ@σει!!

Κώστα κοίτα αν μιλήσω με τον ΘΕΡΜΟ και μου πει την παλιά τιμή που σας είχε πει 250 ευρώ νομίζω πως δεν είναι άξιο λόγου να το συζητάμε για 10 ευρώ διαφορά που έχει ο ένας απο τον άλλον. Είναι λοιπόν επιλογή του καθενός που θέλει να πάει να τα αλλάξει. Το θέμα όμως είναι πως την επόμενη βδομάδα θα μιλήσω με ΘΕΡΜΟ απλά για να τσεκάρω αν μας λέει @αλακίες και αν όντως έχουν πραγματικά πάρει πάνω στον κατάλογο.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:10

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:11

Μας βλεπω στο μελλον να φευγουμε σε ομαδικη Αθηνα για λαστιχα με τους απατεωνες ....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:24

Jumaru έγραψε:
Μας βλεπω στο μελλον να φευγουμε σε ομαδικη Αθηνα για λαστιχα με τους απατεωνες ....!!!!

+1000. Πολύ σωστό σε βρίσκω φίλε Πάνο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 12:26

Χτές λοιπόν πήγα να κάνω την προγραμματισμένη αλλαγή ελαστικών (EXP) που είχα κανονίσει απο την προηγούμενη βδομάδα. Το λάστιχα που άλλαξα μου φάνηκαν απίστευτα (με βροχερό καιρό αφού ο καιρός χθες είχε τις κακές του) χωρίς βέβαια να προλάβω να κάνω ούτε 50klm μιας και τα προηγούμενα που είχα ήταν 3 χρόνων..... rock rock . Η τιμή λοιπόν μου είπε παραμένει στα ίδια μέχρι να αλλάξει ο κατάλογος μέσα στο 2011 !
Τώρα το μόνο που έμεινε είναι να κάνω μια δοκιμή για να δω αν έχω δίκιο ή άδικο για τα γρήγορα συμπεράσματα που έβγαλα!!!!! moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 12:47

ΕΧΡ και τα μυαλά στα κάγκελα λέμε...περιμένω πως και πως να φαγωθούν τα δικά μου και μόλις γυρίσω Ελλάδα τον Οκτώβρη βουρ για ΕΧΡ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 14:06

Καλοφορετα Αντρεα κ να τα χαρεις οπως αγαπας !!!
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ   ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 14:15

Jumaru έγραψε:
Καλοφορετα Αντρεα κ να τα χαρεις οπως αγαπας !!!
OK

merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
 

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: