Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βίδες Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 03:31

Καλημέρα σας θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις βίδες που έχει το μηχανάκι μας περιμετρικα΄(σε πλαστικά, fering κλπ)εννοώ σε πορτοκαλί χρώμα


Σας ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 07:48

γιώργο καλημέρα. Αν θα βρείς μόνο μετά απο πολύ ψάξιμο στην σπύρου πάτση στο μοναστηράκι η στο λιμάνι του πειραιά. Για να βρεθούν σε καταστήματα με επαγγελματικό εξοπλισμό το βλέπω απίθανο π.χ το κέντρο βίδας που έχουμε στο περιστέρι δεν έχει με τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 23:34

Ψάξε ψάξε μαζί με φίλους βρέθηκε αυτό

http://www.probolt-usa.com/Products/V_STROM_02_Fairing_Bolt_Kit_Excluding_Screen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 23:37

Σου έβγαλε και σένα το μνμ πως στέλνει μόνο Αμερική ή κάνω λάθος? Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 00:03

πήγαινε στον σταθόπουλο, έχει από τρακαρισμένα, ανταλλακτικά κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 00:47

οι ergal βίδες που ζητάς μπορείς να τις βρείς σε οποιοδήποτε μαγαζί που πουλάει αξεσουάρ μοτό, π.χ. stelpet, αλλιώς μπορείς να πάς στην WINTEX (Kαλλιροης 22 τηλ.210-9214315) και θα βρεις βιδακια της pro bolt.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 02:28

τσκ τσκ, έπρεπε να μπει ο μανωλιός για να μας πει το αυτονόητο? ρε τρελέ, δεν πήραμε όλοι από το στέλπετ πρόσφατα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 11:54

Στο stelpet που ρώτησα δεν εχει πορτοκαλί που θελω εγώ

και στο μαγαζί της καλιρρόης που πήρα τηλ μου ειπε 1.5€ το τμχ αλλά επίσης δεν έχει πορτοκαλί

το site που βρέθηκε τους εστειλα mail και στέλνουν και Ελλάδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 13:44

Μια χαρα στελνει!Εχω κανει 120Ε παραγγελια ηδη! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 21:20

Ρε παιδιά,μιάς και το θέμα αφορά βίδες για το stroma...Εγώ ψάχνω πολύ καιρό τις βίδες με πλατύ''κεφάλι'' για τις χούφτες και το κάλυμμα αλυσίδας αλλά δεν έχω βρεί.Πήγα στην ΤΕΟΜΟΤΟ και μόνο που δε με δείρανε (περιγραφικότατο,ε?)όταν τους ζήτησα τέτοιες βίδες affraid Σα να τους ζήτησα το γάλα του παιδιού τους αντιδράσανε Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20 2011, 00:11

Δοκίμασε ένα τηλεφωνάκι από Δευτέρα εδώ
WINTEX (Kαλλιροης 22 τηλ.210-9214315)

είναι εξυπηρετικότατοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20 2011, 09:13

onastrom έγραψε:
Δοκίμασε ένα τηλεφωνάκι από Δευτέρα εδώ
WINTEX (Kαλλιροης 22 τηλ.210-9214315)

είναι εξυπηρετικότατοι
Yποθέτω πως έχεις προμηθευτεί από κεί,ε?Σε ρωτάω γιατί είναι πονεμένη ιστορία με αυτές τις βίδες.Έχω χάσει/Μου έχουν αρπάξει τουλάχιστον καμμιά 15αριά και τα''μπαλώνω''με ότι βρώ στα συνεργεία.Οι αντιπροσωπείες δε δίνουν και αγνοώ το λόγο (πρόσφατη εμπειρία από teomoto).Πάντως σ'ευχαριστώ για την πληροφορία merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20 2011, 19:45

Δεν εχω πάρει από τα παιδιά που σου λέω. ΑΠλά μίλησα μαζί τους για όλο το σετάκι με τις πορτοκαλί και όταν τους ρώτησα για άλλες βίδες μου είπαν έλα από εδώ και ότι θες τις βρίσκουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20 2011, 19:47

onastrom έγραψε:
Δεν εχω πάρει από τα παιδιά που σου λέω. ΑΠλά μίλησα μαζί τους για όλο το σετάκι με τις πορτοκαλί και όταν τους ρώτησα για άλλες βίδες μου είπαν έλα από εδώ και ότι θες τις βρίσκουμε
ΟΚ συνονόματε,θα περάσω μια βολτίτσα μπάς και... mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΤετ Ιουν 25 2014, 22:42

Μετα απο 3 χρονια βγαλαμε καμια ακρη με τις βιδες ? και γω θελω σε χρωμα μαυρο ...Θεσσαλονικη αν γινεται γνωριζει κανεις κανα καταστημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠεμ Ιουν 26 2014, 01:27

onastrom έγραψε:
Καλημέρα σας θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις βίδες που έχει το μηχανάκι μας περιμετρικα΄(σε πλαστικά, fering κλπ)εννοώ σε πορτοκαλί χρώμα


Σας ευχαριστώ πολύ

Κατεβαίνεις στην Βυζαντίου στην Καλογρέζα, και λίγο μετά το ταχυδρομείο στο δεξί σου χέρι είναι ο Λουκάς.
Εχει. Οταν πήρα εγώ ασημί, είχε και κάτι πορτοκαλοχρυσές.
Παρτον τηλέφωνο να μάθεις.
210 2797177 Moto Loukas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠεμ Ιουν 26 2014, 01:41

Πάτα και στο ebay stainless button bolts suzuki vstrom και τσέκαρε... 270 τεμάχια λέει  What a Face  με 30 ευρώ σύνολο (και μεταφορικά μέσα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
peri55

peri55

Τόπος : ΒΕΡΟΙΑ
Registration date : 12/11/2013

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04 2014, 23:18

Εγώ σήμερα βρήκα σε αντιπροσωπεία στην Σκύδρα και αγόρασα τέσσερις βίδες αυτές που είναι πάνω στο ρεζερβουάρ στα πλαστικά δεξία αριστερά και στο πλάι που βιδώνει το ρεζερβουάρ με το φτερό η κάθε βίδα 2,5 ευρώ , είχε πάντως σαν ανταλλακτικό .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΠαρ Σεπ 05 2014, 00:21

peri55 έγραψε:
Εγώ σήμερα βρήκα σε αντιπροσωπεία  στην Σκύδρα και αγόρασα τέσσερις βίδες αυτές που είναι πάνω στο ρεζερβουάρ στα πλαστικά δεξία αριστερά και στο πλάι που βιδώνει το ρεζερβουάρ με το φτερό η κάθε βίδα 2,5 ευρώ , είχε πάντως σαν ανταλλακτικό .    
Για στειλε πληροφοριες η κανα url!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 19:28

γνωριζει καποιος αν αυτες εδω http://www.probolt-usa.com/aluminium-engine-kit-v-strom-dl650a-11-race-spec-orange.html#.VN-FAC4sDhU
ειναι καλης ποιοτητας ή θα μας μεινουν στο χερι στο σφιξιμο, δεδομενου οτι μιλαμε για καπακια μοτερ κλπ που απαιτουν σφιξιμο με ροποκλειδο και δυναμη νομιζω χονδρικα ανω των 40Nm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 19:39

rafel7 έγραψε:
γνωριζει καποιος αν αυτες εδω http://www.probolt-usa.com/aluminium-engine-kit-v-strom-dl650a-11-race-spec-orange.html#.VN-FAC4sDhU
ειναι καλης ποιοτητας ή θα μας μεινουν στο χερι στο σφιξιμο, δεδομενου οτι μιλαμε για καπακια μοτερ κλπ που απαιτουν σφιξιμο με ροποκλειδο και δυναμη νομιζω χονδρικα ανω των 40Nm


ασε τις βιδες και βαψε την καρινα πορτοκαλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 19:44

εχει ηδη ξεκινησει project οπτικής μετατροπης του παρακατω μηχανακίου λαμπρο. η πορτοκαλι καρίνα ειναι μια ιδεα που μου χει περασει κ εμενα απο το μυαλο αλλα μου φυγε (οι λογοι???στειλε πμ). προς το παρον οι συνθηκες απαιτουν μαυρα καπακια με τις παραπανω βιδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 19:47

rafel7 έγραψε:
εχει ηδη ξεκινησει project οπτικής μετατροπης του παρακατω μηχανακίου λαμπρο. η πορτοκαλι καρίνα ειναι μια ιδεα που μου χει περασει κ εμενα απο το μυαλο αλλα μου φυγε (οι λογοι???στειλε πμ). προς το παρον οι συνθηκες απαιτουν μαυρα καπακια με τις παραπανω βιδες

απο την υπογραφη σου που βλεπω και αφου θες να βαψεις τα καπακια μαυρα θελει πορτοκαλι καρινα για να κανει αντιθεση και αυτοκολητο καρμπον στο προστατευτικο της τρομπασ πισω φρενου και ταινια τροχων πορτοκαλι... ααα και εξατμιση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 19:54

...ΛΑΜΠΡΟ ΔΕΣ Laughing Laughing Laughing

rafel7 έγραψε:
εχει ηδη ξεκινησει project οπτικής μετατροπης του παρακατω μηχανακίου


ταινια τροχων ρε φιλε ειχα παρει μια μ...κια απο ιμπερουρα και μου ξεκολλησε με αποτελεσμα να ξενερωσω και να μη ξαναβαλω. anyway η συνομιλια μας μου εδωσε μια ακομα ιδεα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Βίδες Vstrom Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βίδες Vstrom   Βίδες Vstrom Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 19:58

rafel7 έγραψε:
...ΛΑΜΠΡΟ ΔΕΣ  Laughing  Laughing  Laughing

rafel7 έγραψε:
εχει ηδη ξεκινησει project οπτικής μετατροπης του παρακατω μηχανακίου


ταινια τροχων ρε φιλε ειχα παρει μια μ...κια απο ιμπερουρα και μου ξεκολλησε με αποτελεσμα να ξενερωσω και να μη ξαναβαλω. anyway η συνομιλια μας μου εδωσε μια ακομα ιδεα!!!!

απο το ebay κανει 2 ευρω ενω απο εδω 15, δεν λεω οτι τα αξιζει αλλα θα είναι καλυτερη ποιοτικα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βίδες Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: