Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Μάης 28 2011, 17:05

aristrom έγραψε:
Για μπανο αυριο????????????????????ΧΟ-ΧΟΧΟΧΟΟΧοχο!!!!!!!!
και ΠΟΥΣΤΕΕΕΕ!! Για ντους δε θαχετε προβλημα-θα φροντισει ο..ΘΕΟΥΛΗΣ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Κακέ...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Μάης 28 2011, 17:38

man_OS έγραψε:
έλα να ετοιμάζεστε για μπανάκια-εκδρομή στις Θίνες-Βαρθολομιο!
Φίλε τι είπες τώρα??? Πότε θα κατέβεις??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 09:11

καλημερα σε ολους αυριο για μερικους και για τους υπολοιπους την κυριακη με την αυγη θα παμε λευκαδα;;;;;;;;;;; eee eee eee eee ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 09:41

VSTROMIMHS έγραψε:
καλημερα σε ολους αυριο για μερικους και για τους υπολοιπους την κυριακη με την αυγη θα παμε λευκαδα;;;;;;;;;;; eee eee eee eee ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI

φιλαρακι εγω ειμαι μεσα για κυριακη για μονοημερη....

κανας αλλος παιδες.....??????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 10:26

Ο γερακας ειναι μεσα αλλος κανεις ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 846930 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 846930 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 846930 eee eee eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 12:59

Παίδες .... εγώ θα είμαι όπως γνωρίζετε από το Σάββατο πουρνό στη Λευκάδα ..... bounce bounce οπότε Κυριακή μπορούμε να συναντηθούμε ή και να επιστρέψουμε και παρέα ..... αν καταφέρουμε να συγχρονιστούμε στο νησί μιας και έχω σκοπό να το γυρίσω λίγο το νησάκι .... Laughing Laughing Laughing afro afro yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 15:03

Gandalf έγραψε:
Παιδιά τι θα λέγατε στις 04/06/2011 να πάμε Λευκάδα την πολυπόθητη εκδρομή για πολλούς αν όχι όλους μας Laughing Laughing
Να πιούμε το καφεδάκι μας, να κάνουμε τις βουτιές μας, να φάμε και να πιούμε και να καλωσορίσουμε το καλοκαίρι σαν πρώτη εβδομάδα του Ιουνίου ..... Very Happy Very Happy Very Happy
Λέω για την άλλη εβδομάδα να έχει μπει και ο Ιούνιος , να έχει ζεστάνει λίγο & η θαλασσίτσα και λέω για Σάββατο .... αν θέλει κάποιος να κάνει και διανυκτέρευση ......

Νικο λογω εργασιων στο μοτορι δεν θα μπορεσω να σε ακολουθησω αυριο οσο κι αν την ηθελα τη βουτια στη Λευκαντος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 15:21

Jumaru έγραψε:
Gandalf έγραψε:
Παιδιά τι θα λέγατε στις 04/06/2011 να πάμε Λευκάδα την πολυπόθητη εκδρομή για πολλούς αν όχι όλους μας Laughing Laughing
Να πιούμε το καφεδάκι μας, να κάνουμε τις βουτιές μας, να φάμε και να πιούμε και να καλωσορίσουμε το καλοκαίρι σαν πρώτη εβδομάδα του Ιουνίου ..... Very Happy Very Happy Very Happy
Λέω για την άλλη εβδομάδα να έχει μπει και ο Ιούνιος , να έχει ζεστάνει λίγο & η θαλασσίτσα και λέω για Σάββατο .... αν θέλει κάποιος να κάνει και διανυκτέρευση ......

Νικο λογω εργασιων στο μοτορι δεν θα μπορεσω να σε ακολουθησω αυριο οσο κι αν την ηθελα τη βουτια στη Λευκαντος....
το πολυσυζητημενο ταξιδι της λευκαδος........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΣΚ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 15:47

ΜΑΓΚΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΣΚ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ,ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.
ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΕΑΝ ΤΟ ΘΕΛΑΤΕ ΠΟΥ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ.ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΥΒΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΛΑΣΤΗΧΑ ΚΑΙ ΟΙ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΥΛ ΠΑΡΑΛΙΑ. pirat kalmi kalmi kalmi VSTROM geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03 2011, 16:46

Έτσι πειρατή μ' αρέσεις γιατί τα μοτόρια .... δεν είναι για να κάθονται .... Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Exclamation Exclamation Exclamation
Καλό δρόμο λοιπόν cheers σε όσους θα βολτάρουν το Σ/Κ cheers cheers

Υ.Γ: παίδες για να αποφύγω καμια παρεξήγηση εκ μέρους μου να πω ότι δεν "κανόνισα" προσωπικά καμία εκδρομή για αυτό το Σ\Κ
τώρα αν κάποιοι κανονίσετε κ έρθετε Λευκάδα ..... ελπίζω να μπορέσουμε να τα πούμε Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 15:00

Gandalf έγραψε:

Υ.Γ: παίδες για να αποφύγω καμια παρεξήγηση εκ μέρους μου να πω ότι δεν "κανόνισα" προσωπικά καμία εκδρομή για αυτό το Σ\Κ
Αααα εγω παρεξηγησα φιλε Νικο ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 986249 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 986249 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 797994 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 797994
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2011, 21:03

παιδια θα ερθει κανενας αυριο λευκάδα...??? για να κανονισουμε ωρα αν ειναι...????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20 2011, 10:02

Θανάση .... ανυπομονώ φίλε να πάμε την εκδρομή που πρότεινες ..... για ρίξε και ημερομηνία για τον Ιούλιο ...............

1. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑ - ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΒΥΤΙΝΑ Οργανωτης: tezas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 19:30

Παλιόπαιδα χθές στον καφέ είπαμε για την Κυριακή 3/7 να πάμε εκδρομούλα.Δεν είπαμε το πού αλλά έπεσαν 2 προτάσεις:Λευκάδα η Αγ Θεοδώρα. Δηλώστε συμμετοχή και προτίμηση για να φύγουμε.Μόνο βιαστείτε λίγο γιατι μέχρι αύριο βράδυ θα πρέπει να κλείσει. football football
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 20:32

Θα ήθελα να μάθω την ώρα moto μιας και το Σάββατο το βραδυ λόγω ''ημέρας'' λέω να πάω να πιω μια geia mas . Η ώρα είναι καθοριστική για εμένα παρότι θα ήθελα πολύ να ακολουθήσω !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 20:55

Αντρέα την ώρα θα την κανονίζουμε ανάλογα με το πού θα πάμε.Για Λευκάδα δεν μας πιέζει ο χρόνος και τόσο απλά η ζέστη ειναι.Για Αγ Θεοδώρα επειδή είναι πολλά τα χλμ χρειάζεται πιστεύω να φύγουμε κατα τις 8:30 οπότε το βλέπουμε αυτό.Εσύ τι ώρα θα μπορείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 21:00

Μην χαλάσω την εκδρομή Κώστα. Για μένα πιστεύω πως αν ξεκινήσετε 09.00 θα είναι καλά για να μπορέσω και εγω να ακολουθήσω. Όχι πως δεν μπορώ να ξεκινήσω νωρίτερα απλά θέλω να ευχαριστηθώ την εκδρομή και αν δεν μπορώ να το κάνω προτιμώ να μην έρθω καθόλου!
Δεν θέλω να πάρω κανέναν στο λαιμό μου. Αν υπάρχει έστω και μια διαφώνια και κάποιος θέλει να φύγετε νωρίτερα μην πιεστείτε για εμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 21:23

Να ακούσουμε και τα υπόλοιπα παιδιά Αντρέα, για μισή ώρα δεν χάθηκε ο κόσμος ρε φίλε!!!Εμείς την παρέα σου θέλουμε,1000αρι δεν έχεις?? YOU! YOU! bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 22:17

1000αρι και χωρίς πεταλούδες να τονίσω με την μονη διάφορα πως εγω έχω και πλαινες βαλίτσες YOU! YOU! YOU!
Μιλούσα με κ2 πριν. Εκλαψα φιλε μόνο αυτο σου λέω. Και άπο ότι μου έλεγε μπορει να ακολουθήσει και αυτός την Κυριακή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 22:27

Για Λευκαδα καπως δυσκολο να σας ακολουθησω....
αν ειναι ομως κ κανονιστει για Αγ. Θεοδωρα θα προσπαθησω
να κατεβω απο βουνο κ θα σας συναντησω μετα την Χαλανδριτσα !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 23:59

Μαλλον και εγω ειμαι μεσα για εκδρομουλα την κυριακη.εγω λεω για λευκαδα να κανουμε και καμια βουτια να δροσιστουμε αλλα και οπου αλλου γουσταρετε μεσα ειμαι,γιατι απλα το σημαντικο ειναι πανω απο ολα η καλη παρεα και να γραψουμε χλμ. και πιστευω οτι πραγματικα εχουμε φτιαξει μια τρελη-τρελη παρεα.






Υ.Γ θα ειναι κανενας διπλος για να μην νιωθει μοναξια η γυναικα μου (εαν τελικα ερθει? )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 00:07

CHRIS POWER έγραψε:
Μαλλον και εγω ειμαι μεσα για εκδρομουλα την κυριακη.εγω λεω για λευκαδα να κανουμε και καμια βουτια να δροσιστουμε αλλα και οπου αλλου γουσταρετε μεσα ειμαι,γιατι απλα το σημαντικο ειναι πανω απο ολα η καλη παρεα και να γραψουμε χλμ. και πιστευω οτι πραγματικα εχουμε φτιαξει μια τρελη-τρελη παρεα.






Υ.Γ θα ειναι κανενας διπλος για να μην νιωθει μοναξια η γυναικα μου (εαν τελικα ερθει? )
Εγω Χρήστο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 09:03

καλημερα και γω μεσα ειμαι για κυριακη και οπου κατσει αν παμε λευκαδα θα δω και την γυναικα που εχω καιρο makakas makakas makakas ντροπη ρε να την δω λεμε οχι να την!!!!!!!!!!!!!αντε τωρα eee eee eee eee EROS EROS EROS EROS gmt gmt NO NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 10:49

Μας βλέπω για Λευκάδα ρε μούτρα τελικά....Εγώ ψηφίζω Λευκάδα για να δούμενε και κανένα καλό κομμάτι που στάνταρ θα κυκλοφορεί...
Για να ακούσουμε και άλλα παιδιά τι έχουν να πούν! bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 15:38

Η παρεα μετραει γιατι οπως λεει κι ο Αριστος:Ολα ειναι δρομος!!!
Αντε το βραδακι θα βαλω την φορμα για τις συμμετοχες.. Δηλωστε ολοι συμμετοχη και προορισμο.αυτην την στιγμη η πλαστιγγα γερνει Λευκαδα οποτε βιαστειτε!!!! GRAFO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 22 από 39Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: