Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:08

leonady2 έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Λευκάδα θα πήγαινα και τώρα... success yeye yeye peinao peinao

Όταν λες τώρα μιλας για τώρα τώρα .... δηλαδή να ετοιμαστούμε σε κανα μισάωρο ας πούμε.... Αν είναι να το κοιτάξω....να δω τι μπορώ να κάνω YOU! YOU!
kalmi kalmi kalmi
Εσύ μου φαίνεται είσαι χειρότερος απο μένα!!! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:16

Gandalf έγραψε:
Παιδιά μιας και είμαστε προ των Πυλών του καλοκαιριού να προτείνω και μερικά κοντινά (και όχι μόνο) νησάκια στα οποία θα μπορούσαμε να πάμε με διανυκτέρευση κατά προτίμηση Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation και όποιος έχει φυσικά και κάποια άλλη ιδέα
1)Λευκάδα

3) Σπέτσες -Πόρος

5) Εύβοια

6) Ελαφόνησο
goood


Μισαωρο δωστε μου κι εμενα για Λευκαδα...!!!! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:20

v_kostas έγραψε:
leonady2 έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Λευκάδα θα πήγαινα και τώρα... success yeye yeye peinao peinao

Όταν λες τώρα μιλας για τώρα τώρα .... δηλαδή να ετοιμαστούμε σε κανα μισάωρο ας πούμε.... Αν είναι να το κοιτάξω....να δω τι μπορώ να κάνω YOU! YOU!
kalmi kalmi kalmi
Εσύ μου φαίνεται είσαι χειρότερος απο μένα!!! YOU! YOU!

Μια αγάπη είχα πριν πάρω τη μηχανή μου, την γυναίκα μου, όταν πήρα την μηχανή τις έκανα δύο χωρίς συζήτηση, μετά απο αρκετό όμως διάστημα κατάλαβα πως η μεγαλύτερη αγάπη που έχω είναι τα χιλιόμετρα!!!! Πολλά και ακατάπαυστα! moto moto moto

ΟΕΟΕΟΕΟΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:51

Επειδη διαβαζω-διαβαζω και δεν βγαζω συμπερασμα (δεν φταινε τα ποστ,μου τα χουν..πρηξει στη δουλεια),θελω να ρωτησω

1.Αυτη την κυριακη θα παμε πουθενα?

2.Οι προτασεις για ποτε αναφερονται?


Πρεπει να βαλουμε στο προγραμμα και καμια εκδρομουλα-καφεδακι,στα μερη του Δημητρη!Ο ανθρωπος κανει πολλα χλμ.για να ρχεται προς τα μερη μας ,πρεπει και μεις να παμε προς τα κει εστω και για ενα καφε μια τεταρτη.Η μερα μεγαλωσε μας παιρνει ανετα απο θεμα χρονου.

Για αυτη την Κυριακη λοιπον ποιοι μπορουν για εκδρομουλα?που παμε?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:59

Λευκαδα? απο το πρωι για καφε- μπανιο-φαι-οτι να ναι????????????
kalmi
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 15:12

Αρίστο οι προτάσεις δεν έχουν συγκεκριμένη ημερομηνία. Θα συγκεντρωθούν και κάθε φορά που θα έχουμε χρόνο για εκδρομή θα αποφασίζουμε ποιά θα πάμε!!

+1000 για τον καφέ στον Δημήτρη!!! respect respect

Αυτήν την Κυριακή απο εμένα δύσκολο.. tsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 15:24

Παίδες και εγω αυτη την Κυριακή θα είμαι εκτός Πατρών. Την επόμενη όμως όπου και οπότε θέλετε...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 15:49

v_kostas έγραψε:
Αρίστο οι προτάσεις δεν έχουν συγκεκριμένη ημερομηνία. Θα συγκεντρωθούν και κάθε φορά που θα έχουμε χρόνο για εκδρομή θα αποφασίζουμε ποιά θα πάμε!!

+1000 για τον καφέ στον Δημήτρη!!! respect respect

Έτσι ακριβώς Αρίστο (αλλά και για τον καφέ στο Δημήτρη) επιπλέον οι εκδρομές δε θα ανακοινώνονται τελευταία στιγμή αλλά κάποιες μέρες πριν για διευκόλυνση όλων ...... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation (Τώρα βέβαια και η έκτακτη εκδρομούλα από κάποιον που θέλει να προτείνει δεν τίθεται θέμα εννοείται φιλούθκια Very Happy )

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 15:52

Κριμα που δεν μπορειτε! Sad Sad

Εγω παντως σας το λεω ,με βλεπω να παιρνω τον Jumaru να παμε να...γραδαρουμε κανα τσιπουρο! YOU! YOU! geia mas
drink drink drink drink lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 09:50

Μια ωραία και όμορφη διαδρομή για όσους δεν την έχουν κάνει είναι η παρακάτω που σκέφτηκα σήμερα το πρωί πίνοντας το καφεδάκι μου..... Πάτρα - Ναύπακτος - Ανω Χώρα - Καρπενήσι - Πάτρα. Τα χιλιόμετρα είναι μια χαρά 300 περίπου και η διαδρομή απίστευτη αφού προχωρώντας για Άνω Χώρα ο δρόμος είναι μέσα στο έλατο. Την παραθέτω παρακάτω....!

Διαδρομή: Arrow Arrow Πάτρα - Ναύπακτος - Ανω Χώρα - Καρπενήσι - Πάτρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 09:59

Αν έγινα βαρετός πείτε μου να σταματήσω. Εγω συνεχίζω με ακόμα μια διαδρομή που την εχω κάνει παλιά αλλά δεν την θυμάμαι.... OK
Πάτρα - Ναύπακτος - Μπράλος - Παύλιανη - Λιδορικι - Πάτρα!

Διαδρομή:Arrow Arrow Πάτρα - Ναύπακτος - Μπράλος - Παύλιανη - Λιδορικι - Πάτρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 11:55

Συνεχισε-συνεχισε!Μια μικρη διορθωση ,για Αιγιο δεν υπαρχει πλεον γραμμη φερυ μποτ! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 12:16

aristrom έγραψε:
Συνεχισε-συνεχισε!Μια μικρη διορθωση ,για Αιγιο δεν υπαρχει πλεον γραμμη φερυ μποτ! Sad

Απο Αίγιο για Αγιο Νικόλαο που περνούσε απέναντι εννοείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 12:30

leonady2 έγραψε:
aristrom έγραψε:
Συνεχισε-συνεχισε!Μια μικρη διορθωση ,για Αιγιο δεν υπαρχει πλεον γραμμη φερυ μποτ! Sad

Απο Αίγιο για Αγιο Νικόλαο που περνούσε απέναντι εννοείς?

Yes!!
Σταματησε πριν λιγες μερες λογω μικρης κινησης,κοινως "εμπενε μεσα" η εταιρια!
Καποιες προσπαθειες γινονται να ξαναρχισουν τα δρομολογια. Ιδωμεν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 12:33

aristrom έγραψε:
leonady2 έγραψε:
aristrom έγραψε:
Συνεχισε-συνεχισε!Μια μικρη διορθωση ,για Αιγιο δεν υπαρχει πλεον γραμμη φερυ μποτ! Sad

Απο Αίγιο για Αγιο Νικόλαο που περνούσε απέναντι εννοείς?

Yes!!
Σταματησε πριν λιγες μερες λογω μικρης κινησης,κοινως "εμπενε μεσα" η εταιρια!
Καποιες προσπαθειες γινονται να ξαναρχισουν τα δρομολογια. Ιδωμεν!!

Έτσι όπως πάνε τα πράγματα το βλέπω να κόβονται και τα δρομολόγια απο ριο προς Αντίρριο..... Μας έφαγε το ΔΝΤ XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 13:52

v_kostas έγραψε:
Παίδες θα θελα τα ποστ των ΕΚΔΡΟΜΩΝ και το ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ να τα κρατάμε λίγο καθαρά απο γενικές συζητήσεις και άλλα θέματα για να μην χάνεται η μπάλα στο ψάξιμο!! spammmmmmmmm spammmmmmmmm spammmmmmmmm goood goood

φιλε Κωστα να ζητησω και εγω συγνωμη απο την μερια μου που τα καναμε λιγο σκ@τ@... ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 489962

aristrom έγραψε:


Πρεπει να βαλουμε στο προγραμμα και καμια εκδρομουλα-καφεδακι,στα μερη του Δημητρη!Ο ανθρωπος κανει πολλα χλμ.για να ρχεται προς τα μερη μας ,πρεπει και μεις να παμε προς τα κει εστω και για ενα καφε μια τεταρτη.Η μερα μεγαλωσε μας παιρνει ανετα απο θεμα χρονου.


φιλε Αρη θα χαρω πολυ να ερθετε οποτε θελετε θα σας παω για καφε και θα κανω κονε και για γλυκακι που ξερω οτι σ'αρεσει.. :cherry:
οσο για τα χιλιομετρα που κανω για να βρησκω την παρεας σας για μενα ειναι ευχαριστη γιατι εισται γ@μ@ τα παιδια ολοι σας !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 19:01

Λοιπον παλικαρια..
Μια προταση και απο μενα για δυο μερες γεματες με οδηγηση , με λιγο φαγητο και λιγο υπνο!!! yeye
Το παρακατω ταξιδι το εκανα μονος περυσι και ηταν super ...
την μοναδικη σταση που δεν εκανα και την εβαλα τωρα παρασυρομενος απο τον φιλο leonady2 ειναι η Παυλιανη..
για την οποια εχω ακουσει πολλα και καλα...αρα αφου ειναι στον δρομο μας μπορουμε να σταματησουμε για ενα καφεδακι!!!

Η διαδρομη εχει ως εξης:
1)Μερα
Πατρα - Γαλαξιδι (Σταση για ξεμουδιασμα και Τσιγαρο)
Γαλαξιδι-Παυλιανη (Σταση για να χαζεψουμε το χωριο και μετα για φαγητο η καφε οτι θελει ο λαος)
Παυλιανη-Βολος (Διανυκτερευση και μπορουμε να κανονισουμε και καποια συναντηση για καφε με τα παιδια απο το βολο)


Απολογισμος σε χιλιομετρα:326χλμ

Διαδρομή:
Πατρα - Γαλαξιδι-Παυλιανη-Βολος

2)Μερα

Για την επιστροφη υπαρχουν δυο εναλακτικες:

α)
Βολος - Λαμια (Σταση για ξεμουδιασμα και Τσιγαρο)
Λαμια - Τυμφρηστος
Τυμφρηστος - Καρπενησι (Σταση για φαγητο η για καφε)
Καρπενησι - Προυσος (Σταση για να προσκηνισουμε)
Προυσος - Αγρινιο (Σταση για καφε αν θελει ο λαος)
Αγρινιο - Πατρα


Απολογισμος σε χιλιομετρα:361χλμ

Διαδρομή:
Βολος - Λαμια- Τυμφρηστος- Καρπενησι- Προυσος - Αγρινιο- Πατρα


β)
Βολος - Λαμια (Σταση για ξεμουδιασμα και Τσιγαρο)
Λαμια - Τυμφρηστος
Τυμφρηστος - Καρπενησι (Σταση για φαγητο η για καφε)
Καρπενησι - Γεφυρα Επισκοπης (Γεφυρα στα συνορα Αιτωλ/νιας με Ευρυτανια)
Γεφυρα Επισκοπης - Αγρινιο (Σταση για καφε αν θελει ο λαος)
Αγρινιο - Πατρα


Απολογισμος σε χιλιομετρα:389χλμ

Διαδρομή:
Βολος - Λαμια- Τυμφρηστος- Καρπενησι- Γεφυρα Επισκοπης- Αγρινιο- Πατρα



Πιστευω οτι ειναι ενα πολυ ομορφο ταξιδι με ομορφα τοπια πολλα χιλιομετρα και κουραση
αλλα με το Παρεακι που εχουμε δεν πτοουμαστε!!!
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 20:00

Η διαδρομη ειναι καταπληκτικη αλλα αν φθάσουμε μέχρι το Βόλο να μην Παμε και μια βολτα πηλιο; Μηλιες - τσαγγαραδα; Κρίμα δεν είναι φιλε Δημήτρη; rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 20:06

leonady2 έγραψε:
Η διαδρομη ειναι καταπληκτικη αλλα αν φθάσουμε μέχρι το Βόλο να μην Παμε και μια βολτα πηλιο; Μηλιες - τσαγγαραδα; Κρίμα δεν είναι φιλε Δημήτρη; rock


+1000 για πηλιο
Εγω οταν ειχα παει μονος ειχα βρει και τα παιδια απο τον βολο και πηγαμε πηλιο βολτα..
Θα αξιζε να παμε αλλα δεν μας βλεπω αν προλαβαινουμε ειναι ιδι αρκετα τα χιλιομετρα..
εγω δεν εχ προβλημα παντος αν ερθει η ωρα τις υλοποιησης τοτε το συζηταμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 21:03

Μπράβο παίδες ωραίες διαδρομές ...... και ιδέες sm6 Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Για να μη βγαίνουν πολύ μεγάλα τα links τα σουλούπωσα λιγάκι
Για να μη ξεχειλώνει η σελίδα και σερνόμαστε όλοι ομαδικώς wolf

να χρησιμοποιείτε του κουμπί που γράφει "Link" πατώντας
το στην από πάνω σειρά βάζετε "την πραγματική διεύθυνση" και στην από κάτω το
"πώς θα εμφανίζεται" και καλές μας μοτοβόλτες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και μάλλον πάμε για καμιά μονοήμερη την επόμενη Κυριακή που μας έρχεται γιατί δε βλέπω να κρατιόμαστε πολύ Laughing Laughing Laughing lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 21:26

Για την αλλη Κυριακη εκτος απο Αγ. Θεοδωρα που μπορουμε να το κανουμε κι αργοτερα
θα γουσταρα Καρπενησι-Γεφυρα Επισκοπης να βολεψουμε κ τον Δημητρη να μη τραβιεται παλι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 21:38

Ρε δεν σας προλαβαίνω!!! Εχω να πώ οτι όλες ειναι σούπερ και το μόνο που απομένει είναι να μπούν σε σειρά και να ξεκινήσουμε με την πρώτη!! bravvoo bravvoo
Με την πρώτη ευκαιρία θα τακτοποιηθεί η λίστα εκδρομών για ειναι ολα νοικοκοιρεμένα!! goood goood
Η συντονιστική ομάδα πιάνει δουλειά έτσι οπως ποτε άλλοτε.. Σκοπός η άνεση και ευκολία ολων..!! VSTROM OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 22:06

Jumaru έγραψε:
Για την αλλη Κυριακη εκτος απο Αγ. Θεοδωρα που μπορουμε να το κανουμε κι αργοτερα
θα γουσταρα Καρπενησι-Γεφυρα Επισκοπης να βολεψουμε κ τον Δημητρη να μη τραβιεται παλι.....

Πανο δεν θελω να δεσμευεστε απο μενα..
Αφου ξερεις οτι δεν εχω προβλημα να τραβιεμαι.. moto

Παντως δεν ξερω για σας αλλα εγω ψυνομουν για μια Λευκαδα την Κυριακη ...
εσεις τι λετε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΚυρ Μάης 15 2011, 21:58

Ας ρίξω και εγώ τις προτάσεις μου....
Έχω μια light και μια "αντρική" Laughing
Πάμε με την light
Πάτρα - Λίμνη Πλαστήρα (χωριό Νεοχώρι)
Χιλιόμετρα Διαδρομής (Πήγαινε) 261
Χάρτης Διαδρομής
Και ο γυρισμός, για να μην βαρεθούμε και γυρνάμε απο τον ίδιο δρόμο, απο Δομοκό - Λαμία - Μπράλο
Χιλιόμετρα Διαδρομής (Γυρισμού) 308
Χάρτης Διαδρομής

Πάμε και με την "αντρική"
Σύνολο χιλιομέτρων ~656
Πάτρα - Καλαρρύτες - Καλαμπάκα - Λαμία - Πάτρα
Περνώντας πάνω απο την κορυφογραμμή της Πίνδου....μόνο απο άσφαλτο!
Χάρτης διαδρομής
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ   ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΚυρ Μάης 15 2011, 22:30

aris_n έγραψε:
Ας ρίξω και εγώ τις προτάσεις μου....
Έχω μια light και μια "αντρική" Laughing
Πάμε με την light
Πάτρα - Λίμνη Πλαστήρα (χωριό Νεοχώρι)
Χιλιόμετρα Διαδρομής (Πήγαινε) 261
Χάρτης Διαδρομής
Και ο γυρισμός, για να μην βαρεθούμε και γυρνάμε απο τον ίδιο δρόμο, απο Δομοκό - Λαμία - Μπράλο
Χιλιόμετρα Διαδρομής (Γυρισμού) 308
Χάρτης Διαδρομής

Πάμε και με την "αντρική"
Σύνολο χιλιομέτρων ~656
Πάτρα - Καλαρρύτες - Καλαμπάκα - Λαμία - Πάτρα
Περνώντας πάνω απο την κορυφογραμμή της Πίνδου....μόνο απο άσφαλτο!
Χάρτης διαδρομής


Μπρουταλ διαδρομη η δευτερη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΙΔΕΕΣ-ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 19 από 39Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: