Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 02:03

Τι έγινε εδώ!

....πολλά ευαίσθητα κωλαράκια μαζευτήκανε στο forum! Razz 👅 What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 07:31

tazakos έγραψε:
ρε σεις δεν κάνουμε ένα power buy? αν πάμε δέκα άτομα μαζί ή παραπάνω θα μας τις φτιάξει με 100 πιστεύω.

Kαλή ιδεα…και εγω το σκεφτομαι να βαλω μια τετοια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 13:32

Πέρασα να παραγγείλω την σέλα μου και ρώτησα για ενδεχόμενο powerbuy! Το παιδί μου είπε πως θα μπορούσε από 130? να το κάνει 110?. Terino μεγειά την νέα σέλα...την είδα εκεί! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 16:40

tazakos έγραψε:
ρε σεις δεν κάνουμε ένα power buy? αν πάμε δέκα άτομα μαζί ή παραπάνω θα μας τις φτιάξει με 100 πιστεύω.
ελα...ψηστο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 17:31

msp έγραψε:
Πέρασα να παραγγείλω την σέλα μου και ρώτησα για ενδεχόμενο powerbuy! Το παιδί μου είπε πως θα μπορούσε από 130? να το κάνει 110?. Terino μεγειά την νέα σέλα...την είδα εκεί! OK


Αχαααααα... ώστε εσύ πέρασες, ε? Μου το είπε ο Κώστας ότι ήρθε ένας του φόρουμ και ότι με ήξερε!!

Σε ευχαριστώ, όντως είναι κουκλί!! Παίδες η φωτό την αδικεί πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 17:32

tazakos έγραψε:
ρε σεις δεν κάνουμε ένα power buy? αν πάμε δέκα άτομα μαζί ή παραπάνω θα μας τις φτιάξει με 100 πιστεύω.

Μη βιάζεσαι εσύ... έρχεται κάτι καλό! Υπομονή 1-2 μερούλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:45

terino έγραψε:
Αχαααααα... ώστε εσύ πέρασες, ε? Μου το είπε ο Κώστας ότι ήρθε ένας του φόρουμ και ότι με ήξερε!!

Σε ευχαριστώ, όντως είναι κουκλί!! Παίδες η φωτό την αδικεί πολύ...
Εσύ είχες την 2η σέλα και δεν μπόρεσα να αφήσω τη δικιά μου! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:47

msp έγραψε:
terino έγραψε:
Αχαααααα... ώστε εσύ πέρασες, ε? Μου το είπε ο Κώστας ότι ήρθε ένας του φόρουμ και ότι με ήξερε!!

Σε ευχαριστώ, όντως είναι κουκλί!! Παίδες η φωτό την αδικεί πολύ...
Εσύ είχες την 2η σέλα και δεν μπόρεσα να αφήσω τη δικιά μου! YOU!

kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 20:19

terino έγραψε:
msp έγραψε:
terino έγραψε:
Αχαααααα... ώστε εσύ πέρασες, ε? Μου το είπε ο Κώστας ότι ήρθε ένας του φόρουμ και ότι με ήξερε!!

Σε ευχαριστώ, όντως είναι κουκλί!! Παίδες η φωτό την αδικεί πολύ...
Εσύ είχες την 2η σέλα και δεν μπόρεσα να αφήσω τη δικιά μου! YOU!

kolaraki kolaraki kolaraki
Έτσι έτσι δείχτο τα κωλαράκι που βρήκε την υγειά του! Ανυπομονώ να παραλάβω! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 22:28

Για σέλα στα 110ευρώ :

1.tazakos
2.
3.
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 22:42

tazakos έγραψε:
Για σέλα στα 110ευρώ :

1.tazakos
2.
3.
4.
5.

Σου ξαναλέω... βιάζεσαι!!! Δε με ακούς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 22:51

Εντωμεταξύ τριγυρνάει πάνω από το κεφάλι μου ένα μικρό διαβολάκι που μου λέει να πάω να βγάλω φωτό από τη σέλα, να τις ανεβάσω και να σκάσετε από τη ζήλια σας και να σας μπριζώσω ακόμα περισσότερο για το power buy αλλά συγκρατούμαι μέχρι στιγμής! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 00:43

συγκρατήσου συγκρατήσου! περιμένουμε!! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 00:45

καλά ντε, λίστα ενδιαφέροντος άνοιξα...να υπάρχει κ ότι είναι καλύτερο να το χτυπήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 10:48

Ρίχτε μια ματιά εδώ, δεν το είχα πει γιατί περίμενα να μου τη στείλει και γραπτώς.

Η προσφορά που κάνει είναι 20% για τα μέλη της λέσχης αλλά μην απογοητεύεστε! Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι αν πάτε 10 νοματαίοι και του πείτε κάνε μας την έκπτωση, θα κάνει κωλοτούμπες! Άλλωστε μη ξεχνάμε ότι διανύουμε δύσκολους καιρούς και κανένας δεν διώχνει δουλειές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 10:49

tazakos έγραψε:
καλά ντε, λίστα ενδιαφέροντος άνοιξα...να υπάρχει κ ότι είναι καλύτερο να το χτυπήσουμε.


Δε σε μαλώνω καμάρι μου! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
billys26

billys26

Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/06/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:15

Χαίρομαι πάρα πολύ που απο το δικό μου post βγήκε ενα καλό αποτέλεσμα.
Η προσφορα του παντως στα 110 ευρω ειναι πολυ καλη..
Οσο για την προσφορα 20% για το vstromclub ελπιζω στο τελος οτι θα την κανει και για το forum μας ... success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:18

Εγώ τον ρώτησα σαν φόρουμ και είπε 110? ! Όποιος θέλει ας καλέσει να τα συζητήσετε! Το παιδί είναι πολύ συνεννοήσιμο!
Μόλις γύρισα παρεπιμπτόντως με την νέα μου σέλα και παρά τη βροχή, ο kolaraki μου ήταν χαρούμενος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:25

msp έγραψε:
Εγώ τον ρώτησα σαν φόρουμ και είπε 110? ! Όποιος θέλει ας καλέσει να τα συζητήσετε! Το παιδί είναι πολύ συνεννοήσιμο!
Μόλις γύρισα παρεπιμπτόντως με την νέα μου σέλα και παρά τη βροχή, ο kolaraki μου ήταν χαρούμενος!

Μεγειά αδερφέ! Πλέον τα κωλαράκια μας είναι χαρούμενα!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:27

Μεγειές Λευτέρη και Μιχάλη yeye
Θα σας ''κουφάνω'' λιγάκι αλλά με ''τρώει'' να ξέρω Twisted Evil Το λογότυπο μπορεί να το φτιάξει ανεξάρτητα μοντέλου μοτοσυκλέτας ? Ρωτάω γιατί ΑΠΟ + ΚΛΕΙΕΤΑΙ να έχει το KLV 1000 σα logo Crying or Very sad V-Strom ναί,Varadero ναί,Fazer ναι,Κικι-ρίκου ναι αλλά το δικό μου μπάαααααα Evil or Very Mad Η ερώτησή μου είναι ''κρίσεως'' αλλά το να ''φορμάρει'' το λογότυπο θα το πληρώσω χρυσό ή η χρέωση θα είναι όπως των υπολοίπων? Εάν έχει πέσει στην αντίληψή σας κάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα ή από εμπειρία πείτε μου αλλιώς αγνοήστε το ερώτημα Wink Ευχαριστώ παίδες για την υπομονή σας στα ''τρελά'' μου ερωτήματα pale merci

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:29

Και μόλις μου απάντησε ο Κώστας από το MotoK όσον αφορά την επέκταση της προσφοράς και για το φόρουμ!

Κώδικας:
Καλησπέρα Λευτέρη,
 
Συμφωνώ με την επέκταση της έκπτωσης στα μέλη του φόρουμ με τον τρόπο που προανέφερες, πχ.  να μου στέλνεις ένα mail για να έρχονται συστημένοι.
 
Φιλικά,
Κώστας Τσαλαπατάνης

Όπως καταλαβαίνετε, έγινε έτσι η φάση ώστε αυτοί που θα πηγαίνουν για καινούρια σέλα από το φόρουμ, να είναι όντως του φόρουμ ώστε να αποφευχθούν αλεξιπτωτιστές! Αφού την ξεκίνησα εγώ τη φάση τότε άτυπα αναλαμβάνω να κάνω και τον μεσάζοντα. Οπότε, όποιος θέλει καινούρια σέλα, μου στέλνει πμ ή e-mail, ενημερώνω το κατάστημα να τον περιμένει, και πηγαίνει εκεί ΜΕ την έκπτωση πλέον ώστε να φύγει και αυτός με χαρούμενο κωλαράκι! Very Happy

Αν ακούσω καμιά κουταμάρα για προμήθειες και μίζες θα γίνει μαλακία, σας το δηλώνω! Επίσης όποιος το πει να ξέρει ότι θα αναλάβει τον ρόλο του μεσάζοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:30

groi1000 έγραψε:
Μεγειές Λευτέρη και Μιχάλη yeye
Θα σας ''κουφάνω'' λιγάκι αλλά με ''τρώει'' να ξέρω Twisted Evil Το λογότυπο μπορεί να το φτιάξει ανεξάρτητα μοντέλου μοτοσυκλέτας ? Ρωτάω γιατί ΑΠΟ + ΚΛΕΙΕΤΑΙ να έχει το KLV 1000 σα logo Crying or Very sad V-Strom ναί,Varadero ναί,Fazer ναι,Κικι-ρίκου ναι αλλά το δικό μου μπάαααααα Evil or Very Mad Η ερώτησή μου είναι ''κρίσεως'' αλλά το να ''φορμάρει'' το λογότυπο θα το πληρώσω χρυσό ή η χρέωση θα είναι όπως των υπολοίπων? Εάν έχει πέσει στην αντίληψή σας κάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα ή από εμπειρία πείτε μου αλλιώς αγνοήστε το ερώτημα Wink Ευχαριστώ παίδες για την υπομονή σας στα ''τρελά'' μου ερωτήματα pale merci


Βρε και συνταγή για κουλουράκια μπορεί να σου τυπώσει αν θες... ότι γουστάρεις σου φτιάχνει. Και εννοείται ότι είναι μέσα στην τιμή που αναφέρω στο τόπικ της προσφοράς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:36

δηλαδη με 105 ευρω εχουμε νεα σελιτσα, πιο ανετη, με αντιολισθητικο υφασμα και logo;;; ω ρε φιλε σε εξοδα θα μας βαλεις!!!παιρνουμε και σελα μεχρι να μας την ετοιμασει;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:37

akaliptos έγραψε:
δηλαδη με 105 ευρω εχουμε νεα σελιτσα, πιο ανετη, με αντιολισθητικο υφασμα και logo;;; ω ρε φιλε σε εξοδα θα μας βαλεις!!!παιρνουμε και σελα μεχρι να μας την ετοιμασει;;;

Έχει μία για αντικατάσταση μέχρι να φτιάξει τη δικιά σου αλλά όπως καταλαβαίνεις αν πάτε 10 ταυτόχρονα θα πάρετε τα @@ μου.

Συμπληρώστε τη λίστα που ξεκίνησε ο ταζάκος για τους ενδιαφερόμενους και θα το προχωρήσουμε μαζικά για να μη χάσουμε τη μπάλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:41

Για σέλα στα 110ευρώ :

1.tazakos
2.akaliptos
3.
4.
5.

και ισως και 105 ε;;;; Very Happy Very Happy Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την akaliptos στις Τετ Μαρ 02 2011, 14:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: