Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 έτσι για να γουστάρουμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 13:45

Α, ρε Billy... Είσαι τυχερός. Τα σίδερα, όπως έχουμε ξαναπεί, φτιάχνουν, αφού είσαι εσύ καλά δε λέμε τίποτα. Τα "να προσέχεις" δυστυχώς στην Αθήνα δεν πολυισχύουν γιατί όσο και να προσέχεις, ορίστε ο παππούλης, δε θέλει και πολύ... Κρίμα για το μωρό αλλά μην ανυσηχείς, τα σίδερα φτιάχνονται. Περαστικά και αγύριστα πανάθεμα τους κουτάκηδες, τους κοιμησμένους...

Πάνο... Έχω έρθει στο σημείο που έφτασες κι εσύ και σβούριξα κι εγώ μία σε ένα ζωντανό με Jeep που με αλλαγή λωρίδας με έκλεισε και κόντεψε να με πετάξει στο κράσπεδο που χωρίζει τα 2 ρεύματα και μου το 'παιζε και τσαμπουκάς. Χαλαρός με το χέρι στο παράθυρο, μόνο που δε γέλαγε... Θέλει να είσαι τέρας ψυχραιμίας όταν βρεθείς αντιμέτωπος με την αναισθησία ενός κουτάκια. Δυστυχώς, δε νιώθουν. Δεν καταλαβαίνουν οτι απο μιά τέτοια χοντράδα μπορεί ο άλλος να τραβιέται για όλη του τη ζωή, δεν χαμπαρίζουν, ότι και να λέμε, ότι και να κάνουμε, οι χοντράδες είναι στο αίμα του Έλληνα οδηγού (για να μη μιλήσω και για τις Ελληνίδες με το τιμόνι στο στόμα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 13:48

toumpanos έγραψε:
κ μα το Θεό ντράπηκα τόσο πολύ για αυτή την μάνα που της βάρεσα το παιδί της μπροστά στα μάτια της.. Έδωσα μία κ έφυγα...

Χμ, αυτό λέει κάτι φίλε μου...
+1 από εμένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 14:07

Ρε μ@λ@κ@ πηγαινε σε κανα μοναστηρι να σε βαφτισουν με αγιασμο και να σε διαβασουν!
Σπασιμο το καλοκαιρι, τωρα αυτο... Τι να πω? Προσοχη ρε σε ολους μας...
Αυτο που σου ετυχε ειναι η μεγαλυτερη μου ανησυχια φιλε οταν οδηγω...
Οπως και το να στριψουν αποτομα ενω ειμαι αριστερα και να με παρουν μαζι...
(ετσι την επαθα με το συντριπτικο...)
ΜΑΚΡΥΑ και ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕ!
ΟΛΟΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ....
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!

Υ.Γ. Ρε μπιλ τι σπασουαρ φορας μωρη κουφαλα και το βαθουλωσες ετσι? Απο τιτανιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 14:33

Περαστικά σου φίλε μου και ποτέ ξανά.
Το ευχάριστο της υπόθεσης είναι οτι είσαι εσυ καλά
και μπορείς με χιούμορ και αισιοδοξία να μοιράζεσαι την ατυχία που σε βρήκε.
Γρήγορη και ολοκληρωτική να είναι η αποκατάσταση των ζημιών στην κούκλα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 15:16

Φιλαράκι περαστικά και αγύριστα... Μην αγχώνεσαι όλα φτιάχνουν δεν είναι τρελή η ζημιά και ευτυχώς σου έκανε ο μπάρμπας δήλωση. Σου εύχομαι να έχει καλή ασφαλιστική και να ξεμπλέξεις γρήγορα. Πάρε τα φράγκα και ξανά καντο κούκλα το εργαλείο και καλύτερο από πριν...! Πιστεύω τα 2.500 θα τα πάρεις αμέσως...





Υ.Γ Μην ακούω αηδίες για έλικα και άλλα τέτοια... Εμείς V-stroma σε γνωρίσαμε ... V-stromas να μείνεις...άσε στην άκρη τους κ*λ*γερμανους... Mad





Keep Rocking παλικάρι .. άραξε τώρα ξεκουράσου, μην τα σκέφτεσαι και βάζε τις ροκιες που γουστάρουμε στον σταθμό!


rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 15:19

ρε Μπίλη, μας κούφανες!

Πάρε κάτι με έλικα που λέει κ ο Δημήτρης... bliax
έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Powerboat%20for%20web
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 15:47

chefbf έγραψε:


έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 DSC00086
και εδώ ο σιδερόπουτσις



μια εικόνα με λίγα χιλιόμετρα και σας τα δείχνω ως παράδειγμα αποφύγεις


κατ'αρχήν περαστικά φίλε.

κατά δευτερον, τη φωτογραφία κράτα τη στο πορτοφόλι. θα σου χρησιμέυσει αν κάποια γκόμενα ρωτήσει τίποτα για την "ισχύ" του εργαλείου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 15:53

YOU! YOU! YOU! YOU!
μπράβο ρε παίδες με κάνατε και γέλασα .toumpane πολύ θα ήθελα να ήμουνα απο μια πλευρά να έβλεπα μια ντουλάπα κινούμενη να τα βάζει με μαλάκα .

YOU! YOU! YOU!

να είστε καλά παίδες .
το ιατρικό δελτίο σήμερα λέει οτι το μωρό ειναι σταθερά η κατάσταση σε καταστολή στην εντατική και το απόγεμα θα φωνάξω ενα μεγαλογιατρό για να τισ κάνει το τσεκάπ και απο δευτέρα λογικά εαν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσει η επέμβαση .



ΥΓ λόρδε το σπασουαρ είναι απο σπάνιο κραμα φίλε .
άμα βάλεις οτι δεν μπορώ να περπατήσω από τον πόνο στους προσαγωγούς παρε και κατάλαβε . είμαι λες και πήδαγα για καμιά εβδομάδα ασταμάτητα (που τέτοια τύχη ) YOU! YOU! YOU!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chefbf στις Παρ Φεβ 11 2011, 15:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 15:55

Βασίλ.. τα 'χεις ακόμη, ψάχτηκες...?
Ή θα λες στ'@αρχίδι@ μου όπως στο ανέκδοτο κ θα δείχνεις τον ώμο σου...? bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 16:19

χαχαχαχαχαχαχ0αχα0χα0χαχαχ0αχα0χα0χαχαχαχαχα0χαχ0αχαχα ρε σα δε ντρέπεστε κωλόπαιδα, παίζετε με τον πόνο του φίλου μου...

Γραψ' τους στ' @@ σου Βασίλη, όπου κι αν έχουν φτάσει αυτά!!!! ti!

bliax XYLO bliax XYLO bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 16:23

toumpanos έγραψε:
Βασίλ.. τα 'χεις ακόμη, ψάχτηκες...?
Ή θα λες στ'@αρχίδι@ μου όπως στο ανέκδοτο κ θα δείχνεις τον ώμο σου...? bliax

φιλαράκι προσέχετε οταν θα ερχόσαστε κοντά μου μην χτυπήσεις κανένα πόδι κατά λάθος kolaraki rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 16:29

Βασιλη περαστικα και αγυριστα φιλε.Οσο για το Vstrom τα λεμε και τα ξαναλεμε,Σιδερα ειναι που φτιαχνουν,και εαν αυτο ειναι αδυνατον η δεν υπαρχει ορεξη για το συγκεκριμενο,Τοτε χτυπας ενα προπελισιο,αν και θα προτιμουσα να σε εβλεπα με κανενα τιγρη 1050.




Υ.Σ επειδη σε κυνηγαει τελευταια,μηπως να αρχισεις να κανεις περισσοτερο παρεα με τον τουμπανο και να τον εχεις απο μπροστα?? bliax

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 11 2011, 16:50

vezouvios έγραψε:
Βασιλη περαστικα και αγυριστα φιλε.Οσο για το Vstrom τα λεμε και τα ξαναλεμε,Σιδερα ειναι που φτιαχνουν,και εαν αυτο ειναι αδυνατον η δεν υπαρχει ορεξη για το συγκεκριμενο,Τοτε χτυπας ενα προπελισιο,αν και θα προτιμουσα να σε εβλεπα με κανενα τιγρη 1050.




Υ.Σ επειδη σε κυνηγαει τελευταια,μηπως να αρχισεις να κανεις περισσοτερο παρεα με τον τουμπανο και να τον εχεις απο μπροστα?? bliax

λες να το κάνω έτσι αλλά αυτός νομίζει ότι τρέχει ρε φίλε δεν θέλω να τον περνάω στο δρόμο lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 10:11

O toumpanos με όλα αυτα που βλέπει πλέον στους δρόμους ( ειδικά στην κόλαση που λέγεται Αθήνα ) έχει γίνει πολύ κυρία στην οδήγηση. έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagelisv

vagelisv

Ηλικία : 55
Τόπος : ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 16/05/2010

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 12:46

φιλαρακο περαστικα και καλη αναρρωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 16:09

Τουμπανε δεν ξερω ποσο τουμπανος εισαι αλλα ειδα εναν πραγματικα τεραστιο τυπο σημερα στη Μεσογειων με στρωμα με εξτρας και με παραλλαγη πανω - κατω (τι ακριβως βγηκε να κυνηγησει δεν καταλαβα, μαλλον τις μπροστινες σε αποσταση χιλιομετρων μηχανες). Αν ησουν εσυ δε σε εκοψα και για πολυ κυρια στην οδηγηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 17:16

Ο τούμπανος έχει bandit 1250...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 17:59

Καταλαβα, γεμισε η Αθηνα τουμπανους, παω να φαω την πρωτεινη μου! xapia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 19:41

τι θα γίνει με την περίπτωση σου ρε Βασίλη?
εύχομαι ταχεία ανάρρωση και ας είναι το τελευταίο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 20:25

μακάρι ρε χρηστο να είναι το τελευταίο αν και τρίτωσε απο το καλοκαίρι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
jOnnYs
gold member
gold member
jOnnYs

Τόπος : Οπου φυσάει ο άνεμος...
Registration date : 12/04/2010

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 13 2011, 09:17

Περαστικά σου,και απο εμένα, και γρήγορη ανάρωση σε εσένα και στην καλή σου.

KAΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ..
____________________________________________________________________

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Avatar_8311 έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Tt5284942fltt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 14 2011, 09:19

giannis81 έγραψε:
Τουμπανε δεν ξερω ποσο τουμπανος εισαι αλλα ειδα εναν πραγματικα τεραστιο τυπο σημερα στη Μεσογειων με στρωμα με εξτρας και με παραλλαγη πανω - κατω (τι ακριβως βγηκε να κυνηγησει δεν καταλαβα, μαλλον τις μπροστινες σε αποσταση χιλιομετρων μηχανες). Αν ησουν εσυ δε σε εκοψα και για πολυ κυρια στην οδηγηση!

Kαγκουρίτσες κτλ.. κτλ.. μόνο εθνική σε ανοιχτό δρόμο. Μέσα στην πόλη΄ελάχιστα πράγματα αν κ κάποιες φορές με ψιλοτρώει ο καρπός μου.. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maverick

maverick

Registration date : 26/01/2009

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 23:32

Αμάν ρε ξάδερφε! Τώρα το είδα και πόνεσε η ψυχή μου!
Τι γκαντεμια είναι αυτή που σε κυνηγάει ρε φίλε! Τι να πώ ρε συ, κάνε κανα ευχέλαιο!
Πραγματικά ρε συ σε πάει... έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 501340 μαμιώντας.
Ευτυχώς που δεν έπαθεσ κάτι εσύ. ¨Οσο για το μωρό σου , υπομονή φίλε και θα γίνει καλά και αυτό.
Έχω κάτι φλασάκια, καθρέπτες και αντίβαρα "μεταχείρω" αν τα χρειαστείς πες μου!
Περαστικά και Αγύριστα φίλε, και να είναι η τελευταία σου στραβή αυτή!
Να τα πούμε και απο κοντά ρε συ.

geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 18 2011, 00:20

Περαστικά σου φίλε μου και ποτέ ξανά



μια ερώτηση φορούσες και "κρανακια" στα @@

YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: έτσι για να γουστάρουμε    έτσι για να γουστάρουμε  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 08:46

Περαστικά σε σένα και την καλή σου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
 

έτσι για να γουστάρουμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: