Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 00:16

καλά το μέτρια δύναμη μπορεί να το λέει κ σε σχέση με το τιτάνιο ή με το αντιμόνιο ή με άλλα κράματα. Μπορεί στο χωριό του κάποιος να είναι δυνατός κ στην πόλη να τον δερνουν όλοι...
η ουσία είναι ότι ο αποστάτης έσπασε μάλλον στο ξεβίδωμα κ όχι από φρενάρισμα, αν ήταν σπασμένος από πριν θα γινόταν αντιληπτό που δεν έγινε. Με το που έσπασε αμέσως η δαγκάνα μετατοπιζόταν προς τα πάνω με ελάχιστο φρενάρισμα. Εφόσων λοιπόν έσπασε από ανθρωπινό παράγοντα καλό είναι να επιφυλασσόμεθα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 09:42

Κύριοι τα φώρα σας, νομίζω πως την πάτησα.... Οι δαγκάνες που μου ήρθαν είναι από CBR 600 F4 και είναι έτσι:


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 6bff3a66

Χαζεύοντας στο διαδίκτυο βλέπω ότι όλες έχουν ένα μεταλλικό "έλασμα" στο πάνω μέρος εκεί που πιάνουν τα τακάκια. Σε αυτές πρέπει να λείπει? Υπάρχει άραγε σαν ανταλλακτικό? Αν δεν το βάλλω θα έχω πρόβλημα? Ποια η δουλειά του εκεί πέρα mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 09:44

kgalano έγραψε:
Κύριοι τα φώρα σας, νομίζω πως την πάτησα.... Οι δαγκάνες που μου ήρθαν είναι από CBR 600 F4 και είναι έτσι:


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 6bff3a66

Χαζεύοντας στο διαδίκτυο βλέπω ότι όλες έχουν ένα μεταλλικό "έλασμα" στο πάνω μέρος εκεί που πιάνουν τα τακάκια. Σε αυτές πρέπει να λείπει? Υπάρχει άραγε σαν ανταλλακτικό? Αν δεν το βάλλω θα έχω πρόβλημα? Ποια η δουλειά του εκεί πέρα mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu

Σαν ανταλλακτικό υπάρχει στον Σαρακάκη αλλά θα το πληρώσεις χρυσό! Στείλε μήνυμα στον πωλητή και πες του ότι λείπει και να σου δώσει λύση αλλιώς θα καταγγείλεις τη συναλλαγή. Θα στο βρει αμέσως, στο εγγυώμαι! Very Happy

Το έλασμα πιέζει τα τακάκια προς τα κάτω για να μένουν στη θέση τους. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 09:51

terino έγραψε:
kgalano έγραψε:
Κύριοι τα φώρα σας, νομίζω πως την πάτησα.... Οι δαγκάνες που μου ήρθαν είναι από CBR 600 F4 και είναι έτσι:


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 6bff3a66

Χαζεύοντας στο διαδίκτυο βλέπω ότι όλες έχουν ένα μεταλλικό "έλασμα" στο πάνω μέρος εκεί που πιάνουν τα τακάκια. Σε αυτές πρέπει να λείπει? Υπάρχει άραγε σαν ανταλλακτικό? Αν δεν το βάλλω θα έχω πρόβλημα? Ποια η δουλειά του εκεί πέρα mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu

Σαν ανταλλακτικό υπάρχει στον Σαρακάκη αλλά θα το πληρώσεις χρυσό! Στείλε μήνυμα στον πωλητή και πες του ότι λείπει και να σου δώσει λύση αλλιώς θα καταγγείλεις τη συναλλαγή. Θα στο βρει αμέσως, στο εγγυώμαι! Very Happy

Το έλασμα πιέζει τα τακάκια προς τα κάτω για να μένουν στη θέση τους. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.

Ευχαριστώ terine. Smile Μήπως έχεις και καμιά ιδέα πως λέγεται στα αγγλικά αυτό? Έχει κάποια "τεχνική ονομασία"?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 09:53

Δεν έχω ιδέα! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 10:05

terino έγραψε:
Δεν έχω ιδέα! Laughing

Λαμπρααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Κανείς άλλος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 10:31

κοιτα στα σχεδιαγραματα που βρηκα το οναμαζει ο καθενας διαφορετικα
στο πρωτο ειναι το 9 αντικειμενο
και στο δευτερο το 7

http://www.cmsnl.com/honda-vfr750r-rc30-1990-england_model5701/partslist/F__1000.html
http://www.powersportsplus.com/parts/search/Honda/Motorcycle/2000/CBR900RR+A/FRONT+BRAKE+CALIPER/parts.html

αν του πεις οτι θες το cover απο τα pads (πως τα μιλαω ο φουστης) πιστευω θα καταλαβει
και αν δεν καταλαβει πες του θα ρθω απο κει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 11:04

Ωραίος ο Κούμε!!
+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 11:10

Kevin Tas έγραψε:
Δεν έχει σημασία τόσο πολύ το όνομα, δεν είπα ότι φταίει αυτός, απλά έγινε, έγινε εκεί ; πριν ; (δύσκολο). Πάντως πρότεινε αλουμινοκόλληση και είπε ότι δεν έχει θέμα, αλλού θα σπάσει, εκεί όχι...

Τάσο, καλύτερα να ακινητοποιήσεις το όχημα μέχρι να βρεις νέο αποστάτη (τα παπιά κλέφτες θα γίνουν? Very Happy ).
Η ανασφάλεια είναι κακός γνώμονας κι ιδιαίτερα όταν οδηγούμε μηχανές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 00:02

@lex_73 έγραψε:


Τάσο, καλύτερα να ακινητοποιήσεις το όχημα μέχρι να βρεις νέο αποστάτη (τα παπιά κλέφτες θα γίνουν? Very Happy ).
Η ανασφάλεια είναι κακός γνώμονας κι ιδιαίτερα όταν οδηγούμε μηχανές.


εισαι μια σοφη Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Animated_book_worm_reading_book_hg_clr


με αγαπη το λεω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 17:22

Σημερα παρελαβα κ εγω τις δικες μου 240 ολα μαζι απο αμερικα κ ηρθαν μεσα σε μια εβδομαδα.
yeye yeye yeye

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 DagkanesAftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Daganes2

Το ωραιο ειναι οτι εχουν σχεδον καινουρια τακακια. Τωρα αναμενω αποστατες κ μολις τοποθετηθουν θα σας πω εντυπωσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 18:55

Με τι αποστάτες θα τις βάλεις αυτές??? mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 19:16

Μεγειαααααααααααααααααα!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εμένα ο δικός μου για το θέμα με το έλασμα, αν και Αμερικάνος, έκανε τον Κινέζο αλλά όταν είπαμε για αναφορά στο ebay και αρνητικά feedback είπε πως έχει ήδη κάνει παραγγελία το ανταλλακτικό και θα το στείλει την Τετάρτη. Για να δούμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 19:24

kgalano έγραψε:
Μεγειαααααααααααααααααα!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εμένα ο δικός μου για το θέμα με το έλασμα, αν και Αμερικάνος, έκανε τον Κινέζο αλλά όταν είπαμε για αναφορά στο ebay και αρνητικά feedback είπε πως έχει ήδη κάνει παραγγελία το ανταλλακτικό και θα το στείλει την Τετάρτη. Για να δούμε....

Έτσι μπράβο! Σφίγγε τα λουριά μη μας περνάνε και για βλάκες! Καλά του είπες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 20:35

Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση στις Brembo μου! Απανωτές εξαερώσεις και μετά από δοκιμές κανένα πρόβλημα στο ΑΒS! Φώτο από αύριο με το φως της μέρας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 20:51

msp έγραψε:
Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση στις Brembo μου! Απανωτές εξαερώσεις και μετά από δοκιμές κανένα πρόβλημα στο ΑΒS! Φώτο από αύριο με το φως της μέρας!


ME ΓEIAAAAAAAAAAAAAAAAAA...!!!!

Άντε & καλά έντο τώρα Μιχάλη... Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 21:35

terino έγραψε:
Με τι αποστάτες θα τις βάλεις αυτές??? mouuuuuu

οντως με τι αποστατες και ποσο εχουν??
απο οτι βλεπω οι συγκεκριμενες ειναι για απσαιτ νταουν μπροστινο εκτος και εχεις ηδη οποτε πασο.
δωσε μας τα φωτα σου??????
Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 2011-Sport-Touring-Ducati-Hypermotard-1100-EVO-Front-Brake-300x200
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:01

koymentakos έγραψε:
terino έγραψε:
Με τι αποστάτες θα τις βάλεις αυτές??? mouuuuuu

οντως με τι αποστατες και ποσο εχουν??
απο οτι βλεπω οι συγκεκριμενες ειναι για απσαιτ νταουν μπροστινο εκτος και εχεις ηδη οποτε πασο.
δωσε μας τα φωτα σου??????
Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 2011-Sport-Touring-Ducati-Hypermotard-1100-EVO-Front-Brake-300x200

Δες στην υπογραφή μου το θέμα για τις Brembo & θα καταλάβεις από που οι αποστάτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:10

ωραιος ο συναδερφος OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:15

terino έγραψε:
Με τι αποστάτες θα τις βάλεις αυτές??? mouuuuuu

Ριξε μια ματια εδω https://www.vstromhellasforum.com/t15508p30-topic

koymentakos έγραψε:


οντως με τι αποστατες και ποσο εχουν??
απο οτι βλεπω οι συγκεκριμενες ειναι για απσαιτ νταουν μπροστινο εκτος και εχεις ηδη οποτε πασο.
δωσε μας τα φωτα σου??????
Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 2011-Sport-Touring-Ducati-Hypermotard-1100-EVO-Front-Brake-300x200

οι αποστατες λαστ τιμε που τους ειδα ειχαν 120? αναμενω να τους ξαναβαλει τελος του μηνος να τους παραγγειλω.

msp έγραψε:
Μόλις τελείωσα την εγκατάσταση στις Brembo μου! Απανωτές εξαερώσεις και μετά από δοκιμές κανένα πρόβλημα στο ΑΒS! Φώτο από αύριο με το φως της μέρας!

Μεγιες μεγιες αντε να ερθουν κ οι δικοι μου λεμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nommos
Member
Member
Nommos

Ηλικία : 38
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Registration date : 03/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 22:56

matsos13 έγραψε:
Σημερα παρελαβα κ εγω τις δικες μου 240 ολα μαζι απο αμερικα κ ηρθαν μεσα σε μια εβδομαδα.
yeye yeye yeye

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 DagkanesAftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Daganes2

Το ωραιο ειναι οτι εχουν σχεδον καινουρια τακακια. Τωρα αναμενω αποστατες κ μολις τοποθετηθουν θα σας πω εντυπωσεις.

Καλοφορετες !!!! Shocked

Ασχετο: Το mousepad δικο σου ειναι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 07:56

Nommos έγραψε:
matsos13 έγραψε:
Σημερα παρελαβα κ εγω τις δικες μου 240 ολα μαζι απο αμερικα κ ηρθαν μεσα σε μια εβδομαδα.
yeye yeye yeye

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 DagkanesAftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Daganes2

Το ωραιο ειναι οτι εχουν σχεδον καινουρια τακακια. Τωρα αναμενω αποστατες κ μολις τοποθετηθουν θα σας πω εντυπωσεις.

Καλοφορετες !!!! Shocked

Ασχετο: Το mousepad δικο σου ειναι ?

Οχι του γειτωνα κ ειπα να του δανειστω το γραφειο για να βγαλω μερικες φωτο XYLO XYLO bliax bliax Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 644705 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 644705
(φιλικο παντα πειραγμα) Δεν κρατιωμουν κ με το που τις ανοιξα απο το κουτι βγηκε προχειρη φωτο για ανεβασμα. Ναι δικο μου ειναι why?
Αντε καλημερες γιατι ο ατιμος ο Βερτης μας ξενηχτισε παλι με την παρλα του .... xaxa xaxa

kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nommos
Member
Member
Nommos

Ηλικία : 38
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Registration date : 03/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 09:31

Απλα μου θυμισες παλια, ωραια χρονια !!! Very Happy

kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 14:33

μπηκαν οι δαγκανες μου αφου βαφτηκαν χρυσες...δεν ειμαι απολυτως ευχαριστημενος απο το χρωμα οποτε θα γινει νεα προσπαθεια και μολις φτασουμε εκει που πρεπει θα βαλω φωτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 14:40

akaliptos έγραψε:
μπηκαν οι δαγκανες μου αφου βαφτηκαν χρυσες...δεν ειμαι απολυτως ευχαριστημενος απο το χρωμα οποτε θα γινει νεα προσπαθεια και μολις φτασουμε εκει που πρεπει θα βαλω φωτο...

wolf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 21 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: