Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Αυγ 31 2011, 23:40

bandit έγραψε:

Αυτό είναι υπόδειγμα του "είμαι απόλυτα συγκεντρωμένος σε αυτό που κάνω"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 01 2011, 09:49

kafetzo έγραψε:
bandit έγραψε:

Αυτό είναι υπόδειγμα του "είμαι απόλυτα συγκεντρωμένος σε αυτό που κάνω"...
Εγώ αλλιώς θα το έλεγα:
Το μ@@νι σερνει καράβι...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 13:11

https://youtu.be/R5beOzqAbcw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 15:25


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 11 2011, 17:31

Είναι ο Superman και ψάχνει απελπισμένα να ρίξει ένα καλό πήδημα.Εκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman,πάει προς αυτόν,και του λέει:-Φίλε μου Batman πρέπει οπωσδήποτε να βρω να πηδήξω.Έχω τρελαθεί σου λέω! -Γιατί δε δοκιμάζεις με την Wonder Woman; Κάνει τα καλύτερα πηδήματα εδώ στην χώρα των κόμιξ.-H Wonder Woman είναι καλή μου φίλη.Δε θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο.Λέει ο Superman και φεύγει.-Παρακάτω βρίσκει τον Spiderman και του λέει το δράμα του και τον ρωτάει αν έχει καμιά καλή πρόταση.-Θα σου πρότεινα την Wonder Woman,του λέει αυτός.Είναι σίγουρα η καλύτερη.-Η Wonder Woman είναι φίλη μου.Δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο.Λέει και φεύγει.''Τι διάολο'',σκέφτεται καθώς πετάει,''όλους τους έχει πάρει''; Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder Woman στο χωράφι από κάτω,με ανοιχτά τα πόδια σε κατάσταση έκστασης.Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό.''Δε βαριέσαι'',σκέφτεται,''φίλοι φίλοι αλλά και η ανάγκη μεγάλη.Θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου,θα κάνω τη δουλειά γρήγορα γρήγορα και πριν το καταλάβει θα έχω φύγει''.Πράγματι,πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder Woman,τελειώνει την δουλειά και πριν πεις κύμινο έχει εξαφανιστεί.-Τι στο καλό ήταν αυτό; Ρωτάει η Wonder Woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.-Δεν ξέρω,λέει ο Invisible Man.Αλλά ο κώλος μου με πεθαίνει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolitos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apolitos

Ηλικία : 56
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/10/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 10:07

xaxa Μπαμπά, πως ήρθα στον κόσμο;
- Γιέ μου, γνώρισα τη μητέρα σου κάνοντας chat στο Internet... Δώσαμε ραντεβού σ΄ένα cyber-cafe... Λίγο αργότερα, μέσα στις τουαλέτες, κάναμε μια σύνδεση στο ίδιο δίκτυο...Η μαμά έκανε μερικά downloads με το memory stick του μπαμπά, αλλά πριν ο μπαμπάς προλάβει να κάνει upload...αντιληφθήκαμε ότι δεν είχαμε εγκαταστήσει ένα firewall και πλέον ήταν αργά για delete ή cancel... κι έτσι, 9 μήνες αργότερα, βρεθήκαμε με ιό !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 15:39

zeus giotis έγραψε:
xaxa Μπαμπά, πως ήρθα στον κόσμο;
- Γιέ μου, γνώρισα τη μητέρα σου κάνοντας chat στο Internet... Δώσαμε ραντεβού σ΄ένα cyber-cafe... Λίγο αργότερα, μέσα στις τουαλέτες, κάναμε μια σύνδεση στο ίδιο δίκτυο...Η μαμά έκανε μερικά downloads με το memory stick του μπαμπά, αλλά πριν ο μπαμπάς προλάβει να κάνει upload...αντιληφθήκαμε ότι δεν είχαμε εγκαταστήσει ένα firewall και πλέον ήταν αργά για delete ή cancel... κι έτσι, 9 μήνες αργότερα, βρεθήκαμε με ιό !!!


καλό

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tι "δέν" είναι προσευχή ....   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15 2011, 00:08

Tι "δέν" είναι προσευχή ....
ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΟ
«Για όλες τις γυναίκες που βρίσκονται με σύντροφό τους γυμνές στο κρεβάτι και, κατά τη διάρκεια της ερωτικής πράξης, αναφωνούν 'Ω Θεέ μου', αποφασίστηκε ότι η επίκληση αυτή του Θεού δεν θεωρείται Προσευχή», διευκρινίζει σε ανακοίνωσή του το Βατικανό.
Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Image010

What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15 2011, 01:15

zeus giotis έγραψε:
xaxa Μπαμπά, πως ήρθα στον κόσμο;
- Γιέ μου, γνώρισα τη μητέρα σου κάνοντας chat στο Internet... Δώσαμε ραντεβού σ΄ένα cyber-cafe... Λίγο αργότερα, μέσα στις τουαλέτες, κάναμε μια σύνδεση στο ίδιο δίκτυο...Η μαμά έκανε μερικά downloads με το memory stick του μπαμπά, αλλά πριν ο μπαμπάς προλάβει να κάνει upload...αντιληφθήκαμε ότι δεν είχαμε εγκαταστήσει ένα firewall και πλέον ήταν αργά για delete ή cancel... κι έτσι, 9 μήνες αργότερα, βρεθήκαμε με ιό !!!


OK OK

YOU!
VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15 2011, 20:13

kopeli έγραψε:
Tι "δέν" είναι προσευχή ....
ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΟ
«Για όλες τις γυναίκες που βρίσκονται με σύντροφό τους γυμνές στο κρεβάτι και, κατά τη διάρκεια της ερωτικής πράξης, αναφωνούν 'Ω Θεέ μου', αποφασίστηκε ότι η επίκληση αυτή του Θεού δεν θεωρείται Προσευχή», διευκρινίζει σε ανακοίνωσή του το Βατικανό.
Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Image010

What a Face

ΩΩΩΩΩ ΘΕΕΕ ΜΟΥ Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 489962 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 489962 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 489962

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15 2011, 21:04

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 18 2011, 23:20

https://youtu.be/TeywSgbaDug ακουστε το πολυ καλο mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 18 2011, 23:20

https://youtu.be/yuLcjb4p3kk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 18 2011, 23:21

[quote="Jimmis"]https://youtu.be/yuLcjb4p3kk https://youtu.be/96x3STjp7wM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Garfield

Garfield

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/07/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 15:46

https://www.youtube.com/watch?v=vkleVVvHNaw&feature=player_embedded
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Σεπ 20 2011, 18:17

Μαντμαζέλ, κοινοβουλευτισιόν χοντροκλεψιόν γκαραντί, απατεών αλέ ρετούρ και μίζα ντούμπλε φας. Γκραν σουξέ, κι από μανζέ γκουρμέ... εξοπλισμέ, ζιμενσέ, χρηματιστίκ, βατοπεδουάρ, ολυμπιάντ, ασφαλιστίκ κασέ και ζενερέλ φαταούλ αχορταγιέζ!!! Εμείς, ψηφοφορέλ γκραν μαλακιστίκ ξεφτίλ! Τώρα, μέσα στο μαιζόν εγκλειστίκ, τρε μπατίρ, καταστασιόν απελπιστίκ, πολύ κοντά σε πεζοδρομουάρ βιζιτέ!!! Σακ βουαγιάζ.......



εδω παιζει ...κι αλλα πολλά ...μπε και διε !!!!!

κι ιδιαιτερα AYTOOOOOO !!!!!...προσοχη δειτε το με άδειο το στομαχι .... lol! lol! lol! lol! καλου κακου

α τουτ αλερ ε ντεμπραγιαζ ...οσι !!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
deamon
Member
Member
deamon

Ηλικία : 46
Τόπος : ΣαΛΛονίκη σε λεω
Registration date : 16/02/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Σεπ 20 2011, 19:35

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Screenshot20110630at239



Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Screenshot20110630at239


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 20:05

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Juliazi.th

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 01:33

OK OK

YOU! YOU!

VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 02:37

ενα μεγαλο recpect στον ssakiserraios
καλα ρε ειναι δυνατον μονο ο παππους ειρθε με το βουμ βουμ και οι αλλοι με τα τουτ τουτ απαραδεκτο gmt

ρε Σακη μου φενεται δεν μας ταιζης καλα χαθηκανε τα παληκαρια φοβηθικαν το κρυο YOU!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 00:49

DHMOKRITOS69 έγραψε:
ενα μεγαλο recpect στον ssakiserraios
καλα ρε ειναι δυνατον μονο ο παππους ειρθε με το βουμ βουμ και οι αλλοι με τα τουτ τουτ απαραδεκτο gmt

ρε Σακη μου φενεται δεν μας ταιζης καλα χαθηκανε τα παληκαρια φοβηθικαν το κρυο YOU!

παππου τον σακη? πιπερι..... NO NO
XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 13:54

εγω νιατο ειμαι πως θα τον πω ?
αλλα τα γυαλια τα εβαλε σε ολους αφου εσκασε μυτη με βουμ εκει θελω σχολιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 23:26

Ένας γιατρός Ισραηλίτης λέει... «Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ, ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!» - ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΛΕΕΙ: ... «ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ, ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ... ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!» -ΕΝΑΣ ΡΩΣΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ: «ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΗ, ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!» -ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΑΝΤΑΕΙ : «ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ, ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ !! ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ, ΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...... ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMAKIAS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
VSTROMAKIAS

Ηλικία : 45
Τόπος : AΡΙΔΑΙΑ
Registration date : 31/12/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 00:47

INDIANOS έγραψε:
Ένας γιατρός Ισραηλίτης λέει... «Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ, ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!» - ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΛΕΕΙ: ... «ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ, ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ... ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!» -ΕΝΑΣ ΡΩΣΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ: «ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΗ, ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!» -ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΑΝΤΑΕΙ : «ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ, ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ !! ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ, ΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...... ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!..


XAXAXAXA XAXAXAXA goood goood XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://TEOBURNOUT@IN.GR
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 01:44

VSTROMAKIAS έγραψε:
INDIANOS έγραψε:
Ένας γιατρός Ισραηλίτης λέει... «Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ, ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!» - ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΛΕΕΙ: ... «ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ, ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ... ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!» -ΕΝΑΣ ΡΩΣΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ: «ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΗ, ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ, ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!» -ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΑΝΤΑΕΙ : «ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ, ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ !! ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ, ΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...... ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!..


XAXAXAXA XAXAXAXA goood goood XAXAXAXA XAXAXAXA
OK
VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: