Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 27 2011, 20:28

Ήταν ένας πόντιος ξυλοκόπος και είδε στην τηλεόραση μία διαφήμιση για ένα πριόνι που έκοβε 100 δέντρα την ημέρα.Εντυπωσιασμένος αποφασίζει να το αγοράσει.Την επόμενη ημέρα ξυπνάει πρωί πρωί για να το δοκιμάσει.Βάζει τα δυνατά του και στο τέλος της ημέρας μετράει τα δέντρα που είχε κόψει και δεν ήταν ούτε καν 20.Τότε του περνάει η σκέψη από το μυαλό ότι το πριόνι είναι χαλασμένο.Αλλά μετά σκέφτεται ότι αυτός που το διαφήμιζε ήτανε καλογυμνασμένος.Την επόμενη ημέρα το πρωί αρχίζει εντατικά γυμναστική.Μετά από 2 μήνες ξαναδοκιμάζει την τύχη του,πολύ πιο δυνατός από την προηγούμενη φορά.Στο τέλος της ημέρας λοιπόν ξαναμετράει τα κομμένα δέντρα και είναι μόνο 50. Βέβαιος πια ότι το πριόνι είναι χαλασμένο πάει στον πωλητή και του λέει:- Αυτό το πριόνι που μου πουλήσατε είναι χαλασμένο.Τότε ο πωλητής πιάνει το πριόνι στα χέρια του,τραβάει το κορδόνι και βλέπει ότι το πριόνι είναι εντάξει.Και ο Πόντιος :-Ωπα μεγαλε! πώς το έκανες αυτό με το κορδονάκι;




XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 12:36

σαν κατσαρόλα που βράζει κάνει YOU! YOU!





ενώ αυτό



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 15:05

bandit έγραψε:
σαν κατσαρόλα που βράζει κάνει YOU! YOU!





ενώ αυτό



ΑΣΕ φιλαρακι,γιατι εαν βγαλω τις ταπες θα τρομαξεις...Ρωτα και τους υπολοιπους τι τραβουσαν παλιοτερα οταν βρισκοντουσαν πισω μου...
Αντε με το ελαιοψυχτο σου... kolaraki YOU!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: TEST ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:22

Όταν μεγαλώνουμε πέφτει η συγκέντρωση μας.
Αυτό φαίνεται να επηρεάζει τους άνδρες περισσότερο από τις γυναίκες.
Κάποιος μπορεί να υπολογίσει το βαθμό απώλειας σε άνδρες με το τεστ που ακολουθεί.
Κάντε κλικ στο τεστ.





T E S T
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:26

kopeli έγραψε:
Όταν μεγαλώνουμε πέφτει η συγκέντρωση μας.
Αυτό φαίνεται να επηρεάζει τους άνδρες περισσότερο από τις γυναίκες.
Κάποιος μπορεί να υπολογίσει το βαθμό απώλειας σε άνδρες με το τεστ που ακολουθεί.
Κάντε κλικ στο τεστ.





T E S T

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:32

αυριο πρωι πρωι θα εχω την τιμη να την καβαλησω πρωτος.
μην μου τρομαζεις................θα της φερθω οπως αρμοζει σε μια κυρια......
φτανει μονο να ειναι οσο καυλιαρα την ειδαμε Rolling Eyes και θα περασουμε καποιες ωρες μαζι ........ζαχαρη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:48

INDIANOS έγραψε:
Ήταν ένας πόντιος ξυλοκόπος και είδε στην τηλεόραση μία διαφήμιση για ένα πριόνι που έκοβε 100 δέντρα την ημέρα.Εντυπωσιασμένος αποφασίζει να το αγοράσει.Την επόμενη ημέρα ξυπνάει πρωί πρωί για να το δοκιμάσει.Βάζει τα δυνατά του και στο τέλος της ημέρας μετράει τα δέντρα που είχε κόψει και δεν ήταν ούτε καν 20.Τότε του περνάει η σκέψη από το μυαλό ότι το πριόνι είναι χαλασμένο.Αλλά μετά σκέφτεται ότι αυτός που το διαφήμιζε ήτανε καλογυμνασμένος.Την επόμενη ημέρα το πρωί αρχίζει εντατικά γυμναστική.Μετά από 2 μήνες ξαναδοκιμάζει την τύχη του,πολύ πιο δυνατός από την προηγούμενη φορά.Στο τέλος της ημέρας λοιπόν ξαναμετράει τα κομμένα δέντρα και είναι μόνο 50. Βέβαιος πια ότι το πριόνι είναι χαλασμένο πάει στον πωλητή και του λέει:- Αυτό το πριόνι που μου πουλήσατε είναι χαλασμένο.Τότε ο πωλητής πιάνει το πριόνι στα χέρια του,τραβάει το κορδόνι και βλέπει ότι το πριόνι είναι εντάξει.Και ο Πόντιος :-Ωπα μεγαλε! πώς το έκανες αυτό με το κορδονάκι;




XYLO

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 23:30

kopeli έγραψε:
Όταν μεγαλώνουμε πέφτει η συγκέντρωση μας.
Αυτό φαίνεται να επηρεάζει τους άνδρες περισσότερο από τις γυναίκες.
Κάποιος μπορεί να υπολογίσει το βαθμό απώλειας σε άνδρες με το τεστ που ακολουθεί.
Κάντε κλικ στο τεστ.





T E S T


EROS EROS EROS EROS

goood goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 00:38


τρελα


https://www.youtube.com/watch?v=2CK2bKszT2Y&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 12:43

kopeli έγραψε:
Όταν μεγαλώνουμε πέφτει η συγκέντρωση μας.
Αυτό φαίνεται να επηρεάζει τους άνδρες περισσότερο από τις γυναίκες.
Κάποιος μπορεί να υπολογίσει το βαθμό απώλειας σε άνδρες με το τεστ που ακολουθεί.
Κάντε κλικ στο τεστ.





T E S T

ρε μλκες το βρίσκω συνεχεια ....λες να μη μεγάλωσα ακόμα success success success

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 12:45

σαλιγκάρι έγραψε:
αυριο πρωι πρωι θα εχω την τιμη να την καβαλησω πρωτος.
μην μου τρομαζεις................θα της φερθω οπως αρμοζει σε μια κυρια......
φτανει μονο να ειναι οσο καυλιαρα την ειδαμε Rolling Eyes και θα περασουμε καποιες ωρες μαζι ........ζαχαρη Very Happy

....με το μαλακο Γιάννη ...για πολύ σφιχτομ@@να την κόβω

goood goood goood

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 12:59




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.M
Member
Member
G.M

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/05/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ;;;;;;;;;;   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 16:57

Η τεχνολογία είναι ΠΟΛΥ προχωρημένη. Στο link που ακολουθεί παρακάτω είναι μια φωτογραφία από την ορκομωσία του Αμερικανού Προέδρου στην οποία μπορειτε να ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ !!!
Μπορείτε να κάνετε κλίκ σε οποιοδήποτε μέρος πάνω στη φωτογραφία!
Περιμένετε λίγα δευτερόλεπτα για το ΖΟΟΜ να καθαρίσει η εικόνα και θα δείτε ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!
Η φωτογραφία αυτή ελήφθη από ΡΟΜΠΟΤ με κάμερα 1474 megapixel !!!!!!!!!!!!! δηλαδή, 295 φορές
τα 5 megapixel που έχει μια κοινή κάμερα που χρησιμοποιούμε εμείς!
Και βέβαια, η ερώτηση που έρχεται αυτομάτως στο μυαλό μας, είναι, ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ;;;;;;;;;;
Κάντε κλίκ στο link!
http://gigapan.org/viewGigapanFullscreen.php?auth=033ef14483ee899496648c2b4b06233c
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 17:50

G.M έγραψε:
Η τεχνολογία είναι ΠΟΛΥ προχωρημένη. Στο link που ακολουθεί παρακάτω είναι μια φωτογραφία από την ορκομωσία του Αμερικανού Προέδρου στην οποία μπορειτε να ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ !!!
Μπορείτε να κάνετε κλίκ σε οποιοδήποτε μέρος πάνω στη φωτογραφία!
Περιμένετε λίγα δευτερόλεπτα για το ΖΟΟΜ να καθαρίσει η εικόνα και θα δείτε ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!
Η φωτογραφία αυτή ελήφθη από ΡΟΜΠΟΤ με κάμερα 1474 megapixel !!!!!!!!!!!!! δηλαδή, 295 φορές
τα 5 megapixel που έχει μια κοινή κάμερα που χρησιμοποιούμε εμείς!
Και βέβαια, η ερώτηση που έρχεται αυτομάτως στο μυαλό μας, είναι, ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ;;;;;;;;;;
Κάντε κλίκ στο link!
http://gigapan.org/viewGigapanFullscreen.php?auth=033ef14483ee899496648c2b4b06233c

το παραπανω θεμα ειναι "σοβαρότατο" και δε μου κανει εντύπωση οσο απίστευτο κι αν Φαίνεται ....
οσα affraid affraid affraid affraid κι αν βάλλουμε τα "καριόλια " μας ελέγχουν ακόμη κι οταν παμε για χέσιμο....

υ.γ. ....Johnnyb επιτέλους Βρέθηκε μια καμερα με υψηλότερη ανάλυση απ την δική σου
πάρε λοιπον ενα snapshot kolaraki kolaraki kolaraki
το παραπάνω για να δικαιολογήσω την ετικέτα του τοπικ...

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 18:59

niksalonik έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
αυριο πρωι πρωι θα εχω την τιμη να την καβαλησω πρωτος.
μην μου τρομαζεις................θα της φερθω οπως αρμοζει σε μια κυρια......
φτανει μονο να ειναι οσο καυλιαρα την ειδαμε Rolling Eyes και θα περασουμε καποιες ωρες μαζι ........ζαχαρη Very Happy

....με το μαλακο Γιάννη ...για πολύ σφιχτομ@@να την κόβω
Τελικά ρε Νικόλα ,μόνο απο το "Νότο" ψωνίζεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:17

kopeli έγραψε:
niksalonik έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
αυριο πρωι πρωι θα εχω την τιμη να την καβαλησω πρωτος.
μην μου τρομαζεις................θα της φερθω οπως αρμοζει σε μια κυρια......
φτανει μονο να ειναι οσο καυλιαρα την ειδαμε Rolling Eyes και θα περασουμε καποιες ωρες μαζι ........ζαχαρη Very Happy

....με το μαλακο Γιάννη ...για πολύ σφιχτομ@@να την κόβω
Τελικά ρε Νικόλα ,μόνο απο το "Νότο" ψωνίζεις.

τα συγκεκριμενα ψωνια μιχαλιο ειμαι σιγουρος οτι θα σας εντυπωσιασουν ολους................αστερι η μεναγκο και με πολυ πολυ πλουσια προικα!!!!!!!!!!!!!!!!!
μας αναψε φωτιες ο νικολας.
νικεεεε...............μονο σφιχτομ@@να δεν την εκοψα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:26

Έλα μην μου τον φορτώνετε άλλο και θα μου λέει αύριο να τρέχω μπας και φτάσουμε καμοιά ώρα νωρίτερα.
bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:28

johnnyb έγραψε:
Έλα μην μου τον φορτώνετε άλλο και θα μου λέει αύριο να τρέχω μπας και φτάσουμε καμοιά ώρα νωρίτερα.
Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 797994 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 797994 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 797994

εγω παντως για να παραλαβω το συγκεκριμενο μωρο θα ερχομουν ...................κολυμπωντας Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:34

σαλιγκάρι έγραψε:
johnnyb έγραψε:
Έλα μην μου τον φορτώνετε άλλο και θα μου λέει αύριο να τρέχω μπας και φτάσουμε καμοιά ώρα νωρίτερα.
Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 797994 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 797994 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 797994

εγω παντως για να παραλαβω το συγκεκριμενο μωρο θα ερχομουν ...................κολυμπωντας Razz Razz Razz

Γιάννη δεν τα λέμε αυτά συγκρατήσου
δεν θέλω να κατέβω μ@μιώντας στην Αθήνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 21:13

καλα λοιπον...........................σωπαινω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 21:20

σαλιγκάρι έγραψε:
καλα λοιπον...........................σωπαινω Very Happy
εσύ σιωπάς Αδελφε Ιωαννη αλλα εμενα με βλέπω

ολονύχτια "ακολουθία" masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate

κανα χεράκι Αδέλφια /......

ελα μου... πουναι οι χιλιάριδες ...μη χεσω

felix felix felix

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 21:22

πεσε κοιμησου Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 21:28

niksalonik έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
καλα λοιπον...........................σωπαινω Very Happy
εσύ σιωπάς Αδελφε Ιωαννη αλλα εμενα με βλέπω

ολονύχτια "ακολουθία" masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate

κανα χεράκι Αδέλφια /......

ελα μου... πουναι οι χιλιάριδες ...μη χεσω

felix felix felix

Παροοοοοοοοοοοοοοοοοοννννννννννννννννννννν !!!!!!!!!!!!!!!!

και μπορώ να σου κρατήσω παρέα όλη την νύχτα.

Υ.Γ Καλά ΡΕ με 650 θα κατέβεις?????????

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Δεν ξεκινάμε καλά την σταδιοδρομία μας σαν 1000αρηδες !!!!!!!!!

ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 21:38

Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ....................

THE DAY AFTER ...................

1.vezouvios 1000
2.NikSalonik 1000
3.kopeli 1000 (κρυφό)
4.johnnyb 650 ...................ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ !!!!!!!!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA



Υ.Γ Αντε να τα 1000ασουμε με το καλό .......................

ΚΑΙ ΞΑΝΑ ..................


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 21:48

niksalonik έγραψε:
G.M έγραψε:
Η τεχνολογία είναι ΠΟΛΥ προχωρημένη. Στο link που ακολουθεί παρακάτω είναι μια φωτογραφία από την ορκομωσία του Αμερικανού Προέδρου στην οποία μπορειτε να ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ !!!
Μπορείτε να κάνετε κλίκ σε οποιοδήποτε μέρος πάνω στη φωτογραφία!
Περιμένετε λίγα δευτερόλεπτα για το ΖΟΟΜ να καθαρίσει η εικόνα και θα δείτε ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!
Η φωτογραφία αυτή ελήφθη από ΡΟΜΠΟΤ με κάμερα 1474 megapixel !!!!!!!!!!!!! δηλαδή, 295 φορές
τα 5 megapixel που έχει μια κοινή κάμερα που χρησιμοποιούμε εμείς!
Και βέβαια, η ερώτηση που έρχεται αυτομάτως στο μυαλό μας, είναι, ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ;;;;;;;;;;
Κάντε κλίκ στο link!
http://gigapan.org/viewGigapanFullscreen.php?auth=033ef14483ee899496648c2b4b06233c

το παραπανω θεμα ειναι "σοβαρότατο" και δε μου κανει εντύπωση οσο απίστευτο κι αν Φαίνεται ....
οσα affraid affraid affraid affraid κι αν βάλλουμε τα "καριόλια " μας ελέγχουν ακόμη κι οταν παμε για χέσιμο....

υ.γ. ....Johnnyb επιτέλους Βρέθηκε μια καμερα με υψηλότερη ανάλυση απ την δική σου
πάρε λοιπον ενα snapshot kolaraki kolaraki kolaraki
το παραπάνω για να δικαιολογήσω την ετικέτα του τοπικ...

ράδιο αρβύλα ρε κουζουλοί! Κολλημένες 700 φοτό είναι (τυχαίο νούμερο).
2 προφανέστατα σημεία είναι ο φακός αριστερά (λευκός) και ο αριστερός από τους 3 στην κάτω μαριά και κέντρο της εικόνας. Θα δείτε ότι και στους 2 "λείπουν κομμάτια" εκεί που ενώνονται φοτοζ. Α, και αν δεν με πιστεύετε, να η μεγαλύτερη ανάλυση φωτογραφικής http://maps.google.com/maps?ll=35.240117,24.809269&spn=1.662173,2.469177&t=h&z=9 bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
 

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: