Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ισοθερμικα ρουχα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 23:08

tazakos έγραψε:
Rory έγραψε:
Γιάννη η εκπτωση που λέει δεν ισχύει ?????

Νίκο το σάιτ είναι τυχαίο έκανα μια γρήγορη αναζήτηση κ το έβαλα, στο μαγαζί τα έχουμε στα 60 κ 50 μπλούζα παντελόνι κ με την έκπτωση πάνε κοντά στο 90ρι. Wink

Επειδη διαβασα σε άλλο τοπικ οτι εχεις μαγαζι και επειδη ψαχνω για ισοθερμικα και γαντια, που ακριβως ειναι το μαγαζι να περασω μια βολτα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 23:17

nikos147 έγραψε:
tazakos έγραψε:
Rory έγραψε:
Γιάννη η εκπτωση που λέει δεν ισχύει ?????

Νίκο το σάιτ είναι τυχαίο έκανα μια γρήγορη αναζήτηση κ το έβαλα, στο μαγαζί τα έχουμε στα 60 κ 50 μπλούζα παντελόνι κ με την έκπτωση πάνε κοντά στο 90ρι. Wink

Επειδη διαβασα σε άλλο τοπικ οτι εχεις μαγαζι και επειδη ψαχνω για ισοθερμικα και γαντια, που ακριβως ειναι το μαγαζι να περασω μια βολτα??

δεν ειναι του Γιαννη το μαγαζι βρε Very Happy Very Happy
δουλευει σε μοτομαγαζο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 23:27

σαλιγκάρι έγραψε:
nikos147 έγραψε:
tazakos έγραψε:
Rory έγραψε:
Γιάννη η εκπτωση που λέει δεν ισχύει ?????

Νίκο το σάιτ είναι τυχαίο έκανα μια γρήγορη αναζήτηση κ το έβαλα, στο μαγαζί τα έχουμε στα 60 κ 50 μπλούζα παντελόνι κ με την έκπτωση πάνε κοντά στο 90ρι. Wink

Επειδη διαβασα σε άλλο τοπικ οτι εχεις μαγαζι και επειδη ψαχνω για ισοθερμικα και γαντια, που ακριβως ειναι το μαγαζι να περασω μια βολτα??

δεν ειναι του Γιαννη το μαγαζι βρε Very Happy Very Happy
δουλευει σε μοτομαγαζο.


ΑΑΑΑΑ..... Embarassed

Οκ τοτε...που ειναι το μαγαζι αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 00:28

μακάρι να ήταν φίλε, απλό υπαλληλάκι είμαι! Smile

μοτο μάρκετ καλλιρρόης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 01:45

tazakos έγραψε:
όσοι πιστοί προσέλθετε...εώς 100 κιλα, παχουλοί σαν εμένα απορρίπτονται, ελλείψη μεγεθών.
να ερθω ή ουτε απ'εξω? Laughing

(περιμενω πμ για το pb βρεεεεεεεεε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 09:50

Συμφωνω με τον σαιγκαρο....Colori μονο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 10:37

socrates έγραψε:
Επειδή έψαχνα και εγώ πρόσφατα η καλύτερη προσφορά που έχω δει είναι αυτό το set...

(κάτω μέρος)
http://www.mondodimoto.gr/?~showproduct=786

(πάνω μέρος μακρυμάνικο)
http://www.mondodimoto.gr/?~showproduct=785

Για τα polo δεν γνωρίζω!


Τελικα χθες πηγα και πηρα τα παραπανω απο αυτο το μαγαζι μιας και η τιμη τους ηταν πολυ καλη!!! Ειναι πολυ καλης ποιοτητας...απο εξω ειναι γυαλιστερο και απο μεσα σαν φλις και αγκαλιαζουν το σωμα παρα πολυ καλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 14:10

Καλοφορετα να ειναι Νικο.Οταν κανει πολυ κρυο για να μεινεις ζεστος στα ποδια να βαζεις αδιαβροχο απο πανω ετσι θα δουλεψει 100% το ισοθερμικο.Μεγειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 21 2011, 02:36

Ο χειμώνας ήρθε και ειδικά εδώ στο βορρά μπηκε για τα καλά.Πολλοι απο εμάς έχουμε πάρει ισοθερμικά διαφόρων τυπων και απο διάφορα μαγαζιά όπως αναφεροντε στο τόπικ.Ολος ο εξοπλισμός του αναβάτη μοτοσυκλετας είναι ακριβός,το ιδιο ειναι και τα ισοθερμικά.Υπάρχουν διάφορες τιμες και ποιότητες.
Παραθετω μερικές χρησιμες απόψεις που διάβασα στο νέτ.
Το ισοθερμικό κάνει δουλειά όταν κινείς το σώμα σου, παράγεις ενέργεια/θερμότητα δλδ,κατι το οποιο ο μοτοσυκλετιστης δεν κάνει οταν οδηγει.
Τα ισοθερμικά δεν ζεσταινουν,βοηθουν μόνο έαν ασκείσαι σωματικά σε χαμηλές θερμοκρασίες, ώστε να μην ιδροκοπάς. Αν φοράς πχ ισοθερμικό, και φυλάς σκοπιά, θα το δαγκώσεις.Είναι κατάλληλα για χειμερινά σπορ, όπως ski/snowboard και τρέξιμο σε χαμηλές θερμοκρασίες ή κωπηλασία που δεν σταματάει προπονήσεις λόγω κρύου, παρά μόνο σε πολλά μποφόρ.

Η συνταγή για να σε κρατάει κάτι ζεστό;Πρέπει να είναι thinsulate,μάλλινο merino base layer
Το merino wool είναι ενας τύπος εξαιρετικής ποιότητας μαλλιού. Αν τα κοινά μάλλινα σε ενοχλούν και σε τσιμπάνε, με το μερίνο δεν θα έχεις τέτοια θέματα. Και είναι και φοβερά μαλακό στην αίσθηση.
Διάβασε και αυτό: http://en.wikipedia.org/wiki/Merino
Όσον αφορά τα μερινός μια πολύ καλή φίρμα είναι η smartwool.
Διάφορα λίνκ:
http://www.lanador.com/isothermika-esoroukha
http://www.woolpower.se/en/asp/info_el.asp
http://www.endura.co.uk/



YΓ:Κάλτσες
Δεν αξίζει να πάρετε ένα καλό ζευγάρι μπότες αν δεν έχετε φροντίσει να προμηθευτείτε ένα καλό ζευγάρι κάλτσες. Μην χρησιμοποιείτε βαμβακερές κάλτσες γιατί μουσκεύουν εύκολα και στεγνώνουν πολύ δύσκολα και έχουν περιορισμένη μονωτική ικανότητα. Φορέστε κάλτσες με σύνθεση μαλλιού (μόνο τύπου merino wool) και συνθετικού ή κάλτσες 100% συνθετικές από ειδικές υφαντικές ίνες για κάλτσες. Για την περίοδο φθινόπωρο-χειμώνα προτιμήστε μάλλινές merino ή από συνθετικό ύφασμα thermolite. Φροντίστε να έχει η κάλτσα πολλές ελαστικές ίνες λίκρα για καλύτερη εφαρμογή. Έτσι αποφεύγετε ερεθισμούς και φουσκάλες

Τι σου κάνει το clopy paste ρε παιδί μου Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 21 2011, 04:08

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 21 2011, 10:53

Ωραίος ο αδερφός ο Μιχαλιός!
Χρήσιμες πληροφορίες για επιλογή βάση κριτηρίων.

Για ορισμένα πράγματα οτι πληρώνουμε παίρνουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O PERLAS

O PERLAS

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS - PATRAS - RHODOS
Registration date : 26/08/2011

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 21 2011, 11:02

gagarin έγραψε:
Η polo έχει ποικιλία.
Το σετ πανω- κατω αρχίζει απο
35 ευρω. Έχει κ μαλλινα.
Επίσης κ η admiral έχει ένα γύρω
στα 50. Συνιστώ polo

Vour Koufales

Προσωπικά αγόρασα από Admiral ένα σετ πάνω κάτω για με να + ένα άλλο για την γυναίκα μου στο σύνολο έδωσα 50 ευρώ τα 2 σετ από κατάστημα τις ρόδου και μέχρι τώρα για καθημερινή χρήση έχουν βγει αρκετά καλά…..!!!!!

Και γνώμη μου είναι ότι επειδή τα θες για καθημερινή χρήση και όχι για ταξίδι και αποστάσεις 2 ωρών θα σου πρότεινα να πάρεις κάποιο φθηνό ώστε να μην σε νοιάζει η φθορά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 17 2012, 12:31

εχει κανεις αυτη την μπλουζα?ταζ αξιζει?

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 366l

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 17 2012, 13:20

Έχω την colori ειναι μια χαρά, κρατάει αρκετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 06:51

kopeli έγραψε:
Ο χειμώνας ήρθε και ειδικά εδώ στο βορρά μπηκε για τα καλά.Πολλοι απο εμάς έχουμε πάρει ισοθερμικά διαφόρων τυπων και απο διάφορα μαγαζιά όπως αναφεροντε στο τόπικ.Ολος ο εξοπλισμός του αναβάτη μοτοσυκλετας είναι ακριβός,το ιδιο ειναι και τα ισοθερμικά.Υπάρχουν διάφορες τιμες και ποιότητες.
Παραθετω μερικές χρησιμες απόψεις που διάβασα στο νέτ.
Το ισοθερμικό κάνει δουλειά όταν κινείς το σώμα σου, παράγεις ενέργεια/θερμότητα δλδ,κατι το οποιο ο μοτοσυκλετιστης δεν κάνει οταν οδηγει.
Τα ισοθερμικά δεν ζεσταινουν,βοηθουν μόνο έαν ασκείσαι σωματικά σε χαμηλές θερμοκρασίες, ώστε να μην ιδροκοπάς. Αν φοράς πχ ισοθερμικό, και φυλάς σκοπιά, θα το δαγκώσεις.Είναι κατάλληλα για χειμερινά σπορ, όπως ski/snowboard και τρέξιμο σε χαμηλές θερμοκρασίες ή κωπηλασία που δεν σταματάει προπονήσεις λόγω κρύου, παρά μόνο σε πολλά μποφόρ.

Η συνταγή για να σε κρατάει κάτι ζεστό;Πρέπει να είναι thinsulate,μάλλινο merino base layer
Το merino wool είναι ενας τύπος εξαιρετικής ποιότητας μαλλιού. Αν τα κοινά μάλλινα σε ενοχλούν και σε τσιμπάνε, με το μερίνο δεν θα έχεις τέτοια θέματα. Και είναι και φοβερά μαλακό στην αίσθηση.
Διάβασε και αυτό: http://en.wikipedia.org/wiki/Merino
Όσον αφορά τα μερινός μια πολύ καλή φίρμα είναι η smartwool.
Διάφορα λίνκ:
http://www.lanador.com/isothermika-esoroukha
http://www.woolpower.se/en/asp/info_el.asp
http://www.endura.co.uk/



YΓ:Κάλτσες
Δεν αξίζει να πάρετε ένα καλό ζευγάρι μπότες αν δεν έχετε φροντίσει να προμηθευτείτε ένα καλό ζευγάρι κάλτσες. Μην χρησιμοποιείτε βαμβακερές κάλτσες γιατί μουσκεύουν εύκολα και στεγνώνουν πολύ δύσκολα και έχουν περιορισμένη μονωτική ικανότητα. Φορέστε κάλτσες με σύνθεση μαλλιού (μόνο τύπου merino wool) και συνθετικού ή κάλτσες 100% συνθετικές από ειδικές υφαντικές ίνες για κάλτσες. Για την περίοδο φθινόπωρο-χειμώνα προτιμήστε μάλλινές merino ή από συνθετικό ύφασμα thermolite. Φροντίστε να έχει η κάλτσα πολλές ελαστικές ίνες λίκρα για καλύτερη εφαρμογή. Έτσι αποφεύγετε ερεθισμούς και φουσκάλες

Τι σου κάνει το clopy paste ρε παιδί μου Very Happy
Πάρα πολύ χρήσιμο πραγματικά φίλε μου μπράβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioannisk
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 29/07/2009

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18 2012, 13:52

adder έγραψε:
εχει κανεις αυτη την μπλουζα?ταζ αξιζει?

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 366l

την εχω εγω απο περυσι , στην αρχη ειναι μεχρι να την συνηθισεις, ειναι λιγο σκληρη , οταν μαλακωσει βελτιωνεται.Κραταει πολυ καλα την ζεστη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 24 2012, 12:12

nikos147 έγραψε:
socrates έγραψε:
Επειδή έψαχνα και εγώ πρόσφατα η καλύτερη προσφορά που έχω δει είναι αυτό το set...

(κάτω μέρος)
http://www.mondodimoto.gr/?~showproduct=786

(πάνω μέρος μακρυμάνικο)
http://www.mondodimoto.gr/?~showproduct=785

Για τα polo δεν γνωρίζω!


Τελικα χθες πηγα και πηρα τα παραπανω απο αυτο το μαγαζι μιας και η τιμη τους ηταν πολυ καλη!!! Ειναι πολυ καλης ποιοτητας...απο εξω ειναι γυαλιστερο και απο μεσα σαν φλις και αγκαλιαζουν το σωμα παρα πολυ καλα!!!

φοριεται μεσα απο ρουχα η και ετσι μονο μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 24 2012, 12:20

adder έγραψε:
nikos147 έγραψε:
socrates έγραψε:
Επειδή έψαχνα και εγώ πρόσφατα η καλύτερη προσφορά που έχω δει είναι αυτό το set...

(κάτω μέρος)
http://www.mondodimoto.gr/?~showproduct=786

(πάνω μέρος μακρυμάνικο)
http://www.mondodimoto.gr/?~showproduct=785

Για τα polo δεν γνωρίζω!


Τελικα χθες πηγα και πηρα τα παραπανω απο αυτο το μαγαζι μιας και η τιμη τους ηταν πολυ καλη!!! Ειναι πολυ καλης ποιοτητας...απο εξω ειναι γυαλιστερο και απο μεσα σαν φλις και αγκαλιαζουν το σωμα παρα πολυ καλα!!!

φοριεται μεσα απο ρουχα η και ετσι μονο μου?

Καλοφέρετα ναι πολύ καλή τιμή και γω έψαχνα σήμερα φτηνότερα δεν βρήκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 24 2012, 13:29

adder έγραψε:
nikos147 έγραψε:

Τελικα χθες πηγα και πηρα τα παραπανω απο αυτο το μαγαζι μιας και η τιμη τους ηταν πολυ καλη!!! Ειναι πολυ καλης ποιοτητας...απο εξω ειναι γυαλιστερο και απο μεσα σαν φλις και αγκαλιαζουν το σωμα παρα πολυ καλα!!!

φοριεται μεσα απο ρουχα η και ετσι μονο μου?

Τα έχω ήδη σχεδόν δύο χρόνια και τα έχουν βγάλει τα λεφτά τους...εγω τα φοράω τον χειμώνα συνεχώς κάτω από τα ρούχα μου και δεν έχω πρόβλημα...και μόνα τους πιστεύω μπορείς να τα φορέσεις αλλά εγω δεν το έχω κάνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 10:40

Θέμα που έχει γραφτεί σε γειτονικό φόρουμ (mybike).Κάποιος φίλος το είχε αναρτήσει ξανά εδω αλλα δεν μπόρεσα να το εντοπίσω.
Το παρακάτω θα μας βοηθήσει απο το να κάνουμε λάθος αγορές.



Ισοθερμικα VS Θερμοεσωρουχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iannag
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
iannag

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 24/11/2010

Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ισοθερμικα ρουχα!!   Ισοθερμικα ρουχα!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 17 2012, 11:16

kopeli έγραψε:
Θέμα που έχει γραφτεί σε γειτονικό φόρουμ (mybike).Κάποιος φίλος το είχε αναρτήσει ξανά εδω αλλα δεν μπόρεσα να το εντοπίσω.
Το παρακάτω θα μας βοηθήσει απο το να κάνουμε λάθος αγορές.



Ισοθερμικα VS Θερμοεσωρουχα.

nice thred nice thred nice thred
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ισοθερμικα ρουχα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: