Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 MegaLock Tool Tube Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 10:35

elekid έγραψε:
[κΕυχαριστω!!
αλλα αυτο ειναι μονο?? γιατι εχω δει μεγαλη διαφορα στη τιμη των δυο... και με μια πατεντουλα βαζεισ και μονοσ κλειδωμα!
που μπορω να βρω το απλο σε καλη τιμη γνωριζει καποιος? [με ομαδικη στο motoraid παει 20ε αλλιως 25 και ebay δεν συμφερει]



ΝΟΜΙΖΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο "ΠΑΤΡΙΝΟΣ" ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ EBAY ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ!!!!!!!!

ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10,00 ΠΑΡΑΠΑΝΩ....

ΚΑΙ Ο ΠΑΤΡΙΝΟΣ, 25 ΛΕΕΙ + 3 ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ + 3 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ = 31,00

ΟΠΟΤΕ ΔΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑ


ΦΙΛΙΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elekid

elekid

Τόπος : Αθηνα
Registration date : 15/03/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05 2012, 14:31

N_I_K_O_L_A_S έγραψε:
elekid έγραψε:
[κΕυχαριστω!!
αλλα αυτο ειναι μονο?? γιατι εχω δει μεγαλη διαφορα στη τιμη των δυο... και με μια πατεντουλα βαζεισ και μονοσ κλειδωμα!
που μπορω να βρω το απλο σε καλη τιμη γνωριζει καποιος? [με ομαδικη στο motoraid παει 20ε αλλιως 25 και ebay δεν συμφερει]



ΝΟΜΙΖΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο "ΠΑΤΡΙΝΟΣ" ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ EBAY ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ!!!!!!!!

ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10,00 ΠΑΡΑΠΑΝΩ....

ΚΑΙ Ο ΠΑΤΡΙΝΟΣ, 25 ΛΕΕΙ + 3 ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ + 3 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ = 31,00

ΟΠΟΤΕ ΔΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑ


ΦΙΛΙΚΑ

εχω τη δυνατοτητα να πεταχτω πατρα οποτε μου βγαινει φθηνοτερα απο ebay! εμενα μ ενδιαφερει να χωραει ενα μπουκαλι νερο μεγαλο! θα κανω τηλ στο μοτοραιντ να ρωτησω και θα δω αν το φερνει κ το μοτομαρκετ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 22:39

Υπάρχει περίπτωση να ενδιαφέρεται κανείς για μια νέα ομαδική ?

Αν υπάρχουν κι άλλοι καλώς αλλιώς να κινηθώ μόνος Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 22:59

Sailing έγραψε:
Υπάρχει περίπτωση να ενδιαφέρεται κανείς για μια νέα ομαδική ?

Αν υπάρχουν κι άλλοι καλώς αλλιώς να κινηθώ μόνος Wink

γιατί με βάζεις σε σκέψεις τώρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 23:35

Νομίζω ότι έχει περάσει καιρός από την τελευταία ομαδική οπότε και θα μαζευτούμε μερικοί Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 23:37

τι μας κανεις βραδιατικα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 00:45

kyriakos2 έγραψε:
τι μας κανεις βραδιατικα.....

στα λόγια μου έρχεσαι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 20:50

Κι εγώ μέσα προχώρα !!! Ελπίζω πως μιλάμε για το μεγάλο έτσι;
Αυτός δίνει και την κασετίνα που βάζουμε τα εργαλεία μέσα; κάτι σαν κι αυτό το μπλέ μαύρο-http://www.google.gr/imgres?q=megalock+tool+tube&num=10&hl=el&biw=1280&bih=717&tbm=isch&tbnid=bGOP_XHOI0ywHM:&imgrefurl=http://www.ebay.com/itm/MegaLock-Tube-Tool-Roll-Adventure-Bike-Storage-Vstrom-BMW-KLR-KTM-Tenere-DR650-/320955252352&docid=uDGcF1qqxOe7aM&itg=1&imgurl=http://i.ebayimg.com/t/MegaLock-Tube-Tool-Roll-Adventure-Bike-Storage-Vstrom-BMW-KLR-KTM-Tenere-DR650-/00/s/MTkzWDI1Nw%253D%253D/%2524(KGrHqV,!jME%252Bs(zLvWhBQFrsURyTg~~60_35.JPG&w=257&h=193&ei=-I4qUOzNPIfQ4QTvl4HABA&zoom=1&iact=hc&vpx=453&vpy=380&dur=1698&hovh=154&hovw=205&tx=118&ty=89&sig=102735392226093862473&page=2&tbnh=154&tbnw=205&start=13&ndsp=20&ved=1t:429,r:6,s:13,i:133
Επίσης μια καλή ιδέα για στερέωση αν δεν υπάρχουν κάγκελα είναι αυτή-http://www.google.gr/imgres?q=megalock+tool+tube&num=10&hl=el&biw=1280&bih=717&tbm=isch&tbnid=5JFRM3a1WHuabM:&imgrefurl=http://drriders.com/topic355.html&docid=F5jSNBHb-kgvPM&imgurl=https://2img.net/h/i498.photobucket.com/albums/rr346/foxfire_nacho/IMG_0926-1.jpg&w=799&h=598&ei=-I4qUOzNPIfQ4QTvl4HABA&zoom=1&iact=hc&vpx=793&vpy=404&dur=233&hovh=194&hovw=260&tx=138&ty=99&sig=102735392226093862473&page=2&tbnh=157&tbnw=198&start=13&ndsp=20&ved=1t:429,r:3,s:13,i:123
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 22:25

Καταρχήν για να ποστάρετε εδώ το προφανές είναι ότι δεν έχετε πάει διακοπές οπότε όλο και κάποια χρήματα υπάρχουν στην άκρη! Σίγουρα όχι αρκετά για διακοπές αλλά αρκετά για ένα tool tube! Απλή λογική! MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 C028



Στο θέμα μας τώρα.....ας κάνω σιγά-δειλά μια λιστούλα να μαζευτούμε και να ποστάρω και κανα link να δούμε περί τίνος πρόκειται....
Όταν και αν μαζευτούμε οι mods θα το μεταφέρουν στην σχετική ενότητα των P.B.

Arrow Sailing
Arrow nikolasr200 (έλα που κάνεις και τον δύσκολο)
Arrow kyriakos2 (+1 στο απο πάνω σχόλιο)
Arrow ΤΑΚΗΣ81 (εσύ μ'αρέσεις γιατί κατεβαίνεις αποφασισμένος για όλα!)

Το θέμα είναι ότι ίσως κάποια παιδιά να λείπουν διακοπές και ενδεχομένως να ενδιαφέρονται.....τέλος πάντων.....είδωμεν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 22:36

Καταρχήν, και πέρα από τις καταχωρήσεις στο ebay.com, είδα αυτό.

...και περισσότερο ψήθηκα με αυτή την εικόνα που βρήκα κάπου σε τυχαία αναζήτηση εχθές...

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 7783301682_fd8276c5d8_z

κάνω ζημιές απόψε! MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 E010
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 23:03

εγώ πάλι είδα τα 62 δολάρια και μου κατσε βαρύ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panpap2003
Member
Member
panpap2003

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 06/02/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 00:30

Το τελευταιο power buy για την εργαλειοθηκη το ειχα κανει εγω. Δεν νομιζω να ειχε γινει καποιο αλλο για το συγκεκριμενο.
μπειτε εδω ριξτε μια ματια απο εκει που τις πηραμε εμεις. ο αμερικανος ειναι ενταξει.

https://www.vstromhellasforum.com/t15517-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 00:57

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 026sea



κατι σαν και αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 01:07

nikolasr200 έγραψε:
εγώ πάλι είδα τα 62 δολάρια και μου κατσε βαρύ..
Εννοείται ότι θα έχουμε επικοινωνία με αυτόν που τα είχατε πάρει Γιώργο!
Νίκ που τα είδες τα 62? Το απλό megatooltube στο link που έβαλα έχει 22 δολάρια φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 01:08

Γιώργο κι εσύ 2 έχεις βάλει ε? Κι εγώ εκεί προσανατολίζομαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 01:25

Παντως στο megatube(αυτο με τη κλειδαρια) εγω το γεμισα με αυτο MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 280001108 και μερικα tie rap που χωραει ταμαμ και το φτηνοτερο το βρηκα εδω
Και αφηνεις το χωρο κατω απο τη σελα (που χωρις τα εργαλεια) ειναι πολυς για ενα αδιαβροχο και τα χαρτια σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 03:54

Sailing έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
εγώ πάλι είδα τα 62 δολάρια και μου κατσε βαρύ..
Εννοείται ότι θα έχουμε επικοινωνία με αυτόν που τα είχατε πάρει Γιώργο!
Νίκ που τα είδες τα 62? Το απλό megatooltube στο link που έβαλα έχει 22 δολάρια φίλε!

είδα το link του Τάκη http://www.ebay.com/itm/MegaLock-Tube-Tool-Roll-Adventure-Bike-Storage-Vstrom-BMW-KLR-KTM-Tenere-DR650-/320955252352
εντωμεταξύ, θυμάμαι κάποιο παιδί που είχε αναφέρει ότι το δικό του tube είχε σπάσει και παραλίγο να έχει πρόβλημα..αλλά δεν θυμάμαι, αν υπήρχαν ξεχωριστές "ποιότητες" ή έτυχε σε ένα μόνο..

jk αδιάβροχο χωράει μέσα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 11:28

nikolasr200 έγραψε:
Sailing έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
εγώ πάλι είδα τα 62 δολάρια και μου κατσε βαρύ..
Εννοείται ότι θα έχουμε επικοινωνία με αυτόν που τα είχατε πάρει Γιώργο!
Νίκ που τα είδες τα 62? Το απλό megatooltube στο link που έβαλα έχει 22 δολάρια φίλε!

είδα το link του Τάκη http://www.ebay.com/itm/MegaLock-Tube-Tool-Roll-Adventure-Bike-Storage-Vstrom-BMW-KLR-KTM-Tenere-DR650-/320955252352
εντωμεταξύ, θυμάμαι κάποιο παιδί που είχε αναφέρει ότι το δικό του tube είχε σπάσει και παραλίγο να έχει πρόβλημα..αλλά δεν θυμάμαι, αν υπήρχαν ξεχωριστές "ποιότητες" ή έτυχε σε ένα μόνο..

jk αδιάβροχο χωράει μέσα?

Γενικα το αδιαβροο πιανει λιγο χωρο.

Δεν ειναι και να το παραβαρυνεις γιατι οντως το πλαστικο απο τους κραδασμους θα την ακουσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
vstromholikos

vstromholikos

Ηλικία : 44
Τόπος : Πατρα
Registration date : 09/11/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 13:49

Εγω εχω παρει το εξης tool tube http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=4661.Εννοειτε οτι το εχω με κλειδαρια.Ειναι παρα πολυ εξηπηρετικο.Το εχω πιασει με σφυκτηρες σε οσες τρυπες ειχε πανω ετσι ωστε να το κανω οσο γινετε "ενα σωμα" με τα καγκελα.Επισης να αναφερω οτι εχω ενα ακομη ιδιο tool tube το οποιο δεν εχει καπακι,ειναι καινουριο και το εχω στην αχρηστια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 17:19

jk_prince έγραψε:
Δεν ειναι και να το παραβαρυνεις γιατι οντως το πλαστικο απο τους κραδασμους θα την ακουσει

δεν μπορώ να βρω το θέμα ρε γμτ που ανέφερε το παλικάρι ότι του είχε σπάσει..δεν το θυμάται κάποιος άλλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 17:51

Πάρτο λεβέντη μου
https://www.vstromhellasforum.com/t17001-topic

Και δυστηχώς ξέρω άλλους 2 που έγινε κάτι παρόμοιο. Μέσα είχα και εγώ εργαλεία βάρους 1.6Kg μαζί με τον σωλήνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 17:59

onastrom έγραψε:
Πάρτο λεβέντη μου
https://www.vstromhellasforum.com/t17001-topic

Και δυστηχώς ξέρω άλλους 2 που έγινε κάτι παρόμοιο. Μέσα είχα και εγώ εργαλεία βάρους 1.6Kg μαζί με τον σωλήνα

σωστός..
και στους άλλους δύο ήταν αντίστοιχα φορτωμένο?
ενημερώσατε τον πωλητή (όχι για αντικατάσταση) αλλά απλά για το τι συνέβη? (αν τελικά την ακούν λόγω κραδασμών, ή "έτυχε" )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 19:20

Το ένα από τα άλλα που έσπασε είχε μέσα μόνο ένα αδιάβροχο.
Με τον πωλητή δεν είχα μιλήσει. Αν το ξανα έβαζα θα έμπαινε μόνο για να παραμείνει άδειο και πάλι με έναν μικρό φόβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ektorash

ektorash

Ηλικία : 51
Τόπος : Αμπελόκηποι-Αθήνα-Μεσαζώνι
Registration date : 08/07/2010

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 20:17

onastrom έγραψε:
Το ένα από τα άλλα που έσπασε είχε μέσα μόνο ένα αδιάβροχο.
Με τον πωλητή δεν είχα μιλήσει. Αν το ξανα έβαζα θα έμπαινε μόνο για να παραμείνει άδειο και πάλι με έναν μικρό φόβο
Γιώργο δεν πρόλαβε να κοπεί τελείως,το πρόλαβα το δικό μου . Οταν έσπασε το δικό σου έριξα μια ματιά καιτο ειδα ραγισμένο. Και ναι, με ένα αδιάβροχο μόνο μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MegaLock Tool Tube Vstrom   MegaLock Tool Tube Vstrom - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 20:32

Παντως το δικο μου με την εργαλιοθηκη που εχει και βαρος εδω και κανα 7αρι μηνες μια χαρα στεκει. Το μονο που προσεχα παντα και πριν βαλω την εργαλιοθηκη, που και τοτε με τα πραγματα που ειχε ηταν σχεδον το ιδιο βαρος, ειναι να μην μενει κενο και "παιζουν" τα πραγματα περα δωθε και αν θυμαμαι καλα πρεπει να του εχω βαλει και 2-3 tie rap για παν ενδεχομενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
 

MegaLock Tool Tube Vstrom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: