Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

  ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 15:56

Επειδα βλεπω οτι εκει δεν χωραμε πλεον και υστερα παο την παροτρυνση του αγαπητου φιλου λορδου παρακαλω τις προτασεις σας για ενα νεο μερος.εγω προτεινω το καφε στο AEL.FC.ARENA.Πολυ ωραιο μερος.(Χωρις πλακα μαγκες.)κΚαι πολθ καλες τιμες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:03

LORDOS +1000 Όποτε είμαι Λάρισα. OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:03

pokopikos έγραψε:
Επειδα βλεπω οτι εκει δεν χωραμε πλεον και υστερα παο την παροτρυνση του αγαπητου φιλου λορδου παρακαλω τις προτασεις σας για ενα νεο μερος.εγω προτεινω το καφε στο AEL.FC.ARENA.Πολυ ωραιο μερος.(Χωρις πλακα μαγκες.)κΚαι πολθ καλες τιμες


και εγω προτεινο την καφετερια στο γηπεδο της τουμπας,καφε και βολτιτσα μαζι lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:08

και εγώ το καφέ στο γήπεδο της τουμπας, ξέρεις το μικρό στην 6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:09

foteinos έγραψε:
pokopikos έγραψε:
Επειδα βλεπω οτι εκει δεν χωραμε πλεον και υστερα παο την παροτρυνση του αγαπητου φιλου λορδου παρακαλω τις προτασεις σας για ενα νεο μερος.εγω προτεινω το καφε στο AEL.FC.ARENA.Πολυ ωραιο μερος.(Χωρις πλακα μαγκες.)κΚαι πολθ καλες τιμες


και εγω προτεινο την καφετερια στο γηπεδο της τουμπας,καφε και βολτιτσα μαζι lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

μιλαμε για λαρισα φωτεινουλη.Μην μπερδευεσαι!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:11

Εγώ προτείνω να κλείσουμε την μεγαλύτερη ταβέρνα στην Λάρισα για ατελείωτη peinao Και για το Φωτεινούλη μια σούβλα κοτόπουλα

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:12

panoslarissa έγραψε:
Εγώ προτείνω να κλείσουμε την μεγαλύτερη ταβέρνα στην Λάρισα για ατελείωτη peinao Και για το Φωτεινούλη μια σούβλα κοτόπουλα

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Εσυ να βαλεις φωτο στο προφιλ σου πρωτα..... kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
ARIS_LARISSA

ARIS_LARISSA

Ηλικία : 41
Τόπος : ΦΑΛΑΝΗ-ΛΑΡΙΣΑΣ
Registration date : 11/06/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:14

Και εγώ για AEL FC ARENA είμαι με τα χίλια μέσα, πολύ άνετος χώρος αρκετά ησυχα για να μιλάμε και με και με restaurant όποιος πεινάει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:16

ARIS_LARISSA έγραψε:
Και εγώ για AEL FC ARENA είμαι με τα χίλια μέσα, πολύ άνετος χώρος αρκετά ησυχα για να μιλάμε και με και με restaurant όποιος πεινάει..
+650!! Που εισαι συ χαμενος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:16

εγω στο ftw stgdgvc arena ael και τρεχα γυρευε παω μονο στο χορταρι μεσα. santa santa santa santa santa santa santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:17

pokopikos έγραψε:
panoslarissa έγραψε:
Εγώ προτείνω να κλείσουμε την μεγαλύτερη ταβέρνα στην Λάρισα για ατελείωτη peinao Και για το Φωτεινούλη μια σούβλα κοτόπουλα

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Εσυ να βαλεις φωτο στο προφιλ σου πρωτα..... kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki

POKOPIKO ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ FOTO του Πάνου.

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Sobolosblue4856x1024.th

τον λένε και Πάνο !!!!!!!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Υ.Γ Πανούλη χωρίς παρεξήγηση .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LORDOS στις Τετ Δεκ 29 2010, 16:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:21

LORDOS έγραψε:
pokopikos έγραψε:
panoslarissa έγραψε:
Εγώ προτείνω να κλείσουμε την μεγαλύτερη ταβέρνα στην Λάρισα για ατελείωτη peinao Και για το Φωτεινούλη μια σούβλα κοτόπουλα

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Εσυ να βαλεις φωτο στο προφιλ σου πρωτα..... kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki

POKOPIKO ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ FOTO του Πάνου.

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Sobolosblue4856x1024

τον λένε και Πάνο !!!!!!!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Υ.Γ Πανούλη χωρίς παρεξήγηση .

xaxa xaxa xaxa XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Λορδε εισαι ΑΠΑΙΧΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
ARIS_LARISSA

ARIS_LARISSA

Ηλικία : 41
Τόπος : ΦΑΛΑΝΗ-ΛΑΡΙΣΑΣ
Registration date : 11/06/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:22

pokopikos έγραψε:
ARIS_LARISSA έγραψε:
Και εγώ για AEL FC ARENA είμαι με τα χίλια μέσα, πολύ άνετος χώρος αρκετά ησυχα για να μιλάμε και με και με restaurant όποιος πεινάει..
+650!! Που εισαι συ χαμενος???

υποχρεώσεις....γιορτές....εκδρομούλες...κ.α. με απομάκρυναν λίγο αλλά θα επιστρέψω δριμύτερος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 16:34

LORDOS έγραψε:
pokopikos έγραψε:
panoslarissa έγραψε:
Εγώ προτείνω να κλείσουμε την μεγαλύτερη ταβέρνα στην Λάρισα για ατελείωτη peinao Και για το Φωτεινούλη μια σούβλα κοτόπουλα

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Εσυ να βαλεις φωτο στο προφιλ σου πρωτα..... kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki

POKOPIKO ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ FOTO του Πάνου.

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Sobolosblue4856x1024.th

τον λένε και Πάνο !!!!!!!!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Υ.Γ Πανούλη χωρίς παρεξήγηση .

Αυτός είναι πρόεδρος σε ναιλον συσκευασία. Τι δουλεία έχω εγώ με δαύτους;

bamm bamm bamm bamm bamm bamm bamm bamm bamm bamm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 21:44

υποχρεώσεις....γιορτές....εκδρομούλες...κ.α. με απομάκρυναν λίγο αλλά θα επιστρέψω δριμύτερος

Αρούλη μου, αυτό το κ.α. μπορείς να μας το διευκρινίσεις λίγο?

φωτεινέ: το καφεδάκι μας όχι μόνο το πίνουμε στο χόρτο του ael fc arena αλλά ανάμεσα στον καφέ πετάμε και δύο μπαλάκια Smile Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fotislarissa στις Τετ Δεκ 29 2010, 23:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 22:38

fotislarissa έγραψε:
υποχρεώσεις....γιορτές....εκδρομούλες...κ.α. με απομάκρυναν λίγο αλλά θα επιστρέψω δριμύτερος

Αρούλη μου, αυτό το κ.α. μπορείς να μας το διευκρινίσεις λίγο?

φωτεινέ: το καφεδάκι μας όχι μόνο το πίνουμε στο χόρτο του ael gc arena αλλά ανάμεσα στον καφέπετάμε και δύο μπαλάκια Smile Smile


γιατι ξυνεις πληγες; lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adono

adono

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 11/10/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 23:44

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.
Παιδια αν και νεος στο club θα πω την γνωμη μου για το θεμα του καφε...
1ο:Επειδη βλεπω οτι μαζευομαστε παρα πολλοι,η ΙΡΙΔΑ δεν μας χωραει
2ο:Εγω που δεν καπνιζω,σε τοσο μικρο χωρο η κατασταση γινετε αφορητη
3ο:Επειδη δεν υπαρχει ανεση χωρου με καποιους δεν εχω μιλησει ακομα γιατι ετυχε να καθομαστε μακρια και δεν μπορουμε να ακουστουμε
ΥΓ1:Φωτη+Φωτεινε πιστευω οτι το καφε στο νεο γηπεδο ειναι και ανετο και προσητο και χωρο εχει για τα strom(δεν θα παμε με τα κασκολ,ξεκοληστε!!!)
ΥΓ2:οσο για την ταβερνα που γραψατε ειμαι αντιθετος γιατι αυτη την ωρα θελω να πιω ενα καφεδακι με φιλους και να μιλησουμε για τα strom,οχι για κεμπαπ και κοντοσουβλια.και σε ταβερνα δεν μπορουν ολοι να πεταχτουν να πιουν ενα καφεδακι συντομο και να την κανουν.
Ειμαι με τα +650 για το Queen στο νεογηπεδο η καπιο καφε στο plazza...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/xantonopoulos
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤετ Δεκ 29 2010, 23:51

adono vstrom έγραψε:
Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.
Παιδια αν και νεος στο club θα πω την γνωμη μου για το θεμα του καφε...
1ο:Επειδη βλεπω οτι μαζευομαστε παρα πολλοι,η ΙΡΙΔΑ δεν μας χωραει
2ο:Εγω που δεν καπνιζω,σε τοσο μικρο χωρο η κατασταση γινετε αφορητη
3ο:Επειδη δεν υπαρχει ανεση χωρου με καποιους δεν εχω μιλησει ακομα γιατι ετυχε να καθομαστε μακρια και δεν μπορουμε να ακουστουμε
ΥΓ1:Φωτη+Φωτεινε πιστευω οτι το καφε στο νεο γηπεδο ειναι και ανετο και προσητο και χωρο εχει για τα strom(δεν θα παμε με τα κασκολ,ξεκοληστε!!!)
ΥΓ2:οσο για την ταβερνα που γραψατε ειμαι αντιθετος γιατι αυτη την ωρα θελω να πιω ενα καφεδακι με φιλους και να μιλησουμε για τα strom,οχι για κεμπαπ και κοντοσουβλια.και σε ταβερνα δεν μπορουν ολοι να πεταχτουν να πιουν ενα καφεδακι συντομο και να την κανουν.
Ειμαι με τα +650 για το Queen στο νεογηπεδο η καπιο καφε στο plazza...

+650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
STEFSTROM

STEFSTROM

Ηλικία : 59
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 22/09/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 00:04

Χρήστο είμαι μαζί σου..!

Συμφωνώ σε όλα !


OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 00:40

λοιπον παιδια η επιλογη του χωρου δεν γινεται μονο βαση χωρου για εμας και τις μηχανες αλλα και σερβις συμπεριφορας κ.α.(γι'αυτο φυγαμε απο τα προηγουμενα)εδω ειμαστε ανετα απο την αποψη οτι μας κρατανε χωρο η εξυπηρετηση ειναι καλη.οσο το προβλημα του καπνισματος πιστευω οτι θα το εχουμε παντου.ακομη δεν ξερω στην καφετερια του γηπεδου τι κοσμος παει(μηπως πανε τιποτα πιτσιρικαδες τρελαμενοι με την αελ,βλεπε ποκοπικος,και μας ζαλιζουν)και εαν θα εχουμε την ανεση να κανουμε οτι θελουμε.οσο για το πλαζα το παρκινγκ ακομα και για τις μηχανες ειναι μακρια απο τις καφετεριες.και μια διευκρυνηση προς αποφυγη παρεξηγησεων(φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα)το καφε που παμε δεν ηταν δικη μου προταση αν και με βολευε λογω αποστασης,εγω επεμενα ερνεστο.τωρα ομως ειμαι ευχαριστημενος απο εδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoslarissa
Member
Member


Ηλικία : 49
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 03/06/2009

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 08:41

Εγώ συμφωνώ με τον Φωτεινό και να προσθέσω επίσης ότι για Club δεν είναι λογικό κάθε τρεις και λίγο να αλλάζουμε στέκι. Άλλωστε στο συγκεκριμένο μαγαζί το κλείνουμε prive και κάνουμε και νυχτερινές μας εξορμήσεις. Άλλωστε μόλις φτιάξει ο καιρός θα είναι ακόμη πιο ωραία έξω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giaso41

giaso41

Ηλικία : 54
Τόπος : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
Registration date : 15/07/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 13:27

δεν ειναι ευκολο να εχεις ενα καλο περιβαλων αυτο που εχουμε μου αρεση σα στεκη κε με καλοκερια θα εινε ακομη καλητερο ο αχηλεασ μασ προσεχη το παληκαρη οποτε δεν συμφονο για αλαγη αλαξαμε αρκετα εινε το καλητερο

pokopiko κατσε στα αυγασου κε ασε της αρενες
διαφορετικα θα αρχησουμε ο καθενασ το μακρη κε το κοντομας καλα ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 14:28

giaso41 έγραψε:
δεν ειναι ευκολο να εχεις ενα καλο περιβαλων αυτο που εχουμε μου αρεση σα στεκη κε με καλοκερια θα εινε ακομη καλητερο ο αχηλεασ μασ προσεχη το παληκαρη οποτε δεν συμφονο για αλαγη αλαξαμε αρκετα εινε το καλητερο

pokopiko κατσε στα αυγασου κε ασε της αρενες
διαφορετικα θα αρχησουμε ο καθενασ το μακρη κε το κοντομας καλα ειμαστε

Αγαπητε γιαννη εγω εκανα μια προταση και τιποτα παραπανω.Δεν ειπα κατι για το σερβις του μαγαζιου που ισα ισα ειναι πολυ καλο.Και ουτε ειμαι πιτσιρικας κολημενος με την αελ οπως αναφερθηκε απο καποιον συνφορουμιτη.Οποτε θα καθησω στα αυγα μου οπως λες και συ.Παντα φιλικα geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 15:08

οσο για το τρελαμενος φιλαθλος αυτο τα λεει ολα


 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images111s

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images112k








και μια φωτο με τον ποκοπικο να καθεται στα αυγα του



 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images10w




 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images4t



 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images4t

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images4t

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Images4t

santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa


Έχει επεξεργασθεί από τον/την foteinos στις Πεμ Δεκ 30 2010, 15:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pokopikos
Member
Member
pokopikos

Ηλικία : 48
Τόπος : Λαρισα
Registration date : 10/05/2010

 ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ    ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 30 2010, 15:14

Δεν παιζεσαι με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχααα kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1007813303
 

ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Θεσσαλίας , N. Λαρίσης-
Μετάβαση σε: