Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 15:45

πολυ καλη τιμη ...
Κανα 60αρι την βρισκω τοπικα!!!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 15:52

groi1000 έγραψε:
Ότι και να κάνετε παίδες,οι γάτες καταφέρνουν και εισέρχονται στην ''απαγορευμένη ζώνη πτήσεων'' Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Εκτός αν αμπαλάρετε τη μηχανή σαν τον ''Λάζαρο'' Laughing
Το βιώνω καθημερινά στον Πειραιά Twisted Evil
Εδώ στο νησί γκαραζούμπα λέμεεεεεε yeye yeye yeye

Αστο γιατί αν θέλουν να μπούν...εγώ το προηγούμενο που είχα το κουκούλωνα λές και θα το πήγαινα για δώρο και πάλι έμπαιναν οι ρουφιάνες. Για την ώρα στο Vstrom δεν έχω πρόβλημα γιατί η κουκούλα είναι ακριβώς στο σχέδιο της μηχανής με αποτέλεσμα να μην αφήνει κενό κάτω από τη σέλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:27

tolismark έγραψε:
...Για την ώρα στο Vstrom δεν έχω πρόβλημα γιατί η κουκούλα είναι ακριβώς στο σχέδιο της μηχανής με αποτέλεσμα να μην αφήνει κενό κάτω από τη σέλα.
Ποιά είπαμε πως έχεις? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:37

groi1000 έγραψε:
tolismark έγραψε:
...Για την ώρα στο Vstrom δεν έχω πρόβλημα γιατί η κουκούλα είναι ακριβώς στο σχέδιο της μηχανής με αποτέλεσμα να μην αφήνει κενό κάτω από τη σέλα.
Ποιά είπαμε πως έχεις? Rolling Eyes
Και φαντάζομαι εννοείς χωρίς μπαγκαζιέρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:48

Αυτή την κουκούλα έχω αλλά δεν είναι αδιάβροχη. Εχει επιπλέον φερμουάρ που κλεινει σε περίπτωση που δεν έχει βαλίτσα ώστε να έχει πάντα άψογη εφαρμογή.

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 25148393
ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 54225960
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:52

Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση,με μόνο μείον το ότι δεν είναι αδιάβροχη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:52

msp έγραψε:
STATHIS έγραψε:
Φιλε μου πριν μια εβδομαδα αγορασα αυτη:http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=870
ειναι φθηνη, πολυ καλη κατασκευη ,εσωτερικα εχει επενδυση μαλακη,αρκετα χοντρη,εχει λαστιχο στο κατω μερος,ειναι held και το μεγεθος για μεγαλη ζελατινα και 52 μαχια επανω πρεπει να παρεις XL.Το μεγεθος αυτο καλυπτει ολη τη μηχανη!! OK
Ένα πολύ βασικό χαρακτηριστικό που έχει η συγκεκριμένη κουκούλα, είναι πως πρόκειται για χοντρό ύφασμα που δεν γδέρνεται και δεν τρυπιέται εύκολα, πέρα από το γεγονός πως καλύπτει τελείως τη μηχανή μαζί με μπαγκαζιέρα.
Ακολούθησα την συμβουλή του Στάθη και την πήρα και την συστήνω με τα 1000!!!!!!!!!!!!




Έγινε και από εμένα η παραγγελία! XL . Εχω κανονική ζελατίνα επάνω αλλά με μπαγκαζιερα μόνιμα κουμπωμένη στην μηχανή μου, πιστεύω θα είναι μια χαρά το μεγάλο νούμερο.


Thanks παίδες ... υπομονή τώρα μέχρι να έρθει Χίο. Μετά θα κάνω ένα πλησιματακι στην κούκλα μου και θα εγκαινιαστεί. EROS


Έχει επεξεργασθεί από τον/την georgaras στις Πεμ Μάης 26 2011, 16:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 16:56

groi1000 έγραψε:
Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση,με μόνο μείον το ότι δεν είναι αδιάβροχη Wink

Ρώτησα ταπετσέρη που φτιάχνει παραγγελίες κουκούλες για μία ιδια αλλά αδιάβροχη με επένδυση εσωτερικά και λίγο πιο μακρυά για να καλύπτει πλήρως τα λάστιχα και μου ζήτησε 70?. Δεν είναι λίγα αλλά το σκέφτομαι γιατί πιστεύω θα λυθεί το πρόβλημα με τις γάτες λόγω του ότι δεν έχουν χώρο από κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 17:01

Ρε παίδες με έναν ιμάντα λεπτό από πάνω από την σέλα περιμετρικά, δεν θα έχετε πρόβλημα με τις γάτες. Έτσι το είχα κάνει εγώ 3 χρόνια τώρα. Στην αρχή μπαίνανε, μετά με τον ιμάντα δεν είχε χώρο και ησύχασα.


Τα ιμαντακια τα είχα πάρει 2 ευρώ από τα carfour (η συσκευασία είχε 2 μέσα)


Στην ανάγκη όποιος δεν θέλει ιμάντα και να δένει (αν και είναι δουλειά δευτερόλεπτων) Μπορεί να πάει σε ένα μαγαζί με φυτά - είδη κήπου και να πάρει ένα σπρέι που το βάζεις σε ένα σημείο στην κουκούλα ή στην μηχανή, και δεν πλησιάζει σκύλος για κατούρημα ή γάτα. Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ , αλλά ξέρω ότι υπάρχει (σε καποιο forum το είχα διαβάσει που είχαν το ίδιο πρόβλημα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 18:22

Άσε Γιώργο το σπρέι μεγάλη παραμυθιά,εκτός και αν οι γάτες της περιοχής έχουν πρόβλημα όσφρησης,αλλά και ο σκύλος μου όπως πέρναγε έτσι περνάει.
Τώρα για τους ιμάντες οκ αλλά κι αυτοί πρέπει να συνοδεύονται από καλή εφαρμογή της κουκούλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 18:35

cantona έγραψε:
Άσε Γιώργο το σπρέι μεγάλη παραμυθιά,εκτός και αν οι γάτες της περιοχής έχουν πρόβλημα όσφρησης,αλλά και ο σκύλος μου όπως πέρναγε έτσι περνάει.
Τώρα για τους ιμάντες οκ αλλά κι αυτοί πρέπει να συνοδεύονται από καλή εφαρμογή της κουκούλας.


Κατάλαβα.... μουφα τα σπρέι...... καλά που το ανέφερες, μην την πατήσει κανένας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 18:36

Καλησπερα.Το προβλημα με τα γατια το ελυσα!Εχω παρει μια κουρτινα μπανιου(που ειναι για τα νερα στη μπανιερα)πλαστικη ηταν για πεταμα και αφου την εκοψα οπως ηθελα στην συνεχεια την τοποθετω επανω στη σελα μεχρι και το δερμα στο τεποζιτο.και γατια τελος!
Φανταστειτε οτι εχω 4 γατια δικα μου και μολις παρκαρα εκαναν μια βολτα απο τη σελα!Πιστευω να βοηθησα εστω και λιγο! Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 19:42

STATHIS έγραψε:
Καλησπερα.Το προβλημα με τα γατια το ελυσα!Εχω παρει μια κουρτινα μπανιου(που ειναι για τα νερα στη μπανιερα)πλαστικη ηταν για πεταμα και αφου την εκοψα οπως ηθελα στην συνεχεια την τοποθετω επανω στη σελα μεχρι και το δερμα στο τεποζιτο.και γατια τελος!
Φανταστειτε οτι εχω 4 γατια δικα μου και μολις παρκαρα εκαναν μια βολτα απο τη σελα!Πιστευω να βοηθησα εστω και λιγο! Idea

Δηλαδή δεν ανεβαίνουν ή απλά επειδή έχεις την κουρτίνα δεν σε ενοχλεί να ανέβουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 22:05

Δεν ανεβαινουν στο πλαστικο γιατι γλυστραει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 22:18

Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!Υπήρχε και ένα project για κουκούλα με 100% fit από παιδιά εκ Θεσ/νίκης για absolute κουκούλα αλλά δε ξέρω αν προχώρησε Rolling Eyes Θυμάμαι καλά? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 22:46

groi1000 έγραψε:
Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!Υπήρχε και ένα project για κουκούλα με 100% fit από παιδιά εκ Θεσ/νίκης για absolute κουκούλα αλλά δε ξέρω αν προχώρησε Rolling Eyes Θυμάμαι καλά? scratch

Καλά θυμάσαι αλλά δεν τελεσφώρησε και πάγωσε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 23:07

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!Υπήρχε και ένα project για κουκούλα με 100% fit από παιδιά εκ Θεσ/νίκης για absolute κουκούλα αλλά δε ξέρω αν προχώρησε Rolling Eyes Θυμάμαι καλά? scratch

Καλά θυμάσαι αλλά δεν τελεσφώρησε και πάγωσε...
Κρίμα ρε γαμώτο,φαινότανε από τα συμφραζόμενα πως επρόκειτο για κουκούλα ''μπόμπα'' Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 00:49

tolismark έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση,με μόνο μείον το ότι δεν είναι αδιάβροχη Wink

Ρώτησα ταπετσέρη που φτιάχνει παραγγελίες κουκούλες για μία ιδια αλλά αδιάβροχη με επένδυση εσωτερικά και λίγο πιο μακρυά για να καλύπτει πλήρως τα λάστιχα και μου ζήτησε 70?. Δεν είναι λίγα αλλά το σκέφτομαι γιατί πιστεύω θα λυθεί το πρόβλημα με τις γάτες λόγω του ότι δεν έχουν χώρο από κάτω.

Πάρα πολλά λεφτά για κουκούλα και τσάμπα τα λεφτά.....
Η γάτα αν αγαπάει εσένα και την σέλα σου αν θέλει να ανέβει θα ανέβει...... Και εμένα καλύβει τα λάστιχα η κουκούλα και όλο πατουσίτσες από την γάτα μου βλέπω αφού μπαίνει από τα πλάγια...... Μία λύση είναι αν ανέβει να έχεις βάλει κομματάκια μονωτική με λίγο κόκκινο πιπεράκι στην κόλλα και σύντομα θα τα δεί όλα (με την προυπόθεση ότι θα φύγει από την κουκούλα και δεν θα εγκλωβιστεί μέσα, διαφορετικά θα σου σκάψει από τον πανικό της την σέλα έως την μπαταρία)....... Αλλά η ίδια δύσκολα θα το ξανατολμήσει...... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 07:40

[quote="groi1000"]Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!

Μου την έδωσε ο φίλος που είχε το Vstrom πριν από μένα, σίγουρα την πήρε από Αθήνα, αν μάθω θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 09:33

tolismark έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!

Μου την έδωσε ο φίλος που είχε το Vstrom πριν από μένα, σίγουρα την πήρε από Αθήνα, αν μάθω θα σου πω.
goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 14:58

groi1000 έγραψε:
tolismark έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!

Μου την έδωσε ο φίλος που είχε το Vstrom πριν από μένα, σίγουρα την πήρε από Αθήνα, αν μάθω θα σου πω.
goood

Λοιπόν την πήρε από Αθήνα, δυστηχώς δεν θυμάτε το κατάστημα αλλά την είχε πληρώσει το 2008 60? τα οποία είναι πάρα πολλά για απλή καλοκαιρινή κουκούλα. Με τα ίδια χρήματα ράβεις στα μέτρα που θές καλύτερη ποιότητα και αδιάβροχη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tolismark στις Παρ Μάης 27 2011, 15:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 15:02

tolismark έγραψε:
groi1000 έγραψε:
tolismark έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Πού τη βρίσκουμε την polo?Έστω και μη αδιάβροχη,κάνει δουλίτσα!

Μου την έδωσε ο φίλος που είχε το Vstrom πριν από μένα, σίγουρα την πήρε από Αθήνα, αν μάθω θα σου πω.
goood

Λοιπόν την πήρε από Αθήνα, δυστηχώς δεν θυμάται το κατάστημα αλλά την είχε πληρώσει το 2008 60? τα οποία είναι πάρα πολλά για απλή καλοκαιρινή κουκούλα. Με τα ίδια χρήματα ράβεις στα μέτρα που θές καλύτερη ποιότητα και αδιάβροχη.
Η αλήθεια είναι πως δε γνώριζα ότι υπάρχει τέτοια δυνατότητα Evil or Very Mad Το αναλαμβάνουν όλοι οι ταπετσέρηδες ή πάμε συστημένοι σε κάποιον στην Αθήνα?Γιατί εδώ στο νησί θα μου ''τον ακουμπήσουν'' ψιλοδιαισθάνομαι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 16:05

Η αλήθεια είναι πως στην επαρχία είναι περιορισμένες οι δυνατότητες και στο να βρείς σοβαρό επαγγελματία για την δουλειά σου αλλά και στις τιμές δεν θα βρείς και τις καλύτερες. Εδώ στα Χανιά η τιμή που έχω βρεί είναι στα 70? αδιάβροχη με επένδυση, αν κάποιος από Αθήνα έχει κάτι καλύτερο να προτείνει..ευπρόσδεκτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 16:10

Στην αναμονή λοιπόν μήπως βρεθεί κάτι Wink Έχουμε καιρό μέχρι να χειμωνιάσει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ   ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 27 2011, 21:06

groi1000 έγραψε:
Στην αναμονή λοιπόν μήπως βρεθεί κάτι Wink Έχουμε καιρό μέχρι να χειμωνιάσει Laughing

Εδώ χειμώνα έχουμε ακόμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: