Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 23:23

ρε οτι να'ναι λεμε.....


Σας μυρισε κατι καμενο μηπως ... ????


https://www.youtube.com/watch?v=VYpOFimB7ZA&feature=player_embedded


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4TshFWSsrn8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΚΟΣ

ΠΑΚΟΣ

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 07/11/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 09:41

σαλιγκάρι έγραψε:
ΠΑΚΟΣ έγραψε:
Gadalf έγραψε:
Όπως κατάλαβες Πάκο τα Exp κέρδισαν .... άντε και ότι και αν φορέσεις τελικά καλοφόρετα cheers cheers
απ'οτι βλεπω κερδισαν φιλε gadalf...αλλα μονο στην κατηγορια των 650...ειχα μια κουβεντα,και με λιγα λογια θα σου πω οτι εγω εχω το 1000-δηλ.περισσοτερα κιλα και μεγαλυτερη φθορα στην πιεση(λογω ιππων)!!!οποτε καλο αλλα για πολυ λιγο στα 1000...μαλλον πως θα καταληξω στα pirelli scorpion...μεχρι να τα βαλω βεβαια θα παρω μια-δυο γνωμες ακομα...

ΠΑΚΟ φιλε ριξε μια ματια και στα dunlop roadsmart και πριν τα αποριψεις με την μια κανε τον κοπο να διαβασεις και κανα review σε αλλα μοτοφορουμ π.χ tdm να δεις τι λενε και αυτοι που τους εχουν πιει το αιμα Wink
ok...thanks!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΑΚΟΣ

ΠΑΚΟΣ

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 07/11/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 09:58

v_kostas έγραψε:
Φίλε Πάκο κι εγω τα EXP φοράω και τα προτείνω ανεπιφύλακτα!!!! Ειναι φτιαγμένα για το χαρακτήρα της μηχανής μας, οχι μονο το 650 αλλα και το 1000.Για τον λόγο οτι και τα Varadero-BMW GS που το φοράνε δεν εχουν πρόβλημα λόγο ισχύς που λες, το ξέρω στα σίγουρα απο φίλους.Κι εγω θα θελα να δοκιμάσω κατι διαφορετικό αλλα ειναι και θέμα ψυχολογίας δηλαδή να αισθάνεσαι και ασφαλής με οτι φοράς.
σιγουρα φιλε κωστα ειναι θεμα ψυχολογιας οπως το θετεις γιαυτο και ρωταω.στην κατηγορια του on-off μπηκα τωρα και δεν γνωριζω πολλα...κι επειδη την εχω ξανακανει την μ@λ@κια με λαθος λαστιχα στο παρελθον,τωρα προσπαθω να το αποφυγω για να γουσταρω το μηχανακι και τις βολτες μου..!!!σ'ευχαριστω και γενικα σας ευχαριστω ολους για την κουβεντουλα...!!!θα τα λαβω ολα αυτα υποψιν μου και θα δειξει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
windboy

windboy

Ηλικία : 38
Registration date : 17/03/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 13:58

κοπελια χαιρεται! στις 8/2 παρουσιαζομαι σπαρτη. οποτε μετα την ορκομωσια αν μεινω σπαρτη λεω να φερω την μηχανη. Παιζει να πιουμε κανενα καφε??? ξερετε καμια πληροφορια για το στρατοπεδο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 16:35

windboy έγραψε:
κοπελια χαιρεται! στις 8/2 παρουσιαζομαι σπαρτη. οποτε μετα την ορκομωσια αν μεινω σπαρτη λεω να φερω την μηχανη. Παιζει να πιουμε κανενα καφε??? ξερετε καμια πληροφορια για το στρατοπεδο ?

1)Με το καλο να παρουσιαστεις φιλαρακι. Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 482447
αν εχεις χρονο η Σπαρτη εχει αρκετους ομορφους προορισμους να διαλεξεις.
Για το κεντρο δεν γνωριζω γιατι εκανα Θηβα....αν εκανε καποιος αλλος Σπαρτη ας πει.
Προσωπικα παντως θεωρω πως ο πρωτος καιρος περνα τοσο γρηγορα που δεν ......
ελπιζω μονο μετα να πας σε καλη μοναδα κ να περασεις οσο καλα γινεται. Exclamation Exclamation



2)Καλη βδομαδα καταυλακιωτες ..... geia

Εσεις τι γνωμη εχετε γι'αυτές : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Folding-Foldable-Levers-Suzuki-SV650-S-DL650-VStrom-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4155cf16c9QQitemZ280612509385QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_9472wt_1013



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 16:48

Τα μανετόνια νομίζω οτι σκίζουν πάτους...μόνο μην μας διπλώσουν σε κανένα τσαρουχοφρενάρισμα ρε γμτ....μπορεί να ρυθμιστεί το πόσο εύκολα διπλώνουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 17:18

Εχει μια βιδα που σφιγγει στην ενωση αλλα....

αν καταλαβα καλα απο τα σχεδια διπλωνουν μονο απο την πανω πλευρα ...
οποτε αν δεν εισαι ο ανθρωπος λαστιχο δεν θα εχεις προβλημα.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 18:38

windboy έγραψε:
κοπελια χαιρεται! στις 8/2 παρουσιαζομαι σπαρτη. οποτε μετα την ορκομωσια αν μεινω σπαρτη λεω να φερω την μηχανη. Παιζει να πιουμε κανενα καφε??? ξερετε καμια πληροφορια για το στρατοπεδο ?

Φίλε winboy καλός φαντάρος σου έυχομαι και καλή θητεία!! Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 482447 Με το καλό να ερθείς στην πανέμορφη Σπάρτη.Αν μπορέσεις να έρθεις πρός Πάτρα εννόειται οτι θα πιούμε καφέ.Εν τω μεταξύ ειναι και για εμας πολύ καλός πρόορισμος για καμιά βόλτα. VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 20:19

Nα κάνω και γω μια παρένθεση δική μου εδωπέρα...
Με ένα νες γλυκό με γάλα και κανα 2 τσιγαράκια γίνονται πάντα οι καλύτερες δουλειές... Razz Razz Very Happy

Μετά τα:

1) διπλό stand
2) σίτα ψυγείου
3) bagster
4) ανακλαστικές λωρίδες
5) αποστάτη
6) προστατευτική ποδιά Τζιβαράκη

ήρθε χθες η ώρα να ολοκληρωθεί χθες και να τοποθετηθεί ένα ακόμα μπλιμπλίκι καθαρά διακοσμητικό αυτή τη φορά στο μοτόρι

7) αυτοκόλλητη ταινία carbon look στα πλαϊνά πλαστικά

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 24012011151800x600



Το project ολοκληρώθηκε σωστά αυτή φορά με τη χρήση θερμοπίστολου & με λίγη υπομονή μετά
την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια ... αφού με το θερμοπίστολο η ταινία γίνεται πραγματικά λάστιχο
και πολύ ευκολόπλαστη αγκαλιάζοντας σωστά όλα τα σημεία και το αποτέλεσμα προσωπικά με δικαίωσε Exclamation Exclamation

Αλλά απ' ότι βλέπω από πάνω ήδη με διαολίζεται και με τα μανετόνια.... Shocked Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil cow cow

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 20:26

Gadalf έγραψε:
Nα κάνω και γω μια παρένθεση δική μου εδωπέρα...
Με ένα νες γλυκό με γάλα και κανα 2 τσιγαράκια γίνονται πάντα οι καλύτερες δουλειές... Razz Razz Very Happy

Μετά τα:

1) διπλό stand
2) σίτα ψυγείου
3) bagster
4) ανακλαστικές λωρίδες
5) αποστάτη
6) προστατευτική ποδιά Τζιβαράκη

ήρθε χθες η ώρα να ολοκληρωθεί χθες και να τοποθετηθεί ένα ακόμα μπλιμπλίκι καθαρά διακοσμητικό αυτή τη φορά στο μοτόρι

7) αυτοκόλλητη ταινία carbon look στα πλαϊνά πλαστικά

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 24012011151800x600



Το project ολοκληρώθηκε σωστά αυτή φορά με τη χρήση θερμοπίστολου & με λίγη υπομονή μετά
την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια ... αφού με το θερμοπίστολο η ταινία γίνεται πραγματικά λάστιχο
και πολύ ευκολόπλαστη αγκαλιάζοντας σωστά όλα τα σημεία και το αποτέλεσμα προσωπικά με δικαίωσε Exclamation Exclamation

Αλλά απ' ότι βλέπω από πάνω ήδη με διαολίζεται και με τα μανετόνια.... Shocked Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil cow cow



Μάγε έγινε τέλειο πραγματικά!!!! Κανονίσου θέλω κι εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 20:30

Ωραια δουλεια Νικο!!!!!!!
Εγω μ αυτα διαολιστικα!(μανετες εχω Very Happy )



Αμα σου φερω ενα νες και δυο τσιγαρα θα φτιαξεις και τα δικα μου??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 20:47

Νικόλα ζωγραφισες απλά.....πανέμορφο έγινε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 21:11

Καλλιτεχνη .........

cheers cheers cheers

Σε κοβω να την ντυνεις ολη με carbon.
xaxaxaxaxaxa ευκαιρια εψαχνες.

Στο πλαστικο που ειχες την ατυχια με το αυτοκολλητο δεξια τι εκανες ???
το διορθωσες ??

Για τα μανετονια να ξερεις πως θα τα παρεις θες δεν θες κ τα ξεπληρωνεις
καφε καφε ή με ειδος χαχαχαχαχαχαχα

Δεν λεω τι ειδος ....αφηνω το μυαλο σου να οργιασει !!!


Θελω να μαζευτουμε η παλιοπαρεα σε κανα γκαραζ
να ξεκινησουμε τους ουζομπυρομεζεδες και μετα απο
κανα τελαρο μπυρες να σε αφησω να δω τι θα φτιαξεις.

affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 21:23

Ευχαριστώ παιδιά.... Exclamation Exclamation

Το μόνο κακό είναι ότι δε μου έχει περισσέψει άλλη carbon ταινία παρά μονάχα μερικά κομμάτια
εδώ και κει που μου περίσσεψαν από τα κομμάτια αφού τα τύλιξα...και δε φτάνουν για έστω
ένα κομμάτι οπότε θα πρέπει να ξαναπαραγγείλουμε....κάνει κανα 2 βδόμαδο

Έχετε υπόψη προτού παραγγείλετε ότι...το κομμάτι που χρειάζεται για τα 2 πλαστικά μίας μοτοσυκλέτας είναι 30cmχ120cm...οπότε για 2 μοτο 60cm x 120cm και πάει λέγοντας ...

Συνιστώ αν εσείς τώρα πάρετε 2 άτομα π.χ να πάρετε το κομμάτι 60 χ 120 με μία παραγγελία
γιατί και όσο παραπάνω παίρνεις πέφτει και η τιμή αλλά και γιατί τα μεταφορικά θα μειωθούν στα μισά
(μεταφορικά 11.7 euro) οπότε κερδίζετε εις διπλούν Wink Wink Exclamation Exclamation

Και μετά κανονίζουμε ημέρα μονταρίσματος και με καφεδάκι Very Happy Very Happy τα φτιάχνουμε παρέα και σπίτι μου Laughing Laughing Laughing

To λινκ για όποιον ενδιαφέρεται είναι:
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=Genuine+3M+Di-Noc+Carbon+Fibre+Vinyl+Sheet&_sacat=0&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_odkw=3M+carbon+fibre&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

ζηλιάρηδες Razz Razz Laughing Laughing

Υ.Γ: Πάνο κοίτα να βρείς καμιά καλή τιμή σε P.B για τα μανετόνια διαφορετικά δε με βλέπω να τη γλυτώνω τη σε είδος alien alien alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 22:15

παιδες νομιζω οτι ταινια καρμπον της 3Μ εχει παρει το ματι μου στο πρακτικερ!δεν ξερω βεβαια αν κανει για την ...περιπτωση μας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 15:08

Ειχα ρωτησει και στο παρελθον αλλα δεν καταφεραμε να βρουμε το παλλικαρι που φτιαχνει
το κολπακι για ενδειξη ταχυτητων....

Μια λυση ειναι το GIPRO αλλα ειναι πολλα για να το παρω
κι επιπλεον δεν ξερω κατα ποσο ευκολα κλεβεται .....
Υπαρχει κατι αλλο μικρο-αδιαβροχο που να μπορω να το τοποθετησω πανω απο τα οργανα ή στον
καθρεπτη κ να βγαινει ευκολα με κανα φισακι ?????


Κουραστηκα πλεον με τη ρημαδα την εβδομη ταχυτητα .... ασε που αν εχεις 2 παραπανω μουγκριζει
σαν να σου φωναζει "δεν παω πουθενα μλκ ξυπνα κ μη χαζευεις ..."

Εχετε να μου προτεινετε καμια πατεντα διχως να χαρακωσω τα οργανα ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 16:22

τζουμαρού ρίξε μια ματιά εδώ: ΤΣΙΚΙΝΤΙΓΚΛΟΝ

στην τελευταία σελίδα ένα παιδί δίνει Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 18:03

man_OS έγραψε:
τζουμαρού ρίξε μια ματιά εδώ: ΤΣΙΚΙΝΤΙΓΚΛΟΝ

στην τελευταία σελίδα ένα παιδί δίνει Smile

merci merci merci

Κωστα πηρε το ματι μου κι εσενα εκει μεσα .... υπαρχει ρε συ να το παρουμε το μπιρμπιλικι ?????

Για την εργασια θα σφαξω ενα κοκορα απο το χωριο και βαλε εσυ τα μακαρονια !!! XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 18:50

Είμαι ακόμα στη δουλεια λεμεεεεεεεεεεεεε XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 22:21

jumaru έγραψε:
man_OS έγραψε:
τζουμαρού ρίξε μια ματιά εδώ: ΤΣΙΚΙΝΤΙΓΚΛΟΝ

στην τελευταία σελίδα ένα παιδί δίνει Smile

merci merci merci

Κωστα πηρε το ματι μου κι εσενα εκει μεσα .... υπαρχει ρε συ να το παρουμε το μπιρμπιλικι ?????

Για την εργασια θα σφαξω ενα κοκορα απο το χωριο και βαλε εσυ τα μακαρονια !!! XAXAXAXA

Πάνο δεν έχω δει να κυκλοφορεί, για δες μην πουλάει κανά παιδί κι εγω αναλαμβάνω τα υπόλοιπα..
Τα μακαρόνια 3 νούμερο!!! peinao peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 22:47

man_OS έγραψε:
τζουμαρού ρίξε μια ματιά εδώ: ΤΣΙΚΙΝΤΙΓΚΛΟΝ

στην τελευταία σελίδα ένα παιδί δίνει Smile

Μανο τα εφτιαχνε ενα παλικαρι που ηταν παλιο μελος σε αυτο το forum κ τα εδινε 20 κομματια
30 ε αλλα δεν ξερω τι παιχτηκε και δεν υφισταται πλεον ..... !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28 2011, 16:17

Κάτι πήρε το μάτι μου παραπάνω για ενδείκτη ταχυτήτων....

παρέλαβα και γω προχτές έναν που είχα παραγγείλει από e-bay....
δε με βιάζει όμως περιμένω Πάνο να πάρεις και εσύ, κανονίζουμε μέρα μονταρίσματος
και τα κάνουμε όλα μαζί... Laughing Laughing Very Happy Basketball Basketball Basketball

Υ.Γ: εγώ βάζω τα κρασιά με το φαγητό για το κουτσομπολιό geek geek geek Laughing Laughing bounce bounce bounce :rendeer: :rendeer: :rendeer: geek Basketball Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 28 2011, 21:53

Gadalf έγραψε:
Κάτι πήρε το μάτι μου παραπάνω για ενδείκτη ταχυτήτων....

παρέλαβα και γω προχτές έναν που είχα παραγγείλει από e-bay....
δε με βιάζει όμως περιμένω Πάνο να πάρεις και εσύ, κανονίζουμε μέρα μονταρίσματος
και τα κάνουμε όλα μαζί... Laughing Laughing Very Happy Basketball Basketball Basketball

Υ.Γ: εγώ βάζω τα κρασιά με το φαγητό για το κουτσομπολιό geek geek geek Laughing Laughing bounce bounce bounce :rendeer: :rendeer: :rendeer: geek Basketball Basketball

Την εκανες τη δουλιτσα σου εσυ παλιοπαιδο κ δεν ειπες κουβεντα ετσι ......

Στα @@ σου ????

Σβησε τωρα τον αριθμο μου απο το κινητο σου, σε διαγραφω απο φιλο σε fcb και ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ.

Θα προσπαθησεις να δικαιολογηθεις τωρα αλλα δεν ακουω τπτ !!! NO NO NO
Θα τιμωρηθεις για παραδειγματισμο.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29 2011, 15:00

Σα δε ντρέπεσαι να λες τέτοια πράγματα Exclamation Exclamation Exclamation

Θα είχες δίκιο αν δεν το είχα παραγγείλει εδώ και ενάμιση μήνα
οπότε και δεν είχες εκφράσει καν ενδιαφέρον για κάτι τέτοιο Exclamation Exclamation Exclamation

Εξάλλου μάλλον δεν πρόσεξες ότι:
Gadalf έγραψε:

δε με βιάζει όμως περιμένω Πάνο να πάρεις και εσύ, κανονίζουμε μέρα μονταρίσματος
και τα κάνουμε όλα μαζί... Laughing Laughing Very Happy Basketball Basketball Basketball

Εξάλλου δεν κάνω τίποτα χωρίς τον Πάνο Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 JajaxΌτι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 JajaxΌτι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Jajax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29 2011, 15:24

Πανο νομιζω οτι στα ψωνια σε...ριξανε τα παλιοπαιδα!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αστους............θα παμε οι δυο μας για........ψωνια και δεν τους παιρνουμε μαζι Laughing Laughing Laughing Laughing
[img]Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 80216993 [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: