Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 10:14

KARA έγραψε:
Αδερφέ το προιόν αυτό που λες το έχω δει και αυτό σε μαγαζί και αν δεν κάνω λάθος βγαίνει σε δύο εκδόσεις ,ένα διάφανο και ένα μαύρο (για μπότες που είναι και λίγο ταλαιπωρημένες).Εσύ πιο έχεις αγοράσειQuestion


Όσο για το λίπος είπαμε πως με επιφύλαξη το μετέφερα γιατί ήταν απλά λόγια έμπορα....Δεν το έχω δοκιμάσει να δω εάν κάνει δουλειά...

Χαίρομαι πάντως που αυτό που λές εσύ όντως κάνει δουλειά γιατί έτσι θα έχουμε μια βοήθεια δοκιμασμένη όταν και εάν χρειαστεί.Cool

Το Nickwax βγαίνει σε διαφανο, μαυρο και καφε... εγώ έχω το μαύρο τώρα αλλά θέλω να πάρω και το διάφανο!
Ενα μικρό θεματάκι που εχει το μαύρο είναι οτι αν βάλεις "πλούσια" ποσότητα, που εγώ αυτό κάνω, και δεν το αφησεις να τραβήξει αρκετές ώρες μπορεί να βγάζει λίγο χρωματάκι στο χέρι πχ καθώς φοράς την μπότα τις πρώτες μέρες... Αυτό μάλλον γίνεται γιατί είναι προϊόν που εχει σαν βάση το νερο (καλό για μένα). Πάντως αν ακολουθήσεις την διαδικασία εφαρμογής που λέει στο site τότε έχεις ενα παπουτσι σαν καινούριο ... α και δεν τελειώνει με την καμια!!! Smile

Φίλε μου οχι "οταν και εαν"... αυτό ή κάτι αντίστοιχο χρειάζεται οπωσδήποτε αν θες να έχεις σωστά συντηρημένες μπότες (κ οχι μόνο)!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την domiemic65 στις Σαβ Νοε 13 2010, 10:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 10:16

geo έγραψε:
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Immagine%20005_e_4dec3d24fd3badbe3d4d520e435f511c
:drunken: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Sidi_01

Φίλε μου με όλο το θάρος... αυτές οι μποτες είναι αυστηρά ΟΝ.. καθόλου OFF!!
Για να μην πω Racing... επίσης αυτου του τύπου οι μποτες συνηθως δεν εχουν μεμβράνη αδιαβροχοποίησης... προορίζονται για άλλου ειδους χρήση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 10:28

dimitrisinside έγραψε:
Ποσο της βρηκες τις SIDI ?

Μάλλον είναι ακριβούτσικες... κοντά στα 300 αν θυμάμαι καλά απο μια διαφήμιση που ειδα στο ΜΟΤΟ!
Ισως βγαίνουν και χωρις Gore-tex βεβαια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 15:07

Λάβετε και αυτήν εδώ τη μπότα στα υπόψη..

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Revitapacheboots

Στα 170? περίπου..Και δεν σου φτάνει και μέχρι το γόνατο !!!!




_________________
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 15:48

V.Stratos έγραψε:
Λάβετε και αυτήν εδώ τη μπότα στα υπόψη..

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Revitapacheboots

Στα 170? περίπου..Και δεν σου φτάνει και μέχρι το γόνατο !!!!




Είμαι σχεδόν έτοιμος στο να την λάβω. success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 16:01

ESCOBAR έγραψε:
tazakos έγραψε:
morfeas έγραψε:
tazakos έγραψε:
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 G_quad__19729_zoom

g quad by gaerne italian boots,made in italy Wink

~170ευρώ

που τις βρίσκω αυτές οεο;;;;

σε μας. πέρνα από βδομάδα να στις δείξω.

ΦΙΛΕ ΤΑΖΑΚΟ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΑΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ? merci merci merci

στείλε μου ένα πμ από Τρίτη κ μετά να σου πω σε ποιον να πας...σε πολλούς στέλνουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 16:35

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ 85% ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΠΟΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΣΤΡΗΤΑΔΙΚΗ ΜΠΟΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΥ ΦΤΕΡΝΑΣ ΚΝΗΜΗΣ ΚΤΛ!ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ SIDI STRADA RAIN KAI B 2 SIDI ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 190 ΕΥΡΩ !ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΡΙΝΓΚ ΜΕΧΡΙ ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΜΧ(ΓΥΨΟΥΣ)ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ .

1 ΤΟΥΡΙΝΓΚ :ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ΜΠΟΤΑΣ!!!

2 ΜΧ ΧΩΜΑΤΙΝΗ ΜΠΟΤΑ(ΓΥΨΟΣ):ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΕΝΑΝ ΓΥΨΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΠΕΤΡΕΣ ΚΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΠΕΣΙΜΟ ΣΕ ΧΩΜΑ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ!ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΤΟΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΟΣΕΩΝ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΕΥΕΙ!

3 ΣΤΡΗΤ :ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΡΙΝΓΚ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΜΠΟΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ SIDI ADVENTURE H THN GAERNE H THN TEΛΕΥTAIA REVIT ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛE O V STRATOS,ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΟΤΑ??????

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΘΕ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ !ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΡΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ 85% ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΧΩΜΑ (15%)ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΠΟΤΑ Η ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΧΑΧΑΧΑΧ)ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ !
ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΕΠ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΣΚΕΨΕΩΝ ΜΟΥ !
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ! merci merci merci lol! lol! VSTROM VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 20:41

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτές http://www.moto-accessories.gr/products/mpotes_mpotakia/tcx_jupiter_2_gore_tex ;;;;
Είναι καλή λύση για καθημερινή χρήση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 20:54

msp έγραψε:
Έχει δοκιμάσει κανείς αυτές http://www.moto-accessories.gr/products/mpotes_mpotakia/tcx_jupiter_2_gore_tex ;;;;
Είναι καλή λύση για καθημερινή χρήση;

φιλε φυγεσ για φτηη και πολυ καλη λυση για κοντο μποτακι!
http://www.tzortzopoulos.gr/newsite/newproducts.php?cat=314 cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 15 2010, 17:02

ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΤΑ ΣΤΡΕΕΤ ΤΟΥΡΙΝΓ Η ΣΤΡΕΕΤ ΣΕ V STROM? merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 15 2010, 19:40

kopeli έγραψε:
Φίλε Αντώνη για μπότα ΟΝ θα σου πρότεινα τιςDainese MIG II GORE-TEX

Aπίστευτη εφαρμογή και ποιότητα κατασκευής με σόλα της vibram

Στη Θεσσαλονίκη αρχίζει απο 180€.

Τώρα για OFF ,ενα ζευγάρι στιβάνια απο την Αγ. Βαρβάρα ειναι ότι πρέπει.

ESCOBAR έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΤΑ ΣΤΡΕΕΤ ΤΟΥΡΙΝΓ Η ΣΤΡΕΕΤ ΣΕ V STROM? merci merci merci
Antonio επαναλαμβάνω,εγώ είμαι πολυ ευχαριστημένος με την Dainese MIG II GORE-TEX
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 451272
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Daines10

To πιο καλό απ'ολα είναι να τις δοκιμάσεις στο πόδι σου.Αυτό το αναφέρω γιατί πριν 3 εβδομάδες παρείγειλα τις sidi strada mega gore-tex και πήγα να τις δοκιμάσω.
Παρα πολύ καλή και αξιόλογη μπότα αλλα δεν μου έκατσε πολυ καλά στο πόδι.
Πιο δίπλα είχε και τις Dainese και του ζήτησα να τις δοκιμάσω και αυτές.
Επαθα πλάκα με την εφαρμογή στο πόδι μου.Μου έκατσε πολυ καλά και εδώ και 2 εβδομάδες που τη φοράω ,έχει πάρει τη φόρμα του ποδιού μου και είναι κάτσε καλά.
Δοκίμαζε μέχρι να βρείς αυτό που σου ταιριάζει και άν ο Αγιος Βασίλης καταφέρει να περάσει απο το ΔΝΤ,πές του να στις φερει.






Υ,Γ:Πότε θα ανέβεις Σαλόνικα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 15 2010, 19:54

Τις εχω εδω και 3 εβδομαδες φορεμενες σε δυο κοντινες και μια πιο μακρινη βολτα και........εχουν παρα πολυ καλη εφαρμογη,και πολυ ανετες και στο περπατημα.Απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 18:38

ESCOBAR έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΤΑ ΣΤΡΕΕΤ ΤΟΥΡΙΝΓ Η ΣΤΡΕΕΤ ΣΕ V STROM? merci merci merci

Ναι φοράω εδώ και κάμποσο καιρώ αυτές SIDI VERTIGO CORSA

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 3274690000000268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 20:11

φιλε μου εγω εχω αυτες για touring...στα 89 ευρα


ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 05streetevo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 20:18

και αυτες για off road στα 135 ευρα....



ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Novogar0374b2df35bd98db

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 20:29

τις ον απο εδω.....
https://motorshop.skroutzstore.gr/p.Mpotes-FORMA-STREET-EVO.250933.html



και τις off εδω....
http://www.anavatis.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=287&category_id=31&option=com_virtuemart&Itemid=13&lang=el
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 22:18

εγω φιλε μου εχω αυτη https://2img.net/r/ihimizer/img822/6139/65062817.jpg για καλοκαιρι και αρκετα καλη και για ελαφρη κρυο και αυτη https://2img.net/r/ihimizer/img89/3787/11145p.jpg για χειμωνα..και σε πολυ κρυο αλλα και σε πολυ βροχη ειναι πολυ ζεστεσ και πολυ αδιαβροχες..εγω παντοσ ειμαι ευχαρηστημενος.. υ.γ τισ εχω φορεσει και καλοκαιρι μεε καυσωνα και ηταν αρκετα ευχαριστεσ... αυτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 17 2010, 00:11

kopeli έγραψε:
kopeli έγραψε:
Φίλε Αντώνη για μπότα ΟΝ θα σου πρότεινα τιςDainese MIG II GORE-TEX

Aπίστευτη εφαρμογή και ποιότητα κατασκευής με σόλα της vibram

Στη Θεσσαλονίκη αρχίζει απο 180?.

Τώρα για OFF ,ενα ζευγάρι στιβάνια απο την Αγ. Βαρβάρα ειναι ότι πρέπει.

ESCOBAR έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΤΑ ΣΤΡΕΕΤ ΤΟΥΡΙΝΓ Η ΣΤΡΕΕΤ ΣΕ V STROM? merci merci merci
Antonio επαναλαμβάνω,εγώ είμαι πολυ ευχαριστημένος με την Dainese MIG II GORE-TEX
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 451272
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!! - Σελίδα 2 Daines10

To πιο καλό απ'ολα είναι να τις δοκιμάσεις στο πόδι σου.Αυτό το αναφέρω γιατί πριν 3 εβδομάδες παρείγειλα τις sidi strada mega gore-tex και πήγα να τις δοκιμάσω.
Παρα πολύ καλή και αξιόλογη μπότα αλλα δεν μου έκατσε πολυ καλά στο πόδι.
Πιο δίπλα είχε και τις Dainese και του ζήτησα να τις δοκιμάσω και αυτές.
Επαθα πλάκα με την εφαρμογή στο πόδι μου.Μου έκατσε πολυ καλά και εδώ και 2 εβδομάδες που τη φοράω ,έχει πάρει τη φόρμα του ποδιού μου και είναι κάτσε καλά.
Δοκίμαζε μέχρι να βρείς αυτό που σου ταιριάζει και άν ο Αγιος Βασίλης καταφέρει να περάσει απο το ΔΝΤ,πές του να στις φερει.






Υ,Γ:Πότε θα ανέβεις Σαλόνικα;
ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟ !ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΙ ΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ 80 % ΕΙΜΑΙ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ 20% ΧΩΜΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΓΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΠΟΤΑ ΣΤΡΗΤ ΤΟΥΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΔΛΔ ΞΥΣΤΡΕΣ ΔΕΣΤΡΕΣ ΚΤΛ!ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ !ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ Γ@ΜΩ ΤΑ ΠΑΡΕΑΚΙΑ!!!!!!!
ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ! https://www.youtube.com/watch?v=AzvEJ_UHkKs&feature=related

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Sidi-Strada-Tepor/SubProducts/34311-2468125-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
 

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΤΑΣ ΟΝ ΚΑΙ OFF !!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: