Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τελικο mivv απο ιταλια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 17:46

vstromrider έγραψε:
400 ευρο ειμαι μεσα και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω κοιταγα και για leo vinci http://www.motorama.it/en/7188-terminale-ovale-omologato-evolution-ii-passaggio-standard-honda-P2057.htm

απο ιταλια το μαγαζι αλλα δεν μου εχει απαντησει αυτος...μαλλον δεν με πηρε σοβαρα Sad Sad Sad
στα αγγλικα του εστειλες??γιατι αν ναι, παιζει να μην ξερει!!!εγω μιλαω ιταλικα και για αυτο βγαζω ακρη!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

οσον αφορα την εξατμιση μου εστειλε ο ιταλος οτι η εξατμιση ειναι 45 εκατοστα!!!!και επειδη δεν του εστελνα μεσω εμαιλ αλλα μεσω ebay τωρα θα μου στειλει και φωτο πως ειναι!!!αν δεν ειναι ιδια με αυτη που σας ανεβασα γιατι μου εξηγησε οτι χρησιμοποιει μια και της κανει photoshop!!!!αντε να δουμε!εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι πολυ καλη τιμη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 19:44

stam έγραψε:
παίδες μία σημείωση: κάπου έχω δει την carbon εξάτμιση φορεμένη στο στρομ, και δεν καθόταν εκει που την δείχνετε. για την ακρίβεια φώλιαζε μέσα στην κούρμπα που κάνει το φτερό μας και ταίριαζε όπως σχεδόν ταιριάζει και η μαμά... τώρα δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια ή αν ήταν πιο κοντόσωμη.... μάλιστα την φωτογραφία την έχω αναρτήσει πριν το καλοκαίρι κάπου μέσα σε ένα ποστ αλλα δεν τη βρίσκω γμτ...!!!!

επειδή λοιπόν παίζει το σενάριο με την πιο κοντή εξάτμιση, άρα χωράει εκεί που λέω. και την έχω δει τη φωτογραφία αλλά δεν τη βρισκω... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 21:53

το θεμα ειναι αυτη που βρηκαμε απο ιταλια, ποια ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 23:47

[quote="akaliptos"]
vstromrider έγραψε:
400 ευρο ειμαι μεσα και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω κοιταγα και για leo vinci http://www.motorama.it/en/7188-terminale-ovale-omologato-evolution-ii-passaggio-standard-honda-P2057.htm

απο ιταλια το μαγαζι αλλα δεν μου εχει απαντησει αυτος...μαλλον δεν με πηρε σοβαρα Sad Sad Sad
στα αγγλικα του εστειλες??γιατι αν ναι, παιζει να μην ξερει!!!εγω μιλαω ιταλικα και για αυτο βγαζω ακρη!!!

Very Happy Very Happy Very Happy


αγγλικα του μιλαγα αλλα μαλλον οπως μου λες δεν πρεπει να ξερει.την καναμε και διεθνη γλωσσα.... :&^%*&%*&%^:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 23:54

βρηκα καποια φωτο απο φορεμενη και με καγκελα αλλα δεν εχω αυτα εγω Mad


http://www.google.gr/imgres?imgurl=https://2img.net/h/i473.photobucket.com/albums/rr92/ANGELKTM/SNC00045.jpg&imgrefurl=http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f28/topic-t8028.htm&usg=__OzeT9x7loD9rK8Eq6wt7HogIlpo=&h=600&w=800&sz=91&hl=el&start=90&zoom=1&tbnid=N5chZzLZkhC3OM:&tbnh=125&tbnw=185&prev=/images%3Fq%3Dvstrom%2Bmivv%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1078%26bih%3D572%26tbs%3Disch:10%2C2634&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=200&ei=9fjBTKCnIMiRswbHuuS4CA&oei=6fXBTL6FAY6DswbghNCgCA&esq=34&page=7&ndsp=16&ved=1t:429,r:1,s:90&tx=90&ty=49&biw=1078&bih=572


αλλα παιζει και αυτο το τελικο της mivv που ειναι ομορφο!!!!


http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.mivv.it/public/foto_marmitte/S019S4.jpg&imgrefurl=http://www.vstromportugal.com/vstrom/viewtopic.php%3Ff%3D20%26t%3D1147&usg=__Fll9GaEthGQGorx8zPi6ge6GZz8=&h=743&w=764&sz=200&hl=el&start=268&zoom=1&tbnid=26YiTF1FE6C2DM:&tbnh=122&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3Dvstrom%2Bmivv%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1078%26bih%3D572%26tbs%3Disch:10%2C7840&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=809&ei=1vnBTMjqJ8ySswaElc3XCA&oei=6fXBTL6FAY6DswbghNCgCA&esq=14&page=18&ndsp=17&ved=1t:429,r:5,s:268&tx=65&ty=26&biw=1078&bih=572


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 23:57

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f28/topic-t8028.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:02

οποτε φιλε φανη δεν βλεπω καποιο προβλημα ε????ουτε με καγκελα ουτε με τιποτα!!!!αντε να το προχωραμε λεμεεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:05

και βεβαια απο 730 που την πηρε ο φανης εχουμε διαφορα 330 και μιλαμε για την full carbon!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:07

προσωπικη αποψη.............................

σαν εμφανιση το τελικο ειναι πολυ ομορφο..................................αλλα



αφηνει τεραστιο κενο πισω στο φτερο και κατεβαινει παρα πολυ χαμηλα κατι που εμενα αισθητικα με χαλαει πολυ.
αν ηταν στην θεση που επρεπε θα σκοτωνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:18

σαλιγκάρι έγραψε:
προσωπικη αποψη.............................

σαν εμφανιση το τελικο ειναι πολυ ομορφο..................................αλλα



αφηνει τεραστιο κενο πισω στο φτερο και κατεβαινει παρα πολυ χαμηλα κατι που εμενα αισθητικα με χαλαει πολυ.
αν ηταν στην θεση που επρεπε θα σκοτωνε.


ναι ρε γαμωτο....ειναι πολυ ομορφη αλλα εχει αυτα τα 2 αισθητικα λαθακια και με χαλαει λιγο και εμενα..(προσωπικη αποψη και εμενα)(θα το παλεψω λιγο ακομα μπας και φερω την leo vinci) felix felix felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:19

θέλω κ εγώ λεοβίνσι ολόσωμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:26

tazakos έγραψε:
θέλω κ εγώ λεοβίνσι ολόσωμη

δεν μου εχει απαντησει ο ιταλος....ακομα περιμενω νεα του(2 μερες του εχω στειλει εμαιλ)εχουμε κανεναν πιο εμπειρο στα κουμαντα γιατι εγω ειμαι λιγο psarema ?)(http://www.motorama.it/en/7188-terminale-ovale-omologato-evolution-ii-passaggio-standard-honda-P2057.htm)αυτη η τιμη ειναι μονο για το τελικο απο αυτον τον ιταλο.(μαλλον)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 10:20

tazakos έγραψε:
θέλω κ εγώ λεοβίνσι ολόσωμη


εσυ ρε μαστορα νομιζω οτι ετσι οπως πας θα σε παρει ο θειος ο σουζουκις για δοκιμαστη (οδηγο εξελιξεις),αφου εχεις πιο μεγαλη πειρα και απο αυτους πανω στο στρωμα με τοσες μετατροπες που εχεις κανει......


θεωρησε ανετα κατι σαν προτοπορος στο ειδος...... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 10:51

φιλε αυτο το τελικο leovince ειναι για cbf σωστα?εχει για εμας ο ιταλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 12:45

γιαννη εσυ αν παρεις τη leovince, τι θα βγαλεις που φορας τωρα? Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 12:50

παιδιά, το 45άρι τελικό πρέπει να είναι το κοντό που λέτε, και ταιριάζει μέσα στην κούρμπα του vstrom δείτε την φωτό παρακάτω

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Mivv

έτσι έχω δει να ταιριάζει αλλά σε vstrom 650 με αυτήν εδώ:

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Mivv2


και ήταν μούρλια.....!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 12:53

φιλε για τη δευτερη μιλαμε!!!!φαντασου την πανω στο δικο μας (ειδικα σε μαυρο οπως το δικο μου θα κ@λολεει!!!) αντε ρε να μαζευτουμε σιγα σιγα δεν κρατιεμαι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 12:57

επισης να αναφερω οτι καταστημα εδω την δινει 725 ευρω!

http://motocosmos.gr/index.php/tuning/exatmiseis/mivv/mivv-oval-carbon-carbon-cap-suzuki-dl650-04-06.html

δεν εχω μαθει αν ειναι για τελικο ή φουλ αλλα θα το μαθω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 15:14

akaliptos έγραψε:
φιλε αυτο το τελικο leovince ειναι για cbf σωστα?εχει για εμας ο ιταλος?


ο ιταλος δεν απανταει......ειναι για cbf αλλα ταιριαζει το τελικο σε εμας.του εστειλα παλι για ολοσωμη αλλα δεν βλεπω φως.δεν του στελνεις εσυ που εχεις και το ιταλικο φανταστικε Χαρη??? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 15:19

θα προσπαθησω να του στειλω σε λιγο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 15:21

akaliptos έγραψε:
θα προσπαθησω να του στειλω σε λιγο!!!!!

merci merci merci merci merci merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 15:40

εσταλη το μηνυμα στον ιταλο για 10 κομματια leovince ολοσωμα!αν και δεν βλεπω να εχει ολοσωμα αλλα μονο τελικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 14:44

ειχα σημερα επικοινωνια με καταστημα σημερα για συγκεκριμενη προσφορα 10 κομματιων mivv suono full carbon τελικα!!!!η προσφορα του λοιπον ειναι 750 ευρω!κοινως 350 πανω απο τον ιταλο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 15:30

για την leo vinci ειχες κανενα νεο Η σε γειωσε και εσενα ο ιταλος??????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τελικο mivv απο ιταλια   τελικο mivv απο ιταλια - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 15:33

προς το παρον εχω φαει και εγω γειωμα!!!! XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τελικο mivv απο ιταλια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: