Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Matris FS116SE αξιολογηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:14

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Matris2

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:19

Οχι που δεν θα το γαμουσαμε το thread. Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:20

ΑΙΣΧΟΣ, ΝΤΡΟΠΗ!!!!! No Evil or Very Mad
Μένω άφωνος... silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:26

Shocked Shocked Shocked ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ kolaraki bliax








Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:31

@lex_73 έγραψε:
ΑΙΣΧΟΣ, ΝΤΡΟΠΗ!!!!! No Evil or Very Mad
Μένω άφωνος... silent

ριξτου Αλεξανδρε και εδω μια καταρα να μην φαει ουτε μπριζολακι την κυριακη μπας και καταφερουμε μεχρι τοτε να μη φαει τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:32

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Matris
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 00:46

Οχι Gift ρε. Γυφτ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 01:24

Ε ψιτ εσύ ο από πάνω που είσαι καλός στα φωτοσόπια,δεν μου στέλνεις το αρχείο sys από αυτό που δούλευε χωρίς πρόβλημα,για να μην το πετάξω στον τοίχο; angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 11:51


αισχοςςςςςς!!!!!! geek geek geek
miffy miffy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 17:35

MILT έγραψε:

Ετσι λοιπον την ημερα που πηγα για να παραγγειλω την EMC μου λεει η Τζωρτζια "κατσε να φερω ενα ζευγαρι για να δουμε τι λενε".
Μαλιστα επεμενε χαριτολογωντας: "Δεν θα τα βαλουμε σε σενα γιατι σιγουρα θα τους βρεις κουσουρι!"
Ρε πρόεδρε,εσύ δεν ούρλιαζες μέχρι προχθές ότι έχεις φτιάξει το απόλυτο σετάπ ?????? και αφού είχες φτιάξει το απόλυτο σετάπ,τι θες και ψάχνεσε παραπέρα ???εκτός και είχες φτιάξει το απόλυτο Βαρκ-απ και ντρεπόσουνα να μας το πεις(και μας,και σε όσους είχες φτιάξει).
Και γιατί δλδ ο Σπηλιώτης να τα δώσει σε σένα ? Ποιός είσαι ? ο παγκόσμιος ? άλλοι εδώ μέσα δεν έχουν οδηγική άποψη ??????????
Ποιό είναι το σωστό.
Έπρεπε από την αρχή,να μας έχεις κάνει την ανακοίνωση της προσφοράς,να πάμε Μέγαρα,με 3 διαφορετικά μηχανάκια(νορμάλ-με ιντι-με μάτρις),να βρούμε 1 η 2 δασκάλους(χωρίς να ξέρουν ποιό μηχανάκι είναι ποιό),να τους πληρώσουμε(αν έπαιρναν λεφτά......................δόξα το Θεό η λέσχη έχει λεφτά),και να έχουμε αντικειμενικότατη άποψη επί του θέματος,και όχι την γνώμη την δική σου,την δική μου,την δική του


MILT έγραψε:
Λυπαμαι αν απογοητευσα επιδοξους σεναριοπλαστες, εκ πεποιθησεως ομως δεν προκειται ποτε να κανω κατι με ανταλλαγμα, δεν θα αφησω τις οποιες γνωριμιες, η σχεσεις απεκτησα να λειτουργησουν προς οφελος μου, ποσο δε απο την ευαισθητη θεση του προεδρου του συλλογου δεν θα επιτρεψω το οποιοδηποτε δικαιωμα να μιλησει καποιος για καταχρηση. Ανθρωπος χωρις αρχες ειναι ενα μηδεν.
Ετσι για να μην μπαινουν ιδεες.

Ο τρόπος που συνέβη,δεν είναι ο ενδεδειγμένος,γι αυτό θα μπορούσε να δημιουργήσει ιδέες.
Σεναριοπλάστες δεν νομίζω ότι θα βρεις ανάμεσα μας,αλλά μόνο καλοπροαίρετους(υπάρχουν και κακοπροαίρετοι δεν λέω,αλλά αυτοί είναι λίγοι)
Πίστεψέ με,για το καλό της Λέσχης,ενδιαφέρονται πολλοί(περισσότεροι ίσως,απ όσους νομίζεις),και ότι παρεμβάσεις γίνονται,συνήθως γίνονται για καλό.
Φιλικά-Θωμάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 18:15

Ναι Θωμα, για τα δικα μου δεδομενα πετυχα το απολυτο setup (δεν ουρλιαζα κιολας) αλλα αυτο εγινε οταν δυστυχως αναγκαστηκα να ανοιξω τα καλαμια και αφου πρωτιστως ειχαμε παραγγειλει τα Matris. Δεν θα λυπομουν ιδιαιτερα βεβαια αν ξαναγυρνουσα στα intiminators, ουτε μου περισσευουν τοσα λεφτα για τα Matris.
Κατι η φασαρια για να βγουνε, κατι η ντροπη να επιστρεψω μεταχειρισμενο πραγμα, κατι η απροβληματιστη αποδοση τους αποφασισα να τα κρατησω.
Εγω εξαλλου ειμαι αυτος που λεει οτι αμα θελει καποιος βρισκει λεφτα για να κανει κατι που θελει.

Τωρα γιατι τα εδωσαν σε μενα να τα αξιολογησω; Γιατι εγω τα χαζευα στη βιτρινα και εγω ανοιγα κουβεντα για αυτα.
Μπορει να μην ειμαι παγκοσμιος αλλα εχω περασει επιτυχως στον αλλον την φυση του παραξενου.
Εξαλλου και ο εκαστοτε επαγγελματιας ειδικος, αθλητης, οδηγος, δημοσιογραφος, η δεν ξερω τι, μονο υποκειμενικη αποψη μπορει να εκφρασει.
Δεν κανω κατι παραπανω απο αυτο, την αποψη μου λεω. Οσοι την εμπιστευονται την εμπιστευονται. Για τους λοιπους μπορω να δωσω τα κλειδια απο το μηχανακι να σχηματισουν την δικη τους.
Αν ενοχλει που μοιραζομαι τις γνωσεις και την αποψη μου, αυτη ειναι μια καλη εικαιρια να παψω να το κανω.

Οσο για το ενδεδειγμενο του τροπου, γι αυτο ανεβασα το παραστατικο για να μην μπουν ιδεες.


Το "φιλικα" τι το ηθελες; Επαψες ξαφνικα να εισαι φιλος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24 2010, 00:46

MILT έγραψε:

.....Μπορει να μην ειμαι παγκοσμιος αλλα εχω περασει επιτυχως στον αλλον την φυση του παραξενου.....

rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 13:29

να ρωτησω κατι επιγραμματικα?μιλαμε για αυτο εδω?

http://motocosmos.gr/index.php/tuning/elathria-wp-hyperpro-ohlins-bitubo-matris/matris-springs/matris-suzuki-vstrom-04-fork-cartidge-kit.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kleo

kleo

Ηλικία : 46
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 01/11/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 28 2010, 01:08

Καλημερα παιδια απο Θεσσαλονικη. προσφατα εβαλα hyper pro. το θεμα ηταν οτι κοιτουσα πολυ τα matris αλλα δεν ηξερα αν ηταν χαμενα λεφτα. η ερωτηση μου ειναι η εξης: το χτυπημα μπροστα στις λακουβες εφυγε με τα matris? γιατι με τα ελατηρια ειναι ακομα εκει. υπαρχει τελικα καποιος τροπος να φυγει?να εξαφανιστει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 24 2011, 18:20

καλησπερα σε ολους..ειπα να κανω και εγω την δικη μου αξιολογηση χωρις να ανοιξω καινουργια συζητηση
συνεχιζοντας απο εδω.
Λοιπον...πριν τα βαλω ηταν ολα μαμα ,ουτε ελατηρια αλλα,ουτε βαλβιδα ricor , ουτε καν γεφυρα η οποιοα
την ειχα αγορασει μια εβδομαδα πριν βαλω τα matris και ισα ισα την ειχα βαλει πανω για πολυ λιγο.
Το αποτελεσμα ηταν να δω ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα ,η μερα με την νυχτα ,μαλιστα η διαφορα ηταν τοσο μεγαλη
που νομιζα οτι κατι δεν πηγαινε καλα στην τοποθετηση.
Μου φανηκε αρκετα σκληρο και στην αρχη με ξυνισε..τις μικροανωμαλιες και τα σαμαρακια των ελληνικων
δρομων τα περναγε απο πανω πολυ καλυτερα απο πριν πραγματι χωρις θορυβους και χτυπηματα και παλι ομως
νομιζα οτι κατι δεν παει καλα.
Το αποτελεσμα ηταν το σαββατο που μας περασε να συναντηθω με τον Μιλτο (γεια σας παιδια!!!!) να το οδηγησει και να τον βαλω στην διαδικασια να τα ξαναβγαλουμε και να τα ξαναβαλουμε (χεχε..τον ταλαιπωρησα λιγο) αλλα τελικα ολα ηταν μια χαρα και ηταν πραγματικα και μονο η ιδεα μου ισως λογο της τεραστιας διαφορας πριν και μετα.
Γενικα ο θορυβος απο το μπροστινο δεν εχει εξαφανιστει τελειως..σε κατεβασματα πεζοδρομιων θα το ακουσεις αλλα σιγουρα πολυ πιο σπανια απο πριν.
Διαβαζει πολυ καλα τον δρομο και στην εθνικη ειναι πολυ πιο στιβαρο απο πριν τοσο ωστε να μην χρειαζεται ουτε καν η γεφυρα (για μενα...για αλλους οχι...γεια σου Μιλτο) καθως σε στροφες ακομα και με μικροσαμαρακια δεν κουνιεται το μηχανακι και δεν σου παιζει το τιμονι.
Την σκληροτητα πραγματικα ειναι κατι που το συνηθιζεις και που ουσιαστικα δεν υπαρχει απλα ειναι η ιδεα που εχεις υστερα απο τα ελατηρια ¨βαρκα¨ που ειχες πριν.
το θεμα ειναι κατα ποσο αξιζει ολο αυτο...για μενα αξιζε η αλλαγη αυτη καθως πηγα κατευθειαν στα βαθεια οπως λενε ,ειδα τεραστια διαφορα αλλα δεν εχω δοκιμασει τις αλλες φθηνοτερες λυσεις (aftermarket ελατηρια , ricor κτλ).
Χωμα ακομα δεν εχω μπει αλλα αυτο που σιγουρα εντελει θα ευχαριστηθειτε ειναι η στιβαροτητα και η ιδιοτητα του να απορροφαει μικροανωμαλιες και σαμαρακια σε πολυ καλο βαθμο.
Αυτα εν ολιγης...και βλεπουμε στην πορεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29 2012, 10:05

Εχθες εβαλα και εγω τις matris μπροστα.
Η πρωτη εντυπωση ειναι αριστη (βεβαια μια μικρη βολτουλα εχω κανει ολη και ολη).
Δεν ακουγεται πλεον ο ενοχλητικος θορυβος απο το μπροστινο και περναει ολες τις ανωμαλιες του δρομου παρα πολυ ομορφα, χωρις να σου τρανταζει τα χερια αλλα και χωρις να βυθιζεται πολυ.
Την προηγουμενη εβδομαδα ειχα βαλει την EMC πισω, σημερα θα κατσω να σφιξω σωστα τις βιδες μου καθως και να ρυθμισω λιγο το SAG μου (διοτι μονος μου δεν μπορουσα να τα κανω σωστα αυτα, οποτε σημερα περιμενω φιλο για βοηθεια) και θα παω μια βολτα καλουτσικη οποτε θα εχω πιο εμπεριστατωμενη αποψη για το τι κανουν και τα 2 μαζι.

Παντως η πρωτη εντυπωση ειναι οτι τα intiminators που ειχα πριν δεν κανουν τιποτα σε σχεση με την matris (ενταξει μιλαμε και για αλλα κοστη ομως)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29 2012, 10:10

ποσο το afro ?ολα μαζι μπρος πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29 2012, 10:18

adder έγραψε:
ποσο το afro ?ολα μαζι μπρος πισω

Κατι λιγοτερο απο 1100?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29 2012, 17:52

Χαρη πραγματικα δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερος συνδιασμος για το στρομ.
Εχω οδηγησει τον συνδιαμο στο μηχανακι του Μιλτου και εμεινα παραπανω απο ευχαριστημενος.
Θα ηθελα με την κλιμακα των κλικ να μας πεις ποσο πιο ασφαλες νιωθεις πλεον το μοτόρι.
Καλοριζικη φιλος η καινουρια επενδυση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29 2012, 18:46

Δυστυχως δεν εχω προλλαβει να παω καμια βολτα. Εχω κανει μονο καμια 10ρια χλμ απο εχθες το απογευμα που εβαλα επανω και τα Matris. Η πρωτη εντυπωση ειναι οτι απλα ειναι αλλο μηχανακι. Θα δειξει η χρηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29 2012, 22:02

ενα χρονο μετα με matris και emc sportshock 2 εχω να πω οτι ολα δουλευουν ακομα οπως τα ειχα παρει στην αρχη...ρολοι!!!!
Φιλε μου σου ευχομαι να τα χαρεις..πραγματικα το vstromaki εχει παρει πολλους ποντους απο αυτη την αλλαγη.
Να μας πεις και αλλες εντυπωσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 30 2012, 00:27

Τωρα γυρισα απο μια βολτουλα που εκανα...ειμαι πολυ ενθουσιασμενος, ακομα και στο φρεναρισμα εμενα μου γονατιζει λιγοτερο απο οτι με τα Inteminators (το αντιθετο δηλαδη απο αυτο που παρατηρησε ο Μιλτος, εαν και την προφορτιση την εχω τελειως λασκα). Παρα πολυ μου αρεσουν μεχρι στιγμης και οι δυο αναρτησεις...καμια σχεση το μηχανακι με πριν!!!!
Και το φρεναρισμα του εχει βελτιωθει αισθητα (και με τα ιντιμινατορ ειχε βελτιωθει, αλλα τωρα ακομα περισσοτερο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 30 2012, 00:31

Πολλά τα λεφτά ρε γμτ... ένα φεγγάρι σχεδόν είχα ψηθεί αλλά μετά με πήρε η κάτω βόλτα......

Καλορίζικα όπως και να'χει Χάρη και να τα χαρείς όσο γουστάρεις...



Υ.Γ.: Αν ποτέ πουλήσεις το μηχανάκι σου, δικαίωμα για τα Matris από τώρα! Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 30 2012, 00:43

terino έγραψε:
Υ.Γ.: Αν ποτέ πουλήσεις το μηχανάκι σου, δικαίωμα για τα Matris από τώρα! Laughing Laughing Laughing Laughing

bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matris FS116SE αξιολογηση   matris - Matris FS116SE αξιολογηση - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 30 2012, 02:24

hargoul έγραψε:
terino έγραψε:
Υ.Γ.: Αν ποτέ πουλήσεις το μηχανάκι σου, δικαίωμα για τα Matris από τώρα! Laughing Laughing Laughing Laughing

bliax

ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Matris FS116SE αξιολογηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: