Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VSTROMAKIAS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
VSTROMAKIAS

Ηλικία : 45
Τόπος : AΡΙΔΑΙΑ
Registration date : 31/12/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 14:43

MARCONI έγραψε:
Mad_doc έγραψε:
Παρακάτω ακολουθούν οι συμμετοχές και το ανάλογο spamάρισμα.

Συμμετοχές

1.kopeli.................x1
2.VSTROMAKIAS......x2
3.kostaspap...........x2
4.Mad_Doc.............x2
5.niksalonik...........x1
6.bozosd...............x2
7.zeus giotis..........x1
8.argiris.................x1
9.G.M....................x?
10.MARKONI.........X?
11.
12.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://TEOBURNOUT@IN.GR
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 17:34

to be continued

Κώδικας:
υ.γ.....προσωρινα το κλειδωνω για να μη χαθουμε....
μερσι

Κώδικας:
Σωραίοςςςςςςςς

"kopeli"

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Μαρ 29 2011, 13:23

bandit έγραψε:
και μια ωραία διαδρομή


είναι μέσα από το κιλκίς

από το βουνό τα κρούσια

ροδόπολη

αν πορόγια


κερκίνη

λιθότοπος

στρυμονικό

θεσσαλονίκη


http://maps.google.com/maps/ms?hl=el&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=203331643753361061601.00049e803197ec876d04d



το ξαναφέρνω στο προσκήνιο για την ερχόμενη κυριακή γιατι κ εγω είμαι από εκέινα τ μέρη,

το μανδράκι σερρων απο την απέναντι μεριά της κερκίνης με ενα όμορφα διαμορφωμένο λιμανάκι
κ με δυνατότητα βαρκάδας μέσα στον βιότοπο με καραβάκι που ξεκινάει και τελειώνει εκεί...
μπορώ να μάθω λεπτομέριες αν μας ενδιαφέρει...

https://www.youtube.com/watch?v=sTISN2f8nCk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 11:33

ο bandit προτεινε παλιότερα εγώ την επανέφερα...
καλή παρέα να υπάρχει κ ο προορισμός έχει μικρή σημασία... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 31 2011, 15:05

ακυρο της χαλκιδικης απο εμενα.....
Κανονιστε για οπου θελετε παιδια,εγω δεν θα μπορεσω να ακολουθησω!!!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Popeye

Popeye

Ηλικία : 82
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 29/03/2011

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 01:18

Και εγώ ψήνομαι για μερικά χλμ είναι η αλήθεια...

οπότε αν υπάρχει καμία κενή θέση στον ήλιο είμαι μέσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://el-gr.facebook.com/people/Dijkstra-Jim/641639661
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 09:49

Dijkstra έγραψε:
Και εγώ ψήνομαι για μερικά χλμ είναι η αλήθεια...

οπότε αν υπάρχει καμία κενή θέση στον ήλιο είμαι μέσα!

Ο sunny είναι για όλους αδερφούλη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 17:16

bozosd έγραψε:
Dijkstra έγραψε:
Και εγώ ψήνομαι για μερικά χλμ είναι η αλήθεια...

οπότε αν υπάρχει καμία κενή θέση στον ήλιο είμαι μέσα!

Ο sunny είναι για όλους αδερφούλη!

spam on

χρονια σου πολλα φιλε!!! geia mas geia mas birthday birthday respect respect Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 σου εστειλα και στο facebook αλλα μαλλον δεν μπηκες ακομα Wink οτι ποθεις !!!

spam off
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 19:44

dreamer έγραψε:


spam on

χρονια σου πολλα φιλε!!! geia mas geia mas birthday birthday respect respect Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 σου εστειλα και στο facebook αλλα μαλλον δεν μπηκες ακομα Wink οτι ποθεις !!!

spam off



Μπορούσες να το γράψεις εδώ όπως όλοι μας.

Διάβαζε λίγο το φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:01

johnnyb έγραψε:
dreamer έγραψε:


spam on

χρονια σου πολλα φιλε!!! geia mas geia mas birthday birthday respect respect Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 σου εστειλα και στο facebook αλλα μαλλον δεν μπηκες ακομα Wink οτι ποθεις !!!

spam off



Μπορούσες να το γράψεις εδώ όπως όλοι μας.

Διάβαζε λίγο το φόρουμ

Ευχαριστώ πολύ Οδυσσέα και 'συ οτι επιθυμείς φίλος.
Όσο για το facebook,ξέρεις ακόμη δεν έχω κάνει προσωπικό,οπότε το βλέπω κάθε χρόνο. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:42

johnnyb έγραψε:
dreamer έγραψε:


spam on

χρονια σου πολλα φιλε!!! geia mas geia mas birthday birthday respect respect Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 σου εστειλα και στο facebook αλλα μαλλον δεν μπηκες ακομα Wink οτι ποθεις !!!

spam off



Μπορούσες να το γράψεις εδώ όπως όλοι μας.

Διάβαζε λίγο το φόρουμ

Αγαπητέ ιωαννημπι επειδή είσαι ΕΣΥ ΟΛΗ μέρα μέσα στο φόρουμ και μπλα μπλα μπλα…δεν πάει να πει ότι είναι ο καθένας από μας..
ΑΝ λέω ΑΝ και πάλι λέω ΑΝ ειδές ( spam on – spam off ) και το εάν θα διαβάσω το φόρουμ η όχι
Πιστεύω θα το κρίνω εγώ (νομίζω)..αν κοιτάξεις λίγο τα ποσταρίσματα σε άλλα θέματα θα δεις αρκετές φορές το ( spam on – spam off ) που κάνουν οι διάφοροι επισκέπτες και μη και διάφορα άσχετα θέματα ..μην με κάνεις να κάτσω και να κάνω copy – paste γιατί βαριέμαι απίστευτα!!! Πάντως σε ευχαριστώ για την υπόδειξη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:54

dreamer έγραψε:
johnnyb έγραψε:
dreamer έγραψε:


spam on

χρονια σου πολλα φιλε!!! geia mas geia mas birthday birthday respect respect Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 581176 σου εστειλα και στο facebook αλλα μαλλον δεν μπηκες ακομα Wink οτι ποθεις !!!

spam off



Μπορούσες να το γράψεις εδώ όπως όλοι μας.

Διάβαζε λίγο το φόρουμ

Αγαπητέ ιωαννημπι επειδή είσαι ΕΣΥ ΟΛΗ μέρα μέσα στο φόρουμ και μπλα μπλα μπλα…δεν πάει να πει ότι είναι ο καθένας από μας..
ΑΝ λέω ΑΝ και πάλι λέω ΑΝ ειδές ( spam on – spam off ) και το εάν θα διαβάσω το φόρουμ η όχι
Πιστεύω θα το κρίνω εγώ (νομίζω)..αν κοιτάξεις λίγο τα ποσταρίσματα σε άλλα θέματα θα δεις αρκετές φορές το ( spam on – spam off ) που κάνουν οι διάφοροι επισκέπτες και μη και διάφορα άσχετα θέματα ..μην με κάνεις να κάτσω και να κάνω copy – paste γιατί βαριέμαι απίστευτα!!! Πάντως σε ευχαριστώ για την υπόδειξη σου.
Και φαντάσου ο καθένας από εμάς να κάνει spam on spam of θα φτάσουμε ένα τόπικ 100 σελίδες γι'αυτό όσο μπορούμε προσπαθούμε να κρατάμε τα νήματα καθαρά συζήτηση εδώ τέλος αν θες πάμε στην γενική
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01 2011, 21:56

bozosd έγραψε:
Dijkstra έγραψε:
Και εγώ ψήνομαι για μερικά χλμ είναι η αλήθεια...

οπότε αν υπάρχει καμία κενή θέση στον ήλιο είμαι μέσα!

Ο sunny είναι για όλους αδερφούλη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RobertDeNiro

RobertDeNiro

Registration date : 18/03/2011

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 00:38

καλημερα παιδια! geia Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 78463 ,τεληκα δεν καταλαβα...θα παμε την κυριακη εδκρομηη???..αν ναι ειμαι μεσα μιας και εχω αδεια....ΒΟΖΟΣ χρονια πολλα φιλε,και να γυρνας συνεχεια ολο τον κοσμο...για να μεταδιδεις θετικη ενεργεια! Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 birthday
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Popeye

Popeye

Ηλικία : 82
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 29/03/2011

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 02 2011, 10:22

Robert_DE_Niro έγραψε:
καλημερα παιδια! geia Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 78463 ,τεληκα δεν καταλαβα...θα παμε την κυριακη εδκρομηη???..αν ναι ειμαι μεσα μιας και εχω αδεια....ΒΟΖΟΣ χρονια πολλα φιλε,και να γυρνας συνεχεια ολο τον κοσμο...για να μεταδιδεις θετικη ενεργεια! Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 715897 birthday

Επειδή και εγώ ψήνομαι πολύ... αν και από τα νεότερα μέλη... να προτείνω συνάντηση αύριο το πρωί στο La Scala στις 9:00 και ανάλογα κανονίζουμε επιτόπου για... το που, το τι, και το πώς;;;

Υ.Γ. Αν κάποιος από τα παλαιότερα μέρη έχει κάποια καλύτερη ιδέα σαν πιο έμπειρος στο θέμα συναντήσεις ευχαρίστως να με διορθώσει, προτείνοντας κάποια εναλλακτική...

Υ.Γ. εγώ θα είμαι εκεί και στην χειρότερη πίνω και ένα καφεδάκι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://el-gr.facebook.com/people/Dijkstra-Jim/641639661
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 14:00

Μιας και αρκετοί δεν θα μπορέσουμε να ακολουθήσουμε στην εκδρομή
που θα κάνουν τα αδέρφια μας στην Σταυρούπολη,
υπάρχει ενδιαφέρον να κάνουμε καμιά εξόρμηση την Κυριακή στις 10/10
ωστε να κάνουμε κανα χιλιομετράκι και να πιούμε καφεδάκι (πρόταση παραθαλάσσια ή όπου αλλού) κάτω απ'τον ήλιο; sunny


1. bozosd X2
2.
3.
4.
5.


υ.γ Ευχαριστώ Χάρη μου (Robert de Niro) για τις ευχές σου,έστω και αν τις είδα λίγο αργά. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Popeye

Popeye

Ηλικία : 82
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 29/03/2011

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 14:04

1. bozosd X2
2. Popeye
3.
4.
5.


και εγώ μέσα! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://el-gr.facebook.com/people/Dijkstra-Jim/641639661
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 14:30

παιδιά ξέρω οτι η πρόταση ίσως περιέχει πολλά χλμ για μια κυριακή απλά σας το γνωστοποιω...

Αυτή τη φορά το MotoEpirus και οι φίλοι του ταξιδεύουν στη λίμνη Πλαστήρα .Μια πανέμορφη περιοχή , γεμάτη νερά και δάση στο νομό Καρδίτσας . Μέσα στη καρδιά της άνοιξης με τη φύση γύρω μας να οργιάζει.

Το προγραμμα της εκδρομης μας:


...- Το Α group αναχωρηση απο Γιαννενα στις 09:30. Σημειο συναντησης για αναχωρηση στο ΤΙΠ-ΤΟΠ στα φαναρια της Πεδινης.

- Το Β group αναχωρηση απο Αρτα στις 09:00 στο τιπ τοπ μετά τα κτελ Άρτας και με κατεύθηνση προς Αμφιλοχία (πριν το shell ).

-Το Δ Απο Κοζάνη group συναντηση στις 09:00 στο καφε ΚΑΜΙΝΙ στον κομβο.

-Το Ε group απο Καστοριά

-Το Ζ group απο Λάρισα

-Το Η group απο Πάτρα

--Το θ group απο Αθήνα

- Συναντηση ΟΛΗΣ της παρεας στο παρακατω σημειο (καφετερια στα Καλύβια ) για καφεδακι. (Οποιοι φτασουν πρωτοι καθονται και περιμενουν και τους υπολοιπους)


εγω προσωπικα θα κατεβω απο σαββατο στη λαρισα και θα τους βρω την κυριακη στην λιμνη...

ίσως καποιοι το βρουν ενδιαφέρον...
καλα να περάσετε οπου κ αν ταξιδέψετε αυτή τη κυριακη...


VSTROM goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 18:39

fanfaras έγραψε:

Αυτή τη φορά το MotoEpirus και οι φίλοι του ταξιδεύουν στη λίμνη Πλαστήρα .Μια πανέμορφη περιοχή , γεμάτη νερά και δάση στο νομό Καρδίτσας . Μέσα στη καρδιά της άνοιξης με τη φύση γύρω μας να οργιάζει.


με πρόλαβες

αποτι φαίνεται θα έχει αρκετά καλή προσέλευση νομίζω ότι αξίζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 01:33

ΦΙΛΕ ΜΠΟΖΟ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΣΕ ΣΚΕΨΗ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LISTIS

LISTIS

Τόπος : salonika-1
Registration date : 15/03/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 12:19

fanfaras έγραψε:
παιδιά ξέρω οτι η πρόταση ίσως περιέχει πολλά χλμ για μια κυριακή απλά σας το γνωστοποιω...

Αυτή τη φορά το MotoEpirus και οι φίλοι του ταξιδεύουν στη λίμνη Πλαστήρα .Μια πανέμορφη περιοχή , γεμάτη νερά και δάση στο νομό Καρδίτσας . Μέσα στη καρδιά της άνοιξης με τη φύση γύρω μας να οργιάζει.

Το προγραμμα της εκδρομης μας:


...- Το Α group αναχωρηση απο Γιαννενα στις 09:30. Σημειο συναντησης για αναχωρηση στο ΤΙΠ-ΤΟΠ στα φαναρια της Πεδινης.

- Το Β group αναχωρηση απο Αρτα στις 09:00 στο τιπ τοπ μετά τα κτελ Άρτας και με κατεύθηνση προς Αμφιλοχία (πριν το shell ).

-Το Δ Απο Κοζάνη group συναντηση στις 09:00 στο καφε ΚΑΜΙΝΙ στον κομβο.

-Το Ε group απο Καστοριά

-Το Ζ group απο Λάρισα

-Το Η group απο Πάτρα

--Το θ group απο Αθήνα

- Συναντηση ΟΛΗΣ της παρεας στο παρακατω σημειο (καφετερια στα Καλύβια ) για καφεδακι. (Οποιοι φτασουν πρωτοι καθονται και περιμενουν και τους υπολοιπους)


εγω προσωπικα θα κατεβω απο σαββατο στη λαρισα και θα τους βρω την κυριακη στην λιμνη...

ίσως καποιοι το βρουν ενδιαφέρον...
καλα να περάσετε οπου κ αν ταξιδέψετε αυτή τη κυριακη...


VSTROM goood

ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 12:37

Ηλία πολύ καλή η περίπτωση της συνάντησης,αλλά όντως πολύ μακριά.
Όποτε μια κοντινότερη διαδρομή ίσως προς Χαλκιδική είναι εφικτή.

ΣΑΚΗ μην το σκέφτεσαι καθόλου φίλε,αφου ήδη έχεις ψηθεί! geek

Για να δούμε πόσοι θα είμαστε! Very Happy


1. bozosd X2
2. Popeye
3. sakissserraios
4.
5.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 14:48

LISTIS έγραψε:
fanfaras έγραψε:
παιδιά ξέρω οτι η πρόταση ίσως περιέχει πολλά χλμ για μια κυριακή απλά σας το γνωστοποιω...

Αυτή τη φορά το MotoEpirus και οι φίλοι του ταξιδεύουν στη λίμνη Πλαστήρα .Μια πανέμορφη περιοχή , γεμάτη νερά και δάση στο νομό Καρδίτσας . Μέσα στη καρδιά της άνοιξης με τη φύση γύρω μας να οργιάζει.

Το προγραμμα της εκδρομης μας:


...- Το Α group αναχωρηση απο Γιαννενα στις 09:30. Σημειο συναντησης για αναχωρηση στο ΤΙΠ-ΤΟΠ στα φαναρια της Πεδινης.

- Το Β group αναχωρηση απο Αρτα στις 09:00 στο τιπ τοπ μετά τα κτελ Άρτας και με κατεύθηνση προς Αμφιλοχία (πριν το shell ).

-Το Δ Απο Κοζάνη group συναντηση στις 09:00 στο καφε ΚΑΜΙΝΙ στον κομβο.

-Το Ε group απο Καστοριά

-Το Ζ group απο Λάρισα

-Το Η group απο Πάτρα

--Το θ group απο Αθήνα

- Συναντηση ΟΛΗΣ της παρεας στο παρακατω σημειο (καφετερια στα Καλύβια ) για καφεδακι. (Οποιοι φτασουν πρωτοι καθονται και περιμενουν και τους υπολοιπους)


εγω προσωπικα θα κατεβω απο σαββατο στη λαρισα και θα τους βρω την κυριακη στην λιμνη...

ίσως καποιοι το βρουν ενδιαφέρον...
καλα να περάσετε οπου κ αν ταξιδέψετε αυτή τη κυριακη...


VSTROM goood

ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ?


εγω θα πάω, αλλα ψάχνω την παρεα των λαρισσαίων για να παω μαζι τους τους, γιατι απόψε θα είμαι λάρισα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 18:31

Ηλία πολύ καλή η περίπτωση της συνάντησης,αλλά όντως πολύ μακριά.
Όποτε μια κοντινότερη διαδρομή ίσως προς Χαλκιδική είναι εφικτή.

ΣΑΚΗ μην το σκέφτεσαι καθόλου φίλε,αφου ήδη έχεις ψηθεί! geek

Για να δούμε πόσοι θα είμαστε! Very Happy


1. bozosd X2
2. Popeye
3. sakissserraios
4. Γρηγόρης-Varadero X2
5.


Όσοι τελικά ενδιαφέρονται για την αυριανή βολτούλα,
δίνουμε ραντεβού στης 10:00 π.μ στα carrefour ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ με πιθανότερο προορισμό την Χαλκιδική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)   Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις) - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 23:11

bozosd έγραψε:
Ηλία πολύ καλή η περίπτωση της συνάντησης,αλλά όντως πολύ μακριά.
Όποτε μια κοντινότερη διαδρομή ίσως προς Χαλκιδική είναι εφικτή.

ΣΑΚΗ μην το σκέφτεσαι καθόλου φίλε,αφου ήδη έχεις ψηθεί! geek

Για να δούμε πόσοι θα είμαστε! Very Happy


1. bozosd X2
2. Popeye
3. sakissserraios
4. Γρηγόρης-Varadero X2
5.ΜΑΓΕΙΡΑΣ


Όσοι τελικά ενδιαφέρονται για την αυριανή βολτούλα,
δίνουμε ραντεβού στης 10:00 π.μ στα carrefour ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ με πιθανότερο προορισμό την Χαλκιδική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πάμε παρέα (βόλτες,εκδρομές,εξορμήσεις)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: