Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 14:23

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Whatd

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
zagaros
Member
Member


Ηλικία : 51
Τόπος : Μηλίτσα Καστοριάς
Registration date : 26/02/2010

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 14:40

LORDOS 1000DL έγραψε:
Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Whatd

Uploaded with ImageShack.us

να και καπου που η παραλλαγη ειναι οχι μονο απαραιτητη αλλα και θεμα επιβιωσης...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 16:28

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 19:38

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30 2010, 23:59

Μα καλά γιατί γελάτε??????

Τι Βλέπεται??????

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 124912 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 124912 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 124912





















































Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313 Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! 850313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stheodosis



Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 28/07/2009

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 09:09

LORDOS 1000DL έγραψε:
Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Whatd

Uploaded with ImageShack.us

Πολύ καλό Γα**το

javascript:emoticonp('yeye') Η δικιά μου έχει και δυσχρωματοψία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliastrom
Member
Member
iliastrom

Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια...Πειραιάς
Registration date : 17/08/2010

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 11:21


Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Krani

Uploaded with ImageShack.us

Mε αυτά τα κράνη θα κάνεις πλάκα στους τροχονόμους που θα σε σταματάνε γιατί δεν φοράς........ lol! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pantazisparts.gr
iliastrom
Member
Member
iliastrom

Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια...Πειραιάς
Registration date : 17/08/2010

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:22

Ήταν 4 φίλοι που πήγαιναν για κυνήγι ελαφιού για πολλά χρόνια.

Φέτος, δύο μέρες πριν αναχωρήσουν, η γυναίκα του ενός, του Γιάννη, πατάει πόδι και του λέει ότι δε θα πάει.

Οι άλλοι τρεις θύμωσαν, απογοητεύτηκαν, αλλά δε μπορούσαν να κάνουν και τίποτα.



Σε δύο μέρες που έφθασαν στο προορισμό τους, βλέπουν το Γιάννη να έχει στήσει σκηνή, είχε μαζέψει ξύλα κι ανάψει φωτιά κι είχε έτοιμο και το φαγητό.

-Καλά, ρε φίλε, του λέει ο Κώστας, πόση ώρα είσαι εδώ?

-Για να σας πω την αλήθεια, λέει ο Γιάννης, ήρθα χθες το βραδάκι.

-Και πώς έγινε αυτό, του λένε.

-Να χθες το απογευματάκι που καθόμουν στη πολυθρόνα κι έβλεπα τηλεόραση, ήρθε η γυναίκα μου από πίσω, μου κάλυψε τα μάτια με τα χέρια της και με ρώτησε:

-Μάντεψε ποιος είναι?

Της τράβηξα τα χέρια και φορούσε ένα ολοκαίνουριο σέξι νεγκλιζέ. Με τράβηξε στο υπνοδωμάτιο, το οποίο είχε στολίσει με ροδοπέταλα κι είχε ανάψει κεριά. Στο κρεβάτι είχε χειροπέδες και σχοινιά. Μου είπε να τη δέσω στο κρεβάτι κι όταν το έκανα μου είπε:

-Κάνε ό,τι γουστάρεις!!!



Νά 'μαι κι εγώ εδώ!! Ήρθα!!!
sm6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pantazisparts.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:24

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ0ΧΑΧΑ0ΧΑΧ0ΑΧ0ΑΧΑ0ΧΑ0ΧΑ0ΧΑΧ0ΑΧ0ΑΧΑ0ΧΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:31

τι λες ρε φιλε!!!! OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stheodosis



Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 28/07/2009

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!   Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 01 2010, 12:46

Τρεις φίλοι έχουν πάει για ψάρεμα

Ο ένας λέει :

- Ρε σεις για να έρθω σήμερα και να με αφήσει η γυναίκα μου να έρθω χωρίς γκρίνια έβαψα όλα τα μπαλκόνια στο σπίτι μου

Ο άλλος απαντάει :

- Σιγά , εγώ εκτός από τα μπαλκόνια έβαψα και το σπίτι μέσα.

Ο τρίτος δε μίλαγε, αλλά μετά από λίγο τον ρωτάνε:

- Καλά σιγά μη μας πεις τι σε άφησε η γυναίκα σου να έρθεις έτσι.

Και απαντά :

-Εγώ απλώς έβαλα το ξυπνητήρι να κτυπήσει στις 5.00 σήμερα το πρωί και όταν κτύπησε τη ρώτησα:

-Σεξ η ψάρεμα ;
Και μου απάντησε :
-Πάρε και κανένα μπουφάν μην κρυώσεις 'xaxa'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι να φοράτε όταν σας ψάχνει η γυναίκα σας για δουλειά !!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: