Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 11:43

kostas έγραψε:
Moλις πριν λιγο γυρισα απτον παπαγιαννη ειχα παει να βαλω εξατμιση.Μπαινω μεσα λεω για σας.Ρωταω τιμουλα για ολοσωμη λεω οτι ειμαι απτο φορουμ και εχουν βαλει πολυ απο εκει.Μου λεει την τιμη και μενω εκπληκτος.450 ευρω ολοσομη του λεω οτι μερικοι την εχουν βαλει με 400 και μου λεει ψεματα σου ειπαν mouuuuuu επειδη δεν ειχα σκοπο να δωσω 450 ευρω για χειροποιητη ρωταω το τελικο σκετο ποσο το εχει να το εβαζα μου λεει το τελικο σκετο εχει 250 αλλα....Τι αλλα λεω εγω.Αλλα δε το βαζω λεει το τελικο σκετο μονο ολοσωμη βαζω γιατι λεει αμα σου βαλω τελικο θα χαλασεις την εξατμιση σου και δε με συμφερει και μενα κοψε ραψε.Εμεινα με ανοιχτο το στομα και σηκωθηκα και εφυγα.Και λεω αυτος ειναι ο αριστος επαγγελματιας που ολοι λετε?Και ναι σε αυτον πηγα δεν εκανα λαθος το μαγαζι,και αν οντως σε εσας συμπεριφερθηκε σωστα εμενα γιατι ετσι????? gmt


Έκανε η μύγα κώλο κ έχεσε τον κόσμο όλο!!

Εγώ πληρώνω ακριβά κ σε όλα μου τα μηχανάκια έβαζα επώνυμες ( κυρίως MIVV & ACRAPOVIC ) κάνοντας υπομονή κ μαζεύοντας σιγά σιγά τα λεφτά... Δεν τα δίνω σε κανέναν από αυτούς τους 2 γύφτους τα λεφτάκια μου. Είχα κ γω παρόμοιο σκηνικό στoν Race Guns κ απορώ πώς κρατήθηκα.. Τέλος πάντων.... Εσύ κάνε ότι καταλαβαίνεις. Και μην ξεχνάς.... Πώς ότι πληρώνεις παίρνεις.....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 11:48

Eχεις δικιο αδερφε αν μου επιτρεπεται.450 ευρω δε δινω ποτε,αλλα πες οτι τοσο ειναι η τιμη του το δεχομαι δε μου αρεσε ο τροπος του ουσιαστικα μου αρνηθηκε να βαλει μονο τελικο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 13:06

kostas έγραψε:
Eχεις δικιο αδερφε αν μου επιτρεπεται.450 ευρω δε δινω ποτε,αλλα πες οτι τοσο ειναι η τιμη του το δεχομαι δε μου αρεσε ο τροπος του ουσιαστικα μου αρνηθηκε να βαλει μονο τελικο....


Ασχετο ,αλλα πως κατεληξες απο την σουπερ ντουπερ leo vince στον παπαγιαννη? Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 16:25

Ρωτα ταζακο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 21:52

kostas έγραψε:
Ρωτα ταζακο.

Σιγα μην κανω και γκαλοπ! Very Happy
Εσενα ρωταω...τι δουλεια εχει ο Γιαννης?
Εκτος εαν ειναι μυστικο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 21:55

loxias έγραψε:
kostas έγραψε:
Eχεις δικιο αδερφε αν μου επιτρεπεται.450 ευρω δε δινω ποτε,αλλα πες οτι τοσο ειναι η τιμη του το δεχομαι δε μου αρεσε ο τροπος του ουσιαστικα μου αρνηθηκε να βαλει μονο τελικο....


Ασχετο ,αλλα πως κατεληξες απο την σουπερ ντουπερ leo vince στον παπαγιαννη? Suspect


YOU!

_________________
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 23:15

Mε το τροπο που ρωτας δε νομιζω οτι ειμαι και υποχρεωμενος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 23:32

kostas έγραψε:
Mε το τροπο που ρωτας δε νομιζω οτι ειμαι και υποχρεωμενος.

O loxias σε ρωτάει γιατί εαν θυμάσαι στο θέμα των εξατμίσεων έβγαζες
την LeoVince ως την καλύτερη,με ιστορία κτλ κτλ κτλ..
Μπορεί να του φάνηκες πεπεισμένος ότι θα βάλεις αυτή..

Μετά πετάς ότι θα βάλεις Παπαγιάννη..

Εαν δε θες να σε ρωτάνε προφανώς με το οποιοδήποτε στυλ,μη ποστάρεις
κι εσύ παρά πέντε άλλα και πέντε άλλα..Καταλαβαίνεις

Οπότε απορούμε στην αλλαγή της απόφασής σου Cool

Φυσικά και εαν θες δεν απαντάς,αλλά εμένα μου φαίνεται σαν να ζητάς
τώρα υποστήριξη από κάποιον για τα λεγόμενά σου..

_________________
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 23:40

Εμενα με εξυπηρετησε παντως γιατι την ειχα παραγγειλει και την περιμενα
κανα μηνα γιατι περιμενε κι αυτος τα καπακια...τελικο κ 250 οπως ειχαμε πει.
κλεισαμε ραντεβου Σαββατο κ μολις του ειπα πως ειμαι απο Πατρα κ θα εχω ταξιδι με ζεστη
απο τις 9 που εφτασα στο μαγαζι στις 12 ηταν ετοιμη τον πληρωσα κι εφυγα ....



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Νοε 17 2011, 01:15

loxias έγραψε:
kostas έγραψε:
Ρωτα ταζακο.

Σιγα μην κανω και γκαλοπ! Very Happy
Εσενα ρωταω...τι δουλεια εχει ο Γιαννης?
Εκτος εαν ειναι μυστικο!

χαχα, ναι ρε να με πάρεις κ να ρωτήσεις τι έγινε!?

Απλά φοβηθήκαμε κ το τελωνείο που έχει αγριέψει που λέγαμε να πάρουμε δύο μαζί. play safe ήταν.
Βολιωτάκια γρήγορα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Νοε 17 2011, 08:30

Vstrato βλεπω τι ρωταει και πως το ρωταει μια χαρα ειμαι εγω δε θελω υπεξηγησεις τεσπα ολα καλα. OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 01 2011, 14:56

παντως εμενα παιδια καμια σχεση!ηταν πολυ φιλικος, μιλησαμε, μου εξηγησε καποια πραγματα και σε μιση μερα ηταν ετοιμη η μηχανη!!!!και απο τοτε κανενα προβλημα και μαλιστα το μηχανακι ειναι ιδιαιτερως δυνατο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 14:18

καλησπερα,
ερωτηση: είχα ρωτησει και τον σαλιγκαρο στην πανελληνια το καλοκαιρι σχετικα με το παρακατω...
γνωριζει καποιος αν για τις πιο προσφατες εξατμισεις του (ο παπαγιαννης), εννοω με το μεγαλυτερο ανοιγμα στον τελικο,
αν εχει βγαλει σιγαστηρες...? εχει ρωτησει καποιος σχετικα με αυτο?
γουσταρω τον ηχο, αλλα σε δικαβαλο ταξιδι καταλαβα οτι ενοχλειτε ο δευτερος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 14:35

Η εξατμισούλα μπήκε προχθές.
Σε ερώτηση για σιγαστήρα μου είπε πως επειδή είναι εξάγωνη δεν μπορεί να φτιάξει σιγαστήρα όπως στις παλιότερες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 14:37

onastrom έγραψε:
Η εξατμισούλα μπήκε προχθές.
Σε ερώτηση για σιγαστήρα μου είπε πως επειδή είναι εξάγωνη δεν μπορεί να φτιάξει σιγαστήρα όπως στις παλιότερες


merci goood

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 15:32

onastrom έγραψε:
Η εξατμισούλα μπήκε προχθές.
Σε ερώτηση για σιγαστήρα μου είπε πως επειδή είναι εξάγωνη δεν μπορεί να φτιάξει σιγαστήρα όπως στις παλιότερες

ακριβως ετσι!
η δικια μου ειναι πρωτης γενιας με στρογγυλο τελειωμα και γι αυτο εχω σιγαστηρα.........................στο ντουλαπι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 16:13

Xωρις σιγαστηρα κανει πολυ θορυβο?? Επίσης με τον σιγαστηρα επάνω (ειμαι λιγο ευαισθητος με τον θορυβο...) χανει πολυ σε αποδοση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 16:13

Κάγκουρες.... εγώ τον έβαλα τον σιγαστήρα στη yoshimura (λίγο πριν βγω εξωτερικό που σέβονται τους νόμους)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12 2012, 19:01

nikos147 έγραψε:
Xωρις σιγαστηρα κανει πολυ θορυβο?? Επίσης με τον σιγαστηρα επάνω (ειμαι λιγο ευαισθητος με τον θορυβο...) χανει πολυ σε αποδοση?

κανει θορυβο χωρις τον σιγαστηρα Νικο , αλλα τα εχουμε ξαναπει , ειναι θεμα συνηθειας , στο διβδομαδο πανω δεν θα καταλαβαινεις τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
onastrom
Member
Member
onastrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόφωση Αττικής
Registration date : 16/01/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 02:57

Κάνει θόρυβο αρκετό αλλά για μένα όμορφο θόρυβο.
Βαρύ μπάσο ήχο.
Το θέμα είναι πως θα το αντέξει η γυναίκα χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rouxlas

rouxlas

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/10/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 12:28

κανει αρκετο θορυβο ΑΛΛΑ με τον σιγαστηρα κανει ωραιο θορυβο μονο οσο εχεις ανοικτο το γκαζι..αν το αφησεις κανει κατι ασχημα κλανιδια να το πω ετσι που εμενα με ξενερωνουν...δυστυχως στην εξαγωνη μπουκα ο σιγαστηρας μπαινει μονο με κοληση και τωρα για να βγει πρεπει να αλλαχτει ολο το μεταλλικο τελειωμα...εγω το μετανιωσα που τον εβαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 12:38

Δεν υπαρχει η επιλογη να βαλει καποιος το "παλιο" στρογγυλό τελείωμα για να μπορει να βαζει και να βγαζει τον σιγαστηρα οποτε θελει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 12:45

nikos147 έγραψε:
Δεν υπαρχει η επιλογη να βαλει καποιος το "παλιο" στρογγυλό τελείωμα για να μπορει να βαζει και να βγαζει τον σιγαστηρα οποτε θελει?

Αυτό θα ρωτούσα και γω τώρα.. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 14:57

Κανει θορυβο τοσο ωστε η μ@λ@κισμενη στο "κουτι" μπροστα :

1ο να καταλαβει οτι ερχεσαι...
2ο να κατεβασει το κινητο κ να πιασει με τα δυο χερια το τιμονι....μιας κ δεν ακουει τπτ απο το τηλεφωνο !!
3ο στις ομαδικες εκδρομες να μην καθεται κανεις πισω σου ωστε να γουσταρεις πιο πολυ τα τρελλα σου... 👅

kalmi kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 17:01

Jumaru έγραψε:

3ο στις ομαδικες εκδρομες να μην καθεται κανεις πισω σου ωστε να γουσταρεις πιο πολυ τα τρελλα σου... 👅

kalmi kalmi kalmi


goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 11 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: