Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 18:24

Οχι Γιαννη.Μιλαω ακομα και για μια απλη αλλαγη τελικου.

Συμφωνα με την μελετη που εχω κανει τον τελευταιο μηνα σχετικα με τα μειγματα ,
ενα μηχανακι με μονο μια εξατμιση πανω θελει σε σχεση με ενα μαμα για να ερθει στα
ιδια μειγματα απο 5 εως 10% πανω στις χαμηλομεσεες και εως 5% κοψιμο μετα τις 8500.
Επαναλαμβανω για να ερθει στα ΜΑΜΑ μειγματα και οχι στο optimal για δυναμη και οικονομια.


Εαν λαβουμε υποψη οτι ο χαρτης καυσιμου αλλαζει-μεταβαλει τα ζητουμενα καθε 250 στροφες,
εκ των οποιων στις πχ 6000σαλ να χρειαζεται +5% ,αλλα στις 6250 να χρειαζεται +1% ή 10% ,
φαντασου ποσο χοντρικη και ανεπαρκεστατη λυση φανταζει η λυση yoshi box.
Κατα την γνωμη μου το μονο που προσφερει ειναι αυξηση στην καταναλωση και μειωμενη αποδοση.
Μετα απο ολα αυτα τωρα εξηγητε κατι που διαβαζα συχνα στα διαφορα φορα για το στρομ οτι με
εξατμιση παει χειροτερα και ειδικα ψηλα.Τυχαιο??Δεν νομιζω afro


ΥΓ.Υποψιν τα παραδειγματα που αναφερω ειναι πραγματικα και αφορουν κατασταση wot(wide open throttle)
ή Ελληνικα τερμα γκαζι.Μην πιασουμε τα μισα γκαζια γιατι εκει δεν σωζεται με τιποτα η κατασταση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 18:49

βλέπεις ένα χάρτη κ καταλαβαίνεις τι πίπα μπέρδεμα είναι...το ίδιο λέμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 19:22

tazakos έγραψε:
βλέπεις ένα χάρτη κ καταλαβαίνεις τι πίπα μπέρδεμα είναι...το ίδιο λέμε


Ηταν Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 23:14

loxias έγραψε:
Οχι Γιαννη.Μιλαω ακομα και για μια απλη αλλαγη τελικου.
............και μειωμενη αποδοση.
Μετα απο ολα αυτα τωρα εξηγητε κατι που διαβαζα συχνα στα διαφορα φορα για το στρομ οτι με
εξατμιση παει χειροτερα και ειδικα ψηλα.Τυχαιο??Δεν νομιζω afro


ΥΓ.Υποψιν τα παραδειγματα που αναφερω ειναι πραγματικα και αφορουν κατασταση wot(wide open throttle)
ή Ελληνικα τερμα γκαζι.Μην πιασουμε τα μισα γκαζια γιατι εκει δεν σωζεται με τιποτα η κατασταση!
Θα συμφωνήσω απόλυτα,γιατί το βιώνω αυτό ακριβώς μετά την αλλαγή του τελικού,όχι βέβαια σε τραγικό βαθμό αλλά μου είχε δημιουργηθεί αυτή η εντύπωση,τώρα απλά την επιβεβαιώνω όσο αναφορά τα ψηλά.
Θέλω να πιστεύω ότι με μια καυσανάλυση μετά τα σταξ θα έρθουν τα πράγματα όπως πρέπει. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 12:51

λοιπον τα νεοτερα απο το μετωπο εχουν ως εξης: του ηρθαν πλεον τα καπακια καρμπον και πλεον μελεταει πως θα κανει μια αλλαγουλα ωστε στο τελειωμα να μοιαζει με την akrapovic και να ειναι hexagon το τελος!δευτερα μου ειπε να περασω απο εκει να εχω μια πρωτη εικονα!το μονο θεμα που προκυπτει προς το παρον ειναι οτι μπορει να τοποθετησει χωρις σιγαστηρες γιατι δεν εχει φτιαξει το αντιστοιχο κομματι για σιγαστηρα!!!!οποτε πλεον πρεπει να κανουμε μια μικρη υπομονη για να φτιαχτει ο σιγαστηρας και να παρουμε τελικη τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 19:49

Παίδες, σόρρυ για το spam. Δεν έχω διαβάσει τα πόστ πιό πίσω και ίσως έχει ξανα αναφερθεί αυτό που θέλω να πώ.
Ξέρει κανείς τί παίζει περι ΚΤΕΟ και τέτοια, κάτι ακούω για καινούργιους νόμους και επειδή θέλω κι εγώ να βάλω μην σκάσω το μαρούλι και μετά πάρω τ' αρχι@@@ μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 20:03

Δημήτρη όταν και εφόσον φτάσει ο καιρός για κτεο,πετάς επάνω το μαμά τελικό και είσαι οκ.
Αν νομίζεις ότι δεν μπορείς να το κάνεις μόνος σου που δεν είναι τίποτα,θυμάμαι πως μας είχε πει ο Παπαγιάννης με 20? σου βάζει το μαμά περνάς και μετά σου ξανά βάζει το αφτερ. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 20:09

απ οτι ξερω απο φιλο που εβαλε στον παπαγιαννη εξατμιση πριν μερικους μηνες του την εφτιαξε με τετοιο τροπο ωστε να μπορει να βγαλει το δικο του τελικο και να βαλει το μαμα ευκολα μονος του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 18 2010, 15:29

Τελικά χθές άκουσα στις ειδήσεις για μτεσιμπελόμετρα και τα τοιαύτα. Πρόστιμα και ιστορίες..
Και ήθελα να βάλω κι εγώ εξατμισόνι...αλλά τώρα γιόκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19 2010, 15:34

λοιπον νεοτερα και παλι απο το μετωπο.πηγα απο το μαγαζι!μου εδειξε το παληκαρι το τελικο!!!!το εξωτερικο ειναι ετοιμο!και μοιαζει πολυ με ακραποβιτς!!!!προς το παρον φτιαχνει το εσωτερικο καλουπι!!!!!για τους σιγαστηρες μπορει και να αργησει λιγο γιατι το καλουπι που πλεον θα κοβει τους νεους σιγαστηρες κανει αρκετα και χρειαζεται διαστημα για να του το φτιαξουν!!!μου ειπε ομως ενα θετικο στοιχειο βασει και οσων ακουμε αυτες τις μερες....ετοιμαζει μια νεα πατεντα σαν την ακραποβιτς ωστε πλεον να ειναι κουμπωτες οι εξατμισεις....και να μην πειραζετε καθολου η μαμα!να ειναι αυτουσια!δηλαδη να φτιαχνετε ετσι ωστε να βγαινει η μαμα και να μπαινει χωρις να χανεις καταλυτες κτλ!!!!με πιο ανεβασμενο βεβαια το κοστολογιο (αλλα προσωπικα θα το προτιμησω)....μου ειπε οτι αν μεχρι τη δευτερα του εχουν φερει καποια υλικα που περιμενει μπορει να εχει ετοιμη μια για το δικο μου (χωρις σιγαστηρα)!!!αντε να δουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19 2010, 15:39

akaliptos έγραψε:
λοιπον νεοτερα και παλι απο το μετωπο.πηγα απο το μαγαζι!μου εδειξε το παληκαρι το τελικο!!!!το εξωτερικο ειναι ετοιμο!και μοιαζει πολυ με ακραποβιτς!!!!προς το παρον φτιαχνει το εσωτερικο καλουπι!!!!!για τους σιγαστηρες μπορει και να αργησει λιγο γιατι το καλουπι που πλεον θα κοβει τους νεους σιγαστηρες κανει αρκετα και χρειαζεται διαστημα για να του το φτιαξουν!!!μου ειπε ομως ενα θετικο στοιχειο βασει και οσων ακουμε αυτες τις μερες....ετοιμαζει μια νεα πατεντα σαν την ακραποβιτς ωστε πλεον να ειναι κουμπωτες οι εξατμισεις....και να μην πειραζετε καθολου η μαμα!να ειναι αυτουσια!δηλαδη να φτιαχνετε ετσι ωστε να βγαινει η μαμα και να μπαινει χωρις να χανεις καταλυτες κτλ!!!!με πιο ανεβασμενο βεβαια το κοστολογιο (αλλα προσωπικα θα το προτιμησω)....μου ειπε οτι αν μεχρι τη δευτερα του εχουν φερει καποια υλικα που περιμενει μπορει να εχει ετοιμη μια για το δικο μου (χωρις σιγαστηρα)!!!αντε να δουμε!


Δηλαδη Χαρη θα μπορω να την βαλω και εγω και δεν θα χρειαζεται να κατεβω Αθηνα, ετσι? Καλα καταλαβα? Βγαζουμε την μαμα και βαζουμε αυτη και τελος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19 2010, 15:40

απο οσο καταλαβα και εγω ναι καπως ετσι παει!απλα δεν ξερω με την αποστολη πως θα γινει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19 2010, 15:42

Καλα μωρε αν γινει αυτο που λες στην αποστολη θα κολλησουμε? Αντε περιμενουμε νεα, οταν εχεις ενημερωση απ ευθειας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 17:21

Είχαμε κάποιο νέο τελικά Question Question Question
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 8117 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 747395 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 942900
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 17:47

η μηχανη βρισκεται στου παπαγιαννη για να γινει η αλλαγη!!!μολις τη παρω θα μαθω και περισσοτερα για τιμες!θα μαθω δηλαδη τι μπορει να κανει για 10 κομματια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 17:53

Αναμένω αναλυτικές φωτό με αγωνία Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 19:58

λοιπον παιδια η εξατμιση μπηκε!!ειναι κουκλα πανω στη μηχανη, απο θορυβο κανει αυτο που μου αρεσει και πλεον μενει να τη φωτογραφισω για να τη δειτε και με βιντεο να την ακουσετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 20:17

akaliptos έγραψε:
λοιπον παιδια η εξατμιση μπηκε!!ειναι κουκλα πανω στη μηχανη, απο θορυβο κανει αυτο που μου αρεσει και πλεον μενει να τη φωτογραφισω για να τη δειτε και με βιντεο να την ακουσετε!

έκοψε άκρη πλαστικού? πόσο τελικά? φωτό φωτό φωτό φωτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 20:44

για να σας δωσω μια εικονα, η μαμα εξατμιση εμεινε αθικτη!!!δεν κοπηκε δηλαδη!!!!βγηκε μετα τους δυο σωληνες που ενωνονται!!δηλαδη στο υψος της ποδιας του τσιβαρακη!!!!δεν μπηκε μονο το πλαστικο καλυμμα που ειναι στο σωληνα αλλα ποσως με απασχολει αφου ειναι πανεμορφη!!!αυριο πρωι θα τη βγαλω φωτο τη μηχανη (για να δειτε πλεον πως εχει γινει με οτι αλλαγη εχω κανει) και την επομενη εβδομαδα παει σερβις, μπαινει το φιλτρο και θα γινει μια πρωτη ρυθμιση!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 21:06

tazakos έγραψε:
akaliptos έγραψε:
λοιπον παιδια η εξατμιση μπηκε!!ειναι κουκλα πανω στη μηχανη, απο θορυβο κανει αυτο που μου αρεσει και πλεον μενει να τη φωτογραφισω για να τη δειτε και με βιντεο να την ακουσετε!

έκοψε άκρη πλαστικού? πόσο τελικά? φωτό φωτό φωτό φωτό!

popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 21:40

400 ευρω αλλα μου ειπε οτι αν υπαρξει ενδιαφερον για παραπανω κομματια θα γινει καλυτερη τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 22:13

akaliptos έγραψε:
400 ευρω αλλα μου ειπε οτι αν υπαρξει ενδιαφερον για παραπανω κομματια θα γινει καλυτερη τιμη!
400? για να κρατήσεις καταλύτη από 250? ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 22:26

cantona έγραψε:
akaliptos έγραψε:
400 ευρω αλλα μου ειπε οτι αν υπαρξει ενδιαφερον για παραπανω κομματια θα γινει καλυτερη τιμη!
400? για να κρατήσεις καταλύτη από 250? ;

scratch scratch study study study scratch scratch study study κατέβα πάρε φωτό..να κοιμηθούμε αποψε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 23:12

tazakos έγραψε:
cantona έγραψε:
akaliptos έγραψε:
400 ευρω αλλα μου ειπε οτι αν υπαρξει ενδιαφερον για παραπανω κομματια θα γινει καλυτερη τιμη!
400? για να κρατήσεις καταλύτη από 250? ;

scratch scratch study study study scratch scratch study study κατέβα πάρε φωτό..να κοιμηθούμε αποψε Very Happy

την αλλαξε ολη την εξατμιση ρε ανυπομονοι ο ανθρωπος αφου το γραψε πιο πανω αν δεν κανω λαθος οτι ηθελε να κρατησει αθικτη την μαμα.
ημουν χθες το πρωι στον παπαγιαννη και πετυχα τον πετρο την ωρα που μονταριζε τις κουρμπες στην μοτο του ακαλυπτου.
γι αυτο και 400 γιουρια Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 23:25

σαλιγκάρι έγραψε:
tazakos έγραψε:
cantona έγραψε:
akaliptos έγραψε:
400 ευρω αλλα μου ειπε οτι αν υπαρξει ενδιαφερον για παραπανω κομματια θα γινει καλυτερη τιμη!
400? για να κρατήσεις καταλύτη από 250? ;

scratch scratch study study study scratch scratch study study κατέβα πάρε φωτό..να κοιμηθούμε αποψε Very Happy

την αλλαξε ολη την εξατμιση ρε ανυπομονοι ο ανθρωπος αφου το γραψε πιο πανω αν δεν κανω λαθος οτι ηθελε να κρατησει αθικτη την μαμα.
ημουν χθες το πρωι στον παπαγιαννη και πετυχα τον πετρο την ωρα που μονταριζε τις κουρμπες στην μοτο του ακαλυπτου.
γι αυτο και 400 γιουρια Cool
Βρε ουρτου geek
Έστω κι έτσι να είναι,επέλεξε δηλαδή να δώσει 400? για την race tech για να κρατήσει τον καταλύτη;
Αλλιώς κοντά σε αυτά τα λεφτά έβαζε κάτι επώνυμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: