Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DoUdoU
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
DoUdoU

Τόπος : ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Registration date : 02/09/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08 2010, 14:43

ΠΑΙΔΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΑΠΟΧΟΡΩ ΑΠΟ ΤΟ POWER BUY, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ, ΕΓΩ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.




ΦΙΛΙΚΑ DOUDOU





VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 13:21

Ρε παιδια, μηπως περασε τελικα κανεις απο τον Τσιβαρακη για να ρωτησει? Τεσπα, θελετε να περιμενουμε να παρουμε κι απο αυτον τιμες ή να ποσταρω αυτες που ηδη εχω για να διαλεξετε?
Εχτες, στο πλεριο, ειδα του Τσιβαρακη, που εχει φαει το περισσοτερο κραξιμο απ'ολα, και μπορω με τεραστια βεβαιοτητα να πω πως ειναι παρα πολυ σταθερο! ο μονος τροπος να πεσει η μηχανη ειναι να τη σπρωξει με ολη του τη δυναμη καποιος, αποκλειεται να φυγει αν ακουμπησεις απλα (διαβασα πολλα και διαφορα μεχρι τωρα). Ειναι αρκετο για τον ογκο της μηχανης και αρκετα μικρο για να μην ενοχλει στα πλαγιασματα. Επισης, σηκωνεται σαν πουπουλο.
Αυτο σαν γνωμη... Οσο για τα αλλα, δεν τα εχω δει αλλα αποκλειεται να ειναι χειροτερα απο του Τσιβαρακη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 16:00

Βαλε ρε φιλε τις τιμες απ τα αλλα που πηρες να δουμε περιπου που βρισκομαστε. Εγω αν μεχρι δευτερα το πολυ τριτη δεν εχουμε καταληξει καπου θα αποχωρησω απ το ΡΒ και θα τα παρω μονος μου γιατι θελω να φυγω ταξιδι με την μηχανη μαζι με τον φιλο μου και τα θελουμε να τα εχουμε πανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 16:34

Ρώτησα κι εγώ και περιμένω τηλέφωνο να μου πει τιμές από Πετρίδη για το Hepco και το μαμα.Του είπα πως ψάχνουμε γύρω στα 120?, για καμια 15αριά κομμάτια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 20:16

Ok, λοιπον, επικοινωνησα με Motoraid.eu και Moto-accessories.gr οπου μου εδωσαν αντιστοιχα

Hepco: ?144 (13% εκπτωση) και ?145 (11% εκπτωση).
Sw- Motech: ?123 (15%) kai ?120 (11%).

Το motoraid, μου ειπε πως μπορει να αναλαβει να στειλει την παραγγελια με ΚΤΕΛ ή με κουριερ (εξτρα κοστος ?4.90).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 21:07

οι προσφορες τις mororaid μου φενονται καλες. να ρωτησω αν το οτι μπορουν να αναλαβουν και την
αποστολη εννουν στον καθενα ξεχωριστα? θελω να πω οτι βολευει πολυ μονο με 4,9 € να ερθει στο σπιτι το σταντ(ειδικα για εμας που μενουμε επαρχια).
Τωρα για τους Αθηναιους μπορει να σταλουν σε μια διευθυνση και μετα να τα μοιρασετε.

Επισης βολευει και αυτον που θα αναλαβει το pb απο την αποψη οτι δεν θα χρειαστει να μπλεξει με κτελ και κουριερ ο ιδιος.

Οσον αφορα εμενα ψηφιζω Hepco (επιρρεασμενος απο το '' οτι πληρωνεις παιρνεις''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 21:12

Με τοσο μικρη διαφορα στις τιμες, αλλα με βαση πως το motoraid μπορει να αναλαβει ολη την αποστολη, θεωρω πως ειναι η καλυτερη επιλογη.
Οσο για το σταντ, διαλεξτε οποιο θελετε, το mOtech ειναι πολυ καλο και πιο μαζεμενο απο το Hepco. Το Hepco ομως ειναι πιο κοντα στο μαμα (σχεδιαστικα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 22:29

Και εγω παιδια το SW-MOTECH ψηφιζω σαν πιο συμμαζεμενο απ το αλλο, και το motoraid ειναι απ τα καλυτερα μαγαζια που εχω ψωνησει ποτε μου. Αφου μπορει να μας τα στειλει κιολας οτι καλυτερο. Νομιζω μπορει να μας τα στειλει και με αντικαταβολη με εξτρα χρεωση 3 ευρω και να μην χρειαζεται να τρεχουμε για καταθεσεις και λοιπα.

Απλα να ρωτησει σιγουρα καποιος αν μπορει να τα στειλει στον καθενα ξεχωριστα και με αντικαταβολη για να ειμαστε σιγουροι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 23:36

αντικαταβολή 15 σταντ ένα ένα??? μπράβο!! scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 14:31

tazakos έγραψε:
αντικαταβολή 15 σταντ ένα ένα??? μπράβο!! scratch
]

Οχι ρε παιδι μου ολα, οσοι ειναι απο επαρχια μονο, τα της Αθηνας θα τα στειλει ολα μαζι σε καποιον και θα μοιραστουν απο εκει!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 14:38

Παιδες, να ανοιξω pb για το Hepco απο motoraid? Τι λετε? Και value for money και πολυ κοντα στο μαμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 14:54

εγω πηγα σημερα στο στοκαδικο στην πετρου ραλλη και τον ρωτησα για 10 κομματια τουλαχιστον (εχει motech) και περιμενω να με παρει να μου πει τιμη!!!!θα ενημερωσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 16:30

sombralb έγραψε:
Παιδες, να ανοιξω pb για το Hepco απο motoraid? Τι λετε? Και value for money και πολυ κοντα στο μαμα...

απο εμενα ........λεω ΝΑΙ.Συμφωνω για το Ηepco.

αρκει να μην τα χαλασουμε στην επιλογη μεταξυ των δυο(να σας πω την αληθεια πολυ το φοβαμαι αυτο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 12:26

Παιδια ποσταρεται ο καθενας πιο προτιμαει για να δουμε τι θα κανουμε, εγω προσωπικα προτιμω το motech αλλα αν η πληοψηφια θελει το hepco και εγω μαζι δεν εχω προβλημα, ετσι και αλλιως ενα λαδωμα και ενα πλυσιμο θα κανουμε με το διπλο.

Edit:
Παιδια μιλησα με Τσιβαρακη μας το δινει στα 110 ευρω το κομματι, του ειπα οτι ενδιαφερομαστε για 10-12 τεμαχια.
Απ οτι εχω ακουσει λενε οτι ειναι παρα πολυ καλο, τωρα η αποφαση δικη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 13:55

giorlesvos έγραψε:
Παιδια μιλησα με Τσιβαρακη μας το δινει στα 110 ευρω το κομματι

Νομιζω πως ειναι η καλυτερη προσφορα και με διαφορα! Αφου το εχω δει απο κοντα, μπορω να πω πως η τιμη ειναι τελεια! Ειναι μικρο, κομψο και αρκετο για τις δουλειες της μηχανης. Οποτε ανοιγω το pb και βαζω σαν βαση την τελευταια λιστα που ποσταραμε εδω.
Παρακαλω να σημειωσετε μοντελο και πολη. Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 17:35

Καμιά φωτό του Τζιβαράκη style έχουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st4

st4

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 24/07/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 17:49

Μέχρι πότε έχουμε προθεσμία να δηλώσουμε;;

Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 08:55

st4 έγραψε:
Μέχρι πότε έχουμε προθεσμία να δηλώσουμε;;

Ευχαριστω.

Καλημερα, το γραφει και στο ΡΒ ειναι μεχρι την Τριτη 14/9 το βραδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 14:50

Για συμμετοχη στο Power Buy και λεπτομερειες, κοιταξτε εδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 20:56

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 P8310001

Uploaded with ImageShack.us αυτο ειναι του τζιβαρακη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 21:24

η κανονικη τιμη στον τζιβαρακη ποια ειναι?δηλαδη απο τι τιμη φτασαμε στα 110?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 21:59

akaliptos έγραψε:
η κανονικη τιμη στον τζιβαρακη ποια ειναι?δηλαδη απο τι τιμη φτασαμε στα 110?
Εγω το πηρα 130 ε τοποθετημενο! βεβαια αλλαξαμε 4 κομματια γιατι ολα εγερναν δεξια! Οσπου εβαλα ροδελλες απο δεξια και ηρθε στα ισα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 22:10

GUFY έγραψε:
Εγω το πηρα 130 ε τοποθετημενο! βεβαια αλλαξαμε 4 κομματια γιατι ολα εγερναν δεξια! Οσπου εβαλα ροδελλες απο δεξια και ηρθε στα ισα!!
θες να εξηγησεις λιγο τι εννοεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 12 2010, 22:49

akaliptos έγραψε:
GUFY έγραψε:
Εγω το πηρα 130 ε τοποθετημενο! βεβαια αλλαξαμε 4 κομματια γιατι ολα εγερναν δεξια! Οσπου εβαλα ροδελλες απο δεξια και ηρθε στα ισα!!
θες να εξηγησεις λιγο τι εννοεις?
αν ανατρεξεις στο φορουμ μας (αποριες και προβληματα) στην ενοτητα (εχει κληση η μηχανη σας στο διπλο σταντ)? θα δεις οτι εχω παραθεσει φωτο με την πατεντα με τις ροδελλες για να ερθει η μηχανη στα ισια της! σορρυ δεν ξερω πως να το κανω επικολληση για να πας κατευθειαν εκει! δες το λιγο οπως στο λεω! νομιζω οτι ειμαι αρκετα κατατοπιστικος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 13 2010, 12:05

μολις με πηραν απο την αποθηκη στη πειραιως και πετρου ραλλη!για της motech η προσφορα τους ειναι 116 kai 125 τοποθετημενο!!!!απλα το αναφερω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: