Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04 2010, 12:27

1. sombralb
2. giorlesvos (2 τεμαχια)
3. DoUdOu DL 1000 k3
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε) Wink
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο )
7. man_OS μι του
8. ακαλυπτος (με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα)
9.
10.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04 2010, 13:37

1. sombralb
2. giorlesvos (2 τεμαχια)
3. DoUdOu DL 1000 k3
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε) Wink
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο )
7. man_OS μι του
8. ακαλυπτος (με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα)
9. Chdimis (το φθηνο, το φθηνό)
10.
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04 2010, 14:31

1. sombralb
2. giorlesvos (2 τεμαχια)
3. DoUdOu DL 1000 k3
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε) Wink
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) μιλαω για το 1000 κ3 ( δεν ξερω αν ειναι το ιδιο με το 650 )
7. man_OS μι του
8. ακαλυπτος (με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα)
9. Chdimis (το φθηνο, το φθηνό)
10.
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04 2010, 19:41

1. sombralb
2. giorlesvos (2 τεμαχια)
3. DoUdOu DL 1000 k3
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε) Wink
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) μιλαω για το 1000 κ3 ( δεν ξερω αν ειναι το ιδιο με το 650 )
7. man_OS μι του
8. ακαλυπτος (με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα)
9. Chdimis (το φθηνο, το φθηνό)
10.noe (το πιο ....value for money)
11.


επειδη καποιοι οπως και εγω εχουμε αποριες σχετικα με την καρινα ας μας πει καποιος τι παιζει με τον συνδυασμο καρινας - διπλου σταντ.
(δεν μπορεις να τα εχεις και τα δυο? πρεπει να μπουν με καποια σειρα.......)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04 2010, 20:29

Λοιπον μαγκες, επειδη προχωραμε και γουσταρω, ακουστε πως εχει η κατασταση.

Κι εγω για το φθηνο παω, αρκει να ειναι οκ ποιοτικα. Σχετικα με τη καρινα δεν εχω ακουσει κατι αλλα θα ψαξω και θα ρωτησω πρωτου κανονιστει οτιδηποτε. Η λιστα ειναι ενδεικτικη απλα για να συζητησουμε τιμες, εννοειται πως οποιος δεν γουσταρει στο τελος, απλα αποχωρει... Ολοι θα βολευτουμε, μην αγχωνεστε!

Αν καποιος φοραει ηδη καποιο σταντ και μπορει να λυσει μερικες αποριες, παρακαλω ας το κανει για να εχουμε μια εγνοια λιγοτερη.
Επισης αν καποιος εχει δει πιο συμφερουσες τιμες ή θα ηθελε να βοηθησει, ας το δηλωσει ανοιχτα.

Αυτα προς το παρον, οσοι ενδιαφερεστε, δηλωθειτε και απο Δευτερα θα προσπαθησω να επικοινωνησω με εμπορους για τιμες.


1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα )
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dennis00

dennis00

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 08/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 04 2010, 20:40

Λοιπον μαγκες, επειδη προχωραμε και γουσταρω, ακουστε πως εχει η κατασταση.

Κι εγω για το φθηνο παω, αρκει να ειναι οκ ποιοτικα. Σχετικα με τη καρινα δεν εχω ακουσει κατι αλλα θα ψαξω και θα ρωτησω πρωτου κανονιστει οτιδηποτε. Η λιστα ειναι ενδεικτικη απλα για να συζητησουμε τιμες, εννοειται πως οποιος δεν γουσταρει στο τελος, απλα αποχωρει... Ολοι θα βολευτουμε, μην αγχωνεστε!

Αν καποιος φοραει ηδη καποιο σταντ και μπορει να λυσει μερικες αποριες, παρακαλω ας το κανει για να εχουμε μια εγνοια λιγοτερη.
Επισης αν καποιος εχει δει πιο συμφερουσες τιμες ή θα ηθελε να βοηθησει, ας το δηλωσει ανοιχτα.

Αυτα προς το παρον, οσοι ενδιαφερεστε, δηλωθειτε και απο Δευτερα θα προσπαθησω να επικοινωνησω με εμπορους για τιμες.


1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα )
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.dennis00 dl650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 11:19

[quote="dennis00"]Λοιπον μαγκες, επειδη προχωραμε και γουσταρω, ακουστε πως εχει η κατασταση.

Κι εγω για το φθηνο παω, αρκει να ειναι οκ ποιοτικα. Σχετικα με τη καρινα δεν εχω ακουσει κατι αλλα θα ψαξω και θα ρωτησω πρωτου κανονιστει οτιδηποτε. Η λιστα ειναι ενδεικτικη απλα για να συζητησουμε τιμες, εννοειται πως οποιος δεν γουσταρει στο τελος, απλα αποχωρει... Ολοι θα βολευτουμε, μην αγχωνεστε!

Αν καποιος φοραει ηδη καποιο σταντ και μπορει να λυσει μερικες αποριες, παρακαλω ας το κανει για να εχουμε μια εγνοια λιγοτερη.
Επισης αν καποιος εχει δει πιο συμφερουσες τιμες ή θα ηθελε να βοηθησει, ας το δηλωσει ανοιχτα.

Αυτα προς το παρον, οσοι ενδιαφερεστε, δηλωθειτε και απο Δευτερα θα προσπαθησω να επικοινωνησω με εμπορους για τιμες.


1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα )
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.dennis00 dl650
12.narcissus DL1000 (Μικρό για να μην φαίνεται, φτηνό για να μην πονάει!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 12:38

Παιδια και εγω ψηνομουν πολυ για κεντρικο σταντ αλλα πηρα απο την ομαδικη ενα σταντ ψαλιδιου με €30 και κανω ολες τις εργασιες με αυτο . Το σκεφτομαι για μελλοντικα να το βαλω αλλα οχι τωρα.
Τελος παντων. Αυτο που εχω να σας προτεινω ειναι να αποφυγεται το σταντ του Τζιβαρακη , γιατι ενας γειτονας που πηρε ενα μτχ στρομα με αυτο πανω , δεν μου εδωσε και την καλυτρερη εντυπωση . Το μηχανακι αν δεν ειναι με το μουτρο σε ανηφορα σου δινει την αισθηση οτι πολυ ευκολα θα ''κατεβει'' απο το σταντ. Τα υπολοιπα δεν τα εχω δοκιμασει για να εκφερω αποψη . Καλες αγορες geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 12:46

Κατασκοπος εισαι ρε Βασιλη? Μολις τωρα κοιτουσα ενα παλιοτερο pb απο Τζιβαρακη για να εχω αποψη...

Βασικα τα παιδια ειπαν οτι η μονη διαφορα με το μαμα, ειναι πως χρειαζεται λιγοτερο ζορι για να κατεβει η μηχανη αλλα δεν νομιζω πως σε επιπεδη επιφανεια μπορει να φυγει μονη της μπροστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 13:19

Απο μονη της δεν φευγει . Απλα επισημαινω ,οτι σε επεριπτωση που βρεθει καποιος μακακας και στην ακουμπησει λιγο απο πισω , χωρις σχολεια παρακαλω, ειναι ψιλοεπικυνδυνο να σου φυγει .
Δεν λεω οτι ειναι τραγικο . Απλα δεν εχω δει και τα αλλα απο κοντα να εχω μετρο συγκρισης .
Στο προηγουμενο μηχανακι μου που ειχε διπλο σταντ , Transalp 650 , ηταν κλασεις ανωτερο απο του Τζιβαρακη .
Απο εμφανιση ομως ειναι το πιο ομορφο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 13:49

Τσεκαρετε και εδω.

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f29/topic-t1965.htm?highlight=%F3%F4%E1%ED%F4

Εγω σκεφτομαι να βαλω αυτο του Τζιβαρακη, ο οποιος ομως συμφωνα με τα λεγομενα των παιδιων πριν κατι μηνες δεν κανει ομαδικη εκπτωση, οποτε δεν ξερω τι νοημα εχει ενα pb, πας απο εκει και με 120ε συνολο το περνας (για τα παιδια της επαρχιας μονο πρεπει να βρεθει μια λυση). Αν εχει αλλαξει κατι στα δεδομενα, τιμες κτλ, ας ενημερωσει οποιος ξερει - μπορει να μαθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 13:50

vassilis79 έγραψε:
σε επεριπτωση που βρεθει καποιος μακακας και στην ακουμπησει λιγο απο πισω...

EROS ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 501340 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 501340 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 501340 EROS
(θα εσκαγα αν δεν το εκανα, καταλαβαινεις...)

Στο θεμα μας, ειναι η φθηνοτερη παντως και αυτο σημαινει και καλο και κακο...
Περιμενω τιμες απο ολους αυριο και βλεπουμε... Με τη μαμα, δεν θα ασχοληθω καθολου, δεν τη θεωρω αρκετα καλη ποιοτικα για να δικαιολογει τη τιμη της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 17:24

sombralb έγραψε:
Με τη μαμα, δεν θα ασχοληθω καθολου, δεν τη θεωρω αρκετα καλη ποιοτικα για να δικαιολογει τη τιμη της.

Παιδιά χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν,γνώμη μου είναι να κοιτάξετε λίγο και
το μαμά στάντ μιας και είναι μακράν το καλύτερο απο όλα τα άλλα,και το συγκεκριμένο
αξεσουάρ πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 19:27

bozosd έγραψε:


Παιδιά χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν,γνώμη μου είναι να κοιτάξετε λίγο και
το μαμά στάντ μιας και είναι μακράν το καλύτερο απο όλα τα άλλα,και το συγκεκριμένο
αξεσουάρ πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά του.

+1000

θα συμφωνησω και εγω για το μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 20:58

koymentakos έγραψε:
bozosd έγραψε:


Παιδιά χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν,γνώμη μου είναι να κοιτάξετε λίγο και
το μαμά στάντ μιας και είναι μακράν το καλύτερο απο όλα τα άλλα,και το συγκεκριμένο
αξεσουάρ πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά του.

+1000

θα συμφωνησω και εγω για το μαμα.

Το ξαναλεω οτι το μαμα μπορει χωρις παζαρια και χωρις τιποτα να το παρει καποιος στα 170 ευρω εαν εχει αγορασει ηδη την μηχανη απο Σφακιανακη απευθειας και οχι απο μεταπωλητη...και οχι μονο ενα, εγω ηδη εχω παρει 2 με αυτο το "κολπο". Και εγω ψηφιζω μαμα δαγκωτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 21:04

Φιλοι μου, επειδη δεν θελω να εχουμε ασκοπα τρεξιματα ή γκρινιες αργοτερα, σας ξεκαθαριζω πως δεν εχω ουτε την διαθεση (επειδη δεν τo θεωρω value for money), αλλα ουτε και τα χρηματα να ασχοληθω με το μαμα σταντ.
Μεχρι τωρα, εχω ρωτησει τιμες για το Hepco & Becker, SW-Motech και το σταντ του Τσιβαρακη και απο αυριο περιμενω προσφορες απο διαφορα μαγαζια...
Εαν καποιος ενδιαφερεται για το μαμα ας αποχωρησει. Αν καποιος θελει να αναλαβει το pb, επειδη δεν υπεγραψα κανενα συμβολαιο, ας το κανει και ας ασχοληθει με οποιαδηποτε αλλη εταιρια ή ποιοτητα. No hard feelings εννοειται, απλα εγω προτεινα συγκεκριμενα, μην μπερδευτουμε μετα... Ευχαριστω!

Η λιστα so far, εχει ως εξης:

1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα )
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.dennis00 DL 650
12.narcissus DL 1000 (Μικρό για να μην φαίνεται, φτηνό για να μην πονάει!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baltic

Baltic

Ηλικία : 34
Τόπος : Nεαπολη-Νεα Μηχανιωνα
Registration date : 07/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05 2010, 22:18

1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic Dl 650 (το πιο...value for money)
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα )
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.dennis00 DL 650
12.narcissus DL 1000 (Μικρό για να μην φαίνεται, φτηνό για να μην πονάει!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 12:12

1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic Dl 650 (το πιο...value for money)
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα ) DL 650
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.dennis00 DL 650
12.narcissus DL 1000 (Μικρό για να μην φαίνεται, φτηνό για να μην πονάει!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skimaniac
Member
Member
skimaniac

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 28/03/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 12:54

1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic Dl 650 (το πιο...value for money)
5. V.Stratos (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε και τί τιμή θα πάρουμε)
6. jimagic ( τα ίδια με τον Στράτο ) DL 1000
7. man_OS ( μι του )
8. ακαλυπτος ( με βαση παντα τη τιμη και να μην φυγει η καρινα ) DL 650
9. Chdimis ( το φθηνο, το φθηνό )
10.noe ( το πιο ....value for money )
11.dennis00 DL 650
12.narcissus DL 1000 (Μικρό για να μην φαίνεται, φτηνό για να μην πονάει!)
13.skimaniac (εξαρτάται βέβαια για ποιό πάμε προτιμω μαμα)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skimaniac
Member
Member
skimaniac

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 28/03/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 12:56

hargoul έγραψε:
koymentakos έγραψε:
bozosd έγραψε:


Παιδιά χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν,γνώμη μου είναι να κοιτάξετε λίγο και
το μαμά στάντ μιας και είναι μακράν το καλύτερο απο όλα τα άλλα,και το συγκεκριμένο
αξεσουάρ πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά του.

+1000

θα συμφωνησω και εγω για το μαμα.

Το ξαναλεω οτι το μαμα μπορει χωρις παζαρια και χωρις τιποτα να το παρει καποιος στα 170 ευρω εαν εχει αγορασει ηδη την μηχανη απο Σφακιανακη απευθειας και οχι απο μεταπωλητη...και οχι μονο ενα, εγω ηδη εχω παρει 2 με αυτο το "κολπο". Και εγω ψηφιζω μαμα δαγκωτο...

επειδη εχω δει και τα τρια μονο μαμα παιδια τα αλλα ολα καπου υστερουν.το μονο κακο στο μαμα ειναι η τιμη αλλα οπως ανεφερε ο προλαλισαν μπορουμε να τη ριξουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 13:30

το SW-Motech ειναι super. Δυο χρονια κανενα προβλημα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 14:12

skimaniac έγραψε:
επειδη εχω δει και τα τρια μονο μαμα παιδια τα αλλα ολα καπου υστερουν.το μονο κακο στο μαμα ειναι η τιμη αλλα οπως ανεφερε ο προλαλισαν μπορουμε να τη ριξουμε.

To μαμα μου φαινεται ιδιο με το Hepco πχ. Μπορεις να μου εξηγησεις, αφου τα εχεις δει γιατι εγω απο κοντα δυστυχως, δεν τα εχω προσεξει, που υστερει το ενα και που το αλλο για να εχω μια καλυτερη αποψη?

Εγω εξηγησα πως δεν θελω να ασχοληθω με το μαμα, αν θελεις skimaniac να το ψαξεις για καλυτερη τιμη και να αναλαβεις την παραγγελια, πολυ ευχαριστως, οπως προειπα, δεν υπεγραψα συμβολαιο, απλα εξηγησα τι με ενδιαφερει.

Μην το παρεις στραβα, δεν το παιζω εξυπνος και δεν θελω να προωθησω τη δικη μου γνωμη ως απολυτα σωστη, απλα αφου ετυχε εγω να κανω τις συννενοησεις, δεν θα ασχοληθω με κατι που δεν με ενδιαφερει... Ελπιζω να γινομαι απ'ολους κατανοητος και να μην με βριζετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skimaniac
Member
Member
skimaniac

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 28/03/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 17:10

sombralb έγραψε:
skimaniac έγραψε:
επειδη εχω δει και τα τρια μονο μαμα παιδια τα αλλα ολα καπου υστερουν.το μονο κακο στο μαμα ειναι η τιμη αλλα οπως ανεφερε ο προλαλισαν μπορουμε να τη ριξουμε.

To μαμα μου φαινεται ιδιο με το Hepco πχ. Μπορεις να μου εξηγησεις, αφου τα εχεις δει γιατι εγω απο κοντα δυστυχως, δεν τα εχω προσεξει, που υστερει το ενα και που το αλλο για να εχω μια καλυτερη αποψη?

Εγω εξηγησα πως δεν θελω να ασχοληθω με το μαμα, αν θελεις skimaniac να το ψαξεις για καλυτερη τιμη και να αναλαβεις την παραγγελια, πολυ ευχαριστως, οπως προειπα, δεν υπεγραψα συμβολαιο, απλα εξηγησα τι με ενδιαφερει.

Μην το παρεις στραβα, δεν το παιζω εξυπνος και δεν θελω να προωθησω τη δικη μου γνωμη ως απολυτα σωστη, απλα αφου ετυχε εγω να κανω τις συννενοησεις, δεν θα ασχοληθω με κατι που δεν με ενδιαφερει... Ελπιζω να γινομαι απ'ολους κατανοητος και να μην με βριζετε...

εχεις δικιο που δεν ειπα γιατι απορριπτο τα αλλα.λοιπον και τα αλλα δυο οπως και του τζιβαρακι ειναι πιο στενα απο το μαμα με αποτελεσμα να μην ειναι τοσο σταθερα και καθε φορα να σκεφτεσαι μην κουνησει κανεις τη μηχαμη και τη ριξει.οσο για το Hepco (χωρις να ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι το συγκεκριμενο) εχει πολυ δυνατο ελατηριο με αποτελεσμα το λαστιχακι που εχει για στοπ να το τρωει σε χρονο μηδεν και να εχεις φοβο να βρει στην αλυσιδα.οσο για το οτι δεν θες να ασχοληθεις καθολου με το μαμα δεν το προσεξα.να με συνχωρεις.και εγω ανεφερα απλα τη γνωμη μου.ουτε εμενα μου περισσευουν αλλα προτιμω να δωσω κατι παραπανω τωρα και να εχω το κεφαλι μου σιγουρο παρα να χτυπαω το κεφαλι μου που το σκεφτομουν για 50 ευρο.παντα φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sombralb
Member
Member
sombralb

Ηλικία : 35
Τόπος : Athens
Registration date : 05/08/2010

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 14:01

Καλησπερα κυριοι! Σημερα και χθες ειχα επικοινωνια με καποια καταστηματα και τηλεφωνικα και μεσω e-mail. Το πορισμα, μεχρι στιγμης ειναι πως καλυτερα να αποφυγουμε τα καταστηματα εξωτερικου. Οι τιμες ειναι ΙΔΙΕΣ και θελουν και μεγαλυτερο χρονο για να επεξεργαστουν την παραγγελια.

Στο δια ταυτα λοιπον, περιμενω ακομη μια απαντηση απο το twisted throttle και τον Τσιβαρακη, αλλα δεν νομιζω πως θα κανει κανεις τους το κοπο... Οποτε, επειδη εγω μενω βορεια και δουλευω πρωινα, οποιος εχει χρονο και μπορει να περασει απο τον Τσιβαρακη, ας το κανει για να εχουμε μια γνωμη...

Οι εκπτωσεις κυμαινονται απο 15% μεχρι 11% και οι τιμες θεωρω πως ειναι ικανοποιητικες (οχι τελειες βεβαια).

Αυριο, λογικα, θα δημοσιευσω τις τιμες και αν ολα πανε καλα, μεσα στη βδομαδα ξεκιναμε για pb.

Ευχαριστω!

Η λιστα so far...:

1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic Dl 650
5. V.Stratos
6. jimagic DL 1000
7. man_OS
8. ακαλυπτος DL 650
9. Chdimis
10.noe
11.dennis00 DL 650
12.narcissus DL 1000
13.skimaniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StevieRay

StevieRay

Ηλικία : 50
Τόπος : Δε Σε λεω!!!
Registration date : 10/08/2009

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ   ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 08 2010, 02:13

1. sombralb DL 650
2. giorlesvos 2 τεμαχια
3. DoUdOu DL 1000
4. Baltic Dl 650
5. V.Stratos
6. jimagic DL 1000
7. man_OS
8. ακαλυπτος DL 650
9. Chdimis
10.noe
11.dennis00 DL 650
12.narcissus DL 1000
13.skimaniac
14. StevieRay

Ρε παιδες το διπλο χρειζεται για να λαδωνεις ευκολα την αλυσιδα, καθαρισμα, καλο πλυσιμο της ζαντας, να το φορτωνεις κλπ.
Ποιος ο λογος να παρεις το ακριβο και το "τζιβιτζιλιδικο" αφου θα το χρησιμοπηεις μονο τοτε?
Θα το παρκαρεις ποτε στο διπλο?
Αν μπορουσε ο τσακαλος να μας κανει καμια καλυτερη προσφορα απο τα 120 καλα θα ηταν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΑΝΤ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: