ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakk
Member
Member

Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???   Σαβ Αυγ 07 2010, 22:40

Σημερα το απογευμα παω την μηχανουλα μου σε πλυντηριο(μετα απο παρα πολυ καιρο,γιατι προτιμω να την πλενω μονος) για να ειναι ετοιμη για το αυριανο μου ταξιδακι,πατρα-πειραιας-παρος,μεχρι να παω να βγαλω λεφτα,να περασω απο το σπιτι για κατι μικρα μαζεματα και να γυρισω στο πλυντηριο,η καλη μου επεσε και εσπασε η μανετα του συμπλεκτη, το παιδι στο πλυντηριο ειναι φιλος και γι'αυτο και του την εμπιστευτηκα,απλα ηταν μια ατυχη στιγμη.Μου το χρωσταγε απο το μεσημερι μετα απο ατσαλο κατεβασμα συνεπιβατη την κρατησα στο τσακ κερδιζοντας εναν σχεδον πληγωμενο εγωισμο και ενα ελαφρυ τραβηγμα σε πλευρα και ωμοπλατη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast

Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???   Σαβ Αυγ 07 2010, 22:57

Aυτα τα βεστρωμια συνηθως πεφτουν...σταματημενα Laughing
Μην αφηνεις αυτο το γεγονος να χαλασει την ανεβασμενη λογω διακοπων ψυχολογια σου.Δεν αξιζει!!

bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???   Κυρ Αυγ 08 2010, 01:13

aristrom έγραψε:
Aυτα τα βεστρωμια συνηθως πεφτουν...σταματημενα Laughing
Μην αφηνεις αυτο το γεγονος να χαλασει την ανεβασμενη λογω διακοπων ψυχολογια σου.Δεν αξιζει!!

OK Πολύ σωστό!
Κοίτα να περάσεις καλά στις πολύτιμες διακόπες σου και αυτό το πτέσμα θα διορθωθεί!!!

ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: