Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 11:06

Παει και η πρωτη παγκρητια συναντηση, Αψογη οργανωση ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο cheers cheers στον black και πιστευω οτι ξεδιπλωσε και ενα ακομη τελεντο περα του διοργανωτη, αυτο του σερβιτορα!!!!!!! photos θα μπουνε λειαν συντομος, αντε και του χρονου, V-stromades ολου του κοσμου ενωθειτεεεεεεε VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 11:17

tanouki έγραψε:
Βέβαια να τα λέμε και αυτά λίγη παραπάνω δουλίτσα στο "σύνθετο ατομικό" το χρειαζόμαστε Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 8117
η κρήτη δε βολεύει για αυτό το άθλημα, αν είμασταν στο αμέρικα και είχαμε κανα πιρούνι 3 μέτρα μπορεί και να μας βόλευε.
το ποιό σωστό είναι ποιό πολλά τσιγαροσημεία, ώστε να χουμε καταμέτρηση ... μη φτάσουμε όμως σε επίπεδα βρακαντέρου κλάμπ, όπου κάθε στροφή και τσιγάρο,ε;
και το σημαντικότερο είναι τα κοπέλια που δεν έχουν ξεπάρει το ... πούλμαν, να έρχονται μαζί μας σε κανα δυό βόλτες ώστε να το μάθουν. υπομονή έχομε !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 12:46

painter έγραψε:
tanouki έγραψε:
Βέβαια να τα λέμε και αυτά λίγη παραπάνω δουλίτσα στο "σύνθετο ατομικό" το χρειαζόμαστε Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 8117
η κρήτη δε βολεύει για αυτό το άθλημα, αν είμασταν στο αμέρικα και είχαμε κανα πιρούνι 3 μέτρα μπορεί και να μας βόλευε.
το ποιό σωστό είναι ποιό πολλά τσιγαροσημεία, ώστε να χουμε καταμέτρηση ... μη φτάσουμε όμως σε επίπεδα βρακαντέρου κλάμπ, όπου κάθε στροφή και τσιγάρο,ε;
και το σημαντικότερο είναι τα κοπέλια που δεν έχουν ξεπάρει το ... πούλμαν, να έρχονται μαζί μας σε κανα δυό βόλτες ώστε να το μάθουν. υπομονή έχομε !!!


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ!

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΥΣΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΙΓΜΑ ΕΥΤΙΧΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ!ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ !ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟ!ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗ Ο ΡΥΘΜΟΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΣΤΡΙΦΤΕΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΟ "ΠΟΥΛΜΑΝ"!!!!!!!!!!!!!!!!!! merci merci merci merci merci OK OK OK OK rock rock rock VSTROM VSTROM VSTROM geia mas geia mas kalimera kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 15:27

Black-v respect respect black-v Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 833103 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 833103 black-v wolf wolf black-v goood goood black-v bravvoo bravvoo black-v pappous black-v rock rock black-v OK OK black-v merci merci black-v
peinao peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βλάσης

Βλάσης

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/04/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 16:15

Μπορεί να μην κατάφερα να έρθω (για ευχάριστο λόγο) αλλά νίωθω πόσο τέλεια περάσατε!!!!!
Μαυρομανώλη λίγο χρόνο γνωριζόμαστε αλλά δεν περίμενα να έχει άλλη κατάληξη αυτή η εκδρομή εκτός από την απόλυτη επιτυχία. ΜΠΡΑΒΟ και από εμένα OK OK OK OK άντε και στην επόμενη με το καλό (ας ελπίζω να τα καταφέρω τότε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 17:02

VSTROM Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 451272 VSTROM

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05957r.th

Uploaded with ImageShack.us

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05961q.th

Uploaded with ImageShack.us

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05964y.th

Uploaded with ImageShack.us

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05972n.th

Uploaded with ImageShack.us

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05977q.th

Uploaded with ImageShack.us

ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ !!!!

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05984n.th

Uploaded with ImageShack.us

ΜΟΝΟ ( V ) ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ...

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Dsc05985.th

Uploaded with ImageShack.us

drink drink kalmi GRAFO Πάρτε μια μικρή γεύση λέμε ......!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
windboy

windboy

Ηλικία : 38
Registration date : 17/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 17:10

Λ είναι... γυρνα το ανάποδα... Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27 2010, 17:13

windboy έγραψε:
Λ είναι... γυρνα το ανάποδα... Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705

Λ-Strom ..... i like it..
....!!! cheers yeye success scratch scratch Basketball affraid affraid bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 15:27

Αν και ελαφρά καθυστερημένος (εδώ που τα λέμε εσείς φταίτε με την καταιγίδα του postαρίσματος Very Happy )

θέλω και εγώ να ευχαριστήσω τον μέγιστο Μανώλη για την τεράστια προσπάθεια που κατέβαλε να ικανοποιήσει τόσο κόσμο

(πληνFIX Razz Razz ) με μεγάλη επιτυχία merci .



Εύγε νέε μου OK OK OK

Επίσης αν και ο καιρός ήταν τουλάχιστον ζεστός ( κουφόβραση του κερατά και όλοι σουρώναμε ZESTI ZESTI )

όλοι οι συμμετέχοντες φορέσανε την καλύτερη τους διάθεση και αυτό έδωσε λαβή να πούμε "και του χρόνου".

Ελπίζω λοιπόν αυτή η συγκέντρωση να μας γίνει μια ωραία συνήθεια, για να βρισκόμαστε και να ξεδίνουμε ΟΛΟΙ

μαζί κάθε φορά που θα βολεύει, έτσι ώστε να λέμε κάθε φορά με υπερηφάνεια: "ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ".

Α να μην ξεχάσω εκπόνησα σχετικά πρόχειρα και ένα βίδεο με highlights από την ταπεινή φωτογραφική μου.

Σας το παραθέτω και ελπίζω να το απολαύσετε, όσοι είμαστε μαζί να θυμηθείτε, όσοι δεν ήρθαν να πάρουν

μια μικρή γεύση. Τα επόμενα βίδεα των παιδιών θα δώσουν όλη την εικόνα.

Σας ευχαριστώ όλους και στην άλλη βόλτα με καλό, πάντα όρθιοι !!!

Υ.Γ. : Μάνο να κανονίσεις να ξαναπάμε στο χωριό, να κάνουμε παρεάκι με τον πατέρα σου, συμπαθέστατος, αλλά

με μία προϋπόθεση.........ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 16:13

Edward έγραψε:
Αν και ελαφρά καθυστερημένος (εδώ που τα λέμε εσείς φταίτε με την καταιγίδα του postαρίσματος Very Happy )

θέλω και εγώ να ευχαριστήσω τον μέγιστο Μανώλη για την τεράστια προσπάθεια που κατέβαλε να ικανοποιήσει τόσο κόσμο

(πληνFIX Razz Razz ) με μεγάλη επιτυχία merci .



Εύγε νέε μου OK OK OK

Επίσης αν και ο καιρός ήταν τουλάχιστον ζεστός ( κουφόβραση του κερατά και όλοι σουρώναμε ZESTI ZESTI )

όλοι οι συμμετέχοντες φορέσανε την καλύτερη τους διάθεση και αυτό έδωσε λαβή να πούμε "και του χρόνου".

Ελπίζω λοιπόν αυτή η συγκέντρωση να μας γίνει μια ωραία συνήθεια, για να βρισκόμαστε και να ξεδίνουμε ΟΛΟΙ

μαζί κάθε φορά που θα βολεύει, έτσι ώστε να λέμε κάθε φορά με υπερηφάνεια: "ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ".

Α να μην ξεχάσω εκπόνησα σχετικά πρόχειρα και ένα βίδεο με highlights από την ταπεινή φωτογραφική μου.

Σας το παραθέτω και ελπίζω να το απολαύσετε, όσοι είμαστε μαζί να θυμηθείτε, όσοι δεν ήρθαν να πάρουν

μια μικρή γεύση. Τα επόμενα βίδεα των παιδιών θα δώσουν όλη την εικόνα.

Σας ευχαριστώ όλους και στην άλλη βόλτα με καλό, πάντα όρθιοι !!!

Υ.Γ. : Μάνο να κανονίσεις να ξαναπάμε στο χωριό, να κάνουμε παρεάκι με τον πατέρα σου, συμπαθέστατος, αλλά

με μία προϋπόθεση.........ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!




Κρυφό ταλέντο είσαι στα βίδεα .... το ευχαριστήθηκα πολύ . Χάρηκα που σε γνώρισα , δεν είπαμε και πολλά στην βολτούλα και ξέρεις τον λόγο .... ! Ομως αυτό που μου δίνει μεγάλη ικανοποίηση είναι που περάσατε καλά και το ευχαριστηθήκατε όσο κι εγώ . Είμαστε απλοί άνθρωποι και ξέρουμε να ζούμε την κάθε στιγμή . Εύχομαι και στην επόμενη να περάσουμε ακόμα καλύτερα . Σε ευχαριστώ που έβαλες κι εσύ το λιθαράκι σου σε αυτή την ωραία παρέα και φυσικά για τα καλά σου λόγια .
Σας είμαι υπόχρεος που ήρθατε ΟΛΟΙ .....
Να ΄χουμε την υγειά μας να κάνουμε πάντα τέτοια ....

merci merci merci OK geia VSTROM EROS geia mas kalmi Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 95412 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 95412 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lioulios

lioulios

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Νικολαος.Κρητη
Registration date : 07/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O Μαλάκας της παρέας    Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 16:15

Ναι αυτός .

Αν και μου άρεσε η ιδέα από την αρχή και είχα δηλώσει συμετοχή .....


Ήταν να έρθω με την κοπέλα μου με την οποία είχαμε κανονίσει ρεπό από τις δουλειές μας πολύ πριν , για να τα καταφέρουμε
να είμαστε και εμείς εκεί . Χωρίς αυτήν δεν θα ερχόμουν , αν και μου πέρασε από το μυαλό .

Όλο το καλοκαίρι δουλεύω 08¨οο - 16¨οο και εκείνη 16¨οο - 23¨οο . Δεν βρισκόμαστε δηλ καθόλου και είπαμε πως θα ήταν ευκαιρία να περνάγαμε λιγες ώρες μαζί κάνοντας αυτό που αγαπάω .


Τα διάφορα σάιτ έλεγαν τον καιρό βροχή και απελπίστηκα . Με τον Πέιντερ που μιλήσα του είπα .....Θα σηκωθώ το πρωί ,θα δω τον καιρό και θα αποφασίσω μιας και δεν διαθέταμε εξοπλισμό βροχής .

Τα ρούχα-κράνη μας έτοιμα στον καναπέ , η μηχανή φουλαρισμένη με λαδωμένη αλυσίδα και όταν σηκώθηκα το πρωί .....Fuck !!

Mια καταχνιά , μια συνεφιά (αυτή της βροχής ) να έρχεται ... Λέω δεν παίζει . Μου λέει η δικιά μου ...Τώρα ;;;

Τώρα τι;;; Ξενέρα !!!

Δεν ήθελα να της τη χαλάσω και δεν ήμουν διατεθημένος να κάτσω και Άγιο Νικόλαο Κυρικάτικα .

Με πολύ βαριά καρδια μπήκα στο αυτ/το (ούτε να το ράψω δεν μπορώ ) και πήρα το δρόμο προς Φόδελλε , μιας και δεν είχει πάει ποτέ της .

Στο δρόμο ήμουν τόσο σίγουρος ότι θα συναντήσω βροχή έτσι που έβλεπα τον ουρανό και σκεφτόμουν .... Άραγε ξεκίνησαν οι άλλοι;;;

Όσο πέρναγε η ώρα τόσο άρχισε να ανεβαίνει η θερμοκρασία και να χάνονται τα σύνεφα της βροχής Ξαναfuck !!

Όσο πέρναγε η ώρα τόσο τόσο πλησιάζαμε στον προορισμό μας που ως γνωστόν βρίσκεται κοντά στο Μπαλί και με προσπέρναγαν από τη μία , τους έβεπα από το άλλο ρεύμα διάφοροι με τις μηχανές τους και εγώ μέσα στο αμάξι να νιώθω
ο μεγαλύτερος μαλάκας της γης εκείνη την ώρα .

Στο γυρισμό (μετά από καφέ στο Ηράκλειο με παλιο φιλαράκι και ενώ η ώρα είχε περάσει ) ήταν το κερασάκι στην τούρτα που λένε .

ΣΑΣ ΕΙΔΑ που γυρίζατε και να μπαίνετε 4 ή 5 μηχανάκια στα Μάλια . Δεν ξέρω αν μπορείτε να καταλάβετε πως είναι .
Σίγουρα δεν είναι το τέλος του κόσμου ,αλλά όπως και να ΄χει σε χαλάει άσχημα .

Αυτή τη στιγμή έχω στο σπίτι μου , μιας και ο Μάνος το έφερε σε μαγαζί κοινού γνωστού ένα μπλουζάκι από μια βόλτα που δεν πήγα .

Ευχαριστώ πολύ όσους έτρεξαν για αυτό ειληκρινά . Όμως εάν είναι δυνατό να αφαιρεθεί το νικνέιμ και να το πάρει κάποιο παιδί
που ήρθε και δεν πήρε μπλουζάκι για κάποιον λόγο θα ήταν χαρά μου να το πάρει .

Μράβο σε όσους έτρεξαν γενικά για να γίνει κάτι τέτοιο .

Συγχνώμη αν σας κούρασα .

Γιάννης .


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 16:32

lioulios έγραψε:
Ναι αυτός .

Αν και μου άρεσε η ιδέα από την αρχή και είχα δηλώσει συμετοχή .....


Ήταν να έρθω με την κοπέλα μου με την οποία είχαμε κανονίσει ρεπό από τις δουλειές μας πολύ πριν , για να τα καταφέρουμε
να είμαστε και εμείς εκεί . Χωρίς αυτήν δεν θα ερχόμουν , αν και μου πέρασε από το μυαλό .

Όλο το καλοκαίρι δουλεύω 08¨οο - 16¨οο και εκείνη 16¨οο - 23¨οο . Δεν βρισκόμαστε δηλ καθόλου και είπαμε πως θα ήταν ευκαιρία να περνάγαμε λιγες ώρες μαζί κάνοντας αυτό που αγαπάω .


Τα διάφορα σάιτ έλεγαν τον καιρό βροχή και απελπίστηκα . Με τον Πέιντερ που μιλήσα του είπα .....Θα σηκωθώ το πρωί ,θα δω τον καιρό και θα αποφασίσω μιας και δεν διαθέταμε εξοπλισμό βροχής .

Τα ρούχα-κράνη μας έτοιμα στον καναπέ , η μηχανή φουλαρισμένη με λαδωμένη αλυσίδα και όταν σηκώθηκα το πρωί .....Fuck !!

Mια καταχνιά , μια συνεφιά (αυτή της βροχής ) να έρχεται ... Λέω δεν παίζει . Μου λέει η δικιά μου ...Τώρα ;;;

Τώρα τι;;; Ξενέρα !!!

Δεν ήθελα να της τη χαλάσω και δεν ήμουν διατεθημένος να κάτσω και Άγιο Νικόλαο Κυρικάτικα .

Με πολύ βαριά καρδια μπήκα στο αυτ/το (ούτε να το ράψω δεν μπορώ ) και πήρα το δρόμο προς Φόδελλε , μιας και δεν είχει πάει ποτέ της .

Στο δρόμο ήμουν τόσο σίγουρος ότι θα συναντήσω βροχή έτσι που έβλεπα τον ουρανό και σκεφτόμουν .... Άραγε ξεκίνησαν οι άλλοι;;;

Όσο πέρναγε η ώρα τόσο άρχισε να ανεβαίνει η θερμοκρασία και να χάνονται τα σύνεφα της βροχής Ξαναfuck !!

Όσο πέρναγε η ώρα τόσο τόσο πλησιάζαμε στον προορισμό μας που ως γνωστόν βρίσκεται κοντά στο Μπαλί και με προσπέρναγαν από τη μία , τους έβεπα από το άλλο ρεύμα διάφοροι με τις μηχανές τους και εγώ μέσα στο αμάξι να νιώθω
ο μεγαλύτερος μαλάκας της γης εκείνη την ώρα .

Στο γυρισμό (μετά από καφέ στο Ηράκλειο με παλιο φιλαράκι και ενώ η ώρα είχε περάσει ) ήταν το κερασάκι στην τούρτα που λένε .

ΣΑΣ ΕΙΔΑ που γυρίζατε και να μπαίνετε 4 ή 5 μηχανάκια στα Μάλια . Δεν ξέρω αν μπορείτε να καταλάβετε πως είναι .
Σίγουρα δεν είναι το τέλος του κόσμου ,αλλά όπως και να ΄χει σε χαλάει άσχημα .

Αυτή τη στιγμή έχω στο σπίτι μου , μιας και ο Μάνος το έφερε σε μαγαζί κοινού γνωστού ένα μπλουζάκι από μια βόλτα που δεν πήγα .

Ευχαριστώ πολύ όσους έτρεξαν για αυτό ειληκρινά . Όμως εάν είναι δυνατό να αφαιρεθεί το νικνέιμ και να το πάρει κάποιο παιδί
που ήρθε και δεν πήρε μπλουζάκι για κάποιον λόγο θα ήταν χαρά μου να το πάρει .

Μράβο σε όσους έτρεξαν γενικά για να γίνει κάτι τέτοιο .

Συγχνώμη αν σας κούρασα .

Γιάννης .

Γιαννιό όλα καλά αδερφέ , εμείς δεν κουραζόμαστε εύκολα αλλά έπρεπε να ΗΣΟΥΝ εκεί . Κακώς που το έχασες και πολύ κακώς που δεν ήρθες . Γιατί και εξοπλισμό βροχής να μην είχες θα σε βολεύαμε μια που οι περισσότεροι είναι άνθρωποι της βροχής σε τούτονε τον τόπο . Το μπλουζάκι είναι δικό σου γιατί άλλωστε όσοι ήρθαν το φόρεσαν εκτός απο τους επισκέπτες που δεν τους έβγαλα ο βλάκας ! Τέλος πάντων και βροχή να έτρωγες δεν θα σε ένοιζε φίλε Γιάννη γιατί μπροστά στην όμορφη παρέα μας δεν νομίζω ότι θα σου χάλαγε την διάθεση . Δεν πειράζει όμως θα έρθουν και τα καλύτερα μια που η αρχή έγινε και η συνταγή πέτυχε ....!
Λυπάμαι ειλικρινά που δεν ήσουν μαζί μας ....
Φιλικά Μάνος !




cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 16:59

Εντυ εγραψες με το βιντεο respect τελεια μουσικη επενδυση !!!!!!! boss, skynyrd , Rory
rock

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 17:42

Eddie πολυ ωραιο το βιντεακι απο την ταπεινη σου καμερα silent silent silent !!! Παντως την επομενη φορα βγαλε την ζελατινα βρε παιδι μου, ενοχλαει, ή τουλαχιστον καθαρισε την lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 22:11

1 ΜΕΓΑΛΟ bravvoo ΣΤΟ ΜΑΥΡΩΜΑΝΩΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ 1ης ΠΑΓΚΡΗΤΙΑΣ ΜΑΣ!!!

Περα απο τη μεγαλυτερη ως σημερα συναντηση μας......διεκδικεί επάξια και τον τίτλο της καλύτερης!!! success success success

......αντε και στην επομενη!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 07:02

αν και ειναι η παρθενια της βιντεοκαμερας.....ιδου βιδεο απο μενα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 07:37

big_tzo έγραψε:
αν και ειναι η παρθενια της βιντεοκαμερας.....ιδου βιδεο απο μενα!!



OK bravvoo OK

με τι κάμερα τραβάς big_tzo ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 07:47

badouras έγραψε:
big_tzo έγραψε:
αν και ειναι η παρθενια της βιντεοκαμερας.....ιδου βιδεο απο μενα!!



OK bravvoo OK

με τι κάμερα τραβάς big_tzo ???
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Ibood3
με παρθενικη βολτα και αρυθμιστη....αστα...αλλα δεν ειχαμε πως να την στιριξουμε... Sad
και που να δεις τα βιδεο σε .mov που βγαινουν απο την καμερα!!!αυτο ειναι convert σε MP4!!!για επεξεργασια και μετα HD DvD για youtube...
1 το βραδυ το τελειοσα απο 8 το απογευμα...και convert απο τις 2 το μεσιμερι μεχρι τις 5 τα αρχεια...θα το ειχα φτιαξει ποιο νορις αλλα δουλευω κιολας... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 08:27

Big tzo....... respect respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 10:45

TZO εγραψες οπως παντα !!!!! rock respect respect respect

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 13:05

Rory έγραψε:
TZO εγραψες οπως παντα !!!!! rock respect respect respect
δεν ηταν τιποτα παιδια!!!!(εφαγα μονο 6 ωρες....)αλλα χαλαλι σας....ο λογος για τις (6) ωρες....απο μετατροπη .μοβιε σε μπεγκ4 ....μας ΜΑΜΙΣΕ...βρικα ενα φρι προγραμα αλλα κολουσε....τελος παντον ολα καλα....αφου ποσταριστικε....αγιος ο θεος!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 14:17

big_tzo έγραψε:
Rory έγραψε:
TZO εγραψες οπως παντα !!!!! rock respect respect respect
δεν ηταν τιποτα παιδια!!!!(εφαγα μονο 6 ωρες....)αλλα χαλαλι σας....ο λογος για τις (6) ωρες....απο μετατροπη .μοβιε σε μπεγκ4 ....μας ΜΑΜΙΣΕ...βρικα ενα φρι προγραμα αλλα κολουσε....τελος παντον ολα καλα....αφου ποσταριστικε....αγιος ο θεος!! cheers
Πολυ ωραιο βιντεο!!!! καταγγελω ομως τη δωρδοκια του ρορι στη μουσικι επιμελεια!!! γιατι eye of the tiger κι οχι riders on a strom??? bliax bliax bliax bliax bliax bliax bliax bliax xexe xexe xexe xexe xexe xexe Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 14:55

Μου φαινετε οτι εδω θα συμφωνησω με τον φιλο v-666, Εχει παιχτει μια απιστευτη δολοπλοκια-δωροδοκια εις βαρος τον υπολοιπων v-στρομαδων για την αναδειξη του συγκεκριμενου ασματος-τραγουδιου, Τυχαιο?? δεν νομιζω!!!!! Πρεπει να πεσει απλετοοοοο φως στην υποθεση miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy (τι ειπα ο π........ς affraid affraid affraid )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 15:03

scarab έγραψε:
Μου φαινετε οτι εδω θα συμφωνησω με τον φιλο v-666, Εχει παιχτει μια απιστευτη δολοπλοκια-δωροδοκια εις βαρος τον υπολοιπων v-στρομαδων για την αναδειξη του συγκεκριμενου ασματος-τραγουδιου, Τυχαιο?? δεν νομιζω!!!!! Πρεπει να πεσει απλετοοοοο φως στην υποθεση miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy (τι ειπα ο π........ς affraid affraid affraid )
πολυυυ σπαμαρισμαααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 15:34

Φίλε big_tzo πολύ καλή δουλειά, χαλάλι οι ώρες που έφαγες. success success success

Η κάμερα απλά δεν παίζετε. Να' σαι καλά και στην επόμενη με το καλό.




geia geia geia geia

Για την μουσική επένδυση μην ακους κανένα (όποιος δώσει κάτι παραπάνω π.χ. Rory ακούγετε......) XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 14 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: