Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lioulios

lioulios

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Νικολαος.Κρητη
Registration date : 07/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 16:45

Όπως και να έχει πιστεύω πως όλοι είναι μέσα . Καλύτερη πάντως είναι η ιδέα να μαζευτούμε όλοι μαζί και να συνταξιδέψουμε .


...Εγώ θα είμαι στο χαλαρού ρυθμού γκρούπ μιας και θα έχω από πίσω μου τη Βελόνα (Άνια) ...Όταν τρέχω με τσιμπάει .Χααχαχα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 17:06

lioulios έγραψε:
Όπως και να έχει πιστεύω πως όλοι είναι μέσα . Καλύτερη πάντως είναι η ιδέα να μαζευτούμε όλοι μαζί και να συνταξιδέψουμε .


...Εγώ θα είμαι στο χαλαρού ρυθμού γκρούπ μιας και θα έχω από πίσω μου τη Βελόνα (Άνια) ...Όταν τρέχω με τσιμπάει .Χααχαχα.


Κι εγω πιστευω παντως οτι το ιδανικο θα ηταν να ειμαστε ολοι μαζι στην βολτα και οχι απλα να συναντηθουμε καπου. Αυτο σημαινει οτι ισως θα επρεπε αυτη την φορα να καταπιεστουμε λιγακι οι γρηγοροι και να κανουμε μια πιο αργη διαδρομη, με ολα τα στρωματα μαζι. Η ιδεα του Ψηλορειτη μου αρεσει, Ιεραπετρα ισως ειναι λιγο τραβηγμενο για τους εκ Δυσης ερχομενους. Αν θελετε κι αλλο χαλαρο προορισμο υπαρχει ο Ζαρος, στα νοτια, με προοπτικη οι ρεθεμνιωτες-χανιωτες να φυγουν μετα απο Σπηλι και να γλιτωσουν χιλιομετρα. Καλο ειναι να πεφτουν σιγα-σιγα ιδεες ωστε να καταληξουμε οσο γινεται συντομοτερα για να βγαλουμε οοοοοοοοολοι το προγραμμα μας για εκεινη τη μερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 17:10

Το ολο σχεδιο περι βολτας και φωτο κτλ δεν αλλαζει. Αντι να βρεθουμε λιμανι που ειπε ο μπλακι να βρεθουμε Ανωγεια να βγαλουμε τσι φωτογραφιες μας μεχρι τη Νιδα μετα τρωμε και κανουμε ενα χαλαρο βολταρακι π.χ. μεχρι Πανορμο/Ρεθεμνος ή οπου αλλου θετε για καφε. Απλα πραγματα και με νοημα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 17:22

dimitrisv έγραψε:
Το ολο σχεδιο περι βολτας και φωτο κτλ δεν αλλαζει. Αντι να βρεθουμε λιμανι που ειπε ο μπλακι να βρεθουμε Ανωγεια να βγαλουμε τσι φωτογραφιες μας μεχρι τη Νιδα μετα τρωμε και κανουμε ενα χαλαρο βολταρακι π.χ. μεχρι Πανορμο/Ρεθεμνος ή οπου αλλου θετε για καφε. Απλα πραγματα και με νοημα!!!!

Θα το θέσω διαφορετικά ....
Επειδή τα μπλουζάκια που θα φτιάξουμε είναι χορηγία και θα τα μοιράσει ο χορηγός σε όλους μας θα είναι λιγάκι δύσκολο να του πω έλα στην νίδα να μας τα δώσεις .
Αρα λοιπόν όποιος δεν έρθει στην Μαρίνα του Λιμανιού δεν παίρνει και μπλουζάκι .....τυχαίο ??? Δεν νομίζω ..... yeye yeye success success bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 17:37

Εχεις pm Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 17:42

dimitrisv έγραψε:
Το ολο σχεδιο περι βολτας και φωτο κτλ δεν αλλαζει. Αντι να βρεθουμε λιμανι που ειπε ο μπλακι να βρεθουμε Ανωγεια να βγαλουμε τσι φωτογραφιες μας μεχρι τη Νιδα μετα τρωμε και κανουμε ενα χαλαρο βολταρακι π.χ. μεχρι Πανορμο/Ρεθεμνος ή οπου αλλου θετε για καφε. Απλα πραγματα και με νοημα!!!!

Λοιπόν ας σοβαρευτούμε λιγάκι ε ?
Το έχετε κάνει θέμα με το που θα συναντηθούμε νομίζω . Δεν πιστεύω οτι είναι δύσκολο η ακατόρθωτο να βρεθούμε εκεί που πρότεινα εξ αρχής εγώ . Οι χανιώτες ακόμα δεν έχουν φέρει αντίρηση . Καλό είναι να πούν και αυτοί την γνώμη τους που θα έρθουν απο μακριά .
Αλλά έχω να πώ ακόμα κάτι . Οταν φύγαμε απο Ηράκλειο και πήγαμε στον βατόλακο τότε στους αγώνες εμείς φέραμε αντίρηση ? Που μετά ανεβήκαμε θέρισσο μέσα στον ψόφο και γυρίσαμε στο ηράκλειο μέσα στα μαύρα σκοτάδια ?? Που στην τελική με παρατήσατε μόνο μου και είχα φάει και το κρύο της αρκούδας ?
Νομίζω οτι δεν έγινε θέμα τότε απο κανένα . Γιατί λοιπόν να γίνεται τώρα θέμα ?
Δυστυχώς επειδή είμαστε σε διαφορετικές πόλεις πάντα θα υπάρχουν αυτά . Πρέπει λοιπόν να υπάρχει κατανόηση και συμβιβασμός απο όλους μας .

Αν κάποιος έχει αντίρηση και είναι αντίθετος σε όλα αυτά , δημοκρατία έχουμε παιδιά , ας κάνει ότι θέλει . Δεν επιβάλλουμε τίποτα και σε κανένα . Εγώ θεωρώ σωστό όπου πάμε να πάμε όλοι μαζί . Αλλωστε μία μέρα είναι και θα περάσει .... goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 18:25

Φίλε Μανώλη αν και θα μιλήσω για τον εαυτό μου, πιστεύω ότι οι φίλοι από Χανιά

ΔΕΝ θα έχουν πρόβλημα να έρθουμε στο Ηράκλειο για αφετηρία της βόλτας μας.

Μια που γίνονται προτάσεις χωρίς δέσμευση αλλά και ότι αφορά εμένα, ότι πεις μέσα,

1η πρόταση: Ηράκλειο - Γενι Καφέ (Δροσιά) - Ανώγεια και βλέπουμε..

2η πρόταση: Ηράκλειο - Κρουσσώνας - Αγ.Βαρβάρα - Ζαρός και βλέπουμε..

Σ' ευχαριστώ για όσα έχεις κάνει και θα κάνεις γι αυτή την πολύ ωραία ιδέα. merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolisf

manolisf

Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 24/12/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 18:44

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη,επίσης είμαι gay και τα έχω με τον dimitrisv )
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M




Για προσωπικούς λόγους πιθανόν να μη τα καταφέρω. Θα εξαρτηθεί τελευταία στιγμή. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.foukarakis.com
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 19:38

Αγαπητα μου ............. ρεμαλια Very Happy Smile μην ανχωνεστε , και μην μπαινετε στο τρυπακι του τυπου γεματα ρεζερβουαρ , ολοι κρανος , εξοπλισμος , την ταδε ωρα ακριβως κτλπ κτλπ , καποια πραγματα ειναι αυτονοητα , καλη διαθεση να υπαρχει και τα μη προγραματισμενα ειναι και τα καλλιτερα !!!!!!
Θυμαμαι μια φορα ξεκινησαμε με ενα φιλο απο την αθηνα για μια μικρη βολτα μεχρι το λουτρακι και βρεθηκαμε να κανουμε το γυρο της πελοπονησου !!!!!!
Τωρα οσον αφορα το σημειο συναντησης θα συνφωνησω με τον Μανολη τον black v για την μαρινα του Ηρακλειου , νομιζω και απο δυτικα και ανατολικα δεν χρειαζετε παραπανω απο μια ωρα περιπου για να βρεθουμε ολοι εκει στο Ηρακλειο
Αυτο που θελω εγω ειναι να γραψουμε χλμ γιατι αραχνιασαμε τωρα τελευταια geek
Jentleman start your engines !!!!!!
Καλη ανταμωση κοπελια kalmi

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 23:11

01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη,επίσης είμαι gay και τα έχω με τον dimitrisv )
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 23:15

nickname έγραψε:
01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
....]
ήντα διάολο νούμερο είναι το Ζ Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 23:54

Zuper large!!!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
AntonisPsar

AntonisPsar

Ηλικία : 38
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 16/06/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 00:07

01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη,επίσης είμαι gay και τα έχω με τον dimitrisv )
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (θα δω αν καταφέρω να ψήσω και έναν φίλο γιωτά να έρθει!!)

Τι ημερομηνία έχουμε και που θα είναι η συνάντηση τελικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Robs

Robs

Ηλικία : 39
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 02/06/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 00:13

01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη,επίσης είμαι gay και τα έχω με τον dimitrisv )
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (θα δω αν καταφέρω να ψήσω και έναν φίλο γιωτά να έρθει!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 00:50

nickname έγραψε:
01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη,επίσης είμαι gay και τα έχω με τον dimitrisv )
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (θα δω αν καταφέρω να ψήσω και έναν φίλο γιωτά να έρθει!!)


ΜΗ Γ@Μ@ΤΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!
θεκνκ γιου φορ γιορ κονσιντερεισον....εντ κο-οπερεισον...

μπινγκ αουτ..... What a Face


Έχει επεξεργασθεί από τον/την big_tzo στις Παρ Σεπ 10 2010, 00:51, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : εντιτ....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 00:59

painter έγραψε:
nickname έγραψε:
01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
....]
ήντα διάολο νούμερο είναι το Ζ Question Question Question

ΜΑΝΩΛΙΟ ΤΟ Ζ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ "ΖΩΑ" ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! OK OK XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 09:28

ESCOBAR έγραψε:
painter έγραψε:
nickname έγραψε:
01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
....]
ήντα διάολο νούμερο είναι το Ζ Question Question Question

ΜΑΝΩΛΙΟ ΤΟ Ζ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ "ΖΩΑ" ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! OK OK XYLO XYLO XYLO
ελααα τωρα κοψε τα σαλια...που θα μου πεις οτι παχυνες κιολας...κατακαλοκαιρο με τοση ζεστη....δεν υπαρχει περιπτωση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 10:41

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ .

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ)





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)





Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 11:07

nickname έγραψε:
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ .

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ)





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)




Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 12:00

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ , ΩΡΑ=?

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)




Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 15:20

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ , ΩΡΑ=?

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)
28. stratos sydeknos geo M




Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 15:44

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ , ΩΡΑ=?

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)
28. stratos sydeknos geo M
29. Μανώλης sydeknos giatrou L
30.


Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci

Μανο, ο Μανωλης ειναι ο φιλος που σου ελεγα. Αν ολα πανε καλα και μπορεσει να ερθει
στην παρεα μας, θα αποκτησουμε και το πρωτο μας λευκο στρωμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sartzegian
Member
Member
sartzegian

Ηλικία : 52
Τόπος : ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 22/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 15:51

Giatros έγραψε:
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ , ΩΡΑ=?

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)
28. stratos sydeknos geo M
29. Μανώλης sydeknos giatrou L
30.sartzegian (M)


Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci

Μανο, ο Μανωλης ειναι ο φιλος που σου ελεγα. Αν ολα πανε καλα και μπορεσει να ερθει
στην παρεα μας, θα αποκτησουμε και το πρωτο μας λευκο στρωμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 16:35

sartzegian έγραψε:
Giatros έγραψε:
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ , ΩΡΑ=?

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)
28. stratos sydeknos geo M
29. Μανώλης sydeknos giatrou L
30.sartzegian (M)


Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci

Μανο, ο Μανωλης ειναι ο φιλος που σου ελεγα. Αν ολα πανε καλα και μπορεσει να ερθει
στην παρεα μας, θα αποκτησουμε και το πρωτο μας λευκο στρωμα!

Αναμένεται και δεύτερο λευκό στρώμα του " χορηγού " ..... είναι υπό συζήτηση για αγορά !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 17:17

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ --> ΣΤΙΣ 26/9/2010 , ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ , ΩΡΑ=?

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ --> ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ --> ΜΑΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





01. Black-v
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL ( θα είναι μαζί μου και άλλα 2 άτομα )
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. sakismip (θα είμαι μαζί σας με την σκέψη)
21. mikios M
22. windboy L
23. Giatros Μ
24. moystakias 2XL????
25. Nick414 M
26. AntonisPsar (γράψε νουμεράκι για μπλούζα φίλος)
27. v-strom_650 (stelios - XXL)
28. stratos sydeknos geo M
29. Μανώλης sydeknos giatrou L
30.sartzegian M


Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste
merci

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: