Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ανατομικη σελα..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 14:41

Ενδιαφερεται κανεις να κανει μετατροπη την σελα του σε ανατομικη..??
Ειχα ρωτησει πριν λιγο καιρο ποσο παει το μαλι στο μαγαζι που γραφει και στον τιτλο και αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει 100 ευρα με απλο καλυμα και 120 με αντιολισθιτικο..!!
Αν μαζευτουμε μερικοι ακομη πιστευω οτι θα μας κανει καποια καλυτερη τιμη..!!
Λοιπον ειναι κανεις μεσα..??

Η σελα ειναι αυτη..
http://www.tonimpatzio.com/6E743FE4.el.aspx



Υ.Γ Το εν λογο μαγαζι βρισκεται Θεσσαλονικη..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuzukiFreak στις Πεμ Αυγ 19 2010, 16:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:22

H σέλα που γουστάρω εγώ είναι αυτή:
Ανατομικη σελα..!! 10-07-10 . Ανατομικη σελα..!! Dsc_5110 . Ανατομικη σελα..!! Img_3310 . Ανατομικη σελα..!! Ergovs10 . Ανατομικη σελα..!! Sellab10


Για μια τέτοια μετατροπη με ένα καλό κόστος δέν θα έλεγα όχι.
Οι φώτο είναι απο τους Ιταλούς V-Strommers.Δοκίμασα να καθήσω σε μία τέτοια σέλα και ήταν SUPER.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kopeli στις Πεμ Ιουλ 29 2010, 15:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:32

Δεν λεω σιγουρα θα ειναι βολικες αλλα ειναι πολυ πολυθρονε..!!
Ελεγα για κατι πιο συμαζεμενο και ομορφο..!!
Ασε που με αυτες οπως τις βλεπω δεν θα μπορεις να βγαζεις κωλο για να ξυσεις γονατο..!!

XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:33

Θα με ενδιέφερε αλλα είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει με τα μεταφορικά. Και πρέπει να στείλουμε την δικιά μας σέλα ε?Οπότε μένει και η μηχανή χωρίς σέλα για όσο καιρό κάνει να την φτιάξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:33

Γιάννη η τιμή ούτως ή άλλως παίζει ανάλογα με τον πελάτη (1ο φάουλ), μίλα με τον Γεράσιμο (gevo) να σου πει εντυπώσεις από την εν λόγω σέλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:35

SOTOS80 έγραψε:
Θα με ενδιέφερε αλλα είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει με τα μεταφορικά. Και πρέπει να στείλουμε την δικιά μας σέλα ε?Οπότε μένει και η μηχανή χωρίς σέλα για όσο καιρό κάνει να την φτιάξει.

το κοπέλι μπέρδεψε λίγο τα πράγματα με τη φωτό του από μια σέλα τύπου sargent των 500 ευρώ. Η σέλα για την οποία μιλάει ο φρικ δεν είναι η εικονιζόμενη, όσο για τους Αθηναίους έχουμε κ εδώ αντίστοιχα εργαστήρια για να γλυτώσουμε αποστολές κ αναμονές κ έλλειψη ελέγχου εργασιών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:37

tazakos έγραψε:
SOTOS80 έγραψε:
Θα με ενδιέφερε αλλα είμαι απο Αθήνα και δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει με τα μεταφορικά. Και πρέπει να στείλουμε την δικιά μας σέλα ε?Οπότε μένει και η μηχανή χωρίς σέλα για όσο καιρό κάνει να την φτιάξει.

το κοπέλι μπέρδεψε λίγο τα πράγματα με τη φωτό του από μια σέλα τύπου sargent των 500 ευρώ. Η σέλα για την οποία μιλάει ο φρικ δεν είναι η εικονιζόμενη, όσο για τους Αθηναίους έχουμε κ εδώ αντίστοιχα εργαστήρια για να γλυτώσουμε αποστολές κ αναμονές κ έλλειψη ελέγχου εργασιών.

230? την πήρανε οι Ιταλοί.. Wink

_________________
Ανατομικη σελα..!! 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:40

Το ξέρω ότι έχουμε κι εδώ ερτγαστήρια απλά για τον Μπάτζιο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Την έχω ήδη χαμηλωμένη και με gel την δικιά μου αλλα τελευταία δεν με πολυ βολεύει και σκέφτομαι η να αγοράσω ξανά την μαμά ή μήπως φτιάξω ξανά αυτή που έχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:40

tazakos έγραψε:
Γιάννη η τιμή ούτως ή άλλως παίζει ανάλογα με τον πελάτη (1ο φάουλ), μίλα με τον Γεράσιμο (gevo) να σου πει εντυπώσεις από την εν λόγω σέλα.

Οκ Τζον θα μιλησω με τον Γερασιμο να μου πει..
Τι εννοεις οτι η τιμη παιζει αναλογα με τον πελατη..??
Κοβει φατσες δηλαδη και λεει τιμες..??
H αναλογα μς το τι ζηταει ο καθε ενας..??
Η μηπως εχουμε καποια προσφορα σαν κλαμπ..??
Μπερδευτηκα..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuzukiFreak στις Πεμ Ιουλ 29 2010, 15:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:42

SOTOS80 έγραψε:
Το ξέρω ότι έχουμε κι εδώ ερτγαστήρια απλά για τον Μπάτζιο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Την έχω ήδη χαμηλωμένη και με gel την δικιά μου αλλα τελευταία δεν με πολυ βολεύει και σκέφτομαι η να αγοράσω ξανά την μαμά ή μήπως φτιάξω ξανά αυτή που έχω.

Ενα στομα μου ειπε οτι ο μπατζιο κανει τραμπες τυπου του πας την δικια σου περνεις μια ετοιμη και εφυγες..
Αν θελεις το ψαχνω ωστε να μην περιμενεις μερες χωρις σελα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:54

Εγώ θέλω μιά σάρτζεντ Rolling Eyes
Πανάκριβη ρε που$τh μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 15:58

Εγώ έχω το έξής πρόβλημα:

Μετά τα 200 χιλιόμετρα συνεχόμενης οδήγησης, αισθάνομαι ένα μουδιασμα γύρω από την ευαίσθητη περιοχή...

Δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη σέλα που λέει ο Γιάννης μας καλύπτει το πρόβλημα?

Υπάρχει καμιά ιδέα για το πώς θα το αντιμετωπίσω?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:01

SuzukiFreak έγραψε:
SOTOS80 έγραψε:
Το ξέρω ότι έχουμε κι εδώ ερτγαστήρια απλά για τον Μπάτζιο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Την έχω ήδη χαμηλωμένη και με gel την δικιά μου αλλα τελευταία δεν με πολυ βολεύει και σκέφτομαι η να αγοράσω ξανά την μαμά ή μήπως φτιάξω ξανά αυτή που έχω.

Ενα στομα μου ειπε οτι ο μπατζιο κανει τραμπες τυπου του πας την δικια σου περνεις μια ετοιμη και εφυγες..
Αν θελεις το ψαχνω ωστε να μην περιμενεις μερες χωρις σελα..

Το θέμα είναι ότι έτσι κι αλλιώς θα πρέπει να στείλω την δικιά μου και μετά να μου στείλει αυτός Αθήνα μία δικιά του και ξανά μετά το ίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:01

παιδιά έχω ακούσει από αρκετούς ότι οι φτηνές λύσεις δεν είναι μακροπρόθεσμες, μετακινήσεις τζελ ή άλλων στρώσεων μπροστά κ σου σπάνε τα @@ κτλ.
Μια βαρβάτη κίνηση θα ήταν να πηγαίναμε για την σάρτζεντ αλλά σας ρωτώ πόσοι διαθέτουμε αυτή τη στιγμή 200γιουρια κας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:02

moystakias έγραψε:
Εγώ έχω το έξής πρόβλημα:

Μετά τα 200 χιλιόμετρα συνεχόμενης οδήγησης, αισθάνομαι ένα μουδιασμα γύρω από την ευαίσθητη περιοχή...

Δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη σέλα που λέει ο Γιάννης μας καλύπτει το πρόβλημα?

Υπάρχει καμιά ιδέα για το πώς θα το αντιμετωπίσω?

Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω Νοντα..
Σε μια μεγαλη βολτα ειχα αλλαξει την σελα μου με εναν φιλο που εχει το 1000..
Η σελα του ειναι κατα 4cm πιο ψηλη απο την δικια μας..
Περιοριστηκε το μουδιασμα εως εξαφανηστηκε και αυτο γιατι ο κωλος μας σηκωνεται πιο ψηλα και τα π@παρια μας δεν ακουμπανε τεποζιτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:05

SOTOS80 έγραψε:
SuzukiFreak έγραψε:
SOTOS80 έγραψε:
Το ξέρω ότι έχουμε κι εδώ ερτγαστήρια απλά για τον Μπάτζιο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Την έχω ήδη χαμηλωμένη και με gel την δικιά μου αλλα τελευταία δεν με πολυ βολεύει και σκέφτομαι η να αγοράσω ξανά την μαμά ή μήπως φτιάξω ξανά αυτή που έχω.

Ενα στομα μου ειπε οτι ο μπατζιο κανει τραμπες τυπου του πας την δικια σου περνεις μια ετοιμη και εφυγες..
Αν θελεις το ψαχνω ωστε να μην περιμενεις μερες χωρις σελα..

Το θέμα είναι ότι έτσι κι αλλιώς θα πρέπει να στείλω την δικιά μου και μετά να μου στείλει αυτός Αθήνα μία δικιά του και ξανά μετά το ίδιο.

Οχι δεν καταλαβες..
Στελνεις την δικια σου και σου στελνει απευθειας μια δικη του ανατομικη!!
Ωστοσο λογικο να βαριεσαι την ολη διαδικασια..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:08

moystakias έγραψε:
Εγώ έχω το έξής πρόβλημα:

Μετά τα 200 χιλιόμετρα συνεχόμενης οδήγησης, αισθάνομαι ένα μουδιασμα γύρω από την ευαίσθητη περιοχή...

Δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη σέλα που λέει ο Γιάννης μας καλύπτει το πρόβλημα?

Υπάρχει καμιά ιδέα για το πώς θα το αντιμετωπίσω?


Στάση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:08

H πρωτη και η τελευταια σελα του κοπελι μου αρεσε..!!
Αν ειμαστε για κατι τετοιο μεσα..
Αρκει να μην ξεφυγουμε στα χρηματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 16:24

kopeli έγραψε:
H σέλα που γουστάρω εγώ είναι αυτή:

Απο τους Ιταλούς: http://www.v-strommers.it/forum/index.php?topic=30593.0
1.Ανατομικη σελα..!! 10-07-10 2.Ανατομικη σελα..!! Dsc_5110 3. Ανατομικη σελα..!! Img_3310 . Ανατομικη σελα..!! Ergovs10 4. Ανατομικη σελα..!! Sellab10

Απο τους Ολλανδους: http://forum.v-strom.nl/viewtopic.php?f=1&t=4679&start=0
5.Ανατομικη σελα..!! Zadel010 6.Ανατομικη σελα..!! Zadel011


Για μια τέτοια μετατροπη με ένα καλό κόστος δέν θα έλεγα όχι.


Φίλε Γιάννη sorry για το spam αλλα ειπα να βαλω μερικές εικόνες και διάφορα λίνκ για να πάρουμε μάτι τι παίζει γύρω μας,τι προτιμούν οι φίλοι μας στο εξωτερικό.

www.sr-sellerie.it

http://www.bagster.com/moduleselle/application2007/color-normal.php?lang=uk

http://picasaweb.google.it/MachoMax76/SellaVStrom?authkey=Gv1sRgCPa7nrawpfv94AE#5471222311889241650

http://www.amotostuff.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=S-V-STROM&Category_Code=dl650_body_wind

http://www.sporttour.com/VStrom.htm

http://www.holeshot.com/dl650/dl_corbin.html

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 18:56

tazakos έγραψε:
παιδιά έχω ακούσει από αρκετούς ότι οι φτηνές λύσεις δεν είναι μακροπρόθεσμες, μετακινήσεις τζελ ή άλλων στρώσεων μπροστά κ σου σπάνε τα @@ κτλ.

αν το τζελ μπει σωστά μεσα στο αφρώδες δεν μετακινείτε (συνήθως το βάζουνε εκεί που πιέζει ο κώλος)

.....190 γιούρια(τιμή λέσχης),ανατομική,μπρος-πίσω τζελ,δίνει ο.....www.moto-k.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:07

Κανενα προβλημα Μιχαλιο.. Οσο περισσοτερες ιδεες εχουμε τοσο καλυτερα..!!
Ας καταληξουμε σε κατι που αρεσει στους περισσοτερους απο εμας με καλο κοστος και το προχωραμε..
Σε μενα αρεσει περισσοτερο το νουμερο 4 σου και αν αναλογιστουμε το κοστος αυτη του τονυ μπατζιο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:13

Ακόμα μία ιδέα και από εμένα είναι αυτή

μόνο κάλυμα βέβαια.... δεν νομίζω να επηρεάζει την ανατομία της.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:19

Επειδη μιλησα πριν κανα μηνα με Μπατζιο σχετικα με την σελα ,μου ειπε τα εξης:

-Δεν εχει ετοιμες σελες για στρομ.Ο καθενας πρεπει να στειλει την δικια του και την ιδια μερα την στελνει πισω.
-Η τιμη ειναι 120Ε για την αντιολισθιτικη
-Δεν προτεινει τζελ.

Απο οσο μιλησα με φιλους africaνους πινουν νερο στο ονομα του.
Βεβαια απο οσο καταλαβα η σελα ψηλωνει λιγο και μαλλον δεν βολευει τους κοντους.

Ο Γερασιμος απο οσο ειχα διαβασει την ειχε ξυρισει για χαμηλωμα και με το λιγο σφουγγαρι που
εμεινε ειχε ενοχλησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:31

Loxias έγραψε:
Επειδη μιλησα πριν κανα μηνα με Μπατζιο σχετικα με την σελα ,μου ειπε τα εξης:

-Δεν εχει ετοιμες σελες για στρομ.Ο καθενας πρεπει να στειλει την δικια του και την ιδια μερα την στελνει πισω.
-Η τιμη ειναι 120Ε για την αντιολισθιτικη
-Δεν προτεινει τζελ.

Απο οσο μιλησα με φιλους africaνους πινουν νερο στο ονομα του.
Βεβαια απο οσο καταλαβα η σελα ψηλωνει λιγο και μαλλον δεν βολευει τους κοντους.

Ο Γερασιμος απο οσο ειχα διαβασει την ειχε ξυρισει για χαμηλωμα και με το λιγο σφουγγαρι που
εμεινε ειχε ενοχλησεις.

Ετσι ειναι και εγω με οσους μιλησα που ειχανε κανει δουλεια στον τονυ εμειναν πολυ ευχαριστημενοι..
Α! τωρα που το θυμηθηκα, σε μια βολτα που ειχα κανει ειχα παρει ενα transalp 650 με σελα του τονυ και απο οτι θυμαμαι μ ειχε αρεσει πολυ..!!
Στηριζει καπως τα οπισθια και την μεση και δεν κουραζεσαι καθολου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Ανατομικη σελα..!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:46

Loxias έγραψε:
Επειδη μιλησα πριν κανα μηνα με Μπατζιο σχετικα με την σελα ,μου ειπε τα εξης:

-Δεν εχει ετοιμες σελες για στρομ.Ο καθενας πρεπει να στειλει την δικια του και την ιδια μερα την στελνει πισω.
-Η τιμη ειναι 120Ε για την αντιολισθιτικη
-Δεν προτεινει τζελ.
........... ο τυπάς νομίζω δεν δουλεύει καθόλου τζελ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ανατομικη σελα..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: