Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 12:21

σκεφτομαι να παρω ενα λουκετο με συναγερμο!
κατι τετοιο
http://www.stelpet.gr/xena-xzz6.html

τι λετε;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 12:30

ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.....Γ@ΜΑΤΟ ....ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΤΟ ΚΛΕΨΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 870118



















.....πλακα κανω ...αποψη μου φιλε μου ειναι να μην χαλας ασκοπα τα λεφτα σου....καλο ειναι το κλειδωμα στο δισκοφρενο για τα μικρο-επιτηδεια κωλοπαιδακια......για τιποτα αλλο!!!οποτε αρκεσου με ενα φθηνο και κανε την δουλεια σου γιατι αυτον που θα θελει να στην παρει (ΠΟΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!)..δεν θα τον εμποδισει αν η μαλ@κιουλα αυτη κανει ιουιου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 13:05

Δηλαδή ρε Γιώργο πόσο πιο φτηνό από 42? να πάρει ο άνθρωπος ? scratch

Κάτι τέτοιο δηλαδή:

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Padlock2inchwidehardenej
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 13:11

καλα... αν θελουν να στη φανε...
στην τρωνε και μεσα απο κλειστο γκαραζ με ηλεκτρικη πορτα, συναγερμο και λουκετο!!!
δεν λεω οτι με αυτο το παπαρακι κοιμασαι ανεμελος!!!!
αλλα απο το σκετο λουκετο... δεν ειναι καλυτερα ενα λουκετο που να κανει ιουιου;;;
( πως λενε καλυτερο απο μια ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 184880 ... ειναι... ΔΥΟ ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 184880 ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 184880 !!!... ασχετο!!!...αλλα καλοοο!!! )
το θεμα μου ειναι αν αυτο ειναι το ιδιο καλο με ενα κλασικο μιας 'καλης' εταιρειας!
δηλαδη απο θεμα κλειδαριας, πειρου και κεληφους,
ή ειναι μονο φρου φρου και αρωματα!!!
αν το χρησιμοποιει καποιος ας μου δωσει τα φωτα του!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 13:31

@lex_73 έγραψε:
Δηλαδή ρε Γιώργο πόσο πιο φτηνό από 42? να πάρει ο άνθρωπος ? scratch

Κάτι τέτοιο δηλαδή:

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Padlock2inchwidehardenej


εχει κατι ωραια στο πρακτικερ με 15-17 ευροπουλα.......μουρλιαααααα!!!!...αποτρεπουν ολους τους αρχικλεφταραδες!!!...γαυγιζουν κιολλας dog

bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 17:53

εγω θα σου προτεινα αυτο : http://www.stelpet.gr/abus-granit-detecto-8000.html
δοκιμασμενο χρονια.η τιμη του ειναι αρκετα παραπανω απο αυτο που ποσταρες αλλα στην colori νομιζω οτι παιζει στο 100ρικο.
το μονο αρνητικο που εχει το xena που ποσταρες ειναι οτι εχει λεπτο πειρο σε σχεση με το abus.η επιλογη δικη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MEDIC1
Member
Member
MEDIC1

Ηλικία : 58
Τόπος : Μαρούσι - Αττική
Registration date : 09/05/2010

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 19:05

Τουλάχιστον θα ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 184880 σφυρίζει για να μην το ...ξεχνάς εσύ στην εκκίνηση ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DΙMΙTRΙS

DΙMΙTRΙS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Γιάννενα
Registration date : 29/11/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17 2010, 21:30

Από την ΧΕΝΑ κυκλοφορούν σε διάφορες διαστάσεις πειρών. Εγώ ευχαριστημένος είμαι εδώ και 2 χρόνια, από το Δημητρόπουλο το πήρα στη Μιχαλακοπούλου, και θα έλεγα ότι περισσοτερο αποτρέπει από το να το ξεχάσεις πάνω κατά την εκκίνηση παρά σαν συναγερμός. Κατά καιρούς τα βγάζει σε προσφορά και το fc-moto.de Αν το προμηθευτείς κοίτα στο ebay για μπαταρίες γιατί θέλουν αλλαγή κάθε 6-8 μήνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 18 2010, 00:28

Εχω παρει και εγω ενα της ΑBUS με συναγερμο απο την COLORI και θεωρω πως ειναι "κατι παραπανω"απο τα τελειως απλα λουκετα.....εως τωρα η μονη περιπτωση που με ειδοποιησε ηταν εξω απο ενα καφε οταν καποιος πηγε να μετακινησει την καλη μου -χωρις ουσιαστικο λογο και εξω απο το οπτικο μου πεδιο - και προλαβα πιθανη πτωση της. felix Τωρα οσον αφορα τους επαγγελματιες κλεφτες ελπιζω να μην χρειαστει να δω την αποτελεσματικοτητα του...οπως το ευχομαι και για ολους μας κυριοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19 2010, 11:04

MEDIC1 έγραψε:
Τουλάχιστον θα ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 184880 σφυρίζει για να μην το ...ξεχνάς εσύ στην εκκίνηση ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ 489962

ενας λογος που το θελω ειναι και αυτος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19 2010, 11:14

DeltaS έγραψε:
Εχω παρει και εγω ενα της ΑBUS με συναγερμο απο την COLORI και θεωρω πως ειναι "κατι παραπανω"απο τα τελειως απλα λουκετα.....εως τωρα η μονη περιπτωση που με ειδοποιησε ηταν εξω απο ενα καφε οταν καποιος πηγε να μετακινησει την καλη μου -χωρις ουσιαστικο λογο και εξω απο το οπτικο μου πεδιο - και προλαβα πιθανη πτωση της. felix Τωρα οσον αφορα τους επαγγελματιες κλεφτες ελπιζω να μην χρειαστει να δω την αποτελεσματικοτητα του...οπως το ευχομαι και για ολους μας κυριοι.

δεν εχω καταληξει αν θα παρω αυτο που ποσταρα ή καλυτερο, ( μαλλον καλυτερο ),
αλλα κι εγω πιστευω οτι απο ενα απλο λουκετο, καλυτερο ειναι ενα λουκετο με ''συναγερμο''. τωρα ειπαμε... καλυτερα να μην μας τυχει!!! πιστευω οτι οι ''επαγγελματιες'', οταν βλεπουν αυτα που κανουμε για να τις προστατεψουμε... γελανε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19 2010, 11:18

DrWolf έγραψε:
Από την ΧΕΝΑ κυκλοφορούν σε διάφορες διαστάσεις πειρών. Εγώ ευχαριστημένος είμαι εδώ και 2 χρόνια, από το Δημητρόπουλο το πήρα στη Μιχαλακοπούλου, και θα έλεγα ότι περισσοτερο αποτρέπει από το να το ξεχάσεις πάνω κατά την εκκίνηση παρά σαν συναγερμός. Κατά καιρούς τα βγάζει σε προσφορά και το fc-moto.de Αν το προμηθευτείς κοίτα στο ebay για μπαταρίες γιατί θέλουν αλλαγή κάθε 6-8 μήνες.

οι μπαταριες του δεν ειναι απο αυτες που μπορω να βρω πχ. στον γερμανο;
περνει ειδικες;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
DΙMΙTRΙS

DΙMΙTRΙS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Γιάννενα
Registration date : 29/11/2008

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ   ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19 2010, 17:35

Ειδικές δεν είναι οι μπαταρίες αλλά οι τιμές τους. Από ebay είναι ξεφτίλα (αν δεν κάνω λάθος 3 ευρώ οι 30 ή κάτι τέτοιο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΛΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: