Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Mikios-Mikia wedding...photos-videos

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 12:06

Παιδιά να στε πάντα καλά και ευτυχισμένοι!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ για την φιλοξενία, για την παρέα και το Σάββατο και την Κυριακή, χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τόσο αξιόλογα παλικάρια από κοντά και εύχομαι να χουμε όλοι πάντα τόσα πολλά χαμόγελα.
Φίλιππα και Φιλίππαινα (μην ξεχνιόμαστε έτσι;;; ) να στε πάντα γεμάτοι από χαρά και όμορφες αναμνήσεις.
Κρητικά συντρόφια, ραντεβού σε ένα μήνα και κάτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
x2

x2

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 21/08/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 12:19

Παιδάκια, σας εύχομαι να είναι όλη σας η ζωή τόσο υπέροχη και χαρούμενη όσο το Σάββατο....
Μαράκι, ήσουν κούκλα!!!! Φίλιππε, ήσουν ο πιο cool γαμπρός που έχω δει... !!!!
Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη φιλοξενία και την υπέροχη παρέα!!!!
Σας αγαπάμε πολύ!!!
Θα τα ξαναπούμε από κοντά όσο πιο σύντομα γίνεται!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 13:04

man_OS έγραψε:
Παιδιά να στε πάντα καλά και ευτυχισμένοι!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ για την φιλοξενία, για την παρέα και το Σάββατο και την Κυριακή, χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τόσο αξιόλογα παλικάρια από κοντά και εύχομαι να χουμε όλοι πάντα τόσα πολλά χαμόγελα.
Φίλιππα και Φιλίππαινα (μην ξεχνιόμαστε έτσι;;; ) να στε πάντα γεμάτοι από χαρά και όμορφες αναμνήσεις.
Κρητικά συντρόφια, ραντεβού σε ένα μήνα και κάτι
OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 13:37

να ζησετε και να εισαστε παντα μα παντα ευτιχυσμενοι και παντα ερωτευμενοι OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 13:46

mikie-mikia
θερμές ευχές για
υγεία και ευτυχία σε όλη σας τη ζωή.

Συγχαρητήρια.

geia mas geia mas geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 13:57

Εύχομαι απο τα βάθη της καρδίας μου....
ΒΙΟΝ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 19:22

Παιδιά σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και εγώ και η σύζυγος μια ζωή έγχρωμη με υγεία Very Happy I love you Very Happy I love you

Ότι ονειρεύεστε να γίνει πραγματικότητα γρήγορα,

για να κάνετε κι άλλα όνειρα, κι άλλα όνειρα....... cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12 2010, 19:41

Καλως ορισατε και επισημα πλεον στην λεσχη των νυμφευμενων!!!!
ΜΑΡΙΑ & ΦΙΛΛΙΠΑ να ευτυχισετε, να πινετε καθε μερα μεχρι και την τελευταια σταγονα την ζωη,να αγαπιεστε,
να αγαπατε και οτι ποθητε να σας βρει χωρις αναμονη...
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 13 2010, 17:09

Να ζήσετε παιδιά πάντα ευτυχισμένοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 13 2010, 23:19

να ζησετε παιδια και να σας ερθουν ολα ανετα στη ζωη που αρχισατε.Αγαπη και ολα ερχονται Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14 2010, 00:26

cheers ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! cheers
Λυπάμαι πραγματικά που δεν μπορούσα να βρίσκομαι εκεί...ελπίζω...ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14 2010, 00:55



Χίλιες ευχές από την καρδιά
στέλνω για την χαρά σας
να ανθεί και να καρποφορεί
ως τα παιδόγγονα σας

Νιόπαντροι καλορίζικα
να'ναι τα στέφανα σας
δακρύζει ακόμα κ'ο θεός
απόψε στη χαρά σας"

όσες χιλιάδες έρχονται
στη κρήτη χελιδόνια
τόσα να έχετε και σεις

ευτυχισμένα χρόνια.

...μια Ζωή ..."Δικάβαλοι"...και να σας καμαρώνουνε ...τα παιδόγγονα σας!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16 2010, 22:32

παιδάκια σας χιλιοευχαριστούμε για τις ευχές σας! Κ εσείς ότι επιθυμείτε να το βρείτε κ πάντα χαρές η μοίρα να σας δίνει!

Ορίστε μερικές αντιπροσωπευτικές φοτό που έχω στα χέρια μου... Οι φωτογράφοι είναι @λεξ, IRAKLEIO_XLV και μαμά (μου)

από την πορεία
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0333pq

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0363n

η (οφείλω να πω μικρή) αναμονή για τη νύφη. Μερικές από τις παραταγμένες μοτο, ενώ κάποιες έχουν παει να φέρουν τη νυφούλα...

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0392gx

Εν αναμονή....

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc03095k


Και ιδού! Σκάει μύτη... και ναι, είμαι ακόμα εδώ... με κρατάγανε 5-6, κ απειλούσαν με σωματικές βλάβες αν έφευγα... affraid
Ο πιο κουζουλός απ'όλους μου την φέρνει... του ανέθεσα το έργο αυτό με την ελπίδα πως θα προσπαθούσε να την εντυπωσιάσει (αδειάσει) με καμια σούζα, αλλά δεν έπιασε το κόλπο.... Φχαριστώ paitoooo!
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0433zy

Τελικά δεν την γλιτώσαμε την κρεμάλα... ακόμα κ ο παπάς με κατάλαβε κ με έσερνε από το χεράκι.... εξ'ου κ το βλέμμα στον κο. Χ .... "θα σε φαω!"

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0460m

Τεσπα, αφου την ήπιαμε που την ήπιαμε την πορτοκαλάδα, ας το χαρούμε κ λίγο... οι παράνυφες κ ο κουμπάρος σε καλλιτεχνική φοτο...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0536a

Είπα στα παιδιά να φύγουν κ να πάνε στο κέντρο γιατί θα βγάζαμε φοτο, αλλά δεν μας άφησε κανείς! Μας ακολούθησαν όλοι κ μας περίμεναν μέχρι να τελειώσουμε... να΄στε καλά παιδιά, είστε πραγματικοί φίλοι... Της Μαρίας φυσικά γιατί ήταν η ώρα που σφυρίζανε τα καράβια κ είχατε μπει ανάμεσά μας...

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Img0574e

Ξέφρενο γλέντι ξέσπασε στο κέντρο με την απίστευτη θέα.. ονόματι.... "Θέα", τι άλλο;

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 P7110192

Να δεις χορούς πάνω σε τραπέζια... να δεις κορμιά ιδρωμένα να χορεύουν όλη νύχτα... Αλλά στο τέλος ... "μόνο μια Ελπίδα μένει" ....
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 P7110245

Σας ευχαριστούμε όλους για την τρελή παρέα, τα γέλια και για όλα! Χωρίς εσάς δεν θα ήταν το ίδιο! Ελπίζουμε να περάσατε όσο καλά περάσαμε κ εμείς!

Για όσους αναρωτούνται, η βραδυά τελείωσε με καφεδάκι στο Ηράκλειο, με νύφη κ γαμπρό να σκάνε μύτη καβάλα μετά συνοδείας... το σίγουρο είναι ότι κάναμε τρελή εντύπωση! (και ναι, η νύφη φόραγε κανονικότατα το κράνος κ δεν χάλασε το μαλλί! Razz )

Να'στε πάντα καλά, κ στα δικά σας οι ανύπαντροι!

Ο Μικιός κ η Μικιά.

άλμπουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16 2010, 22:48

ευχές δώσαμε και ξαναδώσαμε.
ευελπιστούμε να σας δούμε και στην Λευκάδα να τα πούμε κι από κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 01:56

παρέλαβα νέες φοτο από τον Γιώργο Βαρδάκη... ο άτιμος κατάφερε να συλλάβει όλη την ιστορία με το φακό του... γι'αυτούς που δεν ήταν εκεί κάνω μια σύντομη περιγραφή...

η ώρα είναι 19.30κάτι, και έχουμε μόλις φτάσει στην εκκλησία...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3094y

με βλέπετε πουθενά; Όχι φυσικά! Τους είχα πείσει όλους ότι θα κάτσω κ θα κρεμαστώ σαν καλό κοπέλι και το χάψανε. Εδώ ο φωτογράφος κατάφερε κ συνέλαβε την μοτό χωρίς κανέναν γύρω γιατί με είχαν πάρει όλοι στο κηνύγι... ο δε φωτογράφος, σαν παντρεμένος, μάλλον με κατάλαβε κ με συμπόνεσε... αποτέλεσμα η παραπάνω φοτο.

Ενώ οι υπόλοιποι έχουν περικυκλώσει την πλατεία, μου δένουν το πόδι με της μητέρας μου (για να μην φαίνεται στις φοτο)... κοιτάξτε χαιρεκακία η γυναίκα... "εντάξει, κόφτε την πλάκα" λέω εγώ...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3102

τελος πάντων, ο paitos δεν έκανε σούζες σήμερα (σήμερα βρήκες κι εσύ; ) κ έτσι φτάνει με την νύφη ακόμα στην πίσω θέση... κάπου εδώ αρχίζει να με λούζει κρύος ιδρώτας...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3111

ενώ ο παναής γελάει... "ακόμα εδώ είσαι ρε μπουμπούνα;"
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3113

κατεβαίνει η νύφη η οποία οστώσω δεν έχει καταλάβει το παραμικρό... από το φόρουμ θα το μάθει κ αυτό... τελικά συμφέρει που δεν τηλεφωνιόμαστε (άσχετο, αναλαμπή μου' ρθε).
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3116

κοιτάξτε κράτημα ο κουμπάρος... "εντάξει, τον ξαναφέραμε" της λέει... δεν κατάλαβε αυτή τι εννοεί (μέσα από τα δόντια) "σκάσε ρε, θα'χω γκρίνια μετά"
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3127

"Τι είπες; Κάτι για μένα; Το μαλλί πως σου φαίνεται;" καθένας με τον πόνο του απόψε... στην αναμπαμπούλα το ξεπερνάει αυτό, το μαλλί μας καίει τώρα... απάντηση δεν παίρνει, απλά με τις τόσες κινήσεις του κεφαλιού να δω που είναι καλύτερα να τρέξω, νόμιζε πως έγνεψα κάτι...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3128

"πάμε, τώρα είναι αργά... την πάτησες" μου λέει ο κουμπάρος...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3130o

σκουπίζω ένα δάκρυ... "καλά, θα τα μπαλώσουμε κάπως" σκεύτομαι...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3133

φοράω το καλύτερό μου χαμόγελο κ ανεβαίνουμε μαζί τα σκαλιά... "ΧΑ! καλά να πάθεις τώρα..." αυτή που γελάει αριστερά είναι η ίδια μου η μητέρα...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3140h

"ΟΚ μάγκες, αποστολή εξετελέσθη. Οι ελιές είναι στο μύλο, οι ελιές είναι στο μύλο" (κωδική ονομασία ότι θα μου βγει το λάδι...)
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3146t

ακόμα κ ο παπάς με έσερνε από το χέρι... η έξοδος ήταν κοντά κ λόγω ζέστης η πόρτα ανοιχτή... δε θα μ'άσηνε να την κάνω. Ποιός ξέρει τι έχουν δει τα μάτια του...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3171

όσο κ να προσπάθησα... απέτυχα! Με το βλέμμα χαμηλωμένο πια, όπου θα παραμείνει για την υπόλοιπη ζωή μου, για να μου θυμίζει πάντα πως απέτυχα...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3178

Η μόνη που με καταλαβαίνει κ με περιμένει καρτερικά απ'έξω, παρέα με τις φίλες της
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3188v

που αναμφίβολα αναστορούνται παλιότερες βόλτες που έκαναν μαζί... και σίγουρα ανυπομονούν για τις επόμενες...
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3152

αυτή είναι η μόνη που αντέχω να κοιτάζω στα ορθάνοιχτα μάτια, και η μόνη που με παρηγορεί... ίσως να νιώθει ενοχές που δεν μπόρεσε να με πάρει μακρυά εγκαίρως... αλλά δεν την κατηγορώ... απ'ότι έμαθα μετά την είχαν απειλήσει ότι θα την βάψουν... πορτοκαλί affraid κ θα της φορέσουν Bridgestone!
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Dsc3096

Ελπίζω να γελάσατε όσο κ εγώ όταν το έγραφα αυτό... να δούμε κ ποιοί-ες θα τσιγκλίσουν σε σημεία!

Αφιερωμένο στην σύζηγό μου Μαρία,
η οποία κοιμάται.

Παω κ εγώ για ύπνο γιατί αύριο που θα το διαβάσει με περιμένει δύσκολη ημέρα... bounce
φοτοουζ κλίκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 02:11

καλα μωρη βρομιαρα....!!!!...αλλο χρωμα δεν βρικες να πεις?????ασπρο...μαυρο...κιτρινο...μπεζ....θαλασσι εστω.....

ε να μην σου πω τιποτα!!!!!!
ελεος πια....το εχετε γλωσσοφαει το χρωμα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 12:32

Έγραψες πάλη , άμα το διαβάσει η Μαρία θα σου πω εγώ
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 95412
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 17:14

ρε φίλε ότι και να πω είναι λίγο!!!!!!


γέλιο και συγκίνηση μαζί!!!!



respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 18:32

Φίλε Μικιέ,εύχομαι η ζωή σας να είναι όμορφη ,χαρούμενη και μοναδική όπως ο γάμος σας!

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25 2010, 21:30

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ.......
goood goood bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 26 2010, 09:22

Μπραβο σας παιδια να ζησετε και να ευτυχησετε μαζι παρεουλα, και να μεγαλωνει η παρεα οσο περναει ο καιρος bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo , δυστηχως λογω υποχρεωσεων (μαγαζι) δεν καταφερα να'ρθω και απ'οτι βλεπω απο τις foto περασατε πολυ ωραια!!!! παντα τετοια Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 501340 Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 501340 Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 501340 , βεβαια λιγο ελειψε να μετατραπει ο γαμος σε συναντηση V-stromadon VSTROM XYLO VSTROM XYLO VSTROM XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
Psyxologos
Member
Member
Psyxologos

Ηλικία : 39
Τόπος : Άνω Γλυφάδα - Αμφίκλεια Παρνασσος
Registration date : 17/12/2009

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 26 2010, 11:15

Φίλιππα αφου δεν :trexATEEEE: και κάθισες σημαίνει ότι μια χαρά εισαι!! Γιαυτό το μόνο που εύχομαι είναι να είστε πάντα καλά κουζουλά παιδιά και να ευτυχίσετε όσο δεν πάει!!

bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cretaman

cretaman

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 20/03/2010

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 28 2010, 22:36

παιδακια να ζησετε και ευχομαι υγεια πανω απο ολα και καθε σασ ονειρο να γινει πραγματηκοτητα yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 28 2010, 22:58

Εναερίτης είσαι ή τεχνικός ανεμογεννητριών ?? Βλέπω φοράς αρνές.. Rolling Eyes

_________________
Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mikios-Mikia wedding...photos-videos   Mikios-Mikia wedding...photos-videos - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 19:17

ευτυχισμένοι και μαζί ,Φίλιππα και Μαρία .................



και ειπαμε κάποιος να φυλάει τα σύνορα

να ζήσετε


Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Mikios-Mikia wedding...photos-videos

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: