Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 φυσα για γκριπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zak634
Member
Member
zak634

Ηλικία : 39
Τόπος : πατρα-διδυμοτειχο-αθηνα-πειραιας-κομοτηνη(ξαφνικα)-πατρα
Registration date : 18/04/2010

φυσα για γκριπ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: φυσα για γκριπ   φυσα για γκριπ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09 2010, 22:08

ρε παιδια, εψαξα μεσα αλλα δε βρηκα κατι σχετικα. ερωτηση:

υπαρχει φυσα πανω στο μηχανακι, τοποθετημενη εργοστασιακα, για θερμενομενα γκριπ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

φυσα για γκριπ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φυσα για γκριπ   φυσα για γκριπ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09 2010, 22:20

Ναι φιλε μου,υπαρχει κατω απο το φιλτροκουτι.
φυσα για γκριπ 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t6426.htm?highlight=%f4%ef%f0%ef%e8%e5%f4%e7%f3%e7+%e8%e5%f1%ec%e1%e9%ed%ef%ec%e5%ed%f9%ed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak634
Member
Member
zak634

Ηλικία : 39
Τόπος : πατρα-διδυμοτειχο-αθηνα-πειραιας-κομοτηνη(ξαφνικα)-πατρα
Registration date : 18/04/2010

φυσα για γκριπ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φυσα για γκριπ   φυσα για γκριπ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10 2010, 08:32

ωραια, κ η ασφαλεια που εχει ποια ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

φυσα για γκριπ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φυσα για γκριπ   φυσα για γκριπ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10 2010, 12:11

Η αναμονή ασφαλίζεται όχι αποκλειστικά με δοκή της ασφάλεια αλλά ομαδοποιείται με άλλα κυκλώματα που ασφαλίζονται από μία ασφάλεια, όπως όλα τα κυκλώματα άλλωστε.
Θα δω και το ηλεκτρικό και θα σου πω, αλλά γιατί σε ενδιαφέρει τόσο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak634
Member
Member
zak634

Ηλικία : 39
Τόπος : πατρα-διδυμοτειχο-αθηνα-πειραιας-κομοτηνη(ξαφνικα)-πατρα
Registration date : 18/04/2010

φυσα για γκριπ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φυσα για γκριπ   φυσα για γκριπ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10 2010, 12:42

εβαλα αναπτηρακι πανω κ ο μαστορας για το καλο της εγγυησης το συνδεσε απο οτι μου ειπε στο φυσακι(που εχει το μηχανακι) για τα θερμενομενα(δεν εχω βαλει θερμενομενα κ ουτε προκειται).γι'αυτο ρωτω να ξερω.

μου ειπε πως δε συνδεσε την ασφαλεια που μας εστειλε ο jeff αλλα εχει η φυσα ηδη ασφαλεια αλλα δεν ηξερε ποια ηταν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

φυσα για γκριπ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φυσα για γκριπ   φυσα για γκριπ Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10 2010, 15:46

zak634 έγραψε:
εβαλα αναπτηρακι πανω κ ο μαστορας για το καλο της εγγυησης το συνδεσε απο οτι μου ειπε στο φυσακι(που εχει το μηχανακι) για τα θερμενομενα(δεν εχω βαλει θερμενομενα κ ουτε προκειται).γι'αυτο ρωτω να ξερω.

μου ειπε πως δε συνδεσε την ασφαλεια που μας εστειλε ο jeff αλλα εχει η φυσα ηδη ασφαλεια αλλα δεν ηξερε ποια ηταν
Aσφαλεια Νο 5 (signal) φιλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φυσα για γκριπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: