Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 21:41

black-v έγραψε:
painter έγραψε:
μπρε σύ Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 833103 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 833103 (νικ414825751289001) θα πιούμε κανα καφέ αυριο στο symbol κατα τσι 8;;;;
έχω να σου δώκω και 2 μπλουζάκι, τελευταία ευκαιρία γιατί μετα την κάνω για ευβοια.
κανόνισε και πέ μου ...

Κατ΄αρχην ο καφες θα γινει στις 6 το απογευμα στην Γεραπετρο ....με νικ414567564523098765 κτλ . και παππου χανιων και φυσικα δεν θα λειψει ο μαρτης δηλ. εγω .... οπότε αν δεν ερθεις για καφε στις 6 θα περασω αυριο να μου δωκεις τα μπλουζακια του νικ414567890546329 κτλ για να του τα κρατω που μου τα εχει πρηξει ολιγον τι ...... δες και πες μου τι θα κανω .....οβερ !!! cow cow
6;;;;;;;;;;; γιαντα μωρέ μέρα μέρα μεσημέρι. τέλος πάντων, θα περάσεις με το μοτοσακό για ιεράπετρα ή με το αμάξι τσι δουλειάς;;;;
αμα είναι να δώκουμε ραντεβού στα φανάρια τσι κριτσάς να πάμε μαζί ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 21:43

pitsirikas έγραψε:
Αυριο το Service Day θα το κανουμε κατω απο το σπιτι μου σε κλειστο χωρο.. Απο τις 16.30 θα ειμαι εκει και θα εχω ξεκινησει τα ξεβιδωματα..
Οσοι πιστοι προσελθετε ειτε για σερβις ειτε για καφε..

Θα υπαρχει και ψησταρια οπου και εκει θα κανουμε και το αναλογο πασετομπριζολιδοσερβις και μπυροσερβις .. (ΜΠΛΑΚΙ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΒΑΡΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΨΗΣΤΗ)... Η ολη κατασταση θα ειναι λιγο χυμα γιατι αυτες τις μερες ειμαι λιγο εργενης..

Για αυτο τον λογο μην ζητησει κανεις για καφε εσπρεσσο με μια μπαλα στρατσιατελα γιατι τελειωσε το παγωτο Smile Smile Smile

Και το σημειο συναντησης :02-34

http://maps.google.com/maps/place?ftid=0x149a59f50a60f2df:0xf356a618dcc08633&q=%CE%98%CE%B5%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%BF%CF%85+30,+%CE%97%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%BF,+%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CF%82&hl=el&sll=35.336343,25.114828&sspn=0.006295,0.006295&ie=UTF8&ll=35.336343,25.114832&spn=0.005978,0.011362&t=h&z=17



Εγώ είμαι μέσα πιτσιρίκι
peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 00:32

painter έγραψε:
black-v έγραψε:
painter έγραψε:
μπρε σύ Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 833103 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 833103 (νικ414825751289001) θα πιούμε κανα καφέ αυριο στο symbol κατα τσι 8;;;;
έχω να σου δώκω και 2 μπλουζάκι, τελευταία ευκαιρία γιατί μετα την κάνω για ευβοια.
κανόνισε και πέ μου ...

Κατ΄αρχην ο καφες θα γινει στις 6 το απογευμα στην Γεραπετρο ....με νικ414567564523098765 κτλ . και παππου χανιων και φυσικα δεν θα λειψει ο μαρτης δηλ. εγω .... οπότε αν δεν ερθεις για καφε στις 6 θα περασω αυριο να μου δωκεις τα μπλουζακια του νικ414567890546329 κτλ για να του τα κρατω που μου τα εχει πρηξει ολιγον τι ...... δες και πες μου τι θα κανω .....οβερ !!! cow cow
6;;;;;;;;;;; γιαντα μωρέ μέρα μέρα μεσημέρι. τέλος πάντων, θα περάσεις με το μοτοσακό για ιεράπετρα ή με το αμάξι τσι δουλειάς;;;;
αμα είναι να δώκουμε ραντεβού στα φανάρια τσι κριτσάς να πάμε μαζί ...

Λοιπον το ξαναπαμε απ την αρχη γτ νομιζω πως μπερδευτηκαμε .... πως εγινε αυτο ??? και δεν εχω πιει πραμα ακομα ...!!!
Αρα εχουμε και λεμε ....
Ο Μαυρομανώλης αυριο παει Σητεια και μετα Γεραπετρο που σημαινει οτι θα φτασει στην γεραπετρο το απογευματακι , που σημαινει οτι θα παει κατ ευθειαν στο συμπολ για καφεδακι . εκει θα συναντησει το τσουτσκ και τον ρορυ . πρασινουλη θα ερθεις εκει κατ ευθειαν κι εσυ , αν δεν ερθεις ομως καθολου , αυριο που θα περναω απο τον αγιο θα σε παρω τηλ. να μου δωσεις τα μπλουζακια του νικ43587655 για να του τα κραταω . αν ερθεις δεν θα περασω να τα παρω μια που θα τα φερεις εσυ στις 6 στο συμπολ ...ε ????? καλα το παμε μεχρι τωρα ???
Αρα μιλαμε αυριο για τα καθεκαστα ....

Γυρω λοιπον στις 9 ο Μαυρος θα ειναι στου πιτσιρικα το σπιτι για να φαει μπριτζολοπασετο απο τα χερια του αναπληρωματικου ψηστη geo μια που μας καυχιεται οτι κανει καλο ψησιμο ....

Κοπελια θα σας καλυψω ολους με την παρουσια μου .... !!!! δεν θελω αγχος ......

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 08:18

black-v έγραψε:
Κοπελια θα σας καλυψω ολους με την παρουσια μου .... !!!! δεν θελω αγχος ......

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

δε μας καλύπτεις και τα κορμιά με λάδι... μια που θα'ρθεις βράδυ... :drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
wislem

wislem

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη
Registration date : 12/05/2011

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 10:27

pitsirikas έγραψε:
Αυριο το Service Day θα το κανουμε κατω απο το σπιτι μου σε κλειστο χωρο.. Απο τις 16.30 θα ειμαι εκει και θα εχω ξεκινησει τα ξεβιδωματα..
Οσοι πιστοι προσελθετε ειτε για σερβις ειτε για καφε..

Θα υπαρχει και ψησταρια οπου και εκει θα κανουμε και το αναλογο πασετομπριζολιδοσερβις και μπυροσερβις .. (ΜΠΛΑΚΙ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΒΑΡΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΨΗΣΤΗ)... Η ολη κατασταση θα ειναι λιγο χυμα γιατι αυτες τις μερες ειμαι λιγο εργενης..

Για αυτο τον λογο μην ζητησει κανεις για καφε εσπρεσσο με μια μπαλα στρατσιατελα γιατι τελειωσε το παγωτο Smile Smile Smile

Θα προσπαθήσω να είμαι εκεί μετά τις 18:00, αν και με πνίγουν κάτι αγγαρείες :/

Αν δεν τα καταφέρω, βάλτε 2-3 μπριζολάκια στην κατάψυξη για μένα xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nayadesigns.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 11:45

Δεν πιστεύω να συννενοηθήκατε κιόλας ???

Όλο και κάτι δε θα κατάλαβε κάποιος, για πάμε !!!

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 4b5a0752

geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:33

κοιτα οι μισοί θα είναι σε γεράπετρο να πίνουν καφέ, οι άλλοι μισοί θα είναι στο ηράκλειο να τρώνε μπριτζόλες ... να κάνουν service What a Face και οι άλλοι μισοί (3 μισά δε γίνεται αλλά το παραβλέπουμε) θα είναι ή στο ρέθυμνο να πίνουν καφέ στο bourou bourou ή θα είναι στα χανιά να πίνουν ρεκές...
τώρα πές μου ... δε κατάλαβες που θα γίνει ο καφές;

εγώ ή θα φτιάξω τα υδραυλικά στη ταράτσα ή θα πάω ιεράπετρα αλλά πολύ πιθανόν να κατέβω στον άγιο για καφέ.
τόσο απλά ...

δε πιστεύω να μην κατάλαβες;;;

άσχετο την άλλη τετάρτη, αντώνη, που θα πιείς το καφέ σου;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:43

Επισημα λοιπον ο σημερινος καφες στον Ανατολικο Νομο θα γινει στη HollyStone στις 18.00 στο καφε Symbol Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Οσοι πιστοι προσελθετε yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:51

painter έγραψε:

άσχετο την άλλη τετάρτη, αντώνη, που θα πιείς το καφέ σου;;;


Αν και ξεμπέρδεψα με σπουδές και διαβάσματα (τουλάχιστον μέχρι τον Οκτώβρη),
μου έκατσαν κάποια σοβαρά θέματα που πρέπει να είμαι από πάνω !!!

Παρ' όλα αυτά έχω χρόνο και ευελπιστώ να καταφέρνω
να πηγαίνω από τη λέσχη να πίνω κανένα καφεδάκι.

Αν παίζει τώρα τίποτα άλλο, είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε πρόταση !!!

Αναμένω !!!




geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:54


Όποτε δουλεύω γ@μωτο, γίνονται τα service day!!!!! Καλά να περάσετε καλό "service peinao " και τα λέμε την άλλη Τετάρτη από κοντά!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:56

NICK414 έγραψε:
Επισημα λοιπον ο σημερινος καφες στον Ανατολικο Νομο θα γινει στη HollyStone στις 18.00 στο καφε Symbol Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Οσοι πιστοι προσελθετε yeye yeye yeye yeye yeye
εσύ γιατι χαίρεσε;;; το μαυρομανώλη ΔΕ τον βρηκα και ΔΕ ξέρω αν θα κατέβω, οπότε ... χαλαράααααααααααααα

αντώνη ... έχεις ΠΜ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 13:06

painter έγραψε:

αντώνη ... έχεις ΠΜ

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 U200
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 14:41

badouras έγραψε:
Δεν πιστεύω να συννενοηθήκατε κιόλας ???

Όλο και κάτι δε θα κατάλαβε κάποιος, για πάμε !!!

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 4b5a0752

geia

για κάτι τέτοια ξεκινήσαμε από χτες τις συννενοήσεις kolaraki
επίσης, ο μαύρος έχει από δικού του πρόγραμμα και έτσι ότι πούμε πιάνε με την 1η bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 23:11

Μούρ μούρ ντε λα μούρ ....... ζούμ ζούμ τελεβιζιόνε !!!!!!

_________________
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 107kpb5Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 09:04

ΡΕΕΕΕΕΕ pappous ΡΑΚΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΕΣ Η ΚΥΡΟΖΙΝΗ ?????? ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟ Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 501340 ΣΤΗΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΣΟ .....!!!

Να σαι καλά pappous με έφτιαξες πάλι .....

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 942900 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 942900 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 942900
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 14:24

Μαυρεεε αφου μετα τα χθεσινα drink drink εφτασες σπιτι παλι καλα!! rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 05 2011, 22:19

Ο καφές της τετάρτης για τα Ηρακλειωτάκια ..... θα γίνει στο cafe HEAVEN στην Αμμουδαρα ( οδός Μήλου 26 ) . Εχω κλείσει 2 τραπέζια με δωρεάν οφθαλμόλουτρο ...!!!! Κανονίστε να τα γεμίσουμε .....

Το HEAVEN για όσους δεν κατέχουν που βρίσκεται είναι πηγαίνοντας απο το Ηράκλειο για Αμμουδάρα συναντάμε κάποια στιγμή την ταβέρνα ΠΕΤΟΥΣΗΣ στα δεξιά μας . Ακριβώς στο στενό που είναι ο Πετουσης κάνουμε δεξιά και τραβάμε πρός την παραλία στο τέρμα του δρόμου στα δεξιά βρίσκεται το HEAVEN . Οι Μοτό μας θα παρκαριστούν ακριβώς μπροστά απο το μαγαζί ...... είναι κανονισμένο .

20:00 να είστε εκεί ..!!!!!!

το τι θα δουν τα μάτια μας δεν περιγράφετε affraid affraid Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 184880 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 942900 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 942900

YΓ : " Να φορέσετε και τα καινούρια μπλουζάκια να δημιουργήσουμε εντυπώσεις "


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06 2011, 10:59

οκ, κλίκι για χάρτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12 2011, 18:22



Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Scarlett-Johansson-sexy-gif-3


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 09:08

Θα οργανωσουμε ενα καφε σημερα μουρλια...


(badoura παρακολουθα Very Happy Very Happy Very Happy )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 09:36

Γιάννη σήμερα εγώ θα είμαι στο μαγαζί, περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο από το OilsMotoAuto να βάλω δυο πραματάκια ακόμα και σου στέλνω pm με την παραγγελία, απλά επειδή θα είναι κοντά στο 200άρικο θα σε πάρω τηλ. να συναντηθούμε να σου δώσω σήμερα τα λαλα...

cow cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 10:38

σήμερα ο καφές θα γίνει στο παλιό καφέ.


καφές τρόπος του λέγειν, γιατί μάλλον προς drink και xapia θα ψηφίσουμε



αντιπροτάσεις δεν επιτρέπονται


κοντά και οικονομικά ( όσον αφορά την βενζίνη )



άντε γιατί ορισμένοι ψάχνουν ευκαιρία να μας την λένε με κάτι καλαμποκάκια

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 644705 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 644705


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st4

st4

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 24/07/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 11:25

Ωρα δεν μας ειπες.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 11:59

Σήμερα λόγο προβλήματος στην μότο μου θα πιούμε τον καφέ σπίτι μου με μικιο πιτσιρικά και όποιος άλλος γουστάρει είναι ευπρόσδεκτος .
Δεν ξερο αν σας το χαλαω αλλά έχω πρόβλημα και δεν γίνετε αλλιώς η καλή μου πάσχει από αρρυθμίες της στεφανιαίας αρτηρίας
🐰
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13 2011, 12:22

Γιώργη πιάσε την καλή σου απο το αριστερό γκρίπ , ψιθύρισε της δυό γλυκά λογάκια , χαϊδεψέ την λιγο στην σέλα και θα δείς θα σου πεί τον πόνο της enesoula
Υποψιάζομαι οτι δεν την βγάζεις συχνα εξω , ετσι για να ξεδώσει λίγο ......... κορίτσι ειναι και αυτή θελει την βόλτα της , θελει τα μπικουτί της Very Happy Razz
Τέσπα εαν σου κρατάει ακόμα μούτρα What a Face κάλεσε τον doctor mikios και ξέρει την θεραπεία της !!!!!
Η θετική μου ενέργεια είναι μαζί της I love you

_________________
Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 107kpb5Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 37 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 37 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: