Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????    Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 18 2010, 10:38

Αδερφέ ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση......

Πιστεύω ότι ανήκω και εγώ στην ίδια κατηγορία με εσένα,δηλ θέλω να πιστεύω πως και τα δικά μου χέρια πιάνουν,γι αυτό και μπορώ να καταλάβω την ικανοποίηση που νιώθεις όταν υλοποιείς κάτι που υπάρχει απλά στο μυαλό σου σαν ιδέα OK

black-v έγραψε:

Για οτιδήποτε χρειαστείτε είμαι διαθέσιμος και θα χαρώ να γνωριστούμε και απο κοντά.....


Όσο για το νησί να 'ξερες πόσες φορές έχουμε πει με την γυναίκα να έρθουμε στα μέρη σας να δούμε και κάτι φίλους που έχουμε,να γνωρίσω και κάποιους από εσάς και όλο κάτι στραβώνει και μας τα χαλάει.......

Που θα πάει θα τα καταφέρουμε Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????    Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 18 2010, 13:19

Σε αυτό το σημείο να αναφέρω ότι ο Black-v έφτιαξε μια ιδιοκατασκευή για μένα και είναι άκρως πρακτική και όμορφη. Το κοπέλι έχει κάνει μερακλίδικη δουλειά και μπράβο του, το κόστος επισης είναι μικρό ενώ η πρακτικότητά του μεγάλη. Μπράβο Μανωλάκη, μη μασάς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????    Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 18 2010, 13:28

Bretsos K2 έγραψε:


Εσένα δεν σε έχει πετύχει ακόμα στον δρόμο ο Bretsos γιαυτό αλωνίζεις εδώ μέσα!!

.........το άλλο με το Τοτό το ξέρεις ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????    Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23 2010, 11:06

Παιδια εχω μια πιο ρεαλιστικη λυση, με την αλλαγη των τελικων μου με carbon, εχουν περισσεψει 2 μανισια για οποιον ενδιαφερεται να δειχνει 1000ρις bliax bliax bliax , Just joking παντως μπραβο στο "πατενταρικο" πνευμο τον V-στρομαδων οχι μονο σ'αυτην την περιπτωση αλλα και σ'ολες τις αλλες, το σιγουρο ειναι οτι θα σας φανει πολυ χρησιμος ο extra χωρος respect respect respect , αντε και καλες βουτιες γιατι δεν τη παλευουμε ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
xtrgeo
Member
Member
xtrgeo

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/08/2009

Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????    Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23 2010, 15:24

Εμένα πάντως που είμαι χιλιάρης, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ και το τελικό αποτέλεσμα!!!

Μπράβο φίλε μου!!! goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????    Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 23 2010, 16:58

kopeli έγραψε:
Βάζεις δυό καλά αυτοκολητάκια και βγάζεις το καπάκι απο την τάπα που το κάνει να μοιάζει με εξτρά εξάτμιση και είναι μιά χαρά.
Είναι πάρα πολύ χρήσιμος αποθηκευτικός χωρος.
μια φωτο με μερικα αυτοκόλητα απο το δικό μου..μου αρέσει ετσι......ψώνιο;..................Δε νομίζω. What a Face
https://2img.net/r/ihimizer/f/07072010544.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Θα σας άρεσε κάτι τέτοιο.......... ????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: