Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 μ@λ@κια του μηχανικου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 16:27

παιδια καθαρα απο θαυμα εχω τα χερια μου μπορω και σας γραφω και ειμαι αγρατζουνιστος και γω και η στρωματαρα μου!!!!!!!!!!!

.....Δευτερα απογευμα σερβις λαδια φιλτρα Τριτη μεσημερι φευγω απο την δουλεια στο κατεβασμα της κηφησιας προς κεντρο,σταματαω στο φαναρι στο υψος του "υγειας".....ξεκιναω πρωτος και πανω στην γεφυρα που περνα η Καποδηστριου απο κατω και ενω εχω 120 -140 χιλ φευγει η βιδα των λαδιων του καρτερ και μου αδειαζει τα καυτα λαδια στο πισω λαστιχο ..................

.....δεν εχω καταλαβει τι εχει γινει αναρωτιεμαι τι μου συμβαινει και χορευω "αρμονικα" με το στρωματακι βλεποντας τον κωλο να μου ερχεται μια δεξια μια αριστερα εχω σφυξει τα χερια μου πανω στο τιμονι και την σπρωχνω με τα μπουτια μου....... χορευουμε και παμε προς το στηθαιο το αποφευγω για "λιγο" οσπου φτανουμε στο απροχωριτο και με παει με τα "μουτρα" πανω του εκει λεω οχι με τα μουτρα τουλαχιστον και προσπαθω και καταφερνω και φερνω τον κωλο της και ακουμπαει "γλυκα" με το βιδακι που εχω βαλει για το rear lift (ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ!!!)και αρχιζει και γδερνει πεζοδρομιο για λιγο και με ξαναφερνει "ομαλα" παλι πανω στην μεση της αριστερης λωριδας της κηφισιας (δεν ξερω ποσοι αγιοι ειχαν μαζευτει γυρω απο την μηχανη και μου την κρατουσαν!!!) παντος τους ευχαριστω ολους!!!!!........τα αμαξια πισω μου εχουν κοψει και περιμενουν να δουν που θα σκασω .....................

.δοξα τον θεο και ολους τους αγιους σταματησα ορθιος και αγρατζουνιστος μετα απο 700 μετρα ταλαιπορειας που μου φανηκαν αιωνας ημουν ορθιος και δεν το πιστευα ουτε εγω ουτε τα πισω αμαξια που με ρωτουσαν εκπληκτοι αν ειμαι καλα!!!.......
....Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ή ΕΙΧΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΒΙΔΑ ΧΑΛΑΡΗ Ή ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΣΤΟ ΒΙΔΩΜΑ οπως και να 'χει η ΑΝΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ πηγε να με σκοτωσει .....ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 16:32

Πρώτα από όλα ευτυχώς που είσαι καλά!
Ανατρίχιασα διαβάζοντας.
Δευτερευόντως:
Αν όντως ισχύει αυτό που λες, ο υπεύθυνος αξίζει ένα τρελό ξέχεσμα με άλλους πελάτες να βλέπουν!
Δε με νοιάζει αν κλείσει το μαγαζί του από τη δυσφήμιση.
Αυτός από την απροσεξία του πήγε να σου κλείσει το σπίτι.
Αει σηχτήρ κερατάδες.

Να είσαι καλά και να προσέχεις πάντα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gmavrid στις Τετ Ιουν 16 2010, 16:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 16:42

What a Face τι λες τώρα!

Νομίζω πως θα πρέπει να τον " κυνηγήσεις " τον μάστορά σου .... Η μοτοσικλέτα έπαθε κάποια ζημιά;

_________________
μ@λ@κια του μηχανικου!!! Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 16:54

Ρε Γιώργο τι να πώ καταρχήν πήγαινε να ανάψεις κεράκι σε όποια εκκλησία είναι κοντά εκεί!!!

Κατ΄ δεύτερον πήγαινε στο κολόπαιδο που σου έκανε το σέρβις και τράβηξέ του μία σφαλιάρα χωρίς να του πεις τίποτα άλλο !!!

μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 16:59

affraid affraid affraid Shocked Shocked

ευτυχώς! Πάντα όρθιος φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 17:15

Παιδιά, πριν ένα μήνα με πήρε ο μηχανικός μου τηλέφωνο (μόνος του!) και με κατέβασε άρων άρων στον Πειραιά για να μου κάνει συρματασφάλιση στην τάπα του λαδιού!!!
Άκουσε λέει 2-3 περιστατικά μαζεμένα και καλού κακού το κάνει σε όλους τους πελάτες του στο εξής.
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ
Ρε Γιωργάκο καρδιοχτύπησα διαβάζοντας, πάντα όρθιος ρε φίλε, ο Άγγελός σου αξίζει μια λαμπάδα, το μόνο σίγουρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gagarin

gagarin

Ηλικία : 67
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 04/03/2010

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 17:17

Φιλε μου να σαι παντα καλα

Μηπως πρεπει να μαθουμε το μηχανικο και μεις μ οποιοδηποτε τροπο ?

Παντως μη ξεχνας οτι το θέμα εχει και νομική πλευρα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gagarin στις Τετ Ιουν 16 2010, 17:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 17:20

Καλά τα νομικίστικα αλλά σε αυτή την περίπτωση εγώ σε δικαστήριο δεν θα τον πάω......

Ξύλο θέλει (μα με 140 να του χυθούν τα λάδια στο τροχό, πήγε να του κλείση το σπίτι το μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 )

Γ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 17:36

Γιωργο λαμπαδα και γρηγορα φιλε.ποτε ξανα τετοιο λουκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psyxologos
Member
Member
Psyxologos

Ηλικία : 39
Τόπος : Άνω Γλυφάδα - Αμφίκλεια Παρνασσος
Registration date : 17/12/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 17:41

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ!! affraid

Λαμπάδα φίλε μου και γρήγορα όπως λένε όλοι, ποτε ξανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 17:59

Αυτό είναι που λένε άγιο είχε ρε φίλε τη να πει κανείς , έχω την περιέργεια να δω την αντίδραση του μηχανικού σου (πριν το ξύλο ) .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 18:27

moystakias έγραψε:
Ρε Γιώργο τι να πώ καταρχήν πήγαινε να ανάψεις κεράκι σε όποια εκκλησία είναι κοντά εκεί!!!

Κατ΄ δεύτερον πήγαινε στο κολόπαιδο που σου έκανε το σέρβις και τράβηξέ του μία σφαλιάρα χωρίς να του πεις τίποτα άλλο !!!

μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 807513
+650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 18:29

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!Να ειναι το τελευταιο και νασαι παντα καλα φιλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 23:46

Επειδη μου εχει τυχει κατι αναλογο, κανε κι εσυ κατι ωφελιμο.
Μιλησε του και βεβαιωσου οτι του περασες το μηνυμα για να βρεθει η αιτια και να μην ξανασυβει σε αλλον.

Αν βγαλει την παραμικρη γλωσσα, παιχτου εναν φουσκο των 5kgr. και ξαναπροσπαθησε.


Ποτε ξανα φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 23:56

τι να πω λεβέντη μου. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ εννοείτε όχι μόνο σε εσένα αλλά σε κανέναν.
Δέχομαι το ότι και ο μηχανικός άνθρωπος είναι και λάθη μπορεί να κάνει χωρίς να θέλω να τον δικαιολογήσω. Το θεωρώ αδιανόητο να γίνει κάτι τέτοιο από άνθρωπο που κάνει αυτήν την κίνηση χιλιάδες φορές και δεν νιώθει ότι από τα χέρια του περνάει η ασφάλεια άλλων.
Προσωπικά ταϊζω κόσμο λόγο δουλειάς και ποτέ δεν θα ήθελα κάποιος να πάθει κάτι από κάτι που του έφτιαξά.
Άγιο είχες αδερφέ ποτέ ξανα πάντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 00:10

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΜΑΝΟΥΥΥΥΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι ειπες τωρα αγορι μου?
μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 00:32

Ότι και να πεις θα είναι πολύ λίγο......

Αφού είσαι εσύ καλά........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 01:35

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΟΣ

μετα παιξε κανα δυο XYLO XYLO στον και καλα μηχανηκο σου


μετα μ@λ@κια του μηχανικου!!! 95412 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 95412

και στο τελος ριχτου και ενα μ@λ@κια του μηχανικου!!! 501340 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 501340 για να στρωσει

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙΣ

συγνωμη απο τα παιδια για την apopsi(21)μου και τον τροπο μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 01:49

Εγώ περιμένω να μας γράψεις αν σου είπε συγνώμη, αν είπε πως είναι αδικαιολόγητος, αν σου επέστρεψε τα λεφτά σου κ αν σου δάνεισε την κόρη του. Με όλα τα παραπάνω θα γλύτωνε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 16:52

Aκου Γιωργο τι θα κανεις?
Μπαινεις μεσα στο μαγαζι του και του λες:"Εχεις κανει μπανιο μαστορα?"
σου απανταει λογικα:"ΟΧΙ"
του λες:"πλυσου! γιατι εγω βρωμοκ@@@λους δεν πηδαω"και τον πλακωνεις στην π@@υτσα
μ@λ@κια του μηχανικου!!! 501340 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 501340 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 501340 μ@λ@κια του μηχανικου!!! 501340
λογικα θα του αρεσει και θα παψει να ειναι μηχανικος ο ΦΑΣΙΝΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 16:57

Ρε Γιωργάκη γιατί δεν είπες τίποτα εχθές αγόρι μου που σε είδαμε και απο κοντά?????

Το πάν βέβαια είναι πως είσαι καλά! Όσο για τον μηχανικό πρέπει οπωσδήποτε να στείλεις κανένα πμ να μάθουμε ποιός είναι.

Τι να πω ρε φίλε... Χαράς στο κουράγιο σου και στην διάθεση σου που δεν πέφτει με τίποτα και είσαι πάντα χαμογελαστός!

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 20:30

Φιλε Γιωργη μωλις το διαβασα εμεινα μακακας.
Ευτυχως ρε φιλε που δεν χτυπησες.
Πανε στο "μαγαζακι"του κοπανου που θεωρει οτι ειναι μηχανικος και κοψε του
τον κωλο και τα κακαλα.
Αρκετα πια με το καθε αρχ@δι επιστημονα που του εμπιστευομαστε την ζωη μας!!
Να εισαι καλα και ποτε ξανα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghostrider
Member
Member
ghostrider

Ηλικία : 53
Τόπος : Πειραιας-Μεγαρα
Registration date : 27/09/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 22:42

Φιλαρακο τα παμε και εχθες - κερακι καθε μερα τετοια μερα - και δημοσια
διαπομπευση του "μηχανικου" ωστε να φυλαγονται και οι υπολοιποι [δεν καταλαβα γιατι
οταν καποιος ειναι καλος το αναφερουμε αλλα τον αλμπανη οχι, γιατι και καλα τον
"δυσφημουμε"]

Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 23:23

από ότι κατάλαβα ήταν γνωστός του Γιώργου ο μερακλής, συνηθισμένο φαινόμενο να γίνεται μαλάκία από γνωστό...


...μήπως να μην πιάναμε κουβεντούλα κ να αφήναμε τον μάστορα να δουλεύει γιατί με τα σχολιάκια μας κ τις ερωτήσεις μας τον αποσυντονίζουμε κ πράγματα που μηχανικά τα κάνει μπορεί να του ξεφύγουν???
Δεν λέω ότι δικαιολογείται να μην σφίξει την τάπα αποστράγγισης αλλά έτσι συμβαίνουν τα ατυχήματα πάντα, από μαλακίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk58
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
spyrosk58

Ηλικία : 65
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 17/04/2009

μ@λ@κια του μηχανικου!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μ@λ@κια του μηχανικου!!!   μ@λ@κια του μηχανικου!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 23:31

Όπως λέει και το Μπρετσόσκυλο Smile παραπάνω , ότι και να πει κανείς είναι λίγο !

Δεν περιγράφεται, βιώνεται ! Αλλά να μας λείπουν τέτοια βιώματα affraid affraid affraid

Γερός και πάντα όρθιος Γιώργαρε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

μ@λ@κια του μηχανικου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: