Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 15:01

BAR-CODE έγραψε:
Bretsos K2 έγραψε:
andreasp έγραψε:
xaxaxaxaxax
σαν τον spiderman θα γίνω με αυτά!
με τις ντομάτες θα με πάρουν!

Δεν αντιλέγω έχεις απόλυτο δίκιο!!
Προσωπικά το έχω για τις off road διαδρομές και όχι μόνο..... αλλά πάντα βάζω από πάνω ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες και κάτι φαρδύ γιατί στο δρόμο δεν μένω ασχολίαστος πουθενά σου λέω.
Και το βασικότερο για να μην γίνω καρό από τον ήλιο.
Πάντως ακόμα και αν δεν σου αρέσει έτσι για πλάκα αν το δεις μπροστά σου φόρα το και είμαι σίγουρος ότι θα τρελαθείς με την εφαρμογή, άνεση και την ασφάλεια που θα νιώσεις.

χρηστο να το παρω ??
290 στην αποθηκη!!

Τι με ρωτάς ρε συ Κώστα?
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα....
Η τιμή είναι μια χαρά.... νομίζω ότι το είχα πάρει κάπου 350? πριν αρκετό καιρό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 15:10

Βρε μάγκες μου είρθε ιδέα!!!!!!!!!!!


Δεν πάτε εσείς οι Αθηναίοι στην COLORI να τους πείτε ότι θέλουμε μπουφάν Χειμερινό και Καλοκαιρινό με τυπωμένο πάνω το HELLAS VSTROM CLUB ή κάτι σε VSTROM για να παίρνουμε όλοι το ίδιο μπουφάν!!!!!

Π.Χ. με την επίδειξη της ταυτότητας μέλους να μπορείς να παίρνεις τα συγκεκριμένα και σε καλή τιμή!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 15:12

akaliptos έγραψε:
εγω εχω παρει το http://www.stelpet.gr/bering-sunrise.html και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!
και εγώ αυτό πήρα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Τώρα σχετικά με το κρύο έχω το αντιανεμικό μαζί και είμαι οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 00:15

Ενα Dainese πήρα , μαζί με μία πολύ καλή πλάτη, στα 200ευρω.
Ποιο ειναι μην με ρωτήσετε! Δεν το θυμάμαι το μοντέλο.
Κάτι σε air ήταν πάντως.
Με κέρδισε η πλάτη του! Ειχα πάει και είδα και το Colori. Καλό ήταν , με πλάτη απο αφρολέξ.
Η πλάτη του dainese ειναι κάτι που εμένα μου μοιάζει με σύρμα!
Ειναι το τρυπητό της Dainese, με τις μεγάλες τρύπες.
Το μόνο που με χαλάει λίγο ειναι ότι είναι αρκετά κοντό. Αλλα ότι καλοκαιρινό είδα, έτσι ήταν! (αν έχει κανεις υπόψιν του, κάποιο πιο μακρύ, ΜΗΝ μου το δείξει!).
Φίλοι που με είδαν, μου είπαν ότι μου πάει!
Καλορίζικο λοιπόν, και αγρατζούνιστο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 00:26

Ανδρέα Καλορίζικό !!!!!!

cheers cheers cheers


Έχω βρει και κάτι ωραία μακρια μπουφανάκια..........αλλα δεν στα δείχνω!!!!1

geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 08:20

moystakias έγραψε:
Ανδρέα Καλορίζικό !!!!!!

cheers cheers cheers


Έχω βρει και κάτι ωραία μακρια μπουφανάκια..........αλλα δεν στα δείχνω!!!!1

geek geek

μη μου τα δείξεις!
θα χάσω και 4-5 κιλάκια , μεταξύ ούζου , γαρίδας και καλαμαρακίου, και θα μου κάτσει πιο χαμηλά.
Παραείναι κοντά όμως ρε πούστη μου. Ειδικα όταν κάθεσε στη μηχανή σηκώνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 08:34

Καλοφορετο και αγρατζουνιστο . Το ειχα δει και εγω στην αποθηκη αυτο με τα €200. Ωραιο και πολυ καλη εφαρμογη .
ΥΓ: Μας εχει καταστρεψει αυτο το MUDIAL με τις μπυρες καθε βραδυ και μας φαινοντε ολα τα μπουφαν κοντα και μικρα εεεεεεεεεεεεεεεε ;;; drink
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 10:04

αντε καλοριζικο και καλοταξιδο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16 2010, 11:32

andreasp έγραψε:
moystakias έγραψε:
Ανδρέα δες τα BERING!!!

Θα ψάξω και θα βάλω συγκεκριμένο....

Το εχω δει και το sunrise και το aero.
Δεν εχουν επένδυση, και είναι και αρκετά κοντά.
Σαν παιδικά που κάθονται! Smile
δες στο too fast στην αλιμου το καλοκαιρινο που εχει προσφορα! εινα καταπληκτικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st4

st4

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 24/07/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 03:53

Για να μην ανοιγω αλλο topic ζηταω και εγω τη βοηθεια σας εδω, αλλα για χειμωνιατικο μπουφαν. Υπολογιζω να διαθεσω γυρω στα 200ευρω τα οποια δε ξερω αν ειναι αρκετα, πανω απο ολα για την ασφαλεια αλλα και την προστασια απο το κρυο. Εχω βρει τυχαια 2 :
http://www.motocard.com/en/jackets/jacket-dainese-hidalgo_n.aspx
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=451

που πανω κατω κυμαινονται στη τιμη που θελω. Εγω ειμαι Ηρακλειο αλλα οι περισσοτεροι μου λενε πως Αθηνα υπαρχουν καποια στοκαδια που μπορεις να βρεις παλαιοτερα μοντελα στη μιση τιμη. Οποτε απτη μια σκεφτομαι να ανεβω Αθηνα για μπουφάν ή πιο καλά από εξωτερικο.

Περιμένω τα φώτα σας!

Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIXAΣ

MIXAΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : THIVA
Registration date : 18/07/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 06:12

δεν ξερω γιατι χρηση το θελεις αλλα αν ειναι να βγεις παραεξω και κανει κρυο με το δερμα θα εχεις λιγο προβλημα...!!!αν κρυωσει δεν ζεσταινεται ευκολα!!
εχω και δερματινο και κορντουρα και για το κρυο λεω κορντουρα..για περισσοτερο ασφαλεια λεω δερμα...εσυ ξερεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1475932544&ref=name
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 07:58

st4 συμφωνώ σε γενικές γραμμές με τον BAR CODE, για δερμάτινο πρέπει να δώσεις τουλάχιστον τα διπλάσια χρήματα. Πάρε κορντούρα με αυτά τα χρήματα που διαθέτεις βάλε και κανα πενηντάρικο ακόμα πέρνεις αξιόλογο μπουφανάκι κορντούρα. Σε δερμάτινο που σίγουρα είναι πιο ασφαλές μπουφάν υπολόγιζε κοντά 350+. Γνώμη μου πάντα......... όπως και να έχει καλές αγορές..... cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 13:50

Εγω παλι θα σου ελεγα οτι και να παρεις να το δοκιμασεις πρωτα .
Επισης εγω πηρα αυτη την βδομαδα εν αμπουφανακι απο το TOO FAST για την γυναικα .
http://www.toofast.gr/showprod.php?id=388
Στην COLORI στη Βουλιαγμενης εχει βγαλει σπασμενα νουμερα και χρωματα με μολις €100.
Τσιμπισε ενας ξαδερφοε ενα απο εκει .
Καλες αγορες οτι και να παρεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st4

st4

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 24/07/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 14:29

Παιδια σας ευχαριστω ολους σας για την προθυμια να με βοηθησετε. Οσο αναφορα δερματινο ή οχι εκει μας καθοριζει το budget. Το ιδανικο θα ηταν να εβρισκα δερματινο σε τιμη ευκαιριας. Γιατι πριν 2 μηνες πηρα τη μηχανη , και τωρα θελω μπουφαν και κρανος για εμενα και τη γυναικα, οποτε το budget ειναι περιορισμενο.
Αν εχει καποιος κατι συγκεκριμενο να μου πει θα ηταν οτι καλυτερο , ωστε αν αξιζει να ανεβω Αθηνα να το παρω. Δυστυχως τα μαγαζια εδω στο Ηρακλειο ειναι απλησιαστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 19:36

ΑΝ ΑΝΕΒΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΚΑ ΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Η ΣΤΟ ΣΤΟΚΑΤΖΙΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ
ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 20:06

ανέβα στην Αθήνα ΓΡΗΓΟΡΑ και πήγαινε στην colori στην Βουλιαγμένης που έχει κατεβάσει τρελλά τις τιμές τις, με απίστευτες προσφορές, γιατί μετακομίζει.
Μπουφάν γυναικείο πχ από 240, 100 ευρώ, αλλά παίζει στα νούμερα. Ανίστοιχες τιμές σε κράνη HJC. Πάρτους τηλέφωνο. ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ! ΦΥΓΕ! ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 20:11

βουλιαγμενης 333????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 20:18

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, (ΚΕΝΤΡΙΚΟ) Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 333 , TΗΛ.: +30 210 9716371

ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 20:18

δευτερα θα παιξει επισκεψη γιατι θελω μπουφανακι και γαντια για χειμωνα!!!! Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 20:19

να πας!!! το σίγουρο είναι ότι θα φύγεις και με μερικά πραματάκια εξτρά που δεν θα χρειάζεσαι μουαχα. Ενημέρωσε για τις αγορές σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 20:21

αν ειναι ανοιχτα και μετα τις 2 τοτε σιγουρα θα παω για να παρω κατιτις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st4

st4

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 24/07/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 21 2010, 19:31

Man_Os πηρα τηλέφωνο στη βουλιαγμενης και μου ειπαν οτι ολες οι προσφορες τους ειναι στο coloriposto.gr . Ισχύει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 21 2010, 20:12

Γενικά έχουν εδώ και ένα χρόνο έκπτωση 20% σε όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 21 2010, 20:48

πηγα απο εκει αλλα δυστυχως δεν μου αρεσε κατι...εχει ευκαιριες παντως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
st4

st4

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 24/07/2010

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?   ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 12 2010, 02:25

Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει ακόμα να καταλήξω σε μπουφάν. (Δεν μπορούσε να ήταν σαν το V-strom που ξερεις τι θελεις). Επελεξα 3 κ σε τιμη και σε εμφανιση και θέλω ξανα τη βοηθεια σα (σε οσους δεν ειναι κοπος.

1. http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Rader-Jacket/SubProducts/Revit-Rader-Jacket-0001

2. http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Spyke-Stone-GP-Leather-Jacket-Black/SubProducts/Spyke-Stone-GP-Leather-Jacket-Black-0001

3. http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Icon-Accelerant-Jacket-Stealth/SubProducts/Icon-Accelerant-Jacket-Stealth-0001

Αν πιστεύεται οτι με αυτά τα χρήματα βρίσκω κάτι ανάλογο και εδώ (ειδικά απο colori που εχουμε και στο Ηράκλειο) παρακαλώ ενημερώστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΠΕΙΓΟΝ! Ποιο μπουφάν?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: