ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

AMMO CANS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FIRErider

Τόπος : Μεσολόγγι
Registration date : 07/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 13:17

Αδερφε αν κουβαλας και τον πρασινο μπερε τα κιλα πολλαπλασιαζονται επι 1000......... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic

Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 13:23

moystakias έγραψε:

Τώρα Φίλλιπα...... 45*19*35,50 κάνει : 30352 affraid (εάν δεν κάνω λάθος)

Embarassed mlkia πάτησα... σωστά το λες, 30352 κ.εκ. = 30,3 λίτρα
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 13:34

Φίλλιπα..........

χαχαχα ..... σε έπιασα!!!!!

Δεν μου λες ταξιδιάριμου μεγάλε για πες μου τα κιλά χωρίς μικιο + μικια η τριπλέτα σου με φουλ και αδια πόσα κιλά περίπου είχες?

Δηλαδή side to side....

Στα ΑΜΜΟ 20 έχουμε και λέμε για 9 κιλά σε κάθε πλευρά......

και εάν είναι 30 λίτρα έχουμε περίπου 9+13,6 =22,6 κιλά έκαστη πλευρά φουλαρισμένη!!!!

ALL SETUP = 45 κιλά περίπου!!!

Νομίζω ότι είναι μία καλή τιμή!!!!!

Τώρα σε θέμα αεροδυναμικής είναι το τελευταίο που με ενδιαφέρη καθώς ώς γνωστό ο μουστάκιας είναι σε γωνίες κάτω από τις 20 μοίρες!!! affraid affraid και σε ταξίδι περίπου 90 χιλιόμετρα ΜΩΤ..... Shocked Shocked Shocked

Εκτός εάν έχω μαλώσει με την γυναίκα .......
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 13:38

stam +650!!!

έλα να μαζευώμαστε οι στρατιωτικοί - Αστυνομικοί και Λιμενικοί (πρώην και νυν) .....

Αήττητε εσένα θα σου τα κάνω δώρο..... (το αξίζεις άλλωστε!!)
JDVstrom
Member
Member

Τόπος : LGAV
Registration date : 31/05/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 13:55

moystakias έγραψε:
Σωστός Αήττητε (γιατί μου φωνάζεις?????)!!! για λίτρα όμως έχω την εντύπωση ότι των 556 πρέπει να χωράνε 4 και κάτι ψιλά λίτρα.... από βάρος (των 20ΜΜ) πρέπει να είναι κοντά 9 κιλά (σε πρώτη φάση που έψαξα μάλλον λέει 20 λίμπρες) !!! (πολύ βαρος μαλλον)!!!

Τώρα Φίλλιπα...... 45*19*35,50 κάνει : 30352 affraid (εάν δεν κάνω λάθος)

Πως έκανες την μετατροπή σε λίτρα?

Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να χωράνε περί τα 20 λίτρα!!!!

Τώρα η αλήθεια είναι ότι είμαι άσχετος στα μαθηματικά αλλά θα με βοηθούσε να μου πείς...την μετατροπή πως γίνεται....!!!!

Εάν βέβαια χωράνε μόνο 7 λίτρα τζάμπα το ποστ!!!!

Υ.Σ. : Μερικοί που το έχουν βρει χαβαλέ και ποστάρουν χωρίς να ενδιαφέρονται και είναι of topic υπάρχουν και άλλα τόπικ που πραγματικά σε κάνουν και γελάς!!!!

sm6 sm6 sm6

1 cm3 = 0,001 litrs αρα 30352cm3 = 30,35 Liters
[edit ] Sorry mikios τωρα ειδα οτι ειχες απαντησει!! [edit]
gmavrid

Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 14:03

Λοιπόν:
Οι Ε41 ζυγίζουν γύρω στα 2-3 κιλά.
Οι οδηγίες τους αναφέρουν μέγιστη φόρτωση 10 Kg.
Μέγιστη ταχύτητα 120 Km/h.
Εγώ σου λέω πως η GIVI έχει υπολογίσει περιθώρια ασφαλείας και τα 10 Kg γίνονται 12-13 Kg. Κι η ταχύτητα στα 140 Km/h.
Οπότε μιλάμε για 15-16 Kg ανά πλευρά και 140 Km/h: Το έχω κάνει πολλάκις και δεν είχα πρόβλημα.
Τα 23 Kg ανά πλευρά που υπολογίζεις όμως είνια υπερβολικό βάρος σε κάθε πλευρά.
Και μην το βλέπετε αν μπορεί να τα κινήσει το μοτέρ. Το μοτέρ μπορεί να τα κινήσει δεν θα έχει πρόβλημα. Άλλωστε η μέγιστη φόρτωση (με το βάρος της μοτό μέσα) είναι γύρω στα 480 Kg.
Το πρόβλημα με τα 23 Kg σε κάθε πλευρά είναι πως θα έχεις όγκο και βάρος πολύ μακριά από το κέντρο βάρους της μοτό.
Και μη το συγκρίνετε με δύο 100 Kg επιβάτες, γιατί αυτοί έχουν το βάρος τους πιο κοντά στο κέντρο βάρους της μοτό.

Εν κατακλείδι, θεωρώ πως τα κουτιά που βλέπετε είνια καλά, αλλά όχι για το φόρτωμα που υπολογίζετε...
wannabe
Member
Member

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 14:17

για ταξίδι μακρύ = πολλά μπαγκάζια, θα πας κυρίως απο άσφαλτο (στην Ευρώπη είμαστε) , άρα οι Givi/Kappa είναι your weapon of choice.
για καμία ψευτο off road εξόρμιση που δεν θέλεις να γδαρθούν/λασπωθούν οι "καλές" ή τυχόν ξάπλωμα να μην σε αφήσει με τα προικιά στα χέρια, τα εν λόγω κουτιά είναι οκ. διότι ούτε πολύ βάρος θα έχεις βάλει ούτε θα τρέχεις.

όπως λέει και ο stam
Παράθεση :
το ζήτημα είναι το εξής: μπορούμε να τα βρούμε?
με τι κόστος?
πόσο σύντομα?
FIRErider

Τόπος : Μεσολόγγι
Registration date : 07/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 14:19

Συμφωνω απολυτα με τον gmavrid και μιας και εχω και εγω τις Ε 41 σας λεω οτι με αυτες η μηχανη ταξιδευει ανετα και σε ταχυτητες ανω των 140 χλμ/ωρα (περιπου το παω 150-160) και φορτωμενες μεχρι αηδιας......... Θελω να καταληξω οτι καλες οι πατεντες αλλα τι γινεται με το θεμα ασφαλειας; Wink Wink Wink
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 14:28

Για να κάνω μία διώρθωση : τα κιλά είναι totaly empty 7,71 κιλά ...

Συμφωνώ βρε παιδιά αλλά εγώ ακόμα πιστεύω ότι τα συγκεκριμένα είναι :

1) Best Value for money (20 άντε 40 ευρώ)
2) γίνονται πολλές μετατροπές πάνω τους
3) Πλήρως αδιάβροχες
4) Αήττητες

Το θέμα όλο είναι που θα τις βρώ και ας δώσω διπλά χρήματα από τους Αμερικάνους!!!
stam

Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 14:36

ομολογώ (για να είμαι ειλικρινής ότι δεν είχα υπολογίσει ότι το βάρος βαρύνει το υποπλαίσιο και όχι το πλαίσιο, οπότε ίσως παραπάνω κιλά να οδηγήσουν σε στρεβλώσεις). βέβαια όπως είπε κι ο άλλος φίλος πιο πάνω, δεν σχεδιάζω να κάνω υπερβολές. για πρόχειρη χρήση είναι και μικρού κόστους αποτέλεσμα το εξετάζω... για να πω την αλήθεια σε ένα μήνα και κάτι θα παω διακοπές σε νησάκι. Το φούλ φόρτωμα θα διαρκέσει απο το σπίτι μου στο καράβι, απο το λιμάνι του νησιού μέχρι το ενοικιαζόμενο δωμάτιο και τούμπαλιν την ημέρα της επιστροφής.
άρα αν και μου αρέσει η ταχύτητα, προσωπικά το 140 φουλ φορτωμένος στην εθνική δεν με απασχολεί προσωρινά σαν σενάριο.

σπαμ..: έχει παιχνίδι η εθνική σε λίγο??? γτ είμαι ακόμα στη δουλειά μου!!!!!! Shocked Shocked Shocked pale
mikios

Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 14:51

moystakias έγραψε:
Φίλλιπα..........

χαχαχα ..... σε έπιασα!!!!!

Δεν μου λες ταξιδιάριμου μεγάλε για πες μου τα κιλά χωρίς μικιο + μικια η τριπλέτα σου με φουλ και αδια πόσα κιλά περίπου είχες?

Δηλαδή side to side....

Στα ΑΜΜΟ 20 έχουμε και λέμε για 9 κιλά σε κάθε πλευρά......

και εάν είναι 30 λίτρα έχουμε περίπου 9+13,6 =22,6 κιλά έκαστη πλευρά φουλαρισμένη!!!!

ALL SETUP = 45 κιλά περίπου!!!

Νομίζω ότι είναι μία καλή τιμή!!!!!

Τώρα σε θέμα αεροδυναμικής είναι το τελευταίο που με ενδιαφέρη καθώς ώς γνωστό ο μουστάκιας είναι σε γωνίες κάτω από τις 20 μοίρες!!! affraid affraid και σε ταξίδι περίπου 90 χιλιόμετρα ΜΩΤ..... Shocked Shocked Shocked

Εκτός εάν έχω μαλώσει με την γυναίκα .......

κυνηγούσα ένα μακαρονά με 170 για κάμποση ώρα κ δεν είδα πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι η μικιά ζυγίζει όσο τα μπαγκάζια που λες, κ εγώ 85 πες 90 κιλά ντυμένος. ΟΙ Κ44 δεν είχαν πρόβλημα, βέβαια τις είχα δεμένες κ με ιμάντα, κ μιλάμε για ιδανικές συνθήκες αουτοστράντα. Ήταν 7-8 κιλά έκαστη.
Για χώμα δεν θα τις πρότεινα καθόλου (τις ammo cans) λόγω βάρους. Επίσης να υπολογίζεις ότι λόγω ιδιοκατασκευής και πιο στιβαρής κατασκευής οι βάσεις τους θα είναι κανα κιλό βαρύτερες από του εμπορίου.
http://www.kangaroo.gr
AHTHTOS
Member
Member

Τόπος : ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΠΑΤΡΙΣ
Registration date : 20/07/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 15:31

ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΥΤΙΑ, ΕΙΔΑΛΩΣ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ''ΕΒΟ'' ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΡΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ, ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟ ΥΠΟΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ ΠΛΗΡΕΣ ΦΟΡΤΙΟ ΑΝΤΕΧΕΙ;
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Σαβ Ιουν 12 2010, 15:57

cheers cheers cheers
Psyxologos
Member
Member

Τόπος : Άνω Γλυφάδα - Αμφίκλεια Παρνασσος
Registration date : 17/12/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 16:10

Πριν μια εβδομαδα στην έκθεση μοτοσυκλέτας που έγινε στο παλαιό άλσος στρατού όπου είχα και την τιμή να γνωρίσω τον Βασίλη Ορφανό αλλά και σπάνια είδη όπως αυτό που εικονίζεται στην φωτό, έπεσε στα χέρια μου ο κατάλογος της Touratech

Όπου και ερωτεύτηκα σφόδρα τις συγκεκριμένες βαλίτσες:

http://www.makan.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=69&Itemid=1&lang=el

(όπως και τα πατάκια κλπ) και εκεί πραγματικά συνειδητοποίησα το πετρωμενο μου success . To vstrom προς το παρόν το μαθαίνω, το λατρεύω, το καθαρίζω, το πλενω, το ξεσκατίζω και το νανουρίζω το βράδυ όμως θέλω να του δώσω ένα στυλ πιο enduro. Δεν έχει σημασία αν (προς το παρόν) δεν το βάζω σε χώμα σημασία έχει ότι να'μαστε καλά σε καμμια εικοσαριά χιλιαδες χλμ μπορεί να αποφασίσω να τρανσφορμάρω το μπροστινό, το πισινο κλπ κια να δώσω ρυθμίσεις χώματος. Δεν είναι motocross, δεν είναι enduro its ok αλλα πραγματικά υπάρχουν άπειρα μονοπατια στην Ελλάδα που μπορείς να διασχίσεις άνετα με το καμάρι μας χωρίς να πας για αλλαγή μηχανής αργότερα. Είναι ελαφρύ, αξιόπιστο και ότι είναι στο λέει όταν το βάζεις μπρος.

Στο δια ταύτα: Θεωρώ ότι η τοποθέτηση των ammo cans είναι πιο πολύ για άσφαλτο, χωρίς κραδασμούς και πάλι δεν είναι ότι καλύτερο. Επιβαρύνεται το υποπλαίσιο και δεν το συζητάμε ότι μπορεί να είσαι όλη την ώρα στο σφίξε-ράψε-σιδέρωσε.

Ανακοινώνω λοιπόν επίσημα ότι επειδή δεν διαθέτω το χιλιάρικο που ζητάει η touratech, σε λίγο καιρό αφότου ξεμπλέξω από διάφορες υποχρεώσεις θα ξεκινήσω την διαδικασία να φτιάξω κάτι μόνος μου, κάτι ελαφρύ και στιβαρό. Χρόνο μπορεί να μην έχω αλλα το ξύλινο τραπέζι που λέει ο Ταζ το έχω. Όποιος ενδιαφέρεται να ξεκινήσουμε σιγά σιγά κάτι μαζί ας το δηλώσει. Εγώ σε λίγο καιρό θα αρχίσω να το προχωράω.

300 ευρώ για πλαστικό που δεν μου αρέσει κιολας δεν τα δινω.
LARRY
Member
Member

Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 16:47

Φίλε Ψυχολόγε, επειδή από την ώρα που διάβασα το link με τις αλουμινένιες,φτιάχτο-μόνος-σου,βαλίτσες μου έχει καρφωθεί η ιδέα να τις αντιγράψω αλλάζοντας λίγο τις διαστάσεις, και φτιάχνοντας παράλληλα και top case, αν θέλεις συνεργαζόμαστε και όπου βγάλει.Πιστεύω ότι αφού οι οδηγίες για τις πλα'ι'νές και τα κάγκελα υπάρχουν,με λίγο φαντασία θα τα ταιριάξουμε όλα.
Psyxologos
Member
Member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 17:13

Φίλε Larry, η δουλειά θα γίνει ακόμα πιο σωστά. Σκέφτομαι να ψηφιοποιήσω το υποπλαίσιο και γενικά όλο το πίσω μέρος στο autocad και παίξουμε με σχέδια όχι μόνο μεζούρες και διαστημόμετρα. Θα χρησιμοποιήσω και ένα πρόγραμμα στο πανεπιστήμιο για να δω θεωρητικούς κύκλους φόρτισης και αποφόρτισης για την αντοχή υλικών: Είναι ένα software όπου λαμβάνει τα δεδομένα απο το autocad και περνώντας του δεδομένα βάρους και λοιπών παραμέτρων σου δείχνει θεωρητικά την κόπωση και την συμπεριφορά του συνόλου. Θα δούμε!
JOHN-ROCK

Τόπος : N.FILADELFIA-ALEXANDROUPOLI
Registration date : 29/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 17:27

Φίλε Larry, η δουλειά θα γίνει ακόμα πιο σωστά. Σκέφτομαι να ψηφιοποιήσω το υποπλαίσιο και γενικά όλο το πίσω μέρος στο autocad και παίξουμε με σχέδια όχι μόνο μεζούρες και διαστημόμετρα. Θα χρησιμοποιήσω και ένα πρόγραμμα στο πανεπιστήμιο για να δω θεωρητικούς κύκλους φόρτισης και αποφόρτισης για την αντοχή υλικών: Είναι ένα software όπου λαμβάνει τα δεδομένα απο το autocad και περνώντας του δεδομένα βάρους και λοιπών παραμέτρων σου δείχνει θεωρητικά την κόπωση και την συμπεριφορά του συνόλου. Θα δούμε!

Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 17:36

αφού έχετε όρεξη να φτίαξετε αλουμινένια κουτάκια, δείτε εδώ να πάρετε μια ιδέα:

http://sites.google.com/site/rtwxtz660/alluboxes

ανάλογη δουλειά έχω δεί απο ένα παιδί με africa. πολύ καλή δουλειά και με πολύ μεράκι.
Psyxologos
Member
Member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 18:51

JOHN-ROCK έγραψε:
ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά περίμενε να δούμε αποτέλεσμα και μετά βλέπουμε πόσο επιστήμονες ήμαστε. Ό,τι αποκομισθεί από την ιστορία θα είναι άμεσα διαθέσιμο στο forum προς γνώση και συμμόρφωση γι'αυτο λίγο υπομονή.
wannabe
Member
Member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 22:36

υπάρχει τέτοιο πράγμα στην Ελλάδα?

όχι μόνο που θα το βρω αλλά ούτε πως θα το ζητήσω δεν ξέρω...
Loverboy
Member
Member

Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 23:12

wannabe έγραψε:

felix τοτε δειξτο..
wannabe
Member
Member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Κυρ Ιουν 13 2010, 23:36

για δείτε
http://www.penn-elcom.com/Default.asp?MC=1100000&GC=Group
http://cms.omnitronic.de/index.php?option=com_content&wgtree=K1203500&task=view&id=22&Itemid=32&wgtree=O1205010
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Δευ Ιουν 14 2010, 09:26

Λοιπών απαντώντας και σε ερώτηση του φίλου Moustakia, έχω βρεί τα εξής Cammo Cans

Uploaded with ImageShack.us

Aπο αυτά των 150mm που πουλάνε στην αμερική υπάρχει μόνο ένα. Οπότε δεν θα γίνει η δουλειά. Ασε που δεν είναι αλουμινένια αλλά μεταλλικά. Οποτε και είναι βαριά και είδη λιγάκι σκουριασμένα.

Τεσπα όποιος ενδιαφέρεται αυτά που δείχνω παραπάνω έχουν 20 ευρά έκαστο. Ειναι μεταχειρισμένα και ελαφρώς γρατζουνισμένα εξωτερικά οπότε θα χρειαστούν βάψιμο. Είναι όμως αλουμινένια και αθάνατα πραγματικά. Δεν υπάρχει κατα την άποψη μου ποιο ασφαλής χώρος αποθύκευσής ως προς την ανθεκτικότητα και την αδιαβροχοποίηση του.

Οποιος ενδιαφέρεται ας μου πεί και αν είναι εδώ κοντα ακόμα καλύτερα να σας πω που τα έχουν να τα δείτε και μόνοι σας.
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast

Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Δευ Ιουν 14 2010, 10:46

wannabe έγραψε:

Ναι υπάρχει έχω εγώ αλλά επειδή ειμή Κρήτη θα σου πω που θα βρεις Αθήνα , είναι υλικά που χρησιμοποιούμε για κατασκευή flight case στα ηχητικά συστήματα , ρίξε μια ματιά εδω
Επισκέπτ
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AMMO CANS   Τετ Ιουν 16 2010, 14:35

..... μάγκες κάτι βρήκα!!!!!! κάτι πολύ καλύτερο!!!!

μωρε λες?

για να δούμε!!!!!

AMMO CANS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: