Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 15:04

painter έγραψε:
kalimera
άσχετο ... η Λέσχη Σκαλανίου (ΛΕ.ΜΟ.ΣΚΑ.) διοργανώνει μοτο-camping στο χωριό Αστρίτσι, μετά τα Πεζά στη περιοχή "Κρύα Βρύση" το σουκου 11 & 12.
απλά το αναφέρω για όποιον θέλει πάει, εγώ μετα τα τελευταία γεγονότα ... άμα δε κάνω εξορκισμό δε το ξανακουνώ απο το σπίτι. που θα πάει δε θα βρώ τη felix Question Question Question
κατω βρυση....στο χωριο μου.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 19:47

1ο μεγαλο servis για το τιγρακι μου στα 10000 χλμ , μεσα σε 3 μηνες !!!! αλλαγη λαδιων φιλτρο λαδιου , ρυθμιση βαλβιδες , ρυθμιση πεταλουδων , καθαρισμος φιλτρου αερος , αλλαγη τακακια πισω και αλλαγη ελαστικων , εβαλα τα pirelli angel , πρωτες εντυπωσεις για τα λαστιχα μπαινουν μονο με την σκεψη cheers

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09 2010, 20:52

Rory έγραψε:
1ο μεγαλο servis για το τιγρακι μου στα 10000 χλμ , μεσα σε 3 μηνες !!!! αλλαγη λαδιων φιλτρο λαδιου , ρυθμιση βαλβιδες , ρυθμιση πεταλουδων , καθαρισμος φιλτρου αερος , αλλαγη τακακια πισω και αλλαγη ελαστικων , εβαλα τα pirelli angel , πρωτες εντυπωσεις για τα λαστιχα μπαινουν μονο με την σκεψη cheers
eee eee για καλο σε εχουμε εδω η για να μας χαλας την ψυχολογια.... eee eee ασε μας κυριε νικο στα δικα μας μιχανακια....δεν θελουμε να ξερουμε!!!οσο ποιο λιγα ξερουμε τοσο το καλητερο....δεν εχω λευτα να αλαξω μηχανακι πως να το κανουμε δηλαδη!!!! Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 489962 μη μας χτυπας κατω απο τη μεση! Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 747395 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 747395 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 292402 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 292402
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos
Member
Member
Drakos

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 17/03/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 08:15

Καλημέρα πατρίδαααααα kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 09:26

Drakos έγραψε:
Καλημέρα πατρίδαααααα kalmi

καλημεραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 10:11

Rory έγραψε:
1ο μεγαλο servis για το τιγρακι μου στα 10000 χλμ , μεσα σε 3 μηνες !!!! αλλαγη λαδιων φιλτρο λαδιου , ρυθμιση βαλβιδες , ρυθμιση πεταλουδων , καθαρισμος φιλτρου αερος , αλλαγη τακακια πισω και αλλαγη ελαστικων , εβαλα τα pirelli angel , πρωτες εντυπωσεις για τα λαστιχα μπαινουν μονο με την σκεψη cheers


Και πόσα ευρωπουλάκια αναγκάστηκες να αποχωρηστείς για το πρώτο αυτό σέρβις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 15:22

Καλημέρα Δημήτρη

success yeye rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 15:26

ΔΗΜΗΤΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:24

tanouki έγραψε:
Rory έγραψε:
1ο μεγαλο servis για το τιγρακι μου στα 10000 χλμ , μεσα σε 3 μηνες !!!! αλλαγη λαδιων φιλτρο λαδιου , ρυθμιση βαλβιδες , ρυθμιση πεταλουδων , καθαρισμος φιλτρου αερος , αλλαγη τακακια πισω και αλλαγη ελαστικων , εβαλα τα pirelli angel , πρωτες εντυπωσεις για τα λαστιχα μπαινουν μονο με την σκεψη cheers


Και πόσα ευρωπουλάκια αναγκάστηκες να αποχωρηστείς για το πρώτο αυτό σέρβις?

"ρυθμιση βαλβιδες , ρυθμιση πεταλουδων , αλλαγη τακακια πισω και αλλαγη ελαστικων "
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΑΠΠΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ!!!!! Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:30

Καλα λενε ρε παππου ολα αυτα για 10000χλ μηπως χαθηκες πουθενα και εκανες 100000χλμ και δε θυμασαι λογω ηλικιας? !!!!! bounce bounce bounce

Το δωσες το 300ρι παλι ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 19:05

dimitrisv έγραψε:
Καλα λενε ρε παππου ολα αυτα για 10000χλ μηπως χαθηκες πουθενα και εκανες 100000χλμ και δε θυμασαι λογω ηλικιας? !!!!! bounce bounce bounce

Το δωσες το 300ρι παλι ε?

παππού ????? τα πήρες τα φάρμακα σου ????? drink drink drink YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 19:47

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Το νου σας ρεμαλια , λοιπον για τους περιεργους να πω .... ναι και μενα μου φανηκαν λιγα τα 10000 χλμ για βαλβιδες αλλα οντως ηθελαν ρυθμιση 2 βαλβιδες , το μανουαλ λεει καθε 20000 χλμ αλλα λογω ως γνωστο ειμαι χιλιομετροφαγος αποδειχθηκε οτι επρεπε να ρυθμιστουν και η επομενη κατα πασα πιθανοτητα ρυθμιση δεν θα γινει στις 20 αλλα στις 40
Τα τακακια πισω αναλογα με τον τροπο οδηγησης του καθενα μας τρωγοναι !!! αλλοι αλλαζουν στις 5 αλλοι στις 50000 , εχουμε και λεμε λοιπον ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ !!!!!
Ολα αυτα με 165 euro ..... πολλα ειναι ????
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ το φαρμακο μου ξερετε ποιο ειναι ?????
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 8117
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 184880

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 19:56

Rory έγραψε:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Το νου σας ρεμαλια , λοιπον για τους περιεργους να πω .... ναι και μενα μου φανηκαν λιγα τα 10000 χλμ για βαλβιδες αλλα οντως ηθελαν ρυθμιση 2 βαλβιδες , το μανουαλ λεει καθε 20000 χλμ αλλα λογω ως γνωστο ειμαι χιλιομετροφαγος αποδειχθηκε οτι επρεπε να ρυθμιστουν και η επομενη κατα πασα πιθανοτητα ρυθμιση δεν θα γινει στις 20 αλλα στις 40
Τα τακακια πισω αναλογα με τον τροπο οδηγησης του καθενα μας τρωγοναι !!! αλλοι αλλαζουν στις 5 αλλοι στις 50000 , εχουμε και λεμε λοιπον ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ !!!!!
Ολα αυτα με 165 euro ..... πολλα ειναι ????
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ το φαρμακο μου ξερετε ποιο ειναι ?????
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 8117
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 184880

ΠΑΠΠΟΥ ΕΙΣΑΙ XL ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ΕΞΩ ΑΠ'ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ !!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ MANUAL OΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΟΙ!!!!!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ"ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ" ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ.............!!!!ΟΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ'ΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ!!!!!! OK OK OK geia geia geia VSTROM VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 19:59

Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΕΜΑΛΙ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=8lpSvwQF6R4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 20:42

Παππου τον Παιτο θα τον φερεις εσυ ή θα ερθει με λεωφορειο? bounce bounce

Αμα ειναι να βρεθουμε στα ΚΤΕΛ δηλαδης!!!!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 20:52

Ρε μητσο δεν παρακολουθεις τις εξελιξεις Very Happy Smile εγω θα ερθω απο Ιεραπετρα λεμε !!!!!!
kalmi

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 07:36

Rory έγραψε:
Ρε μητσο δεν παρακολουθεις τις εξελιξεις Very Happy Smile εγω θα ερθω απο Ιεραπετρα λεμε !!!!!!
kalmi

Παππού μην τον παρεξηγείς τον Μήτσο μας , απο την πολύ τρεχάλα έχουνε πάρει οι αμυαλοί του αέρααααααα YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 08:15

black-v έγραψε:
Rory έγραψε:
Ρε μητσο δεν παρακολουθεις τις εξελιξεις Very Happy Smile εγω θα ερθω απο Ιεραπετρα λεμε !!!!!!
kalmi

Παππού μην τον παρεξηγείς τον Μήτσο μας , απο την πολύ τρεχάλα έχουνε πάρει οι αμυαλοί του αέρααααααα YOU! YOU! YOU!
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 10:10

kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 10:50

dimitrisv έγραψε:
kolaraki
ασε τα κολαρακια..και θα παμε καμια βολτααααααααα???δεν μπορωωωωωω ρεεεεεεεε Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation sos εχω φρικαρει θελω βολταααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 10:53

Μικρέ, για δεν είρθες προχτές στο Ρέθυμνο??????????

Καλά να πάθεις!!!!!!!!!!!

Πάρε την πορτικαλάδα σου και έλα στη Γεωργιούπολη!!!!!!!!! Σε 1 ώρα θα είσαι εδώ!!!!!!!!!

Έλα και χωρίς παρέα!!!!!!!! σιγά το πράγμα μια γκαζιά είναι!!!!!!!

ΆΝΤΕ ΞΕΚΟΥΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 11:33

moystakias έγραψε:
Μικρέ, για δεν είρθες προχτές στο Ρέθυμνο??????????

Καλά να πάθεις!!!!!!!!!!!

Πάρε την πορτικαλάδα σου και έλα στη Γεωργιούπολη!!!!!!!!! Σε 1 ώρα θα είσαι εδώ!!!!!!!!!

Έλα και χωρίς παρέα!!!!!!!! σιγά το πράγμα μια γκαζιά είναι!!!!!!!

ΆΝΤΕ ΞΕΚΟΥΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε δουλευω σημερα....εγω για αυριο ελεγα....αλλα αφου δεν βλεπω σιμετοχες....θα παω μπαλι...για μπανακι.... yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 11:36

ααααααααααα, ε τότε γράψε λάθος!!!!!

Εγώ αύριο θα πάω να καταθέσω τον οβολό μου το πρώι σε μία βάπτιση και το βράδυ σε ένα γάμο!!!!!!

pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 11:51

θα παω να την βαλω στην αποθηκη την μηχανη να ισιχασω.... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 12:18

big_tzo έγραψε:
θα παω να την βαλω στην αποθηκη την μηχανη να ισιχασω.... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
γιώργη μη μου στεναχωριέσε ... έρχονται καλύτερες μέρες, αρκεί να περάσει ο σεπτέμβρης, να σπάσει η ζέστη, να μαζευτούμε απο την ευρώπη. μη ξεχνάς οτι εγώ, ο tanouki, ο mikios - αυτος είναι ακόμα ώξω - με τα ταξίδια μας στο εξωτερικό έχουμε γονατίσει οικονομικά (εγω πάντως ναι, πιστεύω το ίδιο και οι άλλοι δυο) άρα θέλουμε την ανασύνταξη μας. έτσι και αλλιώς μια καλή αφετηρία για εξορμήσεις είναι αυτό διοργανώνει ο black-v.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 26 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: