Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dim.giann

dim.giann

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 16/02/2010

τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι   τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Icon_minitimeΤετ Μάης 12 2010, 09:12

παιδια καλημερα, για να μην πολυλογω ψανχω για μπουφανακι καλοκαιρινο εχω βρει αρκετα κ μερικα απο αυτα μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλα , το ερωτημα που θελω να κανω ειναι οτι βρηκα ενα μπουφαν της εταιρειας arai (εγω ξερω οτι φτιαχνει μονο κρανη ) http://www.toofast.gr/showprod.php?id=276%20%28http://www.toofast.gr/showprod.php?id=276%29 .θα ηθελα να ξερω εαν ειναι πραγματικα arai κ εαν το εχει καποιος γιατι ψαχνω στο διαδικτυο κ δεν μπορω να το βρω σε καποιο αλλο καταστημα στο κοσμο εκτοσ απο αυτο ( βεβαια παιζει να μην ψαχνω κ σωστα )


???????????????????????????????????????????????????????????





δεκτη καθε βοηθεια κ γνωμη ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι   τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Icon_minitimeΤετ Μάης 12 2010, 11:27

αδερφέ καλημέρα.
Έχω πάρει ακριβώς το ίδιο από το ίδιο μαγαζί πριν 1 μήνα και κάτι περίπου. Δεν έχω ξανα πάρει καλοκαιρινό μπουφανάκι αλλά μου φαίνετε μια χαρα. Και τα κοκαλλάκια του έχει σε περίπτωση πεσίματος,,,,, μακρια από εμάς και διάτρητο παντου.
Δεν έχω παράπονο μέχρι στιγμής από το συγκεκριμένο.
Αν θες κάνε και μια βόλτα από την αποθήκη στην Ηλιούπολη. Μου είχε δείξει ο λεβέντης εκεί ένα της Dainese στα ίδια λεφτά περίπου αλλά δεν είχε στο νούμερο μου. Και έπρεπε να πάρεις και την πλάτη ξεχωριστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dim.giann

dim.giann

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 16/02/2010

τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι   τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Icon_minitimeΤετ Μάης 12 2010, 12:15

onastrom έγραψε:
αδερφέ καλημέρα.
Έχω πάρει ακριβώς το ίδιο από το ίδιο μαγαζί πριν 1 μήνα και κάτι περίπου. Δεν έχω ξανα πάρει καλοκαιρινό μπουφανάκι αλλά μου φαίνετε μια χαρα. Και τα κοκαλλάκια του έχει σε περίπτωση πεσίματος,,,,, μακρια από εμάς και διάτρητο παντου.
Δεν έχω παράπονο μέχρι στιγμής από το συγκεκριμένο.
Αν θες κάνε και μια βόλτα από την αποθήκη στην Ηλιούπολη. Μου είχε δείξει ο λεβέντης εκεί ένα της Dainese στα ίδια λεφτά περίπου αλλά δεν είχε στο νούμερο μου. Και έπρεπε να πάρεις και την πλάτη ξεχωριστά.




σαν ποιοτητα μποφαν πως ειναι ? απο υφασμα ( πχ. cordura) η ναϊλον .στις λεπτομερειες του γραφει οτι εχει κ εξτρα εσωτερκη επενδυση αδιαβροχη ειναι καλη ? κ εαν επιτρεπετε σε τη τιμη στο εδωσε ? ευχαριστω για την βοηθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι   τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Icon_minitimeΤετ Μάης 12 2010, 12:20

cordura το ύφασμα του και το πήρα όσο γράφει στο site.
Σαν ποιότητα κατασκευής μου φάνηκε ίδιο με αυτό της Dainese
Πήγαινε αν θες στο μαγαζί και δοκίμασε και άλλα. Για το αδιάβροχο του δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν έχω φάει ακόμα καμιά βρόχα αλλά είναι αρκετά ζεστό με αυτό σαν επένδυση.
Με το που το πήρα την έβγαλα αλλά λογικά δεν θα μπάζει τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι   τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι Icon_minitimeΤετ Μάης 12 2010, 12:32

Φιλε μου αν δεν βαριεσαι να ψαξεις θα βρεις μεσα στο φορουμ διαφορα για καλοκαιρινα μπουφαν, και για το συγκεκριμενο το οποιο εχω και εγω.

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f9/topic-t7909-30.htm#141408

Καλο θα ηταν να μην ανοιγουμε θεματα εαν υπαρχουν ιδια ηδη ανοιγμενα, μας εξυπηρετει οταν βαριομαστε να ψαξουμε, αλλα γινεται μπαχαλο και δυσκολευει περισσοτερο καποιον που εχει την διαθεση να ψαξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
 

τη βοηθεια σας απο οποιν γνωριζει κατι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: