Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
natk
Member
Member
natk

Ηλικία : 42
Τόπος : 40.632096,22.934683
Registration date : 24/08/2009

ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100   ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 15:42

Πληζ μή με βρίσετε....

Είναι να πάρω ένα xr1100 και είμαι μεταξύ μαύρου γυαλιστερού και μαύρου ματ (κυρίως το δεύτερο γιατί πάει ασορτί με την μπουμπού). Και η ερωτησΑΡΑ μου είναι : Το μαύρο ματ στις φωτογραφίες μοιάζει περισσότερο γκρι - ανθρακί. Μήπως είναι επειδή οι φωτογραφίες είναι πολύ φωτεινές; Δηλαδή, έχει δει κανείς σας μαυρο ματ shoei για να μου πει αν είναι μαύρο; Shocked Laughing 🐷 affraid
Αν έχει κανείς σας, μπορεί να μου ανεβάσει μια φωτό υπό φυσικές συνθήκες;; Κατά προτίμηση στην Θεσσαλονίκη στην Μητροπόλεως Σεπτέμβριο λίγο πριν το ηλιοβασίλεμα, αλλά και Μαδαγασκάρη Οκτώμβριο μου κάνει.
ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Shoei-XR1100-Matt-Black_350_1BNCL

masturbate masturbate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100   ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 15:58

Κοπελι δεν εχω δει το συγκεκριμενο κρανος αλλα απο αλλα που εχω δει ειναι μαυρη η αποχρωση τους και οχι γκρι-αναθρακι.
Στο επισιμο site της shoei το δινει ως MATT BLACK και το γκρι ως MATT DEEP GREY.
Αρα ειναι MATT BLACK .......
http://www.shoei-europe.com/uk/products/XR-1100
Να υποθεσω οτι δεν εχεις παει σε καταστημα για να το δεις;
Να πας ,θα σου κανει καλο.
Η αποψη μου ειναι αν θελεις να παρεις μονοχρωμο και το θες μαυρο τοτε παρε το κανονικο μαυρο και οχι το ματ.Ο λογος ,κατα την δικη μου παντα αποψη,ειναι οτι το ματ με την παροδο του χρονου αρχιζει και γυαλιζει παρα πολυ ελαφρυα σε καποια σημεια λογο της τριβης και δειχνει καπως ασχημα,σαν να εχει παναδες.Αυτο το λεω επειδη εχω δει απο αλλους φιλους που εχουν κρανη μαυρα ματ.

Καλη αγορα σε οτι και να παρεις και πιστευω πως ειναι απο τις παρα πολυ καλες επιλογες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100   ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 16:05

Συμφωνώ με τον Μιχάλη- kopeli.Φίλος έχει πάρει πρόσφατα το γυαλιστερό και είναι φοβερό.
Εγώ θα έπερνα το γυαλιστερό.Κατα την γνώμη μου τα κράνοι την θέλουν την λάμψη τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100   ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 19:12

Εχω μια υποψία λόγω κατοχής Μαύρου Ματ κράνους ότι το καλοκαίρι θα ΦΟΥΡΝΙΑΣΕΙ το καρκάλι σου..
Με το γυαλιστερό ενός φίλου που έκανα τεστ θερμοκρασίας ήταν λίγο πιο δροσερό στην ΥΦΗ πάντα μιλάω

Αποφασίζεις και παίρνεις..
Το χρώμα του συγκεκριμένου κράνους ΕΙΝΑΙ Μαύρο Ματ πάντως Wink

_________________
ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΕΛΕΙΩΣ ηλίθια ερώτηση για xr 1100

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: