Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κλοπές v-strom!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manolisf

manolisf

Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 24/12/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 13:47

Παιδιά θέλω να σας ενημερώσω οτι χτές εκλάπησαν 2 v-strom στο Ηράκλειο. Θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερες πληροφορίες και να σας ενημερώσω. Το νου σας !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.foukarakis.com
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 14:14

Κριμα Evil or Very Mad

Συναγερμο ειχαν? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 15:20

Όπα σοβαρά για μάθε πιο πολλά αν μπορείς , και να έχουμε το νου μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 15:42

manolisf έγραψε:
Παιδιά θέλω να σας ενημερώσω οτι χτές εκλάπησαν 2 v-strom στο Ηράκλειο. Θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερες πληροφορίες και να σας ενημερώσω. Το νου σας !!!

ΜΑΝΩΛΙΟ ΦΙΛΕ ΜΑΘΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΤΟ ΣΚΥΛΟ!
ΟΤΙ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 16:17

εγώ μάγκες για να πω την αλήθεια δεν σκάω.
έχω κάνει ασφάλεια πυρός - κλοπής κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
ήδη έχω αλλάξει 1 v-strom που κάηκε μετά από τρακάρισμα.
πληρώνω κάτι παραπάνω βέβαια ( περίπου 200? επιπλέον ετησίως ) αλλά γλιτώνω τις σκοπιές.
αν το δει κάποιος αντικειμενικά στα 5-6 χρόνια που θα έχει μια μηχανή θα πληρώσει 1000? - 1300? επιπλέον ασφάλιστρα.
άσε που αν έχεις κάποιο πέσιμο ( μακρυά από μας ) με μεγάλη ζημιά της πετάς κι ένα σπίρτο και πας και παίρνεις καινούρια αντί να πληρώνεις από την τσέπη σου.

Γιώργος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 19:19

Τι έχει του παπά ο σκύλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 22 2010, 20:28

nickname έγραψε:
Τι έχει του παπά ο σκύλος?

Eκτός απο ψύλλους ....... γυρίζει αδέσποτος και είναι κι αλλανιάρης .....!!!!
rock rock bliax bliax xexe xexe Κλοπές v-strom!!! 747395 Κλοπές v-strom!!! 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 01:00

black-v έγραψε:
nickname έγραψε:
Τι έχει του παπά ο σκύλος?

Eκτός απο ψύλλους ....... γυρίζει αδέσποτος και είναι κι αλλανιάρης .....!!!!
rock rock bliax bliax xexe xexe Κλοπές v-strom!!! 747395 Κλοπές v-strom!!! 747395

Ο ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕ !!!!!ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤ'ΑΡ........Α ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΚΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΕΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΓΝΩΣΤΗ ΕΔΩ!ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΤΑ ΛΛΛΛΕΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΛΛΛΛΛΩΝΙΚΙΩΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ! OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 10:29

αν ο υπαινιγμός απευθύνεται σε μένα έχω να πω τούτο:
δεν μπορείς να έχεις γνώμη για κάποιον που δεν ξέρεις, δεν τον έχεις δει καν, δεν τον έχεις κοιτάξει στα μάτια για να δεις τι άνθρωπος είναι.
εγώ, επειδή είμαι άνθρωπος που δεν του αρέσουν τα απρόοπτα και επειδή τα χρήματα που έδωσα για να πάρω το v-strom αποτελούν ένα σεβαστό ποσό για μένα το οποίο δεν μπορώ να το ξαναδώσω, θέλω να είμαι εξασφαλισμένος. Αυτήν την φιλοσοφία έχω και για το σπίτι μου και για το μαγαζί μου. τα έχω όλα ασφαλισμένα για να μην ανησυχώ γι' αυτά γιατί θεωρώ ότι υπάρχουν πολλά άλλα θέματα τα οποία με απασχολούν. με την ασφάλιση λοιπόν έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
αυτό είναι κάτι που θα έπρεπε να το σκέφτεται πολύ σοβαρά ο καθένας.

αν δεν υπήρχε καμία διάθεση υπαινιγμού και ειρωνίας αλλά κατάλαβα λάθος, ζητάω συγνώμη για την απάντηση προκαταβολικά.
θα χαρώ πολύ να γνωρισούμε κι από κοντά αν καταφέρω επιτέλους να έρθω κάποια τετάρτη να σας δω, γιατί λόγω δουλειάς είμαι στο γραφείο μέχρι αργά.
παίζει καμιά βόλτα για την Κυριακή;

Υ.Γ η δουλειά μου δεν έχει να κάνει με τις ασφάλειες, για να μη νομίζετε ότι υπάρχει σκοπιμότητα σε όσα γράφω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 12:08

Αν αρχισαν και τετοια στην Κρητη... πωπω αστα να πανε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 16:26

almeros έγραψε:
αν ο υπαινιγμός απευθύνεται σε μένα έχω να πω τούτο:
δεν μπορείς να έχεις γνώμη για κάποιον που δεν ξέρεις, δεν τον έχεις δει καν, δεν τον έχεις κοιτάξει στα μάτια για να δεις τι άνθρωπος είναι.
εγώ, επειδή είμαι άνθρωπος που δεν του αρέσουν τα απρόοπτα και επειδή τα χρήματα που έδωσα για να πάρω το v-strom αποτελούν ένα σεβαστό ποσό για μένα το οποίο δεν μπορώ να το ξαναδώσω, θέλω να είμαι εξασφαλισμένος. Αυτήν την φιλοσοφία έχω και για το σπίτι μου και για το μαγαζί μου. τα έχω όλα ασφαλισμένα για να μην ανησυχώ γι' αυτά γιατί θεωρώ ότι υπάρχουν πολλά άλλα θέματα τα οποία με απασχολούν. με την ασφάλιση λοιπόν έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
αυτό είναι κάτι που θα έπρεπε να το σκέφτεται πολύ σοβαρά ο καθένας.

αν δεν υπήρχε καμία διάθεση υπαινιγμού και ειρωνίας αλλά κατάλαβα λάθος, ζητάω συγνώμη για την απάντηση προκαταβολικά.
θα χαρώ πολύ να γνωρισούμε κι από κοντά αν καταφέρω επιτέλους να έρθω κάποια τετάρτη να σας δω, γιατί λόγω δουλειάς είμαι στο γραφείο μέχρι αργά.
παίζει καμιά βόλτα για την Κυριακή;

Υ.Γ η δουλειά μου δεν έχει να κάνει με τις ασφάλειες, για να μη νομίζετε ότι υπάρχει σκοπιμότητα σε όσα γράφω

ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ !ΑΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ!!!!!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ! merci OK OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 18:35

γι' αυτό και αναφέρω στο τέλος αν κατάλαβα λάθος, ζητάω συγνώμη για την απάντηση.

οπότε, γλιτώσαμε την μονομαχία και το αιμοτοκύλισμα!!!

καλές βόλτες και σε σένα

φιλικά
Γιώργος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 18:39

Ετοιμο το ειχα το κουμπακι αλλα με προλαβατε !!!!!!!!

_________________
Κλοπές v-strom!!! 107kpb5Κλοπές v-strom!!! 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 18:59

ρε συ Rory ποιος είσαι από την φωτογραφία;
είδα την μηχανή σου στην εκκίνηση του 36ωρου αλλά εσένα όχι.
κοίταξα 2-3 φορές μια και είχα παρκάρει πιο πέρa αλλά δεν είδα κάποιον στην μηχανή.
όσι τιποτα άλλο αλλά αν σε δω πουθενά να σου μιλήσω μιας κι εγώ δεν έχ αυτοκόλητο του forum

Γιώργος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 23 2010, 19:01

Φίλε κι εγώ ρώτησα για τον σκύλο του παπά μόνο και μόνο πληροφοριακά
Επίσης μερικές φορές επειδή είναι γραπτός ο λόγος που χρησιμοποιούμε στο φορουμ , μπορεί κάτι να φαίνεται παρεξηγήσιμο , διότι δεν αντιλαμβάνεσαι το ύφος που χρησιμοποιεί ο συνομιλητής σου. Βέβαια σε βρίσκω σωστό που αντέδρασες αμέσως γιατί αν είχες έστω και μια μικρή αμφιβολία τώρα είσαι καλυμένος.


ΥΓ1 ο Νίκος (rory) είναι ο δεύτερος στη φωτο της υπογραφής του



ΥΓ2 Lordjohn , bliax , τα βρήκαμε

(Edit) Ξέχασα . Χρόνια πολλά cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 08:26

nickname έγραψε:


ΥΓ1 ο Νίκος (rory) είναι ο δεύτερος στη φωτο της υπογραφής του



:
NO NO σε αυτη που εχει τωρα ειναι ο τελευταιος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 13:43

big_tzo έγραψε:
nickname έγραψε:


ΥΓ1 ο Νίκος (rory) είναι ο δεύτερος στη φωτο της υπογραφής του



:
NO NO σε αυτη που εχει τωρα ειναι ο τελευταιος...

Δε σάγαπάω πια Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 21:49

nickname έγραψε:
big_tzo έγραψε:
nickname έγραψε:


ΥΓ1 ο Νίκος (rory) είναι ο δεύτερος στη φωτο της υπογραφής του



:
NO NO σε αυτη που εχει τωρα ειναι ο τελευταιος...

Δε σάγαπάω πια Sad Sad


μην κανεις σκηνη τωρα....θα εκτεθουμε.... silent silent silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 05:11

big_tzo έγραψε:
nickname έγραψε:
big_tzo έγραψε:
nickname έγραψε:


ΥΓ1 ο Νίκος (rory) είναι ο δεύτερος στη φωτο της υπογραφής του



:
NO NO σε αυτη που εχει τωρα ειναι ο τελευταιος...

Δε σάγαπάω πια Sad Sad


μην κανεις σκηνη τωρα....θα εκτεθουμε.... silent silent silent

Είστε εκτός θέματος και οι 2 σας ....
Θα εισηγηθώ του παππού - χανίων να κάνει χρήση κουμπακίων ( θα σας δείξω εγω .....θα δείτε τι θα πάθετε .....χεχεχεχεχε )... Κλοπές v-strom!!! 644705 spammmmmmmmm of topic sm6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 09:51

Να σας εφιστύσω την προσοχή όλων ότι διάφορα σήματα που μου έρχονται στη δουλειά υπάρχει μία έξαρση κλοπών μηχανών σε όλη την Κρήτη........προσοχή λοιπόν!!!!!!!!!!

eee eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vadmin

vadmin

Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 15/06/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 23 2010, 02:43

almeros έγραψε:
εγώ μάγκες για να πω την αλήθεια δεν σκάω.
έχω κάνει ασφάλεια πυρός - κλοπής κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
ήδη έχω αλλάξει 1 v-strom που κάηκε μετά από τρακάρισμα.
πληρώνω κάτι παραπάνω βέβαια ( περίπου 200? επιπλέον ετησίως ) αλλά γλιτώνω τις σκοπιές.
αν το δει κάποιος αντικειμενικά στα 5-6 χρόνια που θα έχει μια μηχανή θα πληρώσει 1000? - 1300? επιπλέον ασφάλιστρα.
άσε που αν έχεις κάποιο πέσιμο ( μακρυά από μας ) με μεγάλη ζημιά της πετάς κι ένα σπίρτο και πας και παίρνεις καινούρια αντί να πληρώνεις από την τσέπη σου.

Γιώργος

από ότι γνωρίζω και έχω ρωτήσει, ασφάλεια για κλοπή σε μηχανές δεν κάνει καμιά εταιρία! αν έχω χάσει κανένα επεισόδιο πες μου γιατί έληξε η ασφάλεια μου να κάνω αν είναι και κλοπής!! ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
B4tiSp0t

B4tiSp0t

Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/04/2010

Κλοπές v-strom!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλοπές v-strom!!!   Κλοπές v-strom!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 23 2010, 04:32

vadmin έγραψε:
almeros έγραψε:
εγώ μάγκες για να πω την αλήθεια δεν σκάω.
έχω κάνει ασφάλεια πυρός - κλοπής κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
ήδη έχω αλλάξει 1 v-strom που κάηκε μετά από τρακάρισμα.
πληρώνω κάτι παραπάνω βέβαια ( περίπου 200? επιπλέον ετησίως ) αλλά γλιτώνω τις σκοπιές.
αν το δει κάποιος αντικειμενικά στα 5-6 χρόνια που θα έχει μια μηχανή θα πληρώσει 1000? - 1300? επιπλέον ασφάλιστρα.
άσε που αν έχεις κάποιο πέσιμο ( μακρυά από μας ) με μεγάλη ζημιά της πετάς κι ένα σπίρτο και πας και παίρνεις καινούρια αντί να πληρώνεις από την τσέπη σου.

Γιώργος

από ότι γνωρίζω και έχω ρωτήσει, ασφάλεια για κλοπή σε μηχανές δεν κάνει καμιά εταιρία! αν έχω χάσει κανένα επεισόδιο πες μου γιατί έληξε η ασφάλεια μου να κάνω αν είναι και κλοπής!! ευχαριστώ!


Δες εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ropsis.photography
 

Κλοπές v-strom!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: