Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 11:11

Χρόνια πολλά σε όλους.
Τις γιορτές του Πάσχα τις πέρασα με την οικογένεια μου στο τόπο καταγωγή μου .
Εχθές επιστρέψαμε και όλα μια χαρα σήμερα πήγα να πάρω την αγαπημένη μου και βλέπω δύο γρατσουνιές στο δεξιό πλαστικό , εκεί που γραφεί V-strom. την είχαν μετακινήσει και την είχαν βάλει -στίσει σε ένα τοίχο χωρίς το σταντ-. μου έφυγε ό τάκος.Δεν είναι πεσμένη το έψαξα. gmt gmt


Έχει επεξεργασθεί από τον/την leon33 στις Παρ Απρ 09 2010, 11:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 11:16

φίλε μου περαστικά και εύχομαι αυτοί που το καναν να αποκτήσουν σούφρα μεγέθους πασχαλινού κουλουριού.

Κάνε μου τη χάρη όμως να αλλάξεις τον τίτλο σου και να αναφέρεις κάπου το "γρατζουνιά" γιατί όλοι βλέπουμε ποστάρισμα στα δυσάρεστα και πάει η καρδιά μας στο γιοχάνεσμπουργκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:12

ανεβάζω και φώτο για να μου δώσετε τα φωτα σας στο αν έγινε από λάθος ή κλειδιά
https://2img.net/r/ihimizer/i/imag0061x.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:19

affraid affraid από τον τρόπου που είναι κυματιστές οι γραμμές δείχνει ότι δεν έγινε από ακούμπημα κάπου. Για καραεσκεμμένο μοιάζει απ'όσο μπορώ να διακρίνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:21

mikios έγραψε:
affraid affraid από τον τρόπου που είναι κυματιστές οι γραμμές δείχνει ότι δεν έγινε από ακούμπημα κάπου. Για καραεσκεμμένο μοιάζει απ'όσο μπορώ να διακρίνω...

και σε εμένα φίλε μου και την ειχα σε παρκίν κλειστό , στην δουλεία μου δεν μπαινει οποίος και οποίος εκεί eee eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:27

Σου την έχουν χαρακώσει φίλε. Απορώ πόσο μ@λακας είναι κάποιος για να κάνει κάτι τέτοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliasb1967

iliasb1967

Ηλικία : 56
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 21/07/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:27

Στον ποινικό κώδικα είναι ο ορισμός της εκδίκησης.
Μπας και είναι από καμιά γκόμενα;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:41

GEORGARAS έγραψε:
Σου την έχουν χαρακώσει φίλε. Απορώ πόσο μ@λακας είναι κάποιος για να κάνει κάτι τέτοιο.
iliasb1967 έγραψε:
Στον ποινικό κώδικα είναι ο ορισμός της εκδίκησης.
Μπας και είναι από καμιά γκόμενα;;;

Κοίταξέ φίλε GEORGARA η μότο δεν έχει στόμα να μιλήσει και πόδια να φύγει και γνωρίζουν την αδυναμία που της έχω .
Δεν είναι απο γκόμενα γιατί εκεί που ήταν δεν υπήρχε εύκολη πρόσβαση. Ήταν ``φιλική`` ζημία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 12:52

Μήπως ενοχλήθηκε κάποιος στο σημείο που την είχες παρκάρει? Γιατί για να τη μετακινήσει και να την ακουμπίσει στο τοίχο...σημαίνει οτι ήθελε κάτι να πεί! Αλλοιώς θα τη μετακινούσε και θα την έβαζε στο stand απλα. (πιο δύσκολο είναι να τη στερεώσει στο τοίχο απο το stand!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 13:00

Καρα εσκεμμένη κλειδιά είναι αυτό που έπαθες φίλε μου...και μόνο το γεγονός οτι οι γραμμές διασταυρώνονται λέει πολλά...Αποκλείεται να είναι τοίχος και με την κίνηση πάνω σε αυτόν οι γραμμές να διασταυρωθούν.

CSI Vstrom Hellas Forum
Case closed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 13:13

Προφανώς και είναι εσκεμμένη η ζημιά.
Κάμερες δεν υπάρχουν στο parking? (μιά και μιλάμε για parking εταιρείας, συνήθως εκεί υπάρχουν κάμερες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 13:18

όλα τα ενδεχόμενα παίζουν η σκέψη μου γυρίζει στο ότι δεν την είχα κάπου έξω άλλα σε κλειστό γκαράζ στην δουλεία μου και έχουν πρόσβαση εκεί μόνο όσοι δουλεύουν αρα κάποιος απο μέσα την έχει κάνει . Ποίος όμως ; κανένας δεν μου έχει δώσει την εντύπωση ότι εχεί εχθρα μάζί μου.
Υ.Γ ξέρει κανείς να μου πέι πόσο κανει το πλαστικό με το αυτοκόλλητο ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 13:19

massai έγραψε:
Προφανώς και είναι εσκεμμένη η ζημιά.
Κάμερες δεν υπάρχουν στο parking? (μιά και μιλάμε για parking εταιρείας, συνήθως εκεί υπάρχουν κάμερες)
όχι επαρχεία είμαστε δεν έχουμε ιδιαίτερα προβλήματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 13:59

leon33 έγραψε:

Υ.Γ ξέρει κανείς να μου πέι πόσο κανει το πλαστικό με το αυτοκόλλητο ;

Είσαι σίγουρος οτι θές να μάθεις;
Νομίζω το πλήρωσα πέρυσι 280 ευρώ απο Σφάκ. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν τα παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 14:01

leon33 έγραψε:
Υ.Γ ξέρει κανείς να μου πέι πόσο κανει το πλαστικό με το αυτοκόλλητο ;

Φιλε μου κοντα στα 200? ειναι το πλαϊνο με το αυτοκολλητο affraid affraid affraid
Τα πλαστικα μας γενικα ειναι πανακριβα...



Edit: Με προλαβε ο Αρης!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 15:31

Στελιο ποσα ατομα δουλευουν στην εταιρια σου; Ποσο δυσκολο ειναι να εντοπισεις αυτον που στην εκανε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 15:49

Γιατί δε ρωτάς ποιον εμπόδισε η μοτό και την στήριξε στον τοίχο?
Και πας κατευθείαν στο ζουμί και δεν κατηγορείς (τουλάχιστον άμεσα) κάποιον για την κλειδιά... Γιατί περί κλειδιάς με μίσος πρόκειται (αν μου επιτρέπεται ο χαρακτηρισμός χωρίς να θέλω να σε φορτίσω)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 15:51

MILT έγραψε:
Στελιο ποσα ατομα δουλευουν στην εταιρια σου; Ποσο δυσκολο ειναι να εντοπισεις αυτον που στην εκανε;
εικοσι δύο .δύσκολο ειναι αλλα και λεπτό το ζήτημα σκεψου οτι θα πρέπει να κρατήσω ισορροπία και να μην αφησω για κανένα λάσπη χωρίς βεβαιότητα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 15:57

gmavrid έγραψε:
Γιατί δε ρωτάς ποιον εμπόδισε η μοτό και την στήριξε στον τοίχο?
Και πας κατευθείαν στο ζουμί και δεν κατηγορείς (τουλάχιστον άμεσα) κάποιον για την κλειδιά... Γιατί περί κλειδιάς με μίσος πρόκειται (αν μου επιτρέπεται ο χαρακτηρισμός χωρίς να θέλω να σε φορτίσω)...
Δεν με φορτίζεις καθόλου και αυτό κάνω από το πρωί όχι τηλεφωνικά για να βλέπω αντιδράσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 16:53

Σε parking εταιρίας!? Αν όντως δεν είχες πιάσει χώρο άλλου τότε καλό θα είνα να πείς προς όλους το συμβάν να προσέχουν!! Μήπως μπήκε κανένα όχημα άλλο να φορτώσει τίποτα? Τίποτα τεχνικοί? Επισκέπτες? Διευθυντή δεν έχει η εταιρία? Υπεύθυνο parking κάτι να τους καλέσει όλους και να τους τα ψάλει?
Για να βρεθεί πάντως αυτός που το έκανε, αν είναι συνάδελφός σου ξέχνα το...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 16:57

Βασικα ξαναβαλτην εκει που την ειχες και δες ποιος θα αντιδρασει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 17:20

μαζεψε τους ολους και δειξε την ζημια, πες οτι αυτο που εγινε ειναι απαραδεκτο και οποιος το εχει κανει γιατι σιγουρα ειναι ενας απο εμας δεν υπαρχουν λογια να τον περιγραψω, ντροπη για ολους μας. Τσεκαρε αντιδρασεις. Δεν θα βρεις τον ενοχο αλλα θα τον κανεις να νιωσει μαλακας και ολοι θα συζητουν για το θεμα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 21:44

ντύσε το με κάρμπον θερμοσυστελόμμενο. περαστικά για το μοτό κ τον εχθρό Στελάρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 22:40

Ακόμα το ψάχνω αν και δεν νομίζω οτι θα τον βρω εύκολα .Πάντως ευχαριστώ όλους για την συμπαράσταση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . Icon_minitimeΠαρ Απρ 09 2010, 23:20

Περι κλειδιου προκειται φιλε μου!
Με λιγα λογια περι φουσταρα του κερατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λυπαμαι πραγματικα... tsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: