Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 rev'it καλοκαιρινο μπουφαν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: rev'it καλοκαιρινο μπουφαν   rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Icon_minitimeΣαβ Απρ 03 2010, 01:40

σημερα πηρα απο motoraid το καλοκαιρινο μπουφανακι της revit στα 156 ευρω.πολυ ομορφο μπουφαν,εμπιστευομαι απολυτα την ποιοτητα του μιας και ειμαι κατοχος χειμερινου μπουφαν 3 χρονια ηδη και ειναι αψογο.θελω ομως την γνωμη οποιου γνωριζει για τα μεγεθη.το χειμερινο ειναι M,και ειναι τελοιο επανω μου,ενω το καλοκαιρινο ειναι τσιτα στο ιδιο νουμερο,ενω σε large ειναι μεγαλο!!τα παιδια στο μαγαζι μου ειπαν οτι οσο πιο εφαρμοστο το μπουφαν τοσο καλυτερα απλα με ενοχλει στις μασχαλες λιγο.δεν εχω ξαναπαρει καλοκαιρινο μπουφαν και δεν ξερω τι να κανω,να το αλλαξω?θα ανοιξει καθολου με την χρηση? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nondas

nondas

Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλκίδα
Registration date : 28/12/2009

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: rev'it καλοκαιρινο μπουφαν   rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Icon_minitimeΣαβ Απρ 03 2010, 15:04

και εμένα το καλοκαιρινο είναι τσίτα... μετα απο 2 βολτες απλα δε το καταλαβαινα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jtkar

jtkar

Ηλικία : 44
Τόπος : karditsa
Registration date : 09/10/2009

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: rev'it καλοκαιρινο μπουφαν   rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Icon_minitimeΠαρ Απρ 16 2010, 23:39

spyrosk8abs έγραψε:
σημερα πηρα απο motoraid το καλοκαιρινο μπουφανακι της revit στα 156 ευρω.πολυ ομορφο μπουφαν,εμπιστευομαι απολυτα την ποιοτητα του μιας και ειμαι κατοχος χειμερινου μπουφαν 3 χρονια ηδη και ειναι αψογο.θελω ομως την γνωμη οποιου γνωριζει για τα μεγεθη.το χειμερινο ειναι M,και ειναι τελοιο επανω μου,ενω το καλοκαιρινο ειναι τσιτα στο ιδιο νουμερο,ενω σε large ειναι μεγαλο!!τα παιδια στο μαγαζι μου ειπαν οτι οσο πιο εφαρμοστο το μπουφαν τοσο καλυτερα απλα με ενοχλει στις μασχαλες λιγο.δεν εχω ξαναπαρει καλοκαιρινο μπουφαν και δεν ξερω τι να κανω,να το αλλαξω?θα ανοιξει καθολου με την χρηση? Rolling Eyes

καλησπέρα φιλε μου.
Να σε ρωτησω λιγο κατι και εγω σχετικα με το μπουφαν.
Απο ότι κατάλαβα με το μεγεθος είναι λογο δυσκολο να βγάλεις ακρη.Αρα η αγορες πρεπει να γινουν μετα απο κοντά.
Τα προστατευτικα που έχει ειναι ικανοποιητικά???
Η αδιαβροχη επενδυση που λεει ότι έχει πως μπαινει στο μπουφαν???Μπορεις να ανεβασεις φωτο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: rev'it καλοκαιρινο μπουφαν   rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Icon_minitimeΣαβ Απρ 17 2010, 00:55

Εγώ έχω αυτό 2 χρόνια... REVIT AIR, Νομίζω αυτό φίλε πρέπει να πήρες...

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Mrwuvl

Άπαιχτο μπουφανακι. με καλά προστατευτικά της KNOX εκτός από την μαλακή πλάτη...
την οποία την αντικατέστησα πολύ εύκολα με μια της SPIDI combact warrior 510.

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν 209shnq

Αξίζει 100% τα λεφτά του. Αλλά το θέμα με τα νούμερα είναι περίεργο. Την πρώτη χρόνια το είχα πάρει L αλλά μου ήταν υπερβολικά στενό και κοντό. Την επόμενη χρονιά πήρα το ίδιο σε XL το οποίο σήμερα που το δοκίμασα είναι ίσα ίσα ... ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ πριν το πάρετε να το δοκιμάσετε σε κάποιο μαγαζί... Πρέπει να είναι εφαρμοστό πάνω μας (να μην τσουβαλιάζει) αλλά προς θεού να μην μας εμποδίζει στις κινήσεις μας. Στην περίπτωση που το πάρει κάποιος λίγο πιο μεγάλο, έχει κουμπάκια στα μανίκια ψηλά που προσαρμόζετε, καθώς και λουράκια στη μέση.


Το καλοκαίρι πραγματικά είναι σαν να μην φοράτε τίποτα. Τώρα όσο αφορά την αδιάβροχη επένδυση, ποτέ δεν κατάλαβα τι εννοούν διότι ποτέ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο στο μπουφάν μου, ούτε μου έχουν δώσει κάτι extra σαν αδιάβροχη επένδυση..

Αν μπορεί κάποιος ας μας διαφωτίσει.


Υ.Γ Το λευκό είναι Γ@μάτο! απλά λερώνει από τον ιδρώτα στις άκρες από τα μανίκια εύκολα. Αλλά το ίδιο εύκολα καθαρίζεται με λίγο νερό και σφουγγάρι... Βγαίνει πάντως και σε άλλα χρώματα για όσους ενδιαφέρονται.


Εγώ σαν μπουφάν είμαι ικανοποιημένος. Από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spirosmate

spirosmate

Ηλικία : 46
Τόπος : πατρα
Registration date : 25/04/2010

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: rev'it καλοκαιρινο μπουφαν   rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Icon_minitimeΚυρ Μάης 09 2010, 13:56

PITA ρε φιλε spirok8abs πρεπει να αδυνατισεις και λιγο γιατι αλλιως του χρονου που θα εισαι και διπλασιος δεν θα σου πηγαινει ουτε το μανικι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: rev'it καλοκαιρινο μπουφαν   rev'it καλοκαιρινο μπουφαν Icon_minitimeΚυρ Μάης 09 2010, 20:11

ρε φιλε spirosmate
απο εδω ειναι η πορτα
rev'it καλοκαιρινο μπουφαν 451272


νεα μελη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

rev'it καλοκαιρινο μπουφαν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: