Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ektorash

ektorash

Ηλικία : 51
Τόπος : Αμπελόκηποι-Αθήνα-Μεσαζώνι
Registration date : 08/07/2010

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 12:40

V.Stratos έγραψε:
ΠΑΡΩΝ..Με φώναξε κανείς ?? dead


Μπορούμε να βρούμε αυτοκόλλητα για πισω "DL 650" V.Stratos;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 13:15

Σ' ευχαριστώ Στράτος.


V.Stratos έγραψε:

Τα πίσω βγάλτα..Τί λεκέ να αφήσουν ? Μαύρο είναι το πλαστικό,όχι κόκκινο Wink

Το πλαστικό μου μπορεί να μην είναι κόκκινο αλλά είναι μπλέ. No
Απλά φοβάμαι μην αφήσει την γυαλάδα του καινούργιου χρώματος ,την διαφορά δηλαδή του
καλυμένου έναντι του εκτεθειμένου χρώματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 13:43

όποιος* θέλει μπορώ να του στείλω σε cdr μορφή τα λογότυπα "v-strom", "s", "suzuki" DL650", και τα καινούργια δηλαδή τα βελάκια με ή χωρίς το 650. δείτε το στη παρακάτω φώτο (ξέρω οτι ειναι λερωμένη αλλά κάναμε τη προϊγούμενη κυριακή βόλτα στα βουνά)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Omlap27.th

* = θα πρέπει να μου στείλει με ΠΜ το email του ώστε να του τα στείλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 14:00

Βρε Γιάννη γιατί να τα βγάλεις τα αυτοκόλλητα?

Μια χαρά είναι!!!!Μάθε να ζεις με αυτά....... μην μπαίνεις σε μπελάδες χωρίς λόγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 14:36

Όποιο καλό παιδάκι θέλει αυτοκόλλητα, να μου στείλει ένα πμ να του βγάλω οτι γουστάρει. Και χρωματάκια έχω, και ιδέες έχω και γραφίστας είμαι Wink
Είναι σχετικά απλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 14:39

dimnik83 έγραψε:
Όποιο καλό παιδάκι θέλει αυτοκόλλητα, να μου στείλει ένα πμ να του βγάλω οτι γουστάρει. Και χρωματάκια έχω, και ιδέες έχω και γραφίστας είμαι Wink
Είναι σχετικά απλό...
εσένα σε πάω cheers

EDIT: Λοιπόν τα έστειλα στο Δημήτρη, που είναι της δουλειάς. οπότε ορμήστε του Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 15:05

χεχεχε, ένας ένας παιδιά... Θα τα φτιάξουμε όλα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 15:32

dimnik83 έγραψε:
χεχεχε, ένας ένας παιδιά... Θα τα φτιάξουμε όλα Smile

Δώσε ιδέες στον λαό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
ektorash

ektorash

Ηλικία : 51
Τόπος : Αμπελόκηποι-Αθήνα-Μεσαζώνι
Registration date : 08/07/2010

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 16:52

dimnik83 έγραψε:
χεχεχε, ένας ένας παιδιά... Θα τα φτιάξουμε όλα Smile

εγω βασικα θέλω τα πισω DL 650.... για αρχη Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 16:57

pm...

1. Χρωματάκι
2. Αν τα θέλεις σε κάποια ειδική διάσταση

Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 17:14

dimnik83 έγραψε:
Όποιο καλό παιδάκι θέλει αυτοκόλλητα, να μου στείλει ένα πμ να του βγάλω οτι γουστάρει. Και χρωματάκια έχω, και ιδέες έχω και γραφίστας είμαι Wink
Είναι σχετικά απλό...

respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 48
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 07 2010, 21:30

Ποσηδώνα εξουσιαστή των υδάτων των θαλασσών και των καταρακτών (όπως βλέπω) ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanos23

thanos23

Ηλικία : 44
Τόπος : Περαμα
Registration date : 22/08/2010

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 09 2010, 11:31

dimnik83 έγραψε:
Όποιο καλό παιδάκι θέλει αυτοκόλλητα, να μου στείλει ένα πμ να του βγάλω οτι γουστάρει. Και χρωματάκια έχω, και ιδέες έχω και γραφίστας είμαι Wink
Είναι σχετικά απλό...
αν μπορεις φιλε μ στειλε μ pm ενδιαφερομαι για 1 σετ χρυσα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την thanos23 στις Δευ Οκτ 11 2010, 08:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 09 2010, 12:41

μήπως να μαζευτούμε να κάνουμε καμία λίστα να δούμε πόσοι είμαστε που θέλουν αυτοκόλλητα???λέω μήπως!!!!!!!!


να κάνουμε ένα power puy!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 48
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 09 2010, 18:23

Αυτά που θέλουμε δεν κυκλοφορούν στο εμπόριο,μπορεί να τα φτιάξει μόνο ο θεός των υδάτων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10 2010, 11:40

hailander έγραψε:
Αυτά που θέλουμε δεν κυκλοφορούν στο εμπόριο,μπορεί να τα φτιάξει μόνο ο θεός των υδάτων.


ναι, γιαυτό το λέω!!!να μαζευτούμε όσοι ενδιαφερόμαστε και να πούμε στον θεό των υδάτων να μας βγάλει μία τιμή!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 10:51

Κοιτάξτε, ο Θεός των υδάτων (κοίτα παρατσούκλη που μου κολλήσαν τα παλιόπαιδα!!) Μπορεί να βγάλει σχεδόν ότι γουστάρετε.

Το θέμα είναι οτι για να γίνει Power Buy θα είναι λίγο δύσκολο γιατί ο καθένας θέλει να βάλει ότι του αρέσει στη μηχανή του. Μπορώ να σας φτιάξω ότι θέλετε έναν έναν ξεχωριστά για να είναι και πιο custom οι μηχανούλες μας. Αν το κάνουμε σε στυλ power buy, πιστεύω θα γίνει μπέρδεμα (μην ξεχνάτε οτι το κάθε μοντέλο, έχει και τα δικά του σχέδια).΄

Έχω εξυπηρετήσει ήδη 2 φίλους με pm και νομίζω οτι δεν είχαν κανένα πρόβλημα και πήραν ότι ακριβώς ζητήσαν.

Οπότε όποιος θέλει αυτοκολλητάκια, μπορεί να μου τα ζωγραφίσει με λέξεις...

1. Χρώμα
2. Διάσταση (αν θέλετε κάποια συγκεκριμένη)
3. Καλό θα ήταν να ξέρω και το μοντέλο της καλής σας για να βλέπω πως είναι τα αυτοκόλλητα (αλλάζουν και τα μπρος και τα πίσω)

Εγώ έχω το K9 οπότε γι' αυτό ξέρω ακριβώς διαστάσεις...

Αυτάαα.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 15:17

dimnik83 έγραψε:
Κοιτάξτε, ο Θεός των υδάτων (κοίτα παρατσούκλη που μου κολλήσαν τα παλιόπαιδα!!) Μπορεί να βγάλει σχεδόν ότι γουστάρετε.

Το θέμα είναι οτι για να γίνει Power Buy θα είναι λίγο δύσκολο γιατί ο καθένας θέλει να βάλει ότι του αρέσει στη μηχανή του. Μπορώ να σας φτιάξω ότι θέλετε έναν έναν ξεχωριστά για να είναι και πιο custom οι μηχανούλες μας. Αν το κάνουμε σε στυλ power buy, πιστεύω θα γίνει μπέρδεμα (μην ξεχνάτε οτι το κάθε μοντέλο, έχει και τα δικά του σχέδια).΄

Έχω εξυπηρετήσει ήδη 2 φίλους με pm και νομίζω οτι δεν είχαν κανένα πρόβλημα και πήραν ότι ακριβώς ζητήσαν.

Οπότε όποιος θέλει αυτοκολλητάκια, μπορεί να μου τα ζωγραφίσει με λέξεις...

1. Χρώμα
2. Διάσταση (αν θέλετε κάποια συγκεκριμένη)
3. Καλό θα ήταν να ξέρω και το μοντέλο της καλής σας για να βλέπω πως είναι τα αυτοκόλλητα (αλλάζουν και τα μπρος και τα πίσω)

Εγώ έχω το K9 οπότε γι' αυτό ξέρω ακριβώς διαστάσεις...

Αυτάαα.... Very Happy

μαζί σου Θεέ!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 15:59

σημερα το πρωι εκατσα με το πιστολακι και εβγαλα ολα τα αυτοκολλητα!το απογευμα αν εχει καλο καιρο θα βαλω τα νεα και θα βγαλω φωτο (εστω και βρωμικο) για να το δειτε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 16:05

cheers

Θέλω πολύ να δω τα "παιδιά" μου τοποθετημένα!

Δώσε φωτό στο λαό Ακάλυπτε!

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 16:13

[quote="akaliptos"]σημερα το πρωι εκατσα με το πιστολακι και εβγαλα ολα τα αυτοκολλητα!το απογευμα αν εχει καλο καιρο θα βαλω τα νεα και θα βγαλω φωτο (εστω και βρωμικο) για να το δειτε!![/quote οταν βαλεις τα νεα θελω φωτω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 17:21

τελικα δεν κρατηθηκα και τα εβαλα τωρα....φαινονται και τα γκριπ και αντιβαρα ριζομα....σε λιγες μερες θα εχουν μπει και τα αυτοκολλητα στις ροδες (και ειδικα μαζι με τις μανετες) θα ειναι κομπλε το σετ οποτε θα μπει και στην παρουσιαση.....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0148ou
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0149f
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0150ge
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0151dd

στα ματια τα δικα μου εγινε κουκλα!!!!ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον δημητρη!να σαι καλα φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 21:35

akaliptos έγραψε:
τελικα δεν κρατηθηκα και τα εβαλα τωρα....φαινονται και τα γκριπ και αντιβαρα ριζομα....σε λιγες μερες θα εχουν μπει και τα αυτοκολλητα στις ροδες (και ειδικα μαζι με τις μανετες) θα ειναι κομπλε το σετ οποτε θα μπει και στην παρουσιαση.....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0148ou
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0149f
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0150ge
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Img0151dd

στα ματια τα δικα μου εγινε κουκλα!!!!ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον δημητρη!να σαι καλα φιλε!
πολυ ωραια!! επιτελους εφυγαν τα βαλακια!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 21:37

ετσι ετσι!δεν την παλευα πλεον με τα βελακια!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!   ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 11 2010, 21:46

akaliptos έγραψε:
ετσι ετσι!δεν την παλευα πλεον με τα βελακια!!!!!
πάρα πολύ όμαρφο.
να φανταστείς οτι εγω δε τη πάλευα με τα σκέτα λογότυπα vstrom και έβαλα τα βελάκια Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΑΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: